oare toti barbatii cred ca daca esti singura ai putea avea o relatie cu unul insurat?

pai... daca e sa ne luam dupa ideea ta garbo235853, genetic nu sunt facuti nici sa foloseasca tacamuri la masa, dar pentru asta nu mananca supa cu mana

Amor_Aeternus
Postat pe 13 Iunie 2014 19:29
De la: garbo235853, la data 2014-06-13 19:29:07Nuuuu draga mea , sint infideli genetic, totul este sa sti sa ti-l ti in friu.


Cu o mână doar, aşa-i? Mai pune un i, să-l pot ţine!
Axl_R
Postat pe 13 Iunie 2014 19:36
ha,ha...doar ca grija se referea la mine,iar treaba era a ta....cum s'or putea rezolva?hmm
garbo242232
Postat pe 13 Iunie 2014 19:40
De la: Axl_R, la data 2014-06-13 19:36:57
De la: garbo235853, la data 2014-06-13 19:29:07Nuuuu draga mea , sint infideli genetic, totul este sa sti sa ti-l ti in friu.


Cu o mână doar, aşa-i? Mai pune un i, să-l pot ţine!


da, nu "stii" ca nu stie?
Fss_ssu
Postat pe 13 Iunie 2014 19:49
Eii, ea o zâs că preferă să nu ştie.
Citeşte!
Axl_R
Postat pe 13 Iunie 2014 19:52
daca barbatii "sunt inconstienti genetic" voi femeile, de unde aveti constiinta?
....sau nu aveti
pentru a "avea o relatie cu unul insurat"?
Fss_ssu
Postat pe 13 Iunie 2014 19:53
Coasta ceia, bre!
Axl_R
Postat pe 13 Iunie 2014 19:56
De la: garbo235853, la data 2014-06-13 10:54:17Mai cam prea mult misoginism feminin (daca se poate spune asa), pe aici.
In natura toti masculii speciilor traitoare pe pamint , inconstient vor sa-si perpetueze genele si curteaza asiduu toate femelele specie lor iar femelele tind sa aleaga istinctiv exemplarul cel mai sanatos si puternic pt. procreere.
Chestie de gene transmise urmasilor.
Oamenii insa au dus pe culmi totul si au inventat notiunile de iubire, fidelitate, sinceritate e.t.c.
Barbatii genetic nu sint facuti sa fie monogami doar prin educatie si cutume sociale am reusit sa-i transformam in soti si tati responsabili.
Sa nu ma intelegeti gresit, imi iubesc sotul si i-as scoate ochii daca l-as vedea cu alta, dar atita timp cit are decenta sa nu se comporte ca tiganul care are amanta si-i pute totul acasa nu ma intereseaza.
Un mare scriitor a zis cindva ca in viata ca sa fi fericit trebue sa inchizi un ochi iar in casnicie citeodata pe amindoi.

Acum depinde si de cea care este singura, daca transmite semnale gresite nu e de mirare ca toti o cred disponibila.
Si pe urma exista si femei casatorite care au pierdut de mult sirul amantilor sau credeti ca noi sintem sfinte!?

Fss_ssu
Postat pe 13 Iunie 2014 19:57
A! deci, tot barbatu'i vinovatu' ca s-o sacrificat si i-o dat "coasta"
ca sa umbli *32 pi "coclauri" cand ii vine.....:)doar asa ca ii femeie....



s' pi alea la locu' lor, cand le descrii,
pi alea nu le vezi sau nu le stii?
Fss_ssu
Postat pe 13 Iunie 2014 20:00
Io-s cuminte Stau la locul meu si invatz
Sara !
Rotty
Postat pe 13 Iunie 2014 20:15
Io-s la fel. Vb la tf/mess/Garbo.
Mă împart...
Axl_R
Postat pe 13 Iunie 2014 20:20
Tu esti napoleoana
Rotty
Postat pe 13 Iunie 2014 20:21
Cineva zicea, că-s trandafir alb.
Axl_R
Postat pe 13 Iunie 2014 20:27
....dar cu aptitudini .
Rotty
Postat pe 13 Iunie 2014 20:38
Aşa se numesc, mai nou, spinii?
Axl_R
Postat pe 13 Iunie 2014 20:53
De la: garbo235853, la data 2014-06-13 19:29:07Nuuuu draga mea , sint infideli genetic, totul este sa sti sa ti-l ti in friu.


