cum poti castiga inima unui player? :)

"Un barbat adevarat are inaltime morala,verticalitate ,integritate si mai ales protejeaza pe cei slabi si respecta pe cei curati."

Zauuuu :::??? Si de unde stii ???
Rotty
Postat pe 31 Decembrie 2012 15:01
stie pe dreak! stie doar sa deschida dexu`, cu pretiozitate de cabotin, ashea, dar fara sa ciuleasca urechile la sensurile vocabulelor unde pune deshtu` si la cum tre` ele folosite si gestionate.

iete, descrierea asta m-a dat pe spate. dar nicidecum datorita greutatii ei metafizice (ca n-are), ci din cauza rasului nebun pe care mi l-a provocat.
esme
Postat pe 31 Decembrie 2012 16:39
Daca EL a "cedat" sau s-a "infricosat" dupa o simpla " strangere cu usa", e bine sa renunti la EL. Nu a inteles ce vrei, deci nu a inteles nimic. In locul LUI as faceTOTUL ca Eu sa te "recuperez pe tine". Succes!
Un barbat cu experienta...
coragate
Postat pe 31 Decembrie 2012 17:22
De la: esme, la data 2012-12-31 16:39:01stie pe dreak! stie doar sa deschida dexu`, cu pretiozitate de cabotin, ashea, dar fara sa ciuleasca urechile la sensurile vocabulelor unde pune deshtu` si la cum tre` ele folosite si gestionate.

iete, descrierea asta m-a dat pe spate. dar nicidecum datorita greutatii ei metafizice (ca n-are), ci din cauza rasului nebun pe care mi l-a provocat.
dex-ul trebuie sa il deschidem noi sa intelegem ce scrii tu,dar dex-ul pt copii retardati ,iar se baga lumea in seama fara sa aiba rost.sunt oameni care din rautate si rea vointa scriu doar sa raneasca sau sa sicaneze...cum e catelusul roti
venizigoldplated
Postat pe 1 Ianuarie 2013 21:37
@venizigoldplated
ai mancat stricat zilele astea de sarbatori?
ti-a cazut piftia greu la stomac?
stai cumintica, sa nu te lovesti la ceas... ca apoi ramai si dezorientata!!!
heartbit
Postat pe 1 Ianuarie 2013 22:46
De la: heartbit, la data 2013-01-01 22:46:34@venizigoldplated
ai mancat stricat zilele astea de sarbatori?
ti-a cazut piftia greu la stomac?
stai cumintica, sa nu te lovesti la ceas... ca apoi ramai si dezorientata!!!
zise de acolo avocatul poporului
venizigoldplated
Postat pe 2 Ianuarie 2013 11:58
"iar se baga lumea in seama fara sa aiba rost.sunt oameni care din rautate si rea vointa scriu doar sa raneasca sau sa sicaneze...cum e catelusul roti "

In spatele unei sicane ,glume(cum vrei sa-i zici) sau a unei tachinari sta de multe ori un sfat mai bun decat niste filozofii ieftine. Dar asta pentru cine are minte sa priceapa....nu e cazul tau.
Rotty
Postat pe 2 Ianuarie 2013 15:37
venizigoldplated, daca mintea ta atat deduce ca as fi avocatul poporului, atunci se pare ca ti s-au urcat alimentele alterate la creier si esti afectata foarte!
cauta sa stai in banca ta, ca sa nu ajugi pe alta bancuta!
heartbit
Postat pe 2 Ianuarie 2013 18:09
ce va mai plac expresiile gen:atat te duce capul sau mintea ta bla,bla,bla,lpsa de respect nu e niciun semn de inteligenta.eu decat am constatat ca multe comentarii sunt rau-voitoare,nu ajuta persoana ce solicita ajutor cu absolut nimic si mai ales sunt facute cu scopul de a rani cum am spus si in primul comentariu.asa ca heart bull shit vezi ce usor se poate vorbi urat,ca tot ai inceput cu magariile.insa eu nu vreau sa merg mai departe cu discutiile cu tine,stii vorba aia,cand te bagi in troaca,te mananca porcii
venizigoldplated
Postat pe 2 Ianuarie 2013 19:30
Consider foarte indicat sa inchei subiectul pe cale amiabila,de dragul meu. Precum spuneam, nu te duce mintea la a fi discret-ironica,ci o dai cu batzul in balta din prima.Pe Bit,te rog sa nu-l mai poreclesti,ca risc sa-l confund cu cine stie care ( ) Iti doresc o seara asa cum meriti...
Rotty
Postat pe 2 Ianuarie 2013 19:49
uite, ce-i, venizigoldplated, cand nu stii unde ti-e locul si cat ti se intinde plapuma, e mai bine sa faci cumva sati calculezi perimetrul. si, fiindca tot mentionai dexu`, ar fi si asta o solutie, dar numai daca se utilizeaza eficient. nu de alta, dar risti sa nu intelegi care-i smecheria si ti-o iei fix in freza, desi nu-ti era destinata tie.
iti raspund, intrucat am vazut ca m-ai citat si in mod clar perdaful tau mi se adresa si mie.
ce sa zic?! ...probabil ti-a placut comentariul meu, ti-a adus el, asa, un iz de floricele roz, dar nu stiai cum s-or numi.


