l am inselat

De la: garbo_6771, la data 2012-08-20 04:01:29buna! iubitul meu este plekt in voiaj, iar eu m ai facut de kp... am iesit in club cu niste amici din copilarie, am consumat alcool, apoi am facut sex cu unul din ei...care era un fost iubit....el nu merita sa ii fac asta e cel mai bun baiat d pe fata pamantului! nu merita nimic! c sa fac? nu cred k are d unde sa afle, dar ma simt eu o mizerie d om... cum tre sa procedez? nu vreau sa l pierd! mai bn mor dekt fara el! stiu k sunt ipocrita cum gandesc, dar il iubesc si sunt dispusa sa fac orice sa nu l pierd!


nu se merita pentru atata lucru sa iti faci complexe de constiinta toata lumea face sex si viata merge mai departe, daca inca il vrei lasa lucrurile sa mearga ca si pana acum si o sa fie totul perfect, important e ca anturajul tau sau prietenii tai sa nu il cunoasca, pentru ca de obicei barbatii fac prostia sa se laude cu ispravele lor si uite ase te trezesti ca afla cand nici cu gandul nu gandesti...nu e un capat de tara daca te-ai simtit bine si ai fost fericita, intr-un topic referitor la acelasi subiect am mai spus-o si omul ca si toate celelalte vietuitoare fac sex si la nici un animal nu dainuie sexul numai intre 2 parteneri si asta nu face ca sa se ucida intre ele pentru atata lucru, viata merge mai departe...nu uita! daca ai fost fericita si te-ai simtit bine, nu te uita in gura lumii si la rautatile spuse doar sa te dezamageasca ca altii nu mai au loc de cat sex fac si acum fac pe unele topicuri pe lupii moralisti, daca s-a intimplat si te intorci acasa e cel mai important lucru asa nu il vei pierde!
Multa bafta in continuare!!
garbo219313
Postat pe 28 August 2012 09:30

la dracu, ati speriat fata ca a dat stergere cont
garbo219313
Postat pe 28 August 2012 09:40
tusi_Oli
Postat pe 29 August 2012 10:04
De la: garbo_6771, la data 2012-08-20 04:01:29buna! iubitul meu este plekt in voiaj, iar eu m ai facut de kp... am iesit in club cu niste amici din copilarie, am consumat alcool, apoi am facut sex cu unul din ei...care era un fost iubit....el nu merita sa ii fac asta e cel mai bun baiat d pe fata pamantului! nu merita nimic! c sa fac? nu cred k are d unde sa afle, dar ma simt eu o mizerie d om... cum tre sa procedez? nu vreau sa l pierd! mai bn mor dekt fara el! stiu k sunt ipocrita cum gandesc, dar il iubesc si sunt dispusa sa fac orice sa nu l pierd!



zici ca el nu merita nimic ok.....daca zici tu

inteleg din postarea ta ca si tu meriti ce merita el
tymbark
Postat pe 29 August 2012 15:11
Amor_Aeternus
Postat pe 29 August 2012 23:04
bunå eu cred cå dcå ai så poti såi spui adevårul g greseala fåcutå pe jumåtate este iertå, probabil va fi supårat pe tine poate te va påråsi o perioadå dar dacå te iubeste din toatå inima se va intoarce la tine,dra dacå pleacå in momentul cind ai såi spui nu incerca så il opresti doar asa se va intoarce lasåi timp så te poatå ierta
garbo_6729
Postat pe 1 Septembrie 2012 22:26
Cel mai bine ar fi sa chemi o prietena cand vine el acasa si sa o faceti in 3 ! Ar fi un cadou superb!
dorin131
Postat pe 2 Septembrie 2012 05:32
De la: garbo_6729, la data 2012-09-01 22:26:53bunå eu cred cå dcå ai så poti såi spui adevårul g greseala fåcutå pe jumåtate este iertå, probabil va fi supårat pe tine poate te va påråsi o perioadå dar dacå te iubeste din toatå inima se va intoarce la tine,dra dacå pleacå in momentul cind ai såi spui nu incerca så il opresti doar asa se va intoarce lasåi timp så te poatå ierta