barbatii aleg sa fie niste escroci apoi le fac si pe femei sa devina la fel ca ei niste escroace..Eu nu vreau sa devin o escroaca ca si barbatii..
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 13 Iunie 2014 21:35
De la: Fss_ssu, la data 2014-06-13 20:00:17A! deci, tot barbatu'i vinovatu' ca s-o sacrificat si i-o dat "coasta"
ca sa umbli *32 pi "coclauri" cand ii vine.....:)doar asa ca ii femeie....



s' pi alea la locu' lor, cand le descrii,
pi alea nu le vezi sau nu le stii?

voi barbatii sunteti niste inculti care credeti in sf-uri ce zic preoti ca ati dat coasta femeii..Cand voi barbatii va nasteti din femei si in femei vi se dezbolta toate organelle si voi ati dat coasta femeii..Sunteti niste inculti de 2 bani..
daca traiesti cu un incult de barbat dupa un timp te face sa devii ca si el..
de asta sunt femeile escroace ca si voi si le inraiti..Va urasc si imi este scarab de voi..dar va urasc in sensul constructive nu ma las pana nu va vad pe toti cu botul pe labe netrebnicilor

asa sunt eu
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 13 Iunie 2014 21:41
voi barbatii sunteti niste inculti care credeti in sf-uri ce zic preoti ca ati dat coasta femeii..Cand voi barbatii va nasteti din femei si in femei vi se dezbolta toate organelle si voi ati dat coasta femeii..Sunteti niste inculti de 2 bani..
daca traiesti cu un incult de barbat dupa un timp te face sa devii ca si el..
de asta sunt femeile escroace ca si voi si le inraiti..Va urasc si imi este scarab de voi..dar va urasc in sensul constructive nu ma las pana nu va vad pe toti cu botul pe labe netrebnicilor

asa sunt eu

ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 13 Iunie 2014 21:42
De la: ingerasulcumintesiluptator, la data 2014-06-13 21:42:49voi barbatii sunteti niste inculti care credeti in sf-uri ce zic preoti ca ati dat coasta femeii..Cand voi barbatii va nasteti din femei si in femei vi se dezvolta toate organelle si voi ati dat coasta femeii..Sunteti niste inculti de 2 bani..
daca traiesti cu un incult de barbat dupa un timp te face sa devii ca si el..
de asta sunt femeile escroace ca si voi si le inraiti..Va urasc si imi este scara de voi..dar va urasc in sensul constructive nu ma las pana nu va vad pe toti cu botul pe labe netrebnicilor

asa sunt eu


alegeti sa va comportati ca niste escroci apoi ziceti ca asa sunteti voi barbatii....

si eu sunt tot asa eu nu support escrocii care aleg sa se comporte ca niste netrebnici
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 13 Iunie 2014 21:47
deci ...barbati versus femei
ce sa zic :
sunt crescuti , educati , iubiti de femei si-n alta ordine de idei daca nu ar avea cu cine nu ar insela
quod erat demonstrandum
jeanette40
Postat pe 13 Iunie 2014 22:30
eu nu cred ca femeile iubesc barbatii..Ele stau pt ca au nevoie de ei.fac compromisuri se lasa folosite de barbate sa fie tratate urat..
apoi si ele se comporta la fel ca ei dupa mine sunt niste idioate..si proaste
isi vanda linistea sufleteasca pt a sta cu un barbat..
un barbat nu stie sa te faca fericita,,,pt ca sunt niste mitocani de 2 bani care habar nu au pe ce lume traiesc...Sunt niste cersetori care nu stiu nici sa isi faca de mancare,,nici sa isi curate mizeria dupa ei...Stiu doar sa consume sa faca mizerie sa se comporte urat apoi sa vina femeia iubitoare sa ii arate iubire pe cand ei se comporta ca niste imbecili..
apoi si femeile sunt la fel de proaste ca si barbatii ce pot sa invete de la niste imbecili de barbati inculti care dupa mine cred ca sunt si analfabeti pt ca nu stiu sa citeasca...
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 13 Iunie 2014 23:15
dupa mine cred ca si femeile sunt la fel de jegoase imputite si mitocane ca si barbatii...Sunt asa de proaste care habar nu au de nimic..
Si apoi sunt proaste si invidioase...se vede ca traiesc cu barbatii..

