buna !

povestea mea incepe cam asa....Eu acum cativa ani am cunoscut un baiat mi-a spus ca il cheama xvirus ,dar eu iam pus porela xvieru sper ca nui o prob asta:)))si am inceput sa discut cu el pe messenger il cunsoc numai virtual.:(da nu vrea sa se arate...dc nush ori e matur o fii insurat se da mare ca el este hacker ...dar mie una nu mi-a facut nimik la calc:Pdecat mi-a pus antivier sa nu intre vieri in calc sami distruga calc:S El mereu imi zicea ca fug de el,dar nu era adv am inceput sa ma indragostesc de el..fara sa nu-l vad...dc nush simteam ceva anume ptr el..dar nush de ceeeeeeeeeeeeeeeeeeee Mereu imi zicea ca eu fug de el ,dar nu era adevarat asta.pana la urma sa dus la alta si etc:(si a mai trecut cativa ani noi ne-am reintalnit tot virtual:) atunci ma imprietenisem ku cnv si prin intermediul ei am putut sa vb ku el pe skype asa fericita eram>") dar cnd i-am auzit vocea parca tot tavanu imi pikas ein cap era o voce oribila de 50 de ani voce de moldovian ''dulau moldoviniesc:(akum eu numai stiu nimik dar nush dc nu se arata e o umbra :) XVieru a disparut!!!
hermosa20
Postat pe 28 Iunie 2012 15:18
adaptare moderna...umbra lui Mircea....XVieru. :))
caldura si primele victime. :P
G_X
Postat pe 28 Iunie 2012 15:26
a disparut Xvieru :)
hermosa20
Postat pe 28 Iunie 2012 15:36
de te-ai duce si tu repede dupa el sa-l prinzi din urma, ce bine ai face si ti-ai face!
heartbit
Postat pe 28 Iunie 2012 16:20
cap ai...minte ce iti mai trebuie...cat de naiva poti fi sa te indragostesti de cineva pe net, fara sa ii vezi macar? si mai lucreaza la gramatica asta bat-o vina..pe urma poti sa te apuci si de barbati.
MARILENA_25
Postat pe 10 Iulie 2012 08:19
vezi unde duce virtueaua???? s-o saturat bietu'om...tot vitual, tot pe neve.....tot cu mana lui.....

si te-ai dus dulce lumina......:))))))))))))))))))))))))))))
tutankhamon
Postat pe 16 Iulie 2012 22:35
ladyDY
Postat pe 16 Iulie 2012 22:42
vezi ce poti invata din asta,mai bine:toti mint pe internet,toti profita de faptul ca nu ii poti vedea,si de faptul ca nu poti verifica ce afirma...
asa ca nu mai avea incredere pe viitor,si verifica,cel putin fara webcamera,numai vorbi pe net.sa il vezi,ca sa nu poata minti ce vrea.
varul meu de opt ani,intra pe net si zicea ca are 18 ani...si ce mai mintea,de ma cruceam.
si prietenii lui de la care a invatat asta,fac la fel.
sanatate!
daniilia
Postat pe 21 Iulie 2012 16:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ajutati-ma!! 48 De la: anaROBERT 12 August 2010 01:10
Accidete de srviciu 8 De la: VOIAJOR 10 Ianuarie 2013 22:19
stiati ca..... 18 De la: Vidar 30 Iunie 2009 10:46
Aromaterapie 6 De la: Ella_Cojocaru_1 29 Martie 2013 13:56
MA JOC IN GAND CU AMINTIREA! 19 De la: iasomia 7 Septembrie 2009 16:04
Setari Cookie-uri