patriotismul -un sentiment pierdut pentru multi , din cauza situatiei dezastruoase in care se afla ROMANIA acum

De la: quasaria, la data 2014-06-14 11:44:20de ce, vrei sa ne comunici ceva?
nu pt ca eu nu inteleg limba voastra a nebunilor si vroiam sa imi traduceti tot ce ati scris va rog frumos
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 14 Iunie 2014 11:55
pai barbatii sint rai si femeile la fel, deci nu te intereseaza ce zic ei, oricum.
quasaria
Postat pe 14 Iunie 2014 12:11
pai da nici barbatii nici femeile nu vor sa fie corecti pt ca este bataie mare de cap cu hotii daca nu vrei sa ii lasi sa te mai fraiereasca...iti sar hotii in cap.
si mie imi sar hotii in cap dar eu tot corecta vreau sa fiu nu vreau sa devin o hoata
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 14 Iunie 2014 12:26
De la: ingerasulcumintesiluptator, la data 2014-06-14 12:26:05pai da nici barbatii nici femeile nu vor sa fie corecti pt ca este bataie mare de cap cu hotii daca nu vrei sa ii lasi sa te mai fraiereasca...iti sar hotii in cap.
si mie imi sar hotii in cap dar eu tot corecta vreau sa fiu nu vreau sa devin o hoata


Atunci pastreaza-ti verticalitatea dar nu mai abera , este obositor sa poata urmari lumea aceeasi ideie de 100 de ori ,ok ai problema cu barbati , da-i incolo acum ca nu despre ei era vorba in propozitie ...
garbo_392853
Postat pe 14 Iunie 2014 21:34
AI dreptate axl, e platita sa devieze subiectele topicelor.
Faza e CA, ne saturam la UN moment dat EA...
vivacedonna
Postat pe 14 Iunie 2014 21:49
De la: garbo_392853, la data 2014-06-14 21:34:46
De la: ingerasulcumintesiluptator, la data 2014-06-14 12:26:05pai da nici barbatii nici femeile nu vor sa fie corecti pt ca este bataie mare de cap cu hotii daca nu vrei sa ii lasi sa te mai fraiereasca...iti sar hotii in cap.
si mie imi sar hotii in cap dar eu tot corecta vreau sa fiu nu vreau sa devin o hoata


Atunci pastreaza-ti verticalitatea dar nu mai abera , este obositor sa poata urmari lumea aceeasi ideie de 100 de ori ,ok ai problema cu barbati , da-i incolo acum ca nu despre ei era vorba in propozitie ...


tu aberezi pt ca habar nu ai de nimic...Eu vb cum am eu chef daca nu iti convine nu ma citi...Asa cum tu iti spui parerile tale stupide...asa si eu am voie sa imi spunj parerea mea cea inteligenta...eu am raspuns la subiect tu esti pe langa..habar nu ai pe ce lume traiesti
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 14 Iunie 2014 23:14
De la: vivacedonna, la data 2014-06-14 21:49:56AI dreptate axl, e platita sa devieze subiectele topicelor.
Faza e CA, ne saturam la UN moment dat EA...
Eu mam saturat de parerile voastre stupide si vb p langa subiect,,,doar de prostii fara sens...Asa sunt oamenii fara minte vb doar lucruri nesemnificative si total pe langa subiect...si zic de mine...
eu vb la subiect voi vb doar de mancare de ciuperci si tampenii stricati topicurile si discutiile voastre fara pic de inteligenta..crederi ca toata lumea este ca voi sa isi piarda timpul cu prostii..doar prostii fac asta
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 14 Iunie 2014 23:22
Eu mam saturat de parerile voastre stupide si vb p langa subiect,,,doar de prostii fara sens...Asa sunt oamenii fara minte vb doar lucruri nesemnificative si total pe langa subiect...si zic de mine...
eu vb la subiect voi vb doar de mancare de ciuperci si tampenii stricati topicurile si discutiile voastre fara pic de inteligenta..crederi ca toata lumea este ca voi sa isi piarda timpul cu prostii..doar prostii fac asta

ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 14 Iunie 2014 23:25
OK scumpete mica si "inteligenta", atunci tu de ce iti pierzi timpul pe aici???.
Daca te-ai saturat , cautati de drum scumpa si gaseste un forum pe masura "intelighentiei" tale (apropos, "mam" se scrie m-am se invata in gimnaziu clasa a 6-a ) .

Drum bun, cale batuta......!
Tommy_Boy
Postat pe 30 Iunie 2014 10:31
cauta si "cautati", vezi cum se scrie?!

Situatia dezastruoasa din Romania nu se datoreaza lipsei de patriotism ci, datorita inculturii, a lipsei de moralitate, educatie, vointa de-a munci cinstit si cu CAP-coada....da, n-ai cu cine! unde-i cap, nu-i coada, unde-s amandoua, dai, si fugi ;))
pitiTa_
Postat pe 30 Iunie 2014 11:49
Adevarat !
garbo_19362
Postat pe 19 Iulie 2014 16:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Comercializam seifuri (antifoc, antiefractie), cutii postale (individuale, ptr asociatii), sisteme inchidere, clasificatoare pentru dosare 2 De la: Noli 25 Noiembrie 2011 10:48
INVITATIE 1 De la: catymili 17 Noiembrie 2009 20:31
CONCURS 1 De la: avocat_carmen 23 Octombrie 2008 20:23
Ajut defavorizati 11 De la: marian_els 13 Noiembrie 2009 10:28
colagenul marin,alternativa naturala a implantului cu botox 2 De la: jeanetta 22 Martie 2009 12:13
Setari Cookie-uri