habar nu au cum sa se comporte cu oamenii care se comporta frumoase cu ei..se ved femeile care traiesc cu niste exemple proaste de barbate..
pt ca daca
traiesc cu barbatii care sunt niste inculti pt ca dupa mine nu cred ca nici nu stiu sa citeasca sau obisnuit sa se comporte urat cu oamenii care sunt amabili cu ei pt ca si ele sunt amabile cu barbatii si barbatii le trateaza ca pe niste carpe plus ca nu sunt buni nici macar nici pat pt ca dupa cum se comporta nu poti sa simti decat scarba pt ei dar si ele trebuie sa aiba barbate pt ca toate proastele au barbati.

poti fii o femeie inculta si proasta dar daca ai barbat care este incult esti in rand cu lumea..
ce pot sa zic toti oamenii sunt niste imputiti pe care trebuie sa ii suporti de zi cu zi...
femeie curve si barbati tampiti si dobitoci si imputiti
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 13 Iunie 2014 23:24
daca muncesti si dai bani la parazitii de preoti si cureti dupa imputitii de barbati esti considerate o femeie de treaba...
si apoi toate femeie sunt niste inculte si proaste si analfabete care habar nu au sa se descurce sigure de putori ce sunt...Asteapta sa gandeasca un barbat pt ele pt ca sunt prea proaste si asa au vazut la mamele lor...

sunt femeie care au barbati niste inculte care fac compormisuri si ii lasa pe barbati sa se comporte urat cu ele si apoi si ele se comporta urat...

mam saturat de barbati tampiti si femei tampite
care in loc sa se impuna ele devin la fel de inculte si orbraznice ca barbatii..
eu nu vreau sa devin asa ca un barbat,,,asa proasta si inculta trebuie sa fii nascuta pt asa ceva...toti oamenii sunt niste imputiti in care u poti avea nici in unul incredere pt ca pt a avea o scula sunt in stare sa lase sa ii lase pe altii sa isi bata joc de ei si apoi si ei fac la fel..
dupa mine sunt oameni de 2 bani niste gunoiae imputite
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 13 Iunie 2014 23:32
Irinuko , ma bagasi in ceata
tu ce esti ....ange ou demon ?

jeanette40
Postat pe 13 Iunie 2014 23:37
daca traiesti impreuna cu un barbat devii inculta si prost crescuta ca un barbat care nu stie sa se comporte frumos cu oamenii care se comporta frumos cu el..
dupa mine barbatii sunt niste dobitoci care se educa unii pe altii iti transmit barbatii unii la altii calitatile de idiotic se educa in asa fel incat se indobitocesc unii pe altii barbatii si noi femeile trebuie sa ii suportam eu dupa mine las teroriza toata ziua pana isi vede prostia si tampenia din capul lui..
dar alte femei de proaste si imbecile ce sunt pt o scula si sa fie in rand cu lumea sa nu le vorbeasca babelea alea curve si proaste de rau sunt in stare sa suporte orice de aceea ies si plozi prosti din ei,,Din prosti ies plozi prosti..Se umple lumea de prosti...dar ei vor sa conduca lumea prostii si hotii sa conduca lumea noi sa muncim sa intretinem prostii..

urmasc barbatii si biserica pt ca isi bat joc de Dumnezeu
si femeile sunt niste imputite de doi bani de mi se face scarab ca ling outel la barbati pt ca sunt niste inculte si habar nu au sa se descurce singure de aceea trebuie sa sustina prostii,,
adica barbatii care se nasc din femei mai vin si cu pretentiisa conduca femeia
barbatii care nu sunt in stare sa curate mizeria,,sa faca mancare nu sunt in stare sa citeasca o carte barbati sunt analfabeti dar vor sa ne conduca dar vor sa conduca femeile..

imi este scarab si de femei si de barbati si ele sunt la fel de imputite si inculte ca barbatii..
barbati+femei= copii= inculti si analfabeti
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 13 Iunie 2014 23:45

Alien ?
jeanette40
Postat pe 13 Iunie 2014 23:58

Alien ?
jeanette40
Postat pe 13 Iunie 2014 23:58
pai daca alegi sa traiesti cu oamenii trebuie sa te obisnuiesti sa fii tratat urat..
pt ca tampitii si nesimtiti conduc lumea prind gandirea lor pt ca biserica zice ca cei intelepti cedeaza si lasa prostii sa nme coduca,

daca vrei sa te obisnuiesti sa traiesti cu oamenii trebuie sa te obisnuiesti cu oamenii care se comporta ca niste animale,,pt ca ca niste oameni umani nu se comporta pt ca nu stiu asa ceva..Parintii nu I-aau invat pt ca nici ei habar nu au cum este cum sa te comporti ca un om..uman ei stiu sa te comporti ca un animal fara ratiune..
daca alegi sa te mariti sa traiesti cu oamenii inseamna ca trebuie sa te obisnuiesti cu amnimalele....pt ca animalele sunt mai inteligente ca oamenii
dar totusi nesimtitii de barbati adica biserica cu toata biserica lor plina de excroci de barbati ei promoveaza prostia si nesimtirea..

