ce sanse are casnicia mea sa reziste ajutati-ma

sunt casatorit cu o fata de un an de zile ea are 37 ani eu am 30 ea este in zodia leu eu in zodia pesti am invatato sa fie deschisa in discuti sa vb tot cu mine fara sa ezite cu toate astea avem probleme in pat in relatia sexuala iam explicat de n ori ca trebui sa schimbam ceva sa introducem ceva nou dar nici o sansa cind discutam decurge bine dar faptele sunt f departe ea e blocata la vechea pozitie ce o practica mamaie dar in schimb isi doreste sa i se faca toate placerile in pat inclusiv sex oral dar invers nici gid.iam daruit toate placerile ce ce se cuvine unei femei sa le traiasca cu speranta ca se va schiba ca va accepta mai tirziu sa ni le ofere si ea mie dar nimic pur si simplu sa instalat o monotonie care nu pot sa o scot fara ca si ea sa incerce asta in ultima discutie iam spus ca nu put sa ii ramin fidel in conditiile astea cum as putea refuza o alta femeie cind stiu ca de la sotia mea nu primesc asemenea placeri ce imi ofera o alta ??????????si nu vreau sa o insel dar credeti ca exista o alta sansa atita timp cit ea nu vrea sa faca schimbari in viata sexuala?
petronel007
Postat pe 5 Decembrie 2011 13:13
De la: petronel007, la data 2011-12-05 13:13:37
sa introducem ceva nou



Brrr!

Explica-i tu logic, matematic in continuare, fa-i si o schita cu tine si o alta si nu uita sa repeti amenintarea ca nu-i vei ramane fidel.
Astea da afrodisiace!
nathalie
Postat pe 18 Decembrie 2011 10:20
sincer, nu te iubeste...si ma indoiesc ca asta s-ar putea schimba
acolo e marea problema, nu te vede ca si pe un partener, mai degraba un executant care ii convine...
cata vreme nu e dram de implicare din partea ei, e clar ca nu are nimic pentru tine....
cam asta ar fi de introdus...
dor72_
Postat pe 18 Decembrie 2011 14:38
mey petronel...
cu niscaiva curent electric ai incercat?...:D
:))))
eu_geminy
Postat pe 18 Decembrie 2011 15:23
Curent electric?
Asta parca-i bun pentru coafura!
nathalie
Postat pe 18 Decembrie 2011 17:03

da. frizeaza ridicolul
dor72_
Postat pe 18 Decembrie 2011 17:06
De la: nathalie, la data 2011-12-18 17:03:18Curent electric?
Asta parca-i bun pentru coafura!


sigur, Nat...
ii face si freza de tip electroscop...:D
:))
eu_geminy
Postat pe 18 Decembrie 2011 19:52
si uite-asa se ajunge la clasica ''incompatibilitate de ... caracter"
E_Eva
Postat pe 18 Decembrie 2011 20:02
petronel, cit timp o sa discuti cu nevasta-ta despre sex ca despre kg de cartofi, probabil saraca femeie o sa ramina intr-adevar blocata pe pozitie...
Asta cu "ii ofer in speranta ca o sa imi ofere si ea mie, ca daca nu ma duc la alta" suna al drak de moartea pasiunii. Si daca dna ar avea cojones ti-ar spune da' te rog. Du-te. Si eventual adu-o si pe aia sa ma serveasca. Pentru ca, dupa tonul tau, cam despre asta e vorba... In nici un caz de caldura, afectiune sau sentimente.
quasaria
Postat pe 20 Decembrie 2011 20:32
totul in familie se reduce oare la sex? Dar te ai intrebat de restul treburilor daca functioneaza? Daca o ajuti cu ceva? Daca o respecti si nu o vezi doar ca pe o masina d eprodus placeri si atat?
dolce_farnientte
Postat pe 25 Decembrie 2011 14:59
nu inteleg la inceput ti-a placut si acum nu iti mai place..
poate daca te-ai comporta frumos cu nevasta,curtenitor ii mai duci flori ii faci complimente,,,ii trezesti pasiune....dar stii vorba aia voi barbatii va comportati ca boii si femeile stau ca vacile,,va potriviti
ingerasulluptator
Postat pe 25 Decembrie 2011 15:17
De la: petronel007, la data 2011-12-05 13:13:37sunt casatorit cu o fata de un an de zile ea are 37 ani eu am 30 ea este in zodia leu eu in zodia pesti am invatato sa fie deschisa in discuti sa vb tot cu mine fara sa ezite cu toate astea avem probleme in pat in relatia sexuala iam explicat de n ori ca trebui sa schimbam ceva sa introducem ceva nou dar nici o sansa cind discutam decurge bine dar faptele sunt f departe ea e blocata la vechea pozitie ce o practica mamaie dar in schimb isi doreste sa i se faca toate placerile in pat inclusiv sex oral dar invers nici gid.iam daruit toate placerile ce ce se cuvine unei femei sa le traiasca cu speranta ca se va schiba ca va accepta mai tirziu sa ni le ofere si ea mie dar nimic pur si simplu sa instalat o monotonie care nu pot sa o scot fara ca si ea sa incerce asta in ultima discutie iam spus ca nu put sa ii ramin fidel in conditiile astea cum as putea refuza o alta femeie cind stiu ca de la sotia mea nu primesc asemenea placeri ce imi ofera o alta ??????????si nu vreau sa o insel dar credeti ca exista o alta sansa atita timp cit ea nu vrea sa faca schimbari in viata sexuala?

Mai scoate si tu sotia in lume pentru socializare.
garbo261156MADALINA
Postat pe 25 Ianuarie 2012 12:24
du-o bre sa o invete altii ce sa iti faca
dor72_
Postat pe 25 Ianuarie 2012 16:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
probleme cu parintii 72 De la: laurita13 23 Decembrie 2009 18:03
Dr. Ruxandra Dumitrescu- ginecolog 2 De la: iasomia 24 Iunie 2011 21:28
Cum sa il fac sa inteleaga ca am nevoie si de familie? 77 De la: garbo055472 13 Decembrie 2009 07:48
"Prietenele" mele incearca sa ma desparta de sotul meu..care este atitudinea potrivita fata de ele? 65 De la: blaa 15 Aprilie 2010 02:17
eveniment pt copii in Green City 1 De la: garbo184099 26 Ianuarie 2011 15:36
Setari Cookie-uri