si daca tot pleaca esti libera sa te duci la club
garbo_7054
Postat pe 2 Septembrie 2012 06:52
Faptul e consumat,ai realizat ca ceea ce ai acsa e cel mai bun lucru,in rest lasa trecutul sa fie trecut...munceste ai mult la capitolul " uitare "si nu purta cu tine bagajele trecutului,te vor dobori intr-o zi.
garbo157855
Postat pe 2 Septembrie 2012 11:52
:))) asa e cel mai bine
garbo240329
Postat pe 2 Septembrie 2012 12:31
'tui mama lui de scris pe messenger
si ce daca l-ai inselat? Mareee problema
tusi_Oli
Postat pe 3 Septembrie 2012 10:29
cel mai bine,spune unui preot,ca sa iti usurezi sufletul,si gata.
ca trecutul nu mai exista,ramane ce avem de facut de acum incolo.
nu ii spune lui sub nici o forma,si nu recunoaste,daca afla de undeva.
pentru ca asta poate distruge o relatie,increderea in tine,etc.
intra in prima biserica.
daniilia
Postat pe 7 Septembrie 2012 00:09
gandeste-te ca si el candva/undeva te-a inselat.sansele sa nu o fi fcaut-o sunt cam d 1%.
iar dak nu a facut-o..o va face.Omul e construit prost,fie barbat sau femeie,in materie de relatii ..nu e facut pt monogamie.
Eu zic sa nu t stresezi atat.
Nu zic ca e un lucru bun..dar nici rau..
Ramane la decizia ta dak se merita sa-i zici...gandeste-te dak el ti-ar zice?nu cred...si nici n-ar ajuta la nimic.
chill!
Alina_Vera_1
Postat pe 8 Septembrie 2012 15:28
nu se poate si cu p. in p. si cu suflrtul in rai. sunt sigur ca se va mai intampla pana va afla. atunci vei gasi altul care te va insela si vei spune ..ce nemernic.
garbo_1986
Postat pe 9 Septembrie 2012 20:35
Cel mai corect lucru pe care l-ai putea face ar fi sa porti o discutie cu prietenul tau,sa ii spui ce s-a intamplat in lipsa lui si sa iti asumi responsabilitatea pentru ce ai facut;chiar daca esti constienta ca s-ar putea sa il pierzi.Orice fapta are o rasplata si orice decizie luata atrage dupa sine consecinte.Accepta lucrul acesta si mergi mai departe.Invata,totusi, sa fii blanda cu tine si sa te ierti,inainte de a astepta iertarea venita din partea lui.
garbo_5534
Postat pe 19 Noiembrie 2012 09:54
L-ai inselat??? Acum bea un ceai concentrat de pelin...fara zahar sau indulcitor!!
De ce??? Sa-ti dispara satisfactia asta de pe ..topic-vaaai ce-ai facut tu!!????
Numai asa dispare lauda cu ceva de care ar trebui sa-ti fie rusine!!
Repet :CEAI DE PELIN concentrat,FARA ZAHAR !!!!
elisabeta_boia
Postat pe 23 Decembrie 2012 22:35
...Zau Betty ?.... Asta o fi reteta ?
Rotty
Postat pe 23 Decembrie 2012 23:10
De la: demetra, la data 2012-08-27 19:38:41ce amalgam de sentimente ,zici ca prietenul tau a fost doar putin plecat si tu ti-ai dat arama pe fata , ai facut ce ai vrut , acum spasita plingi ca nu vrei sa afle , nu vrei sa-l pierzi , numai tu stii ce e in mintea ta.


Am început să construiesc o autostradă cu 4 benzi pe sens peste Atlantic.
VasileDinNuc
Postat pe 18 Septembrie 2015 22:03


Pai ce faci nea Vasile... te-ai transformat in DuhulDinNuc... ??? Ca sa inteleaga lumea ce e cu autostrdada asta care trece prin topicul asta, ar trebui sa scrii si tu toata povestea... care suna asa:

"Un bărbat se plimbă pe o plajă din California cînd se împiedică de o lampă. O ridică şi o scutură de praf cînd spare un duh.
Duhul spuse:
– Bine, bine, m-ai eliberat din lampă. E a patra oară luna asta şi m-am săturat, aşa că poţi să uiţi de trei dorinţe. O să-ţi îndeplinesc numai una.
Bărbatul zise:
– Totdeauna am vrut să merg în Hawaii, dar am rău de mare şi îmi e frică de avion. Îmi construieşti un pod pînă acolo, ca să pot merge cu maşina?
Duhul începe să rîdă:
– Asta e imposibil. Gîndeşte-te la logistica necesară! Cum pui piloni pe fundul Pacificului? Gîndeşte-te cît ciment, cît oţel! În nici un caz. Pune-ţi altă dorinţă!
Omul se gîndeşte un timp să găsească o dorinţă bună:
– Ştii, am fost însurat de patru ori. Soţiile mele toate au spus că sînt un nesimţit şi un insensibil. Aş vrea să înţeleg femeile… să ştiu ce simt ele cînd nu vor să-mi vorbească, să ştiu ce vor cu adevărat cînd nu vor să spună, să ştiu ce le-ar putea face fericite…
– Vrei podul ăla cu două benzi sau cu patru ?"

