oare toti barbatii cred ca daca esti singura ai putea avea o relatie cu unul insurat?

E ocupată cu ţinutu-n frâu. Scz, lesă!
Aparenţele contează, restu'...
Axl_R
Postat pe 14 Iunie 2014 07:22
Donez lesa elastica , in buna stare de functionare . Din pacate doar 8 metrii. Oare cat de departe locuieste amanta ?
Rotty
Postat pe 14 Iunie 2014 08:42
Imi pare rau ca am stirnit o furtuna intr-un pahar cu apa dar, dupa reactia unora dintre voi se pare ca exista mai multe casnicii fragile pe aici ca sa nu mai spun ca ingerasul este dus rau de tot cu caputu'.
Ceea ce am postat eu este dintr-un studiu stiintific facut de un grup de oameni de stiinta care au monitorizat atit comportamentul barbatilor cit si al femeilor.Concluziile au fost cele expuse, sorry daca v-au deranjat.

Cit despre casnicie distrusa !?!? wau, de la o gluma s-a ajuns pina aici?????

Roty, lesa poate fi folosita in dublu sens, ori ti un Yorkie cu ea ori te plimba un rotweiler pe unde vrea el daca nu l-ai dresat ca lumea.
Tommy_Boy
Postat pe 14 Iunie 2014 08:57


Ploieşti sau Buzău?

Şi am ajuns la animalu' de companie.

ţii*
Şi de ce pui ???!! Ajunge unu'!
Axl_R
Postat pe 14 Iunie 2014 09:06
" te plimba un rotweiler pe unde vrea el daca nu l-ai dresat ca lumea. "

L-am dresat . Si pe el . Merge chiar si fara lesa , dar niciodata nu se indeparteaza prea mult si se intoarce docil cand il strig. Si el (la rottweiler ma referam ) .

Finutzo , cotituri sunt destule har Domnului .
Rotty
Postat pe 14 Iunie 2014 09:18
Deci, comportamentu' s-o monitorizat la cotitură, iar concluziile s-o tras după bunu' plac.
Axl_R
Postat pe 14 Iunie 2014 09:22
O fi , nu stiu....
Rotty
Postat pe 14 Iunie 2014 09:26
Corect! Doar si noi sintem tot mamifere.

Si inca ceva, pt. toate cele "ultragiate" de postarea mea , sinteti in stare sa jurati cu mina pe inima, sa puneti mina in foc, ca jumatatile voastre nu au admirat niciodata vre-un exemplar feminin foate bine dotat fizic (din bisturiu sau de la mama natura) chiar daca era cu voi alaturi? Ca nu au poftit niciodata la o colega de birou mai tinara si mai zburdalnica desi stia ca acasa il asteapta ciorbita calda si pustiul care vrea in parc?Ca nu au avut niciodata dupa ce au spus da in fata altarului, un vis erotic cu o necunoscuta trasnet zarita pe strada intimplator?
Sinteti foarte sigure? Stiti chiar absolut tot ce gindesc, viseaza si doresc sotii vostri?
Daca sinteti convinse ca stiti totul atunci traiasca sfinta naivitate!
Cam la asta m-am referit dar se pare ca m-am inselat iar voi aveti niste casatorii mai mult decit perfecte, felicitari.

Tommy_Boy
Postat pe 14 Iunie 2014 09:37
Tu aiurezi. Pr ai tu, nu noi. Niciuna n-am făcut asemenea afirmaţii.

Io văd bine, adevărat că numa' cu ochelari. =))
Axl_R
Postat pe 14 Iunie 2014 09:43
Io nu-mi bat capul cu visele lui , ca-s ocupata cu ale mele
In ce priveste admiratul exemplarelor , foarte bine face , ca de aia are ochi. I se face "foame" in oras si " mananca" acasa .
Rotty
Postat pe 14 Iunie 2014 09:49
Rotty si esti sigura ca nu a servit somonul fume sau icrele negre in alt restaurant ?
Te multumesti sa fi mincarica de cartofi de post? OK ca la asta ma tot refer dar voi va faceti ca ploua.
Tommy_Boy
Postat pe 14 Iunie 2014 09:54
Mi-ai făcut ziua.
Miha, cartofi ungureşti.
Axl_R
Postat pe 14 Iunie 2014 09:56
De la: garbo235853, la data 2014-06-14 08:57:07Imi pare rau ca am stirnit o furtuna intr-un pahar cu apa dar, dupa reactia unora dintre voi se pare ca exista mai multe casnicii fragile pe aici ca sa nu mai spun ca ingerasul este dus rau de tot cu caputu'.
Ceea ce am postat eu este dintr-un studiu stiintific facut de un grup de oameni de stiinta care au monitorizat atit comportamentul barbatilor cit si al femeilor.Concluziile au fost cele expuse, sorry daca v-au deranjat.