barbatii promoveaza ca femeile sa ii suporte pe barbati chiar daca sunt niste imputiti de doi bani care habar nu au sa se comporte si nici macar nu ai placere sa ai act sexual cu un barbat pt ca in primul rand nu simti nimic pt ca nu stiu sa satisfaca o femeie..in primul rand cand aude o femeie desteapta cat de incult este un barbat sigur imi piere pofta de toate..

dar alte fenei sunt niste inculte anlafabete care se multumesc sa aiba un barbat dar chiar daca se comporta urat nu conteaza si ele se comporta la fel ..si barbatii le promoveaza ca este sunt femei bune pt ca lasa sa faca barbatii ce vor cu ele..
dupa mine imi este scarba de ele pt ca gug ppppppppppppppp barbatului....si asteapta ca si lor sa li se suga ppppppppppp
toti oamenii sunt niste imputiti mi se face scarba de toti...cu exceptia unora...
eu nu sunt falsa asa ca arat ceea ce simt
eu nu as putea sa fac ceva ceea ce imi face sacrba dar unele feemi pot face pt ca si ele sunt niste gunoiae ca si barbatii
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 13 Iunie 2014 23:59
daca vrei sa te mariti inseamna sa vrei sa obisnuiesti cu oameni care gandesc ca niste animale..
pt ca oameni care gandesc ca niste oameni nu gasesti..
barbatii gandesc ca niste animale si femeile care trauesc cu ei la fel...

daca vrei sa traiesti cu oamenii trebuie sa gandesti ca un animal asa gandesc barbatii../
barbatii sunt niste inculti si niste analfabeti ei nu stiu sa citeasca si sa scrie si sa se comporte ca niste oameni..
si femeile care traiesc cu ei la fel...
imi este scarba de feneile care traiesc cu barbatii pt ca sunt la fel de proase si escroace si inculte ca si barbatii..
dar daca barbatii promoveaza prostia pt ca atat6a stiu pt ca sunt analfabeti eu nu ma pot pune decat sa imi vad de treaba si sa stau departe de prosti pt ca cu postii nu te poti pune pt ca ei sunt multi9 pt ca cei care nu vor sa gandeasca sunt multi si ei sunt barbati si de aceea ei sunt puternici multi si prosti si se multiplica pt ca gasesc femei care vor sa fuie la fel de tampite ca si ei
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 14 Iunie 2014 00:07
853, "genetic" omul e o specie vulnerabila asa ca la fel de bine poti sa crezi ca "genetic" masculii sint programati sa aduca vinatul in pestera in timp ce femeia pazeste puii. Iar asta contrazice total versiunea ta in care sint creati sa fluture drapelul in vint si sa il infiga prin orice poiana apuca.
Cum habar n-avem care e realitatea "genetica", putem doar sa aberam in functie de ce ne avantajeaza. Versiunea ca ai lasitatea sa nu iesi dintr-o casnicie distrusa se pare ca nu te avantajeaza, asa ca poti fantaza teorii evolutioniste cit iti astepti barbatul de la amanta.... Si sa inchizi cei doi ochi pe care, nu se stie de ce, i-ai capatat "genetic".... nu ca ii utilizezi, oricum.
quasaria
Postat pe 14 Iunie 2014 02:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
l-am dat afara din casa! 17 De la: garbo_1690 30 Decembrie 2013 16:42
Noi copii care am fost candva si copii nostri 39 De la: Gabriela_Apostol_1 1 Februarie 2014 16:53
Rugaciune puternica 37 De la: garbo_477838 11 Ianuarie 2018 17:37
Barbatii sunt vinovati,de ceea ce sa ales de lumea din ziua de azi? 11 De la: dr__garbo164869 11 August 2010 01:49
Daruri de sarbatori copiilor 20 De la: elisabeta_boia 28 Ianuarie 2013 16:43
Setari Cookie-uri