Spor la treaba, si cand e gata podul faci si tu cinste cu atatea beri cate benzi are autostrada... !
barboneli
Postat pe 19 Septembrie 2015 20:18
De la: barboneli, la data 2015-09-19 20:18:30Pai ce faci nea Vasile... te-ai transformat in DuhulDinNuc... ??? Ca sa inteleaga lumea ce e cu autostrdada asta care trece prin topicul asta, ar trebui sa scrii si tu toata povestea... care suna asa:

"Un bărbat se plimbă pe o plajă din California cînd se împiedică de o lampă. O ridică şi o scutură de praf cînd spare un duh.
Duhul spuse:
– Bine, bine, m-ai eliberat din lampă. E a patra oară luna asta şi m-am săturat, aşa că poţi să uiţi de trei dorinţe. O să-ţi îndeplinesc numai una.
Bărbatul zise:
– Totdeauna am vrut să merg în Hawaii, dar am rău de mare şi îmi e frică de avion. Îmi construieşti un pod pînă acolo, ca să pot merge cu maşina?
Duhul începe să rîdă:
– Asta e imposibil. Gîndeşte-te la logistica necesară! Cum pui piloni pe fundul Pacificului? Gîndeşte-te cît ciment, cît oţel! În nici un caz. Pune-ţi altă dorinţă!
Omul se gîndeşte un timp să găsească o dorinţă bună:
– Ştii, am fost însurat de patru ori. Soţiile mele toate au spus că sînt un nesimţit şi un insensibil. Aş vrea să înţeleg femeile… să ştiu ce simt ele cînd nu vor să-mi vorbească, să ştiu ce vor cu adevărat cînd nu vor să spună, să ştiu ce le-ar putea face fericite…
– Vrei podul ăla cu două benzi sau cu patru ?"

Spor la treaba, si cand e gata podul faci si tu cinste cu atatea beri cate benzi are autostrada... !


Diferenţa este că eu îl fac peste Atlantic, deci, este mai scurt şi mai uşor de făcut !
VasileDinNuc
Postat pe 19 Septembrie 2015 20:58


Mmda... si mai este o diferenta... tu nu vrei sa mergi in Hawaii, tu vrei sa ajungi doar pana la... da pe cine ai tu frate Vasile dincolo de Atlantic ? Ce, pana la Faltisheni nu-ti ajunge ???
barboneli
Postat pe 20 Septembrie 2015 17:47
De la: barboneli, la data 2015-09-20 17:47:24Mmda... si mai este o diferenta... tu nu vrei sa mergi in Hawaii, tu vrei sa ajungi doar pana la... Ce, pana la Faltisheni nu-ti ajunge ???


Miami.
VasileDinNuc
Postat pe 20 Septembrie 2015 21:04


Aha... tu vrei sa faci podul peste Marea lui Atlas... cum ii ii zicea in Mitologia Greaca. Frumos. Apropo, uite un banc care circula in Miami:
"- Vreau să divorţez, domnule avocat.
- Şi care e motivul, doamnă ?
- Nu mi-a fost credincios.
- Adică ?
- Adică mi-am dat seama că nu e tatăl copilului meu."

( Apropo de titlul topicului )
barboneli
Postat pe 20 Septembrie 2015 21:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Traditii la nunta 7 De la: cinezee 3 Martie 2009 23:29
Despre o posibila sarcina?? 4 De la: garbo_1348 13 Februarie 2014 05:51
il insel daca ma gandesc la alt barbat cand facem sex? 111 De la: valentino 12 Mai 2009 04:57
ca nu stiu unde sa apuc 2 De la: tutankhamon 24 Aprilie 2009 13:02
Copilul altuia sa devina copilul lui? 7 De la: garbo001220 10 Mai 2009 17:17
Setari Cookie-uri