Cit despre casnicie distrusa !?!? wau, de la o gluma s-a ajuns pina aici?????

Roty, lesa poate fi folosita in dublu sens, ori ti un Yorkie cu ea ori te plimba un rotweiler pe unde vrea el daca nu l-ai dresat ca lumea.



pai femeile sunt niste curve care fac sex si se prefac ca le place pt bani..
chiar daca nu sunt fericite femeile arata ca sunt fericite pt ca le plac banii..
nu vor sa gandeasca asa ca prefer sa gandeasca masculul pt ele si sa le si intretina numai ca masculii sunt mai isteti le trimit ei la munca pe femei si profita ei..
eu una nu ma vand pt bani...Daca as avea un barbat care m-ar face nefericita nu mas arata ca sunt fericita sau sa arat ca imi place actul sexual cu el chiar daca mie imi displace...Pt ca o femeie care arata altceva decat ceea ce ii place tot o curva este...
nu pot sa zic si de barbate ei sunt de 10 ori mai curve ca femeile..
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 14 Iunie 2014 10:03
pai femeile sunt niste curve care fac sex si se prefac ca le place pt bani..
chiar daca nu sunt fericite femeile arata ca sunt fericite pt ca le plac banii..
nu vor sa gandeasca asa ca prefer sa gandeasca masculul pt ele si sa le si intretina numai ca masculii sunt mai isteti le trimit ei la munca pe femei si profita ei..
eu una nu ma vand pt bani...Daca as avea un barbat care m-ar face nefericita nu mas arata ca sunt fericita sau sa arat ca imi place actul sexual cu el chiar daca mie imi displace...Pt ca o femeie care arata altceva decat ceea ce ii place tot o curva este...
nu pot sa zic si de barbate ei sunt de 10 ori mai curve ca femeile..


ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 14 Iunie 2014 10:04
De la: garbo235853, la data 2014-06-14 09:54:00Rotty si esti sigura ca nu a servit somonul fume sau icrele negre in alt restaurant ?
Te multumesti sa fi mincarica de cartofi de post? OK ca la asta ma tot refer dar voi va faceti ca ploua.


Da` de unde stii tu ca icrele negre si somonul fume nu se servesc acasa ? Cu cartofi unguresti / ardelenesti desigur...
Rotty
Postat pe 14 Iunie 2014 10:05
De la: garbo235853, la data 2014-06-14 09:37:32Corect! Doar si noi sintem tot mamifere.

Si inca ceva, pt. toate cele "ultragiate" de postarea mea , sinteti in stare sa jurati cu mina pe inima, sa puneti mina in foc, ca jumatatile voastre nu au admirat niciodata vre-un exemplar feminin foate bine dotat fizic (din bisturiu sau de la mama natura) chiar daca era cu voi alaturi? Ca nu au poftit niciodata la o colega de birou mai tinara si mai zburdalnica desi stia ca acasa il asteapta ciorbita calda si pustiul care vrea in parc?Ca nu au avut niciodata dupa ce au spus da in fata altarului, un vis erotic cu o necunoscuta trasnet zarita pe strada intimplator?
Sinteti foarte sigure? Stiti chiar absolut tot ce gindesc, viseaza si doresc sotii vostri?
Daca sinteti convinse ca stiti totul atunci traiasca sfinta naivitate!
Cam la asta m-am referit dar se pare ca m-am inselat iar voi aveti niste casatorii mai mult decit perfecte, felicitari.