esme
Postat pe 2 Ianuarie 2013 20:01
venizigoldplated
imi cer scuze ca am folosit un limbaj mult prea elevat pentru tine!
nu stiam ca esti o purcea si de aceea imi cer scuze ca ti-am tulburat taratele din troaca si pe cele din cap!
pofta buna!

din nefericire ti-am mai citit si alte comentarii si mi-ai parut fiinta omeneasca, dar recunosc, ca uneori ma mai si insel, riscurile meseriei! acum din pacate ti-ai dat arama pe fata si ti-ai aratat valoarea!
probabil ca ti-a ramas mica cocina, si pe frogul asta, asa te mai incalzesti si tu!
heartbit
Postat pe 3 Ianuarie 2013 00:09
ladyDY
Postat pe 3 Ianuarie 2013 00:29
De la: heartbit, la data 2013-01-03 00:09:05venizigoldplated
imi cer scuze ca am folosit un limbaj mult prea elevat pentru tine!
nu stiam ca esti o purcea si de aceea imi cer scuze ca ti-am tulburat taratele din troaca si pe cele din cap!
pofta buna!

din nefericire ti-am mai citit si alte comentarii si mi-ai parut fiinta omeneasca, dar recunosc, ca uneori ma mai si insel, riscurile meseriei! acum din pacate ti-ai dat arama pe fata si ti-ai aratat valoarea!
probabil ca ti-a ramas mica cocina, si pe frogul asta, asa te mai incalzesti si tu!
nu am decat un singur lucru sa iti zic heartbit si acela este sa ai vorbesti mamei tale care te-a educat asa,golan bashit ce esti.ai niste reactii de om bolnav psihic si pt nimic,te-ai bagat singur in seama,frustrat mitocan ce esti si hai mars ca ma iriti deja
venizigoldplated
Postat pe 3 Ianuarie 2013 08:00
"golan bashit" - oh, doamna, da' ce limbaj elevat aveti.... V-ati mutat deja la cucuieti, namolesti, noroiesti sau cum se numea acea zona cosmopolita, apropo?

