Sfarsitul unei relatii interzise

Va expun situatia mea . Am 51 ani ,sunt casatorit , cu doi copii relativ mari (10 si 22 ani) , cu casa , masina , job si tot ce trebuie . Sotia este bolnava (depresie) .Acum 1 an am cunoscut intamplator o femeie de 41 ani , necasatorita dar care a avut destul de multe relatii esuate . Ne-am iubit cu foc si ne-am inteles foarte bine. Ea m-a intrebat de cateva ori daca poate sa spere la mai mult din relatia noastra - eu de fiecare data am spus ca eu nu pot trai departe de copii mei . Pana intr-o zi cand mi-a spus ca ea vrea sa aiba pe cineva permanent si sa nu se mai ascunda . Prima oara am fost de acord apoi mi-am dat seama ca eu pierd ceva care imi facea placere . Mi-a marturisit ca a avut deja un iubit (cateva saptamani) dar nu s-au inteles , iar la cateva zile si-a facut alt iubit (nu stiu cum , cred ca pe Fbk) cu care este si acum si pare fericita .Mi-a dat mesaj sa nu o mai caut ca vrea sa incerce mai mult cu actuala relatie . Dar ce a facut pana acum cu viata ei ma intreb ?! Cum poti in decurs de vreo 3 saptamani sa ai 3 iubiti si sa renunti asa usor la cate unul ? Ma simt ranit si tradat .Nu reusesc sa ma adun . Ce sa fac sa nu mai ma gandesc la ea ? Nu stiu unde am gresit fata de ea .
Ea care imi spunea ca daca o parasesc se omoara acum nu vrea sa ma mai vada .Ajutati-ma va rog .
garbo_504946
Postat pe 6 Iulie 2020 18:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cosmarul din care multe aveti ce invata 66 De la: ioanasad 3 Iunie 2014 15:08
Sufletul meu... 23 De la: quasaria 19 Decembrie 2011 11:10
femeea vicleana. 141 De la: tzontzonica 3 Martie 2011 01:39
Buna, 10 De la: irinutza5655 15 Februarie 2013 15:08
Despartire! 37 De la: garbo_9496 15 Aprilie 2013 14:01
Setari Cookie-uri