oare toti barbatii cred ca daca esti singura ai putea avea o relatie cu unul insurat?

halal discutii pe langa subiect..In topic era vorba ca..
De ce barbatii cred ca esti disponibila pt sex chiar daca este insurat...Pt ca barbatii sunt idioti si inculti si daca traiesti cu ei devii la fel ca ei...
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 14 Iunie 2014 23:31
Sa nu uitam ca secole de-a randul barbatii au fost intai vanatori si cuceritori si mult mai tarziu au invatat sa fie soti si fideli pe deasupra, cuceritul si vanatoarea este genetica la ei asa cum este procreearea si insinctul matern la femei !
garbo_19362
Postat pe 18 Iunie 2014 23:31
Vai de "procreerea si instinctul" matale ca femeie ....!
pitiTa_
Postat pe 18 Iunie 2014 23:51
da poate ai dreptate ca barbatul are in instinct de a cuceri femeia..Pt ca el crede ca I se cuvine dreptul asta..
biserica mereu a manipulate lumea chiar si pe cei care nu mergeau la biserica
si femeia are dreptul sa cucereasca un barbat sau un barbat sa cucereasca o femeia..

dar cu cuceritul asta este o problema...ca sa cuceresti pe cai cinstite un barbat sau sa cuceresti pe cai cinstite o femeie..In primul rand trebuie sa fii un om cinstit correct si correct cam nu prea este nimeni.
ca un om un barbat sau o femeie sa aiba interese corecte trebuie sa fii un om correct..

un om care nu este correct el nu poate cuceri o femeie sau un barbat pe cai corecte..
eu asta cred
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 19 Iunie 2014 22:58
interese corecte au doar oamenii corecti asa ca mine..
interese egoiste si excroce au doar oamenii escroci si neseriosi...si uite de aceea cuceritul este o problema...

oamenii neseriosi si escroci au doar interese ca si ei ...
de aceea barbatii cuceresc femeia de fapt o seduc apoi o fac drept sluga..apoi femeia joaca teatru si mimeaza ca ii place sa faca sex cu barbatul,,,apoi barbatul o face frigida nu ca el nu stie sa se comporte o femeie..
apoi si femeile seduc barbatii si ii fac de bani,,si femeile au interrese egoiste..
ori sunt prea perverse ori sunt prea naïve..
sau ele gandesc asa cum vor alte femei mai mari si barbatii
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 19 Iunie 2014 23:08
Buna, sunt barbat si nici eu nu ii respect pe cei care nu isi vad de ciorba lor....sa fiu mai clar barbatii care te vor si sunt insurati ar trebui sa stea cu femeile lor....sotiile lor. Crede-ma ca ei vor numai aventura...dar ce se intampla cu cei "liberi". De ce nu gasesti unu care nu are nevasta?
garbo159534
Postat pe 22 Iunie 2014 13:18
un *barbat* pliktisit...deja.
_Isis_
Postat pe 22 Iunie 2014 13:36
S-a obisnuit cu "ciorba" si nu poate fara ea.;))

Pt. cei "liberi" nu are eticheta la purtator sau pe cea adecvata!
pitiTa_
Postat pe 22 Iunie 2014 14:13
am avut o relatie cu un insurat ..nu m-am gandit niciodata la nevasta-sa , si nici nu ma interesa ..era mare cal breaz inainte s afac sex cu el , fugea la cora sa vorbeasca cu mine ..normal ca nu l-am bagat in pat din prima , l-am lasat sa se perpeleasca putin , si apoi l-am scos intr-o excursie de doua zile la munte unde a cheltuit aproape 1000 roni ...cred ca s-a speriat saracutul si a dat bir cu fugitii ..dupa ce am inscris amandoi ..si-a dat seama ca nu se mai poate ca are procesede constiinta ca nevasta-sa vai ce sufera si bla bla ...nu as mai repeta experienta cu un insurat decat daca am avantaje ..altfel cu astia nu se merita ..al doilea care ar fi putut fi a vorbit foarte urat cu nevasta-sa la tf d efata cu mine ..i-am dat papucii subtil facandu-l sa creada ca sunt nepregatita dupa experienta emotionala nereusita din care tocmai am iesit ..barbatul m-a parasit ptr alta lasandu-ma cu doi copii sa-i cresc fara sprijinul lui financiar ...nu-mi plac insuratii ...ii las nevestelor ...dar pe al meu il las amatei sa se spele pe cap cu el ..de la el doar finantele le vreau ..
sentimentala
Postat pe 22 Iunie 2014 16:21
pe mine ma intrebai?
nu i vb ca nu gasesc,doar ziceam de cei insurati....niste libidinosi....hmm,oare i cam dur?
doar ca la gandul ca inseala.....
garbo242232
Postat pe 22 Iunie 2014 16:39
nu-i "dur" ii insuficient.
Crezi ca isi face careva dintre ei procese de constiinta cata vreme se afla in calduri? eu nu cred, vorba
lu' sentimentala, cand li se goleste punga dau bir cu fugitii fiindca ii iau nevestele la bani marunti si nu le iese "stamba la cot".
problema dura apare atunci cand ramane gravida si "libidinosu' " nu-si asuma raspunderea.
pitiTa_
Postat pe 22 Iunie 2014 17:09
De la: garbo242232, la data 2014-06-01 12:49:14sant div.de 3 ani si nu pot spune ca nu am avut ocazia sa fiu cu cineva,doar ca nu am vrut.
ce ma uimeste,sant cei casatoriti care se oftica mereu si raman uimiti cum de nu accept o intalnire cu ei....oare ei cred ca de aia santem singure?pentru ei?


