cand o sa il uit ?

Cum sa incep ..? imediat dupa ce am implinit 18 ani , mi am dorit sa fac scoala de soferi..mi-am ales scoala si apoi intructorul, fara sa il cunosc .. doar un prieten de a prietenului meu a mai facut cu el..
Am urmat cursurile de legislatie .. si apoi orele de condus ..
Avea si avea ceva special..
primele ore a stat cuminte.. doar ma privea .. imi explica .. mai apoi mi-a atins mana ..ma privea in mod special.. ma alinta .. eram " frumoasa lui " iubirea lui " ..etc..cand coboram din masina se apropia mult de mine..
Eu sunt mai nebunatica asa ..si il facea mereu sa se enerveze si sunt si sigura pe mine crezand mereu ca stiu tot ..
Mi-a spus odata .. : ma lasi sa iti te strang in brate ? sau ma lasi sa te strang pana ramai fara aer ? ..si multe altele.. si asa incet incet mi a intrat in suflet..
Eu am prieten de aproape un an..dar sunt virgina.. alfel.. imi tot batea apropouri .. spunea ca si el ar putea sa fie primul pentru mine si multe altele..
Ne-am intalnit in afara orele de condus ..vreo 2 sapt cand sotia lui era plecata cu copilul lor..
Eu l-am sunat at.. mi-am luat inima in dinti.. a fost asa de fericit si eu la fel..
Apoi ma luat cu ore la el ..
Ma suna..asta cam rar
VIbram in preajma lui sincer.. imi placea de el desi era genul de barbat de care nu vroiam sa ma indragostesc :)
Casatorit cu copil.. dar in acelasi timp sigur pe el.. asa pfua scump..
au trecut ceva timp de cand am luat permisul.. am mai vorbit si chiar intalnit ..ultima data i-am spus ca eu nu il voi mai suna.. mi-a spus sa o fac cu prietenul meu ca apoi..
Sa nu credeti ca sunt cu idei invechite si pt asta sunt virgina.. sunt pt ca ma respect f mult.. si am vrut sa sigura si sa o fac cu cap cu omul potrivit..
eu cred ca o sa ma sune el.. si o sa vrea sa o facem..etc..o sa ma vrajeasca..
Sincer eu daca as auzi povestea din gura altei persoane as spune ca e nebuna .. ca omul ala e clar ce vrea si sa il uite.. dar pt ca eu sunt aceea si el e prezent in sufletul meu.. sper sa il vad.. sa ma sune .. sa vorbim .. sa ne intalnim " intamplator" ..in trafic sau pe strada ..
a fost un profesor excelent.. dar desi am prieten si el sotie as vrea sa imi fie ceva mai mult ..macar o zi din viata ..
aaa si am uitat :ultima data cand ne-am int . i-am spus ca de aia nu pot sa o fac cu iubitul meu .. pt ca . ma gandesc la el..cu greu i-am spus dar am reusit.. si a spus ca sunt fetita desteapta si pot trece peste faza si sa se intample si apoi sa ne intalnim noi doi..

Sincer .. as vrea sa il refuz cand ma suna..daca ma suna..dar intr-un fel as vrea sa il vad .. sa ma mai sarute odata..
Mihu
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:04
Mihu... tie faptul ca "esti fetita desteapta si poti trece peste faza si apoi ne intilnim noi doi" ce iti spune?

Mie stii ce imi spune? Ca e jumate porc jumate om.
Jumate porc pentru ca stie foarte bine ca intre voi ar fi doar o faza detasata si de trei lei iar tu astepti mai mult - si totusi o sa va intilniti.

Jumate om pentru ca nu insista sa-ti incepi viata cu o deceptie. Daca era porc pe de-a intregul putea sa ignore aspectul asta total, nu e problema lui.

quasaria
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:13
E de porc, treaba.
Sensart
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:16
Asa e, q, de la Craciun nu i-a mai ramas decat jumatate din porc..

.. si cum toti barbatii e niste porci...
anakin
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:17
Ei, sa nu exageram. Mai sunt si metisi reusiti
Sensart
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:21
aia e o gluma?
phfuai,ce-am ras!
preciouss
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:23
veve, gadila-te
Sensart
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:24
metisi reusiti?.. sensorica, tot la cipandei latino iti sade gandul, nu?
anakin
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:24