eu cred ca femeile sunt foarte nefericite pt ca de aceea sunt toate niste frustrate...Daca intri in vorba cu ele incep sa se comporte ca niste badarance si au pretentia sa nu te superi pt ca si ele suporta si nu se arata nefericite cu sotii lor...
eu una nu pot fii asa ipocrita ca celelate femei pt ca eu nu am nevoie de nici un mascul sa gandeasca in locul meu sau sa imi dea bani cu o mana apoi sa imi ia cu cinci maini..
stii cum zic barbatii decat cu o femeie curva mai bine singur...la fel trebuie sa gandesc si eu decat cu un barbat curvar si badaran care iti este scarab de el cand se apropie de tine si trebuie sa joci teatru ca iti place actul sexual cu el,,mai bine singura...oricum ne-am imultit prea mult,,sunt multi si fara rost mai opritiva din facut sex pt ca doar asa va inmultiti din aventuri de o noapte,,de aceea ies si niste inculti..
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 14 Iunie 2014 10:12
Offfff...Ingeritzo , numai tu mai lipseai.
Rotty
Postat pe 14 Iunie 2014 10:14
eu cred ca femeile sunt foarte nefericite pt ca de aceea sunt toate niste frustrate...Daca intri in vorba cu ele incep sa se comporte ca niste badarance si au pretentia sa nu te superi pt ca si ele suporta si nu se arata nefericite cu sotii lor...
eu una nu pot fii asa ipocrita ca celelate femei pt ca eu nu am nevoie de nici un mascul sa gandeasca in locul meu sau sa imi dea bani cu o mana apoi sa imi ia cu cinci maini..
stii cum zic barbatii decat cu o femeie curva mai bine singur...la fel trebuie sa gandesc si eu decat cu un barbat curvar si badaran care iti este scarab de el cand se apropie de tine si trebuie sa joci teatru ca iti place actul sexual cu el,,mai bine singura...oricum ne-am imultit prea mult,,sunt multi si fara rost mai opritiva din facut sex pt ca doar asa va inmultiti din aventuri de o noapte,,de aceea ies si niste inculti..

ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 14 Iunie 2014 10:14
femeile sunt si ele niste escroace
nu ca nu ar stii asa le place sa fie,,,pt ca si la preoti asa le place...Le invata pe femei ca daca cineva le ajuta nu trebuie sa fie recunoscatoare...Inveti lucruri bune daca mergi la biserica..mai bine nu ar mai exista popi si biserici...pt ca oriunde te poti ruga,,,
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 14 Iunie 2014 10:20
nu biserica tine oamenii in frau...

daca mergi la biserica te invata popa sa fii un escroc..ca si el..ca daca cineva te ajuta nu trebuie sa fii recunoscator,,daca cineva iti vb frumos trebuie sa vb la fel..
daca vezi ca se comporta ca un badarana trebuie sa ii spui cateva ca altfel nu se potolesc si iti strica toate zilele...
pt ca multe femei suporta de la barbate pt avere se prefac ca le place actul sexual cu el joaca teatru..apoi se descarca pe altii...si popa zice ca trebuie sa ii iertam ca ei sunt slabi...dupa mine cred ca sunt niste paraziti care le place sa traiasca pe spinarea la altii

mai bine prefer sa mor decat sa ajung o proasta ca ele
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 14 Iunie 2014 10:26
853, daca e un exemplar chiar asa de bine facut il admir si eu, nu numai el. La fel de bine admiram tablouri, sculpturi sau alte opere de arta. E vorba de estetica. De la asta pina la a se eschiva, justifica si fofila ca pleaca la matusa e cale lunga....
Si da, are icre negre acasa, ca aia a ales. N-a vrut nevasta care sa gateasca, sa spele, sa faca piata, sa aduca zestre si sa ii toarne copii: a vrut icre negre.

Cu "studiile facute de niste oamenii de stiinta" da, sfanta naivitate, intr-adevar: te-ai incadrat bine....
quasaria
Postat pe 14 Iunie 2014 10:26
mie una nu ca mi-ar displace actul sexual..Dar decat sa traiesc impreuna cu un barbat cu o gandire negativ sa ma simt ca in iad mai bine ma lipsesc de el
si apoi cand dispare afectiunea sufleteasca dispare si atractia fizica si trebuie sa joc si eu teatru ca si celelalte femei batrane,,
daca joci teatru inseamna ca tot curva esti,,,chiar daca o faci cu acelasi barbat sau mai schimba ele.
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 14 Iunie 2014 10:40
Rotty, daca tu servesti dupa somon fume si icre negre, cartofi unguresti e .......superb, mai adu si si pe urma sticla de sampanie ca sa fie tacimul complet.



"Offfff...Ingeritzo , numai tu mai lipseai"
Vad ca te deranjeaza ingerasu' iar dupa modul de exprimare sa inteleg ca bruiez si eu topicul? Daca da, scuze, si ma retrag fara probleme.
----
Quasaria, daca tu crezi ca jumatatea ta admira exemplaru' ca pe o opera de arta din muzeu e bine pt .moralul tau.

