M-a parasit pentru ca sunt slaba!


Mm... atunci cand am inceput sa iesim impreuna nu mi-a zis nimic. de cateva luni m-a tot stresat ca sunt slaba..sunt slaba etc.... am inceput sa ma duc la sala si sa mananc dar nu am reusit sa ma ingras. am inceput sa devin si obsedata si complexata din cauza asta. aseara ne-am certat si mi-a zis ca nu isi mai doreste sa fie cu mine pentru ca sunt slaaaaaba!
garbo_1567
Postat pe 30 Martie 2012 15:09
mai slbete-m cu prostiile astea! normal c te-a prsit, cine dreaq i face de lucru cu o persoan pe care, cnd scoate batista s-i sufle mucii, o zboar vntu'?
Thor_again
Postat pe 30 Martie 2012 15:19

tu nici macar nu stii cum arat? cum indraznesti sa imi spui asa ceva? ar trebui sa ma faca sa ma simt mai bine????
garbo_1567
Postat pe 30 Martie 2012 15:34
iete fsss! indraznesc, ai ceva impotriva?
nu stiu cum arati? ooo, ba daaaa! tu singura ai spus cum arati, bre! uiti de la mana pan' la gura ce ai scris?

si a mai zis si distrusu' ala care te-a parasit, deci io il cred si pe el!
Thor_again
Postat pe 30 Martie 2012 15:47
Sotul meu ..s-a ingrasat!!Are 140 de kg,dar eu nu-l parasesc..ptr. ca-l iubesc asa pufos cum e!!
Sigur nu te iubeste!!Un altul te v-a dori numai slaba...si atunci sa vezi ghinion..te vei ingrasa!! Si vei tine cure de slabire...
Ia din viata numai ce-ti cade TIE bine,nu incerca sa multumesti pe nimeni..nu merita nimeni asa ceva!! Tu esti multumita ca esti slaba??Bravo!! Gandeste-te cate femei fac cure de slabire,uneori zadarnice..si pt ce?Sa placa cuiva?
Gresit!!Nu trebuie sa placi cuiva anume,se v-a gasi totdeauna cineva care te v-a dori ASA cum esti!!
Sfatul meu:lasa-l si vezi ca urmatorul te vrea slaba!
Thor glumeste,dar are si un sambure de adevar in ce zice..nu baga in seama..asa te intaresti cand auzi si critica!!
elisabeta_boia
Postat pe 30 Martie 2012 20:45
Trebuia sa ii spui ca nu te ingrasi decit in perioadele in care ai o viata sexuala satisfacatoare.
quasaria
Postat pe 2 Aprilie 2012 20:59

Dar tu, cum te vezi? si ce jobs' practici?
...un motiv trebuie sa ai tu de esti slaba: o boala,o" chichita",....ceva??
Ai mers la medic,ti-ai facut analize, ti se pare tie ca te simi bine in corpul tau/ greutatea /care o ai?
Detaliaza, te rog frumos!
Fss_ssu
Postat pe 2 Aprilie 2012 21:37
da,asta e buna..
Magicc
Postat pe 3 Aprilie 2012 18:22
puteai sa l ataci si tu cu ceva..ca doar nu e perfect...nu te a acceptat el,asta nu inseamna ca nu o sa te mai vrea nimeni
Magicc
Postat pe 3 Aprilie 2012 18:24
poate era complexat ,aratai mai bine decat el
Magicc
Postat pe 3 Aprilie 2012 18:26
saraca fata
Persia
Postat pe 4 Aprilie 2012 22:09
De la: quasaria, la data 2012-04-02 20:59:13Trebuia sa ii spui ca nu te ingrasi decit in perioadele in care ai o viata sexuala satisfacatoare.

Depinde,sexul implica efort,daruire,pasiune,deci consum de energie.
CAVALER
Postat pe 6 Aprilie 2012 04:14
De la: garbo_1567, la data 2012-03-30 15:34:31
tu nici macar nu stii cum arat? cum indraznesti sa imi spui asa ceva? ar trebui sa ma faca sa ma simt mai bine????