Sensart
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:25
eu stiu ca nu e bine .. dar inima insista sa o ascult ..asa imi vine sa ii sterg nr din telefon .. sa il uit cumva dar nu cred ca e posibil .. niciodata nu va fi.. cand conduc mereu imi amintesc de sfaturile lui..
Mihu
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:26
bre,cum se perpeleste inima in fata asta si voi o dati in chat...tztztz
preciouss
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:27
Sincer eu sunt mirata de situatia in care ma aflu...eu care sunt mereu sigura pe mine si gasesc o rezolvare la toate :)
Mihu
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:29
lasa, Mihu, ca dupa 18 ani trec toate rezolvarile... nu-ti face probleme, nu mai gasesti vreuna...
quasaria
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:36
Totul e sa nu ramai mirata .
Sensart
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:38
adica ?
Mihu
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:41
ca sa vezi!
tocmai tu care gaseai rezolvari la toate...
ready_vivus
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:42
:)) ironic spus.. nu?
Mihu
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:44
ready_vivus
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:47
si io vrau sa ma uit pe mine pe undeva...
panty_C
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:50
corinut,pe o plaja in Caraibe??

uita-ma si pe mine neica,uita-ma si pe mine
eladaela
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:51
mai mihu, ai grija cand si daca-l suni, probabil, sau mai mult ca sigur, e deja cu alta eleva naiva. si cu aceasi nevasta, acelasi copil...
pik_nik
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:55
am sa-i spun elado, am sa-i spun

da' eu m-as uita prin zona polara pe undeva sa admir intai Aurora Boreala - sa simt un pic iarna si pe urma la plaja, ce zici?
panty_C
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:56
EL zice ca numai cu mine a facut asa.. dar pun pariu ca e minciuna :)) nu il sun eu.. dar cand va veni ziua sa ma sune el mi -e frica ..
Mihu
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:59
trebuie sa te consolezi cu ideea ca are familie si ca viata ta e la inceput de drum daca acum il vrei aproape peste doi ani ai vrea sa te debarasezi de el pentru ca sunt diferente cum ar fi ca tu vrei iesiri cu fetele iar el sa stai cu el . ca sa-l uiti trebuie sa te gandesti ca ai aproape pe cineva pe care il iubesti si nu se compara cu cu el. trebuie sa treci p[este acest mic hop .
izulet
Postat pe 4 Ianuarie 2010 12:35
IUBITA, GINDESTE-TE DE ZECE ORI SI ACTIONEAZA O DATA SI BINE;GINDESTE-TE K NU ESTI SINGURA CU CARE A PROCEDAT ASA;CU SGURANTZA MAI SUNT SI ALTELE K TINE SI VOR MAI URMA DUPA TINE,YO ITI PROPUN MAI BINE SA ITI VEZI DE VIATZA TA SI SA IL UITZI ;ESTI TINARA DESTEAPTA CU SIGURANTZA SI FRUMOASA AI TOT TIMPUL INAINTE VEI GASI ZECI K DINSUL ASTA E DOAR INCEPUTUL, NU TE AGATZA DE UN PITROI CARE TE TRAGE IN JOS,PTR.EL VEI FI DOAR O AVENTURA,TU DEJA TE-AI IMPLICAT MAI MULT DECIT TREBUIE,STIU K E GREU DAR...LASA RATIONAMENTUL SA STEA IN FATZA SENSIBILITAZII, NUMAI ASA ITI VA FI BINE TIE; BAFTA!!!
Gipsy25
Postat pe 4 Ianuarie 2010 23:31
:)
miiiiiiiiiiiiii
Postat pe 6 Februarie 2010 22:20
De la: Mihu, la data 2010-01-03 23:04:15Cum sa incep ..? imediat dupa ce am implinit 18 ani , mi am dorit sa fac scoala de soferi..mi-am ales scoala si apoi intructorul, fara sa il cunosc .. doar un prieten de a prietenului meu a mai facut cu el..
Am urmat cursurile de legislatie .. si apoi orele de condus ..
Avea si avea ceva special..
primele ore a stat cuminte.. doar ma privea .. imi explica .. mai apoi mi-a atins mana ..ma privea in mod special.. ma alinta .. eram " frumoasa lui " iubirea lui " ..etc..cand coboram din masina se apropia mult de mine..
Eu sunt mai nebunatica asa ..si il facea mereu sa se enerveze si sunt si sigura pe mine crezand mereu ca stiu tot ..
Mi-a spus odata .. : ma lasi sa iti te strang in brate ? sau ma lasi sa te strang pana ramai fara aer ? ..si multe altele.. si asa incet incet mi a intrat in suflet..
Eu am prieten de aproape un an..dar sunt virgina.. alfel.. imi tot batea apropouri .. spunea ca si el ar putea sa fie primul pentru mine si multe altele..
Ne-am intalnit in afara orele de condus ..vreo 2 sapt cand sotia lui era plecata cu copilul lor..
Eu l-am sunat at.. mi-am luat inima in dinti.. a fost asa de fericit si eu la fel..
Apoi ma luat cu ore la el ..
Ma suna..asta cam rar
VIbram in preajma lui sincer.. imi placea de el desi era genul de barbat de care nu vroiam sa ma indragostesc :)
Casatorit cu copil.. dar in acelasi timp sigur pe el.. asa pfua scump..
au trecut ceva timp de cand am luat permisul.. am mai vorbit si chiar intalnit ..ultima data i-am spus ca eu nu il voi mai suna.. mi-a spus sa o fac cu prietenul meu ca apoi..
Sa nu credeti ca sunt cu idei invechite si pt asta sunt virgina.. sunt pt ca ma respect f mult.. si am vrut sa sigura si sa o fac cu cap cu omul potrivit..
eu cred ca o sa ma sune el.. si o sa vrea sa o facem..etc..o sa ma vrajeasca..
Sincer eu daca as auzi povestea din gura altei persoane as spune ca e nebuna .. ca omul ala e clar ce vrea si sa il uite.. dar pt ca eu sunt aceea si el e prezent in sufletul meu.. sper sa il vad.. sa ma sune .. sa vorbim .. sa ne intalnim " intamplator" ..in trafic sau pe strada ..
a fost un profesor excelent.. dar desi am prieten si el sotie as vrea sa imi fie ceva mai mult ..macar o zi din viata ..
aaa si am uitat :ultima data cand ne-am int . i-am spus ca de aia nu pot sa o fac cu iubitul meu .. pt ca . ma gandesc la el..cu greu i-am spus dar am reusit.. si a spus ca sunt fetita desteapta si pot trece peste faza si sa se intample si apoi sa ne intalnim noi doi..

