oare toti barbatii cred ca daca esti singura ai putea avea o relatie cu unul insurat?

De la: Amor_Aeternus, la data 2014-06-24 14:06:57
De la: ingerasulcumintesiluptator, la data 2014-06-14 10:04:31pai femeile sunt niste curve care fac sex si se prefac ca le place pt bani..
chiar daca nu sunt fericite femeile arata ca sunt fericite pt ca le plac banii..
nu vor sa gandeasca asa ca prefer sa gandeasca masculul pt ele si sa le si intretina numai ca masculii sunt mai isteti le trimit ei la munca pe femei si profita ei..
eu una nu ma vand pt bani...Daca as avea un barbat care m-ar face nefericita nu mas arata ca sunt fericita sau sa arat ca imi place actul sexual cu el chiar daca mie imi displace...Pt ca o femeie care arata altceva decat ceea ce ii place tot o curva este...
nu pot sa zic si de barbate ei sunt de 10 ori mai curve ca femeile..





ingerasule, te-am mai intrebat o data, pana la urma ce drac, esti? femeie, barbat, ambele sau niciuna?
saaauu...te urasti atat de mult incat te injuri singura pe aici ("femeile sunt niste curve care fac sex si se prefac ca le place pt bani.")?
chiar nu imi dau seama...
poate ma lamuresti...


eu urasc prostia si lasitatea care zace in femei...Eu nu sunt ca celelate femei...eu sunt o femeie deosebita asa ca nu intru in categoria lor chiar daca sunt femeie..

stii mie imi este ciuda pe celelalte femei pt ca sunt proaste,

eu nu tin nici cu femeile nici cu barbatii...eu tin cu corectitudinea..
eu nu fac deosebire de barbati sau femei...tot oameni sunt,,,
eu sunt impotriva prostiei ce zace in femei si barbati..
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 24 Iunie 2014 22:50
eu nu tin cu femeile atunci cand sunt rele si nedrepte.eu nu vreau sa merg pe urmele barbatilor care tin unii cu altii si se sustin chiar daca practica rautati.

eu nu tin cu femeile chiar daca practica rautati..si cand eu spun ca femeile sunt curve si proaste nu inseamna ca ma jignesc si pe mine pt ca eu nu fac ceea ce fac ele.

asa este cand ii fac pe toti oamenii rai si prosti,,te jignesti si pe tine daca tu practici ce practica ei.

eu nu am nimic cu oamenii care critica pt ca este suparat de rautatea oamenilor daca el nu face si el tot la fel de lucruri rele ca si ceilalti..

ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 24 Iunie 2014 22:58
acuma depinde de ce intelege fiecare...eu am intalnit oameni care sunt suparati de rautatea si prostia din jur,,dar si ei tot la fel sunt pt ca fac ceea ce fac altii..asa ca se jignesc si pe ei.dar nu este si cazul meu pt ca eu sunt deosebita
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 24 Iunie 2014 23:03
Intr-adevar ingeritzo , tu esti deosebita...jignesti doar pe altii .
Rotty
Postat pe 25 Iunie 2014 08:36
Slava Domnului ca nu stau asa lucrurile. Trebuie sa fie tare naspa sa fii tu! Nu toti barbatii sunt aparate de sex si nu toti viseaza sa i-o traga fiecarei femei de pe strada. Stiu ca asta ar putea fi o surpriza neplacuta pentru multe femei de aici, dar asa stau lucrurile in lumea reala!
Nu suntem toti obsedati, asa cum credeti voi! Pe bune... Voi n-ati avut nici una tati? Din aia reali, autentici, care sa munceasca din greu in fiecare zi si sa se gandeasca toata ziua cu bucurie la momentul in care vor ajunge din nou acasa, la nevasta care ii iubeste si la copiii pentru care si-ar da si viata. Pai daca nu v-ati maritat cu asa ceva, inseamna c-ati gresit. Apropo! Sexul singur NU e criteriu de eligibilitate. Mai incercati!
Injineru
Postat pe 28 Iunie 2014 00:15
Barbatii sunt barbati si femeile sunt femei
Ei cred ca e normal sa se ofere , na ,sau sa intrebe, asa gandesc ei cand ii ia corpul sau inima pe dinainte
Noi femeile trebuie sa ii refuzam politicos pentru ca asa se cuvine
Si hai sa iti raspund ca o femeie care a fost maritata de doua ori: probabil ca multi uita ca suntr insurati cand vad o femeie frumoasa inteligenta, charismatica etc care e foarte amabila si poate ca ei isi imagineaza ca femeia respectiva e interesata de ei .....da, poate ca intreaba daca esti dispusa sa te intalnesti cu ei....
Nu trebuie judecati asa , lasa-i in pace
Ca si noi femeile avem defecte, suntem invidioase barfitoare scornim zvonuri suntem mandre si iubitoare de sine....
Cred ca barbatii sunt deasupra noastra dpacesta de vedere
Fi-i tu fata cuminte si nu iti mai face griji /Imbraca-te decent si respecta barbatii dar arata-le ca esti mandra ca esti femeie si ca esti demna de respect.