DAAAA! DA! DA! DA! Si de ce nu daca tot esti singura?!Adica maritata puteai sa ai pe altul dar divortata nu?
Ce altceva te mai uimeste?!
garbo219313
Postat pe 22 Iunie 2014 18:34
mda...doar ca nici atunci nu am avut,nici insurat si nici singur...te ai fi gandit?
o fi de rau?
garbo242232
Postat pe 22 Iunie 2014 19:06
plus ca nu era vb. de...ca am ori nu am,nedumerirea mea era ca de ce majoritatea cred ca daca esti singura esti si disponibila pt ei?
garbo242232
Postat pe 22 Iunie 2014 19:14
De la: sentimentala, la data 2014-06-22 16:21:14am avut o relatie cu un insurat ..nu m-am gandit niciodata la nevasta-sa , si nici nu ma interesa ..era mare cal breaz inainte s afac sex cu el , fugea la cora sa vorbeasca cu mine ..normal ca nu l-am bagat in pat din prima , l-am lasat sa se perpeleasca putin , si apoi l-am scos intr-o excursie de doua zile la munte unde a cheltuit aproape 1000 roni ...cred ca s-a speriat saracutul si a dat bir cu fugitii ..dupa ce am inscris amandoi ..si-a dat seama ca nu se mai poate ca are procesede constiinta ca nevasta-sa vai ce sufera si bla bla ...nu as mai repeta experienta cu un insurat decat daca am avantaje ..altfel cu astia nu se merita ..al doilea care ar fi putut fi a vorbit foarte urat cu nevasta-sa la tf d efata cu mine ..i-am dat papucii subtil facandu-l sa creada ca sunt nepregatita dupa experienta emotionala nereusita din care tocmai am iesit ..barbatul m-a parasit ptr alta lasandu-ma cu doi copii sa-i cresc fara sprijinul lui financiar ...nu-mi plac insuratii ...ii las nevestelor ...dar pe al meu il las amatei sa se spele pe cap cu el ..de la el doar finantele le vreau ..


sentimente contra finante.
_Isis_
Postat pe 22 Iunie 2014 19:25
Majoritatea barbatilor , hai sa nu-i bagam pe toti in aceasi oala , cred ca ai putea avea o relatie cu ei chiar daca nu esti singura . Chiar cei insurati nu se dau in laturi , incearca - daca tine bine ,daca nu ...trec la urmatoarea posibila "prada" . Dar mai cu seama daca esti singura ,cred ei, ca ar avea mai mult succes ! Tu fa doar ce-ti dicteaza inima si cum crezi ca e mai bine pt tine !
myl69
Postat pe 22 Iunie 2014 20:27
acuma ne confesam acilea? aveti chef de aventura, de o..tura? sunteti niste ..draguti, mai ales fetele daca aveti pofta sexoase..nu se poa' sa nu gasiti un amic dragut/amica draguta si va mai "racoriti" eu,personal, pot spune ca nu gasesti usor persoane pe care sa le indragesti si sa te simti comfortabil cu ele la sex,ia ceva timp pentru..sincron
andalexkor
Postat pe 23 Iunie 2014 00:47
gura lumii nu o va astupa decat pamantul! mama mea este vaduva de 12 ani , putea sa isi refaca viata de f. multe ori! nu a facut-o!, nu am inteles-o niciodata! eu consider ca viata este data sa o traim cat mai frumos fara a judeca pe altii!
lllorena
Postat pe 23 Iunie 2014 06:42
,,oare toti barbatii cred ca daca esti singura ai putea avea o relatie cu unul insurat?",
raspuns, nu toti sunt insurati, insa aproape toti castiga usor un teren liber, indiferent de cerinte, insa terenul odata cucerit trebuie intretinut, fff bine, ca sa dea roade, de aici si expresia ,,ce semeni, asta vei culege,, la majoritatea le place sa cucereasca, insa se pierd pe drum, intervin factorii de zi cu zi obisnuinta, obligatiile de tot felul, lipsa de comunicare, partea materiala /chiar daca exista/ musai sa apara altceva, bla bla, un singur lucru tineti minte, nimic nu rezista fara iubire, corason, respect, incredere, iar care au parte de ele.... dau cu piciorul, o zi faina sa aveti !

