M-a parasit pentru ca sunt slaba!

Nu te supara ca i-am pus eu ochelari.
Hai pup ca tre sa ies cu cutzu.
Rotty
Postat pe 9 Aprilie 2012 14:03
Cand cineva te iubeste cu adevarat ,se uita in sufletul tau ,nu la exterior... sunt persoane care isi doresc sa fie slabe... Cred ca a fost un pretext ,faptul ca esti slaba !!! Ai mai m,ulta incredere in tine ,cel ce te va aprecia cum esti e aproape ,doar trebuie sa ai rabdare ... :*
Ramy59
Postat pe 11 Aprilie 2012 12:10
tu asa te razbuni... ca in poza de la avatarul tau... ???
barboneli
Postat pe 13 Aprilie 2012 11:41
Poate ar trebui sa faca ca si fetita din poza avatarului tau ...si sa zica ca e slaba...
Rotty
Postat pe 13 Aprilie 2012 11:47
De la: Thor_again, la data 2012-03-30 15:19:35mai slbete-m cu prostiile astea! normal c te-a prsit, cine dreaq i face de lucru cu o persoan pe care, cnd scoate batista s-i sufle mucii, o zboar vntu'?




ah ce rautacios esti.la varsta ta matusalemica nu ti se pare ca critica trebuie sa stagneze ?ce este mai tare la tine.....vointa sau putirinta??
ratuscaceaurata
Postat pe 14 Aprilie 2012 21:05
Fetita de la avatarul meu e un exemplu demn de urmat ...poate k a fost un pretext sau este prea superficial ...indiferent de situatie nu trebuie sa-i jignim pe cei care nu-i vrem sau ne deranjeaza...DAR TREBUIE SA PLATEASK!SA-L INVETE CINEVA MINTE!SA INVETE SA RESPECTE PE TOTI SI K NU E "CU STEA IN FRUNTE",K NU E IN MASURA NIMENI IN LUMEA ASTA SA NE JUDECE DIN NICI UN PUNCT DE VEDERE!!!Asemenea oameni distrug prin "violenta verbala si fizik"suflete inocente...
AdrianaStoleru
Postat pe 15 Aprilie 2012 09:48
Esti pe gustul meu , ...oricum tin sa te sa-ti spun Hristos A Anviat!!!
garbo166533
Postat pe 15 Aprilie 2012 22:33
draga mea, si eu sunt slaba de fel...dar doar fizic. oricat as incerca, nu reusesc sa ma ingras - asta nu inseamna ca sunt exagerat de slaba... important este sa te placi pe tine si sa nu dezvolti o obsesie doar pentru ca o persoana superficiala ti-a zis ca nu ai forme domle. grasi, slabi, scunzi, inalti, cu sau fara forme, avem toti loc pe lumea asta...
al_ma
Postat pe 17 Aprilie 2012 12:12
daca era grasa se despartea pentru ca e grasa... iar daca era blonda se despartea pt ca era prea blonda... mare brinza. Un motiv exista oricum....:-)
quasaria
Postat pe 17 Aprilie 2012 12:33
Dap' ghini ca nu tz'-o zas ca esti ca ratza.....X esti?
....ce mai breeee!...cred ca nu stie ca America se confrunta cu o problema majora i n privintza celor grasi si ca zilnic alearga sa slabeasca si nu reusesc...si ei cauta fete/ femei slabe!....Cauta si tu un American si ai rezolvat problematica....na!
Fss_ssu
Postat pe 17 Aprilie 2012 20:34
Eu totdeauna iarna pun cateva kg. pe mine-nu deranjeaza pe sotul meu-ma deranjeaza pe mine ca nu mai intru in haine! asa ca primavara ii dau cu curele de slabit,dau jos cu bucurie cateva kg.,ma felicit si tot nu-l intereseaza pe sotul meu-pt el pot sa fiu oricum,ma iubeste asa cum sunt-fac aceste anuale cure de slabire pt sanatatea mea si pt economie-nu trebuie sa-mi cumpar haine noi,intru bine-merci in cele vechi!!
elisabeta_boia
Postat pe 17 Aprilie 2012 21:30
Sara!
Felicitari Betty ca poti....dar fata asta ii deja slaba
Fss_ssu
Postat pe 17 Aprilie 2012 21:35
Multumesc Suparatule!! E ca un compliment pt mine...
Inteleg ca e slaba...dar nu o mai iubeste si-i cauta motive...a zis
bine Q..daca era grasa-ii gasea acest motiv s-o lase,daca era prea inalta..prea scunda...Cineva o va iubi tocmai pt ca e slaba!!
Dar sa nu incerce o cura de ingrasare...ca-si da peste cap metabolismul-si nici doctorii nu-i mai dau de "cap"....
elisabeta_boia
Postat pe 17 Aprilie 2012 22:40
Multumesc Suparatule!! E ca un compliment pt mine...