Eu am ghinionul sa ma placa numai fetele grase,vara sunt bune ,dupa ce fac dus stai la umbra lor.
CAVALER
Postat pe 6 Aprilie 2012 04:17

si iarna pot fi bune.Tin de cald,...
quasaria
Postat pe 8 Aprilie 2012 01:26
Unde e problema ca esti slaba? sigur asta trebuie sa fie un avantaj. de exemplu daca te duci la munte pe tine nu te mananca ursul.... te tzine de scobitori.
jeje2011
Postat pe 8 Aprilie 2012 03:04
Hai sa nu radem de necazu`omului Eu as vrea sa fiu slaba dar inca tot ma lupt cu colaceii...
Rotty
Postat pe 8 Aprilie 2012 03:43
ete na, si eu sint slaba: si n-am nici un complex din cauza asta, desi mi-a zis si fie-mea ca "nu arat a mama"
quasaria
Postat pe 8 Aprilie 2012 03:49
Hai NB ca e tz.Pup la toate si totzi. insomniacii
Rotty
Postat pe 8 Aprilie 2012 03:50
Q,..fiul meu a zis ca o mama ,e grasa,cu burta si cu sortz.Precum eu nu ma conformam,a zis ca eu sigur l-am infiat
Rotty
Postat pe 8 Aprilie 2012 03:56
Nu datzi ca doare, vroiam doar sa o icurajez, atat. si cel mai bine ar fi sa se simta bine in pielea ei fara sa-i pese de altzii. Pupici hai pa..
jeje2011
Postat pe 8 Aprilie 2012 03:56
exact asa si fie-mea. M-a luat la trei pazeste de ce eu nu sint mai grasa si cu parul cretz cum sint mamele si bunicile care vin la gradi dupa copii.
Asa ca o sa caut o bona "mai grasa" si cu parul cret sa defileze ea, ca sa nu mi se complexeze plodu'....

nb Rotty. Imi place cutzu tau.
quasaria
Postat pe 8 Aprilie 2012 04:00
si tie.Multzu pt cutzu. NB
Rotty
Postat pe 8 Aprilie 2012 04:06
Gusturile se schimba permanent cu timpul. O femeie grasa are farmecul ei. Una slaba la fel. Nu trebuie sa fim complexate de asta. O singura calitate sau defect, nu defineste intregul. Daca o femeie este inteligenta si placuta, eu cred ca are mai mult de castigat. In aceste conditii, alte calitati sau defecte, depinde cum sunt considerate acestea, sunt ocultate.
garbo_1713
Postat pe 8 Aprilie 2012 07:13
pai nu tu ziceai ca trebe sa fie frumoase? Acu'... si un pachet de oase, si un pachet de carnati, cam afecteaza intelijentza aia numita frumusete, nu?
quasaria
Postat pe 8 Aprilie 2012 14:49

Intorsura Buzaului..!
-35 grade....ii bine grasa:)
+ 30 grade...slaba ...cu umbrela!

Fss_ssu
Postat pe 8 Aprilie 2012 15:17
Daca suntem extrenisti, cu siguranta
garbo_1713
Postat pe 8 Aprilie 2012 20:33
M-ai facut sa ma balbai. Fac urmatoarea precizare: Frumusetea este o calitate pe care a inteles-o foarte bine natura din moment ce a dat-o barbatilor si femeilor. Frumusetea este intr-adevar o forma de inteligenta data noua. Aceasta nu inseamna ca gusturile noastre nu difera si ca uneori alegerile le facem din perspectiva acestora. Sa nu uitam ca lipsa unor calitati descoperite la un partener sau o partenera este compensata de prezenta lor la cealalta jumatate cu care el sau ea alcatuieste intregul. Un lenes are intotdeauna parte de o femeie vrednica, o frumoasa de un barbat urat, un prost de o femeie inteligenta, unul inalt de o femeie maruntica, un grasan de o femeie slaba, s.a.m.d.In natura exista aceasta lege a compensatiei, in care contrastele se atrag.
garbo_1713
Postat pe 8 Aprilie 2012 22:05
dupa logica asta, o femeie frumoasa si desteapta nu poate iubi decit un barbat urit si prost. Oare?
quasaria
Postat pe 8 Aprilie 2012 22:11
Aaaa! ...sunt si inalt!
Fss_ssu
Postat pe 8 Aprilie 2012 23:58
Sunt Eva, mic i gras
Axl_22
Postat pe 9 Aprilie 2012 00:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
bai ....vedeti imi caut si yo un amic de 12 ani exista paici ? 8 De la: Helen29 10 Decembrie 2009 12:25
Ajutati-ma sa castig un concuirs...plzzzz !!! 1 De la: dana92 24 Iulie 2009 01:29
Ingerii lui Daniel 1 De la: Saxon 21 Noiembrie 2010 10:38
cure de slabire 1 De la: crazy_angel 17 Decembrie 2009 20:32
indragostita 135 De la: LILO 20 Noiembrie 2009 16:14
Setari Cookie-uri