s-a rupt prezervativul

Incearca pe viitor sa sari peste al trei-lea numar, iar din cand in cand mai schimba vulcanizarea ca sa nu mai......
fuscus
Postat pe 10 Februarie 2013 17:27
Dragul meu , cateva zile dupa menstruatie (si zic cateva zile pt ca asta depinde de organismul oricarei femei in functie de durata ciclului menstrual ) nu este posibil sa ramana insarcinata..un sfat insa , decat sa scri astfel de probleme pe un astfel de site unde toti fac misto de tine , te judeca si iti raspund ironic mai bine intra pe internet ,pe Google si gasesti raspuns la toate intrebarile tale...citeste despre tot ce implica ciclu menstrual si perioada de ovulatie si at vei intelege singur cand o femeie poate ramane insarcinata si cand nu... Multa bafta !
garbo055079
Postat pe 10 Februarie 2013 19:03
Biblia:
(Apocalipsa 21:8)
Dar, ct despre fricoi, necredincioi, scrboi, ucigai, curvari, vrjitori, nchintorii la idoli i toi mincinoii, partea lor este n iazul care arde cu foc i cu pucioas, adic moartea a doua.

(Faptele Apostolilor 17:30,31)
Dumnezeu nu ine seama de vremurile de netiin i poruncete acum tuturor oamenilor de pretutindeni s se pociasc;
pentru c a rnduit o zi n care va judeca lumea dup dreptate, prin Omul pe care L-a rnduit pentru aceasta i despre care a dat tuturor oamenilor o dovad netgduit, prin faptul c L-a nviat din mori

Fiindc plata pcatului este moartea, dar darul fr plat al lui Dumnezeu este viaa venic n Isus Hristos, Domnul nostru.
(Romani 6:23)

Fiindc att de mult a iubit Dumnezeu lumea, c a dat pe singurul Lui Fiu, pentru ca oricine crede n El, s nu piar, ci s aib viaa venic. (Ioan 3: 16)
garbo242980
Postat pe 12 Februarie 2013 22:42
In anumite cazuri, cum este cel de fata, se impun masuri radicale - e inutil sa facem educatie sexuala unui specimen cu IQ de cimpanzeu retardat, cand o vasectomie e singura metoda sigura pentru a prezerva eventualele partnere si specia umana in general de rezultatul experientelor sexuale dubioase ale acestui agarici.
charmelen
Postat pe 15 Februarie 2013 02:25
prezerv sunt de unica folosinta!!!!!!!! sa ia pastila de a doua zi cat mai repede
ioanacatbrasov
Postat pe 16 Februarie 2013 06:15
Eu nu cred ca cel care a pus "marea problema" e real. Si cel mai tantalau om de pe fata pamantului stie ca un prezervativ n-are decat "o singura viata"
Ma mir ca nu l-a bagat la masina de spalat si-apoi sa-l puna la uscat! Macar venea cu-o gluma mai buna
magdabeauty
Postat pe 16 Februarie 2013 08:31
cumpara si tu doua prezervative; si incearca cu doua odata; eventual sa le iei de culori diferite (sa nu le incurci) ; sa zicem ca ai unul verde si unul rosu; il pui odata pe ala verde desupra si data urmatoare pe cel rosu...si uite asa pana se vor rupe.....
adeline
Postat pe 17 Februarie 2013 00:02
intreaba si tu ul elev de clasa a v a sau a VI a si o sa-ti spuna ce si cum procedezi cu prezervativele astea
adeline
Postat pe 17 Februarie 2013 00:03
De la: garbo_11104, la data 2013-02-02 21:29:00Buna tuturor. astazi am facut dragoste cu prietena mea iar al 3-lea s-a rupt , eu nu ejaculasem dar prezervativul era sa zic asa "murdar" de lichidul seminal si probabil de cv sperma din datile anterioare . Ea este la a-2a zi dupa terminarea menstruatiei. mentionez ca prezervativul a cedat inainte ca eu sa o fi penetrat complet. As fi recunoscator daca mi-ati oferi niste opinii cunostinte concrete despre o eventuala sarcina . este sau nu posibil ? va rog fara ideii fara rost . va multumesc


Ce tare esti femeie ! Poti sa ejaculezi ? Ai si tu putzulica ? Mey, ce lume nebuna ! Femeie cu putzulica !
Sarikiz
Postat pe 19 Februarie 2013 13:11
De la: heartbit, la data 2013-02-10 12:20:42iar vorbesti agramatule cu gura plina?
invata sa scrii in limba romana si pe urma vino la discutii!

Hertule, lasa nebunul sa se desfasoare. Te iubeste, nu vezi? Este dus cu pluta, cred ca doreste on tntalnire cu barbatii. Are si el un off ca femeile nu il baga in seama si vrea sa isi araret cat de "cocos" este jignindu-i pe alti barbati.
Sanatate !
Sarikiz
Postat pe 19 Februarie 2013 13:14
a fost trimis in lumea dreptilor de ceva vreme
heartbit
Postat pe 19 Februarie 2013 13:18
De la: heartbit, la data 2013-02-19 13:18:31a fost trimis in lumea dreptilor de ceva vreme

S-a dus sa o caute pe ingeras
Sarikiz
Postat pe 19 Februarie 2013 13:20
posibil ... fuzibil ...
heartbit
Postat pe 19 Februarie 2013 13:32
Mai era unu pe forum care zicea: Cat traiesc spermatozoizii? pentru ca am facut sex cu prietena mea si nu am avut timp sa ma spal si a doua zi am facut sex din nou.
garbo_2962
Postat pe 26 Februarie 2013 19:16
Probabil era una si aceiasi persoana...
LLisa
Postat pe 28 Februarie 2013 19:40
Tinand cont de gravitatea acestei situatii si de importanta ei trebuia sa fiti mai pertinenti cu respectivul . Dar, daca nu v-ati dat seama respectivul are un creier involuat si tema e prea josnica , pentru acelea care inca nu stiu cum e vazuta femeia in ziua de azi .
Nici nu ma asteptam la altceva , la cum sareau damele sa se posteze am crezut ca e a 2-a revolutie. Cat interes ...cata drama ....tragic!



DaMarkus09
Postat pe 9 Martie 2013 20:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce pozitii de zegs sa mai practicam? 33 De la: Laura_M 11 Octombrie 2010 15:22
Cum sa faci sex cu o femeie dominanta? 224 De la: alehandra 24 Octombrie 2009 03:16
Ultimul subiect 2 De la: garbo265966 26 Mai 2012 11:08
Ura, sentiment tipic uman? Ce parere aveti ? 3 De la: zambil 29 Octombrie 2009 21:19
ajutorrr probleme cu erectia:(:(:( 98 De la: gicu 8 August 2015 19:24
Setari Cookie-uri