Icre negre sint si la super market diferenta o face ambianta in care sint servite, ca daca dupa ele urmeaza cartofi unguresti si nu capsuni cu sampanie .........








Tommy_Boy
Postat pe 14 Iunie 2014 11:00
53, cartofii ungureşti înseamnă pt noi altceva. De aia râdeam.
Dacă vrea Rotty, o să-ţi explice.
Axl_R
Postat pe 14 Iunie 2014 11:07
pai femeile batrane invata fetele tinere ca curvele au noroc,,,
toate zic ca sunt foarte fericite se prefac chiar si la sex joaca teatru..
dar daca le cunosti mai bine vezi ce probleme au femeile care prefer sa fie curve si cat de nefericite sunt
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 14 Iunie 2014 11:12
853, te asigur ca nu tuturor le curg balele si li se disipa creierul cum vad o fusta pe strada - sint multi care au fumat demult asa ceva. Si au fuste bune sau si mai bune acasa. Deci da, pot aprecia o femeie dpdv estetic. Asa cum si eu pot aprecia un barbat dpdv estetic si n-am nici cea mai vaga intentie sa ma culc cu el.

Din nou, tine de calitatea barbatului pe care se pare ca il subapreciezi la modul crunt. Imi pare foarte rau de tine daca tu numai baietei nefericiti din astia ai intilnit. Cu atit mai rau daca stai cu unul dintre ei.
Btw, pune-i si botnita. Nu numai lesa. Sa fii mai sigura ca nu gaseste icrele...
quasaria
Postat pe 14 Iunie 2014 11:13
De la: garbo235853, la data 2014-06-14 11:00:33Rotty, daca tu servesti dupa somon fume si icre negre, cartofi unguresti e .......superb, mai adu si si pe urma sticla de sampanie ca sa fie tacimul complet.



"Offfff...Ingeritzo , numai tu mai lipseai"
Vad ca te deranjeaza ingerasu' iar dupa modul de exprimare sa inteleg ca bruiez si eu topicul? Daca da, scuze, si ma retrag fara probleme.
----
Quasaria, daca tu crezi ca jumatatea ta admira exemplaru' ca pe o opera de arta din muzeu e bine pt .moralul tau.

Icre negre sint si la super market diferenta o face ambianta in care sint servite, ca daca dupa ele urmeaza cartofi unguresti si nu capsuni cu sampanie .........










pai asa este femeile zic ca curvele au noroc...dar doar theoretic..
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 14 Iunie 2014 11:14
femeile au mentalitatea ca curvele au noroc pt ca daca esti fata cuminte isi bat joc toti..
pai cuminte inseamna sa fii un om drept nu o carpa de sters pe jos
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 14 Iunie 2014 11:24
De la: Axl_R, la data 2014-06-14 11:07:3153, cartofii ungureşti înseamnă pt noi altceva. De aia râdeam.
Dacă vrea Rotty, o să-ţi explice.



Nu ma simt datoare
Rotty
Postat pe 14 Iunie 2014 12:15
De la: quasaria, la data 2014-06-14 10:26:28853, daca e un exemplar chiar asa de bine facut il admir si eu, nu numai el. La fel de bine admiram tablouri, sculpturi sau alte opere de arta. E vorba de estetica. De la asta pina la a se eschiva, justifica si fofila ca pleaca la matusa e cale lunga....
Si da, are icre negre acasa, ca aia a ales. N-a vrut nevasta care sa gateasca, sa spele, sa faca piata, sa aduca zestre si sa ii toarne copii: a vrut icre negre.

Cu "studiile facute de niste oamenii de stiinta" da, sfanta naivitate, intr-adevar: te-ai incadrat bine....



Asta incercam sa explic si eu , dar nu se prinde.
Rotty
Postat pe 14 Iunie 2014 12:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iarna asta ... 12 De la: garbo263192 15 Martie 2012 11:28
vreau sa imi gasesc tatal! 21 De la: Ana_Queen_1 11 August 2018 21:37
relatia dificila cu parintii intr-o anumita privinta 33 De la: al_ma 22 Februarie 2012 10:52
Probleme in familie din cauza bunicii 48 De la: muzicabuna 19 Mai 2014 03:49
Are dreptul tutea de a esi din tara cu copilul??? 4 De la: Margarita__Kociug_1 19 Mai 2015 08:44
Setari Cookie-uri