In alta ordine de idei, madam platou sau imitatie de tinichea: intimplator unii pe aici sint chiar gold, nu gold plated. Probabil pe aia nu ii intelegi: bietu' neuronu' tau se poticneste la forma, nu ajunge la sens.
Mai bine lasa lumea asta rea si du-te de asculta trei manele de alea cu carele n-am avut noroc, viata meaaaaa... ca au multe vorbe bune, d'alea pre limba ta!
quasaria
Postat pe 3 Ianuarie 2013 08:40
quasaria,ce se intampla,esti si tu mama ranitilor sau un membru important al bisericutei are nevoie de ajutor?ai vazut bine cum mi s-a adresat heartbit si eu nu am facut decat sa reactionez pe limba lui.ce e cu razboiul asta,va infierbantati toti cand e loc de aruncat cu piatra?
venizigoldplated
Postat pe 3 Ianuarie 2013 08:54
nu e nici o bisericuta - o citesc demult pe esme, si e ultima persoana de pe acest forum despre care poti sa spui ca e "rautacioasa". Asta, daca intelegi ce scrie - pentru ca nu scrie la nivel mediu-submediocru, intr-adevar.
Asta e, greseala ei ca e desteapta, pierde coronita de miss popularitate....
quasaria
Postat pe 3 Ianuarie 2013 09:01
Uite ce fata cuminte Vizi....tra la la asta. A ascultat de sfatul lui Q si a plecat sa asculte vreo trei manele
Neata buna Q
Rotty
Postat pe 3 Ianuarie 2013 09:09
neata buna fetele... pupici... iar s.a rupt gardu la zoo?
jeje2011
Postat pe 3 Ianuarie 2013 09:14
rautacioasa aia de esme....
quasaria
Postat pe 3 Ianuarie 2013 09:17
daaa... a scos ce.i mai rau in vi..zi..go..t;)
jeje2011
Postat pe 3 Ianuarie 2013 09:26

Neata Jeje
Rotty
Postat pe 3 Ianuarie 2013 09:29
Neaa bisericu!
Axl_R
Postat pe 3 Ianuarie 2013 10:49
aleluia!
quasaria
Postat pe 3 Ianuarie 2013 11:36

Moamaaaaa! voi tati ati intrat cu stangu'n treispe....
...ci'aveti bre cu DEXu' anu ista bre?....n-ati reusit sa-l cititi pi tat si acu' va smotociti??;))

.....hai, laaasa,ca nu-i "ea "ultima persoana rautacioasa de pe acest forum"... io sunt, na... si ce daca?! ;)

Mai! Tu tre' sa "lupti puternic" sa castigi inima cuiva.....nu asaaaaa!
Fss_ssu
Postat pe 3 Ianuarie 2013 17:53
Q, ...tu stii...! ...at my best and my worst.
esme
Postat pe 3 Ianuarie 2013 19:13
da suparat, putea sa fie si doua.jdoi ca tot asa intram. la asa topice de la asa tontice... alte raspunsuri nu se pot da..."lupta puternic" si daca n.o ajuta fatza
jeje2011
Postat pe 3 Ianuarie 2013 21:59
si uite asa a plecat elevata cu elevatorul! probabil ca i s-a cojit placatul si a iesit namolul din mintea ei la iveala

Q, esme, rotty
amu in lipsa discutand, ca asa e frumos, si cu un limbaj civilizat am sa spun ca m-a deranjat faptul ca s-a luat si de esme si de rotty, fara sa i se fi adresat vreuna din ele!

in rest ... n-avea decat sa se mocirleasca cu cine vroia in goldplatedul ei!

n-am eu prea mare valoare... dar am niste valori totusi!
acum am citat din mine!
heartbit
Postat pe 3 Ianuarie 2013 23:30

...ieiiiii! .....pi cine nu ajuta "fatza", o ajuta d.....doctoru', chirurgu', plasticianu' samd....
Da tu, di uni stii?? ...a! esti din sat cu ea;))
Fss_ssu
Postat pe 5 Ianuarie 2013 12:23

...ieiiiii! .....pi cine nu ajuta "fatza", o ajuta d.....doctoru', chirurgu', plasticianu' samd....
Da tu, di uni stii?? ...a! esti din sat cu ea;))
Fss_ssu
Postat pe 5 Ianuarie 2013 12:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
saloanebune 2 De la: ioanarazvan 28 Iunie 2009 20:47
Minciuna,razbunarea,,rautatea aduce razboi intre oameni..pe Dreptatea,adevarul,,corectitudinea aduce pacea intre oameni,, 3 De la: luptatoareacurajoasa 28 Iulie 2010 16:00
despartire dureroasa 7 De la: tutankhamon 17 Decembrie 2009 00:33
Lenjerie intima problema 2 De la: garbo_427282 21 August 2018 23:41
Buna dimineata ! 109 De la: garbo_468271 20 Iulie 2017 14:36
Setari Cookie-uri