cand el e neamt ....

da lasa ca stiu eu cat ajuta barbatii in treburile casnice.La cat sunt de cinstiti

si copiii poti sa faci atunci cand ai posibilitati ca sa ii educi
.sa ai un barbat cinstiti si cu principii morale cu credinta in Dumnezeu care traieste curat sufleteste si trupeste care sa fie un tata model

eu nu imi mai deschid inima loricarui,barbat nu mai am 20 ani,nu mai sunt naiva
ingerasulluptator
Postat pe 10 Noiembrie 2012 22:18
toti barbatii ajuta la inceput,,apoi trebuie sa stai doar gura pe ei ..si ti fac mii de nervi

sa iti educi barbatul,,sa te gandesti la treburile casnice,,mancare,cumparaturi si sa gandesti si in locul barbatului care nu face decat sa vse gandeasca toata ziua la sex...

stiu eu cat de cinstiti sunt barbatii


eu nu deschid inima oricui,si plus ca putini barbati merita sa iti deschizi inima lor

trebuie sa fii naiva sa iti deschizi inima unui barbat pacatos
ingerasulluptator
Postat pe 10 Noiembrie 2012 22:24
toti barbatii ajuta la inceput,,apoi trebuie sa stai doar gura pe ei ..si ti fac mii de nervi

sa iti educi barbatul,,sa te gandesti la treburile casnice,,mancare,cumparaturi si sa gandesti si in locul barbatului care nu face decat sa vse gandeasca toata ziua la sex...

stiu eu cat de cinstiti sunt barbatii


eu nu deschid inima oricui,si plus ca putini barbati merita sa iti deschizi inima lor

trebuie sa fii naiva sa iti deschizi inima unui barbat pacatos
ingerasulluptator
Postat pe 10 Noiembrie 2012 22:24
lasa julieta ca n-ai cu cine sa te certi. Asta e un strut care nu vede decit nisipul unde si-a ascuns extremitatile pe care poarta ochii, de cap nu poate fi vorba...
In rest, titlul subiectului mi se pare aiurea. Tine de individ, nu de natie. Da, ai o bariera de comunicare cu oameni care vorbesc alta limba nativ si au alta cultura, dar e irelevanta pina la urma: modul in care te intelegi cu cineva in cuplu tine cel mai mult de TINE si EL. Puteti fi nemti, africani, eschimosi, whatever.
quasaria
Postat pe 10 Noiembrie 2012 22:44
Pai Q..daca ea gandeste ca o CURCA...normal ca barbatzii care ii gaseste ea...nu gandesc altfel..Ca cine se aseamana se aduna.Ea inca a ramas la nivelul din Ev-ul mediu..cu cutite din piatra,sagetzi si aprinderea focului cu pietrele..nu a evoluat cu nimic!!!Daca stia sa fie o femeie INDEPENDENTA sa nu depinda de barbat..poate gandea si ea ceva mai altfel!
nu_sunt_nimeni
Postat pe 11 Noiembrie 2012 09:36
Zici ca esti ingeras luptator dar de cand te tot citesc-si te citesc din ce in ce mai rar- vad ca lupti, lupti dar ca nu castigi nici o victorie! Degeaba isi bate lumea capul cu tine ca' nu inveti nimic de la nimeni, nu schimbi, nu evoluezi, nu crezi!
Esti in contradictie grava cu tine insati, cu lumea intreaga si cu credinta crestina crestina insasi. Pacat! Diamantele date de altii tie aici pe forum le arunci neincetat la porci, nu asculti pe nimeni, nu crezi pe nimeni, nu respecti pe nimeni. Nu am intalnit in toata viata mea -reala si virtuala-o fiinta atat de egoista, atat de incapatanata, atat de incapabila de evolutie, de cunoastere, de schimbare ca tine! Nu esti receptiva la nimic si la nimeni! Te scrii si te citesti doar pe tine, ca si cum tu ai fi buricul lumii asteia. Nu esti, puiule! Lupti sa fii dar nu vei fi niciodata. Daca asta e scopul luptelor tale aici... ...
Luna_in_capricorn
Postat pe 11 Noiembrie 2012 11:09
De la: Luna_in_capricorn, la data 2012-11-11 11:09:32Zici ca esti ingeras luptator dar de cand te tot citesc-si te citesc din ce in ce mai rar- vad ca lupti, lupti dar ca nu castigi nici o victorie! Degeaba isi bate lumea capul cu tine ca' nu inveti nimic de la nimeni, nu schimbi, nu evoluezi, nu crezi!
Esti in contradictie grava cu tine insati, cu lumea intreaga si cu credinta crestina crestina insasi. Pacat! Diamantele date de altii tie aici pe forum le arunci neincetat la porci, nu asculti pe nimeni, nu crezi pe nimeni, nu respecti pe nimeni. Nu am intalnit in toata viata mea -reala si virtuala-o fiinta atat de egoista, atat de incapatanata, atat de incapabila de evolutie, de cunoastere, de schimbare ca tine! Nu esti receptiva la nimic si la nimeni! Te scrii si te citesti doar pe tine, ca si cum tu ai fi buricul lumii asteia. Nu esti, puiule! Lupti sa fii dar nu vei fi niciodata. Daca asta e scopul luptelor tale aici... ...



Se lupta cu morile de vant Luna
nu_sunt_nimeni
Postat pe 11 Noiembrie 2012 15:35
pai eu prefer sa fiu realista si realitatea care ma inconjoara este negatva...De aceea tot ce vad in jurul meu este negativ...Da iau de la oameni si lucrurile folositoare care cred eu ca sunt folositoare pt mine.

barbatii nu vor sa se pocaisca si sa fie cinstiti si sa traisca o viata curata.asa ca eu nu ma pot impaca cu un barbat pacatos sau cu un altul care are ce are cu icoanele dar nu este cinstit.

prefer sa fiu realista,nu vreau sa fiu visatoare

si realitatea este dura si negativa.oamenii sunt rai si saraci sufleteste
ingerasulluptator
Postat pe 12 Noiembrie 2012 14:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
voi ce parere aveti? 20 De la: ronny_grati 16 Mai 2010 14:30
soacre poame acre 4 De la: si_totusi 26 Decembrie 2009 09:42
Sint casatorita si dupa 9 ani de casnicie mi-am inselat sotul 100 De la: garbo164652 31 Martie 2011 13:56
Nu prea stiu:-??? 114 De la: blondina_X 28 Iulie 2010 11:39
Buna 17 De la: dor72 10 Aprilie 2011 21:00
Setari Cookie-uri