Sincer .. as vrea sa il refuz cand ma suna..daca ma suna..dar intr-un fel as vrea sa il vad .. sa ma mai sarute odata..
Ignora-l draga nu te lasa sedusa..Barbatii astia chiar nu isi vad de familie deloc...Ala nu este barbat serios,daca ii insurat si vrea sa te seduca ca sa te culci cu el///Tu mai bine fii cu prietenul tau,,poate va casatoriti...Va faceti o familie..Dar nu iti incepe viata cu o deceptie..Barbatii din astia o sa intalnesti o groaza in viata.dar nu trebuie sa pui botul la vrajeala lor
omulsincer
Postat pe 6 Februarie 2010 22:48
Uite ca s-a cam spus ce era de spus la topicul asta...si mai e o vorba...cand 10 iti spun sa stingi becul si sa incerci sa dormi ca esti baut...tine cont de ce spun ca au dreptate. Gandeste-te la parintii tai, care te-au cresut cu drag si sfaturi pt o viata, la oamenii din jur, care la un anumit moment te vor judeca, mai ales la cum te vei judeca tu peste 5-10 ani, daca esti o fata isteata asa cum te caracterizezi, nu te lasa condusa de niste instincte caracteristice varstei, iar ceea ce face el cu tine e una din "tehnicile" pe care le aplica majoritatea barbatilor casatoriti, cand vor o aventura...nu te suna prea des pt ca stie ca aceasta intarziere la un anumit interval va da roade...ai foarte mare grija de sufletelul tau si mai ales de virginitatea ta, daca spui ca pt tine conteaza acest aspect, desi...si fara ea e foarte bine.
oana4me
Postat pe 15 Februarie 2010 11:54
mihule.....mami...la un singur lucru gandeste-te...nu esti nici prima si nici ultima femeie "pacalita" de un tip insurat.....te vei culca cu el ....si????..ce vei rezolva????...vei fi a n-a femeie care asteapta..poate-poate...iubitul divorteaza de ailalta....si situatia poate dura ani intregi sau nu se poate concretiza niciodata...si te trezesti la 40 de ani ca nu ai nimic....nu tu familie, nu tu copii, nu tu un umar langa tine....
tutankhamon
Postat pe 15 Februarie 2010 12:01
in liceu am fost indragostita de proful de chimie...cand mi-a propus sa ma culc cu el,era banchetul de absolvire la munte,am refuzat ..de frica(eram virgina).Apoi m-am maritat,copii..Acum regret pentru ca ar fi fost o experienta poate frumoasa.Si nu cred ca ai ceva de pierdut atata timp cat exista sentimente.Atat ca nu trebuie sa te bazezi pe un viitor cu el ci doar sa o iei ca pe o experienta de viata
garboalexutzu
Postat pe 15 Februarie 2010 12:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
FWB sau prietenie cu avantaje sexuale 40 De la: fleurdelis 15 Mai 2010 20:42
prietenie sau iubire 236 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:28
Credeti ca exista prietenie adevarata intre un barbat si o femeie? 73 De la: MonitaBonita 26 August 2011 15:26
El ma place eu nu?! 17 De la: bianca_culea 27 Martie 2014 12:52
Pritenul meu bisexual 21 De la: garbo_413126 22 August 2015 17:22
Setari Cookie-uri