Cam asta e tot ce te pot sfatui acum.
Si ca incheiere:Da, este normal ca barbatii sa iti propuna chestii , nu te speria , tu doar bareaza si uita

Succes si iti dorec mai mult pozitivism

CIAO BELLA
Mihaela_Blonde_1
Postat pe 7 Iulie 2014 02:13
De la: Injineru, la data 2014-06-28 00:15:10Slava Domnului ca nu stau asa lucrurile. Trebuie sa fie tare naspa sa fii tu! Nu toti barbatii sunt aparate de sex si nu toti viseaza sa i-o traga fiecarei femei de pe strada. Stiu ca asta ar putea fi o surpriza neplacuta pentru multe femei de aici, dar asa stau lucrurile in lumea reala!
Nu suntem toti obsedati, asa cum credeti voi! Pe bune... Voi n-ati avut nici una tati? Din aia reali, autentici, care sa munceasca din greu in fiecare zi si sa se gandeasca toata ziua cu bucurie la momentul in care vor ajunge din nou acasa, la nevasta care ii iubeste si la copiii pentru care si-ar da si viata. Pai daca nu v-ati maritat cu asa ceva, inseamna c-ati gresit. Apropo! Sexul singur NU e criteriu de eligibilitate. Mai incercati!
Mihaela_Blonde_1
Postat pe 7 Iulie 2014 02:16
sounds like un teribilism adolescentin de tip profanator cam ca Cioran ,ceva autodistructiv.
De unde stii tu ca nu faci pacate ?Te crezi superior?Nu cred ca esti femeie , you sound more like a dominant lesbian in a existential crisys
Poate de asta esti o MAN HATER
Hai nu mai jigni pe toti , esti mandra dar in sinea ta esti disperata de tine si de toti;
Nu mai zice bazaconii despre barbati si tati , CINE TE CREZI?
CINE CREZI CA ESTI TU?


Pe tine te-a crescut NICKELODEON probabil....
de acolo vine si atitudinea asta nashpa

NU VREM SA AUZIM CHESTII DE ASTEA, vino cu altceva pe blog
Mihaela_Blonde_1
Postat pe 7 Iulie 2014 02:23
... Grea e viatza cand nu pti sa dormi pe la ora doua noaptea....
Rotty
Postat pe 7 Iulie 2014 05:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
parintii mei.. 3 De la: moment31 23 Octombrie 2009 22:48
Buna tuturor, 19 De la: garbo_402768 19 Iulie 2014 19:17
Tata a ajuns pe drumuri, va rog o parere 1 De la: 15 Iunie 2018 13:16
Suspectata 10 De la: garbo_475101 8 Octombrie 2017 19:11
parerea voastra.... 38 De la: garbo262855 8 Iunie 2012 08:11
Setari Cookie-uri