Inteleg ca e slaba...dar nu o mai iubeste si-i cauta motive...a zis
bine Q..daca era grasa-ii gasea acest motiv s-o lase,daca era prea inalta..prea scunda...Cineva o va iubi tocmai pt ca e slaba!!
Dar sa nu incerce o cura de ingrasare...ca-si da peste cap metabolismul-si nici doctorii nu-i mai dau de "cap"....
elisabeta_boia
Postat pe 17 Aprilie 2012 22:40
Multumesc Suparatule!! E ca un compliment pt mine...
Inteleg ca e slaba...dar nu o mai iubeste si-i cauta motive...a zis
bine Q..daca era grasa-ii gasea acest motiv s-o lase,daca era prea inalta..prea scunda...Cineva o va iubi tocmai pt ca e slaba!!
Dar sa nu incerce o cura de ingrasare...ca-si da peste cap metabolismul-si nici doctorii nu-i mai dau de "cap"....
elisabeta_boia
Postat pe 17 Aprilie 2012 22:40
Ei...daca nu o ..dadeam de 3 ori....nu se ..retinea... Ca daca spun ca Garbo e de vina...nu ma credeti...
Bat o data "adauga mesaj" si apare de..3 ori..ca-n poveste!!
elisabeta_boia
Postat pe 18 Aprilie 2012 16:15
Suzuki catre nevasta-sa:
-Draga mea esti slaba. Spune-mi ce sa fac ca sa mai adaugi nitica carne pe tine?
-Suie-te pe mine, dragule-i-a raspuns Suzuka.
garbo_1713
Postat pe 18 Aprilie 2012 18:55
mie imi plac femeile slabe,poate vrei sa ne imprietenim
garbo_9712
Postat pe 25 Noiembrie 2012 16:55
Uauuuu.... Ai si sarit la pupat ? ....Eu as fi curioasa daca areti asa ca in poza de avatar...
Rotty
Postat pe 25 Noiembrie 2012 17:10
da nustiu eu consider ca nu tea iubit suficient cit tide de mesajul lasat de desteptu cu batista acel om se numara printre cei 95 sau 98 la suta din barbatii conplecsati pe impresi masculine fara rost si sunt cei care nu ar merita sa fie bagati in seama de orice femeie find ea slabuta sau plinuta ar trebui sa fie lasati sa se iubeasca cu ei insisi ca nici asa nu sint in stare cit tine de tine ca esti slaba fi miindra de ceea ce esti femeie si meriti sa fi respectata si pretuita de cel ce te are sau te iubeste nu conplecsata in rest ce pot spune depinde de tine de cum vrei sa fi apreciata si de cine exclus toti dobitocii inclusiv prietenukl tau scuze te rog te respect pe tine dar nu si dobitocii te sarut si nu am nici un interes doar ca ma deranjat ecspresia unora care se cred barbati si cred ca ei au dreptul sa fie femeile cum vor ei si nusi pun intrebarea daca ar merita atentia a vreunei femei oricum ar fi ea multumesc pt intelegere cei ce ma inteklegeti cei ce nu tot aiai si care vreti confruntari eu traiesc real si ma confrunt real oriunde cu oricine sin orice fel
Calniciuc_Floryn_1
Postat pe 7 Ianuarie 2013 18:51
punct(e)
Eugenia_
Postat pe 7 Ianuarie 2013 18:58
...si virguleeee.
Rotty
Postat pe 7 Ianuarie 2013 19:00
Scame...
Axl_R
Postat pe 7 Ianuarie 2013 19:04
meritam sa fim respectate, bre! :))
Eugenia_
Postat pe 7 Ianuarie 2013 19:05
De acord. Ai nevoie de puncte sau de virgul?
Axl_R
Postat pe 7 Ianuarie 2013 19:15
Io ies sa caut pe alee....poate le-o pierdut pe acolo
Rotty
Postat pe 7 Ianuarie 2013 19:16
nu dadea...cu linia

nu-i frumos sa stricam un topic! tztztztz
Eugenia_
Postat pe 7 Ianuarie 2013 19:18
E slab Nu se pune! _ _ _ Na linie _ _ _
Axl_R
Postat pe 7 Ianuarie 2013 19:20
OOOOOO stii morse?
Eugenia_
Postat pe 7 Ianuarie 2013 19:25
NU C-s femeie.
Axl_R
Postat pe 7 Ianuarie 2013 19:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
daca e casatorit s-ar putea indragosti cu adevarat??? 275 De la: lizadra 4 Aprilie 2012 01:17
nu lasati visele sa piara! 13 De la: Achmed 14 Noiembrie 2010 08:42
Ce ne unge la suflet? 870 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:26
O vorba buna 64 De la: tatoo 23 Aprilie 2011 15:43
relatie serioasa 4 De la: loveactually 31 August 2009 16:12
Setari Cookie-uri