pot beneficia in continuare de concediu crestere copil?

Fetita mea implineste 2 ani in 25 februarie 2012 si eu atunci am 5 luni de sarcina cu al doilea copil. Trebuie sa incep lucru. Intrebarea mea este. Daca incep lucru si cand voi avea 7 luni pot lua concediu prenatal? Si pe urma pot beneficia de concediu crestere copil in continuare pentru al doilea copil? Multumesc mult.
alyianas
Postat pe 17 Octombrie 2011 12:18
nustiu pasi dar ar fi bine sa mergi unde va sa te interesezi .
claudia_mami
Postat pe 1 Noiembrie 2011 15:21
HA HA HA !
garbo207378
Postat pe 6 Noiembrie 2011 15:14
ma intereseaza si pe mine acest subiect, stie cineva sa raspunda, fetita mea face 2 ani pe 18 februarie 2013...vreau sa stiu daca ma pot apuca de al doilea bebe, dar pe aceasta perioada sa nu fiu nevoita sa ma duc la servici
garbo247959
Postat pe 14 Noiembrie 2011 15:20
nu stie nimeni sa raspunda????????????
garbo247959
Postat pe 21 Noiembrie 2011 21:55
cri_cat
Postat pe 21 Noiembrie 2011 22:01
se pare ca am facut degeaba contul asta daca nu stie nimeni sa raspunda, ori nu da nimeni atentie
garbo247959
Postat pe 28 Noiembrie 2011 10:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce multi barbati rai umbla sa prinda femeile cumsecade in plasa lor de paianjen ,apoi sa nu mai poti scapa de ei 74 De la: eu_geminy 6 Octombrie 2010 18:34
de ce 80% din femei din mediul urban isi doresc barbati cu masina???????????????????????????????? 5 De la: ameno 18 Octombrie 2010 10:34
oare ce sa fac? ajutor! 1 De la: oanna_blue_eyes 21 Mai 2011 23:45
De ce se marita femeile? 73 De la: garbo201517 30 Iunie 2012 21:17
vrea sa ma pararseasca pentru ca sunt bolnava:( 3 De la: miruna_andreea2001 29 Noiembrie 2010 10:39
Setari Cookie-uri