OrhideeMery
Postat pe 23 Iunie 2014 16:59
Pe cine interesează ce gândesc bărbaţii?
Pe un leu, niciodată nu-l interesează ce gândesc maimuţele.
Nu daţi! Am şi plecat...
Axl_R
Postat pe 23 Iunie 2014 17:21
Sa dam? Doar cu parerea, fiecare cu creanga sau cu coclaul lui
edelweiss_3881
Postat pe 23 Iunie 2014 17:53
edelweiss_3881
Postat pe 23 Iunie 2014 17:53
De la: Axl_R, la data 2014-06-23 17:21:48Pe cine interesează ce gândesc bărbaţii?
Pe un leu, niciodată nu-l interesează ce gândesc maimuţele.
Nu daţi! Am şi plecat...



da pe o "pupaza"?
Banii n-au valoare cand "jungla" ii plina!=))
pitiTa_
Postat pe 23 Iunie 2014 17:59
Exact, de maimuţe.
Îs leoaică, nu pupăză!
Axl_R
Postat pe 23 Iunie 2014 18:15
BZ ;))

Exact din "ea" faci parte!
da, nici cuc nu esti sau da ?
pitiTa_
Postat pe 23 Iunie 2014 18:19
Ni la ei, nu mă lasă să-ţi răspund! Ai pile?

Bre, am io oleacă di pr cu genurile, da' tu mă depăşeşti.
Traduc?
Axl_R
Postat pe 23 Iunie 2014 18:24

....una ruginita;))

am numa' viteza max.
Zaua buna seara asta!:D (daca tot vrei sa fii jucatoare)
pitiTa_
Postat pe 23 Iunie 2014 18:33


esti prea "mica"sa le'nveti?

"cine-i mic si bea laptic....mai zic?" :)))
pitiTa_
Postat pe 23 Iunie 2014 22:30
De la: ingerasulcumintesiluptator, la data 2014-06-14 10:04:31pai femeile sunt niste curve care fac sex si se prefac ca le place pt bani..
chiar daca nu sunt fericite femeile arata ca sunt fericite pt ca le plac banii..
nu vor sa gandeasca asa ca prefer sa gandeasca masculul pt ele si sa le si intretina numai ca masculii sunt mai isteti le trimit ei la munca pe femei si profita ei..
eu una nu ma vand pt bani...Daca as avea un barbat care m-ar face nefericita nu mas arata ca sunt fericita sau sa arat ca imi place actul sexual cu el chiar daca mie imi displace...Pt ca o femeie care arata altceva decat ceea ce ii place tot o curva este...
nu pot sa zic si de barbate ei sunt de 10 ori mai curve ca femeile..





ingerasule, te-am mai intrebat o data, pana la urma ce drac, esti? femeie, barbat, ambele sau niciuna?
saaauu...te urasti atat de mult incat te injuri singura pe aici ("femeile sunt niste curve care fac sex si se prefac ca le place pt bani.")?
chiar nu imi dau seama...
poate ma lamuresti...
Amor_Aeternus
Postat pe 24 Iunie 2014 14:06
)))))
pitiTa_
Postat pe 24 Iunie 2014 16:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O solutie simpla pentru acnee !!! 11 De la: crinolina_34 12 Iunie 2017 17:57
el capricorn eu balanta?este vreo sansa? 4 De la: garbo005402 21 Iunie 2009 16:10
despre soacre si cumnate ... 19 De la: garbo_456957 24 August 2018 15:00
Noi copii care am fost candva si copii nostri 39 De la: Gabriela_Apostol_1 1 Februarie 2014 16:53
ajutor, va rog! 13 De la: garbo113978 20 Ianuarie 2011 00:20
Setari Cookie-uri