M-a parasit pentru ca sunt slaba!

cata modestie
Eugenia_
Postat pe 7 Ianuarie 2013 19:30
De la: Eugenia_, la data 2013-01-07 19:25:13OOOOOO stii morse?


stiu io floricicoooooooooooo!

da, am Complex B & Vitamina B6
Fss_ssu
Postat pe 7 Ianuarie 2013 21:33

De la: Calniciuc_Floryn_1, la data 2013-01-07 18:51:11da nustiu eu consider ca nu tea iubit suficient cit tide de mesajul lasat de desteptu cu batista acel om se numara printre cei 95 sau 98 la suta din barbatii conplecsati pe impresi masculine fara rost si sunt cei care nu ar merita sa fie bagati in seama de orice femeie find ea slabuta sau plinuta ar trebui sa fie lasati sa se iubeasca cu ei insisi ca nici asa nu sint in stare cit tine de tine ca esti slaba fi miindra de ceea ce esti femeie si meriti sa fi respectata si pretuita de cel ce te are sau te iubeste nu conplecsata in rest ce pot spune depinde de tine de cum vrei sa fi apreciata si de cine exclus toti dobitocii inclusiv prietenukl tau scuze te rog te respect pe tine dar nu si dobitocii te sarut si nu am nici un interes doar ca ma deranjat ecspresia unora care se cred barbati si cred ca ei au dreptul sa fie femeile cum vor ei si nusi pun intrebarea daca ar merita atentia a vreunei femei oricum ar fi ea multumesc pt intelegere cei ce ma inteklegeti cei ce nu tot aiai si care vreti confruntari eu traiesc real si ma confrunt real oriunde cu oricine sin orice fel


florin cu y din suceava. da kum sa nu respektam noi asa o fumeie virtuala pa care no cunoastem da care sigur merita respektata ca de ie fumeie si ele e sfinte si fru oase si merita t0t ca are pasarik care face sufletu cald si bun. nu conteaza ca iezista atatea jigodii pe care lea-m intalnit in viatza noastra, ieste clar ca fumeia asta carei slaba este demna de respekt. sau era in martie 2012 cand a scris ia mejagiul. poate intre timp a preacurvit si nu mai e demna de respekt da noi tot o respektam nu ca ciniciiii astia prosti si complecsatzi care nu stie ei cum e o femeie adevarata care o respecktam noi astia care ne confruntam cu oricine in lumea lu bachus unde Unirea este fumeia dorita da dOrel. sunt unii barbati care foloseste unele egspresii jicnitoare rau, da asta doar ca ei ju stiu ce e femeia si nu a incercat niciodata sa puna jegu lor de baluban pa o realitate reala dan lumea virtuala unde tu de fapt nu faci parte, ai ajuns aici ca tea revoltat nesimtzitii care scriu cu muci in batista ca tu traiesti in lumea reala. hai sa traiesti si sa nu creasca accizele la alcool ca atunci am pus-o rau de tot cu lumea asta reala
burst4x
Postat pe 7 Ianuarie 2013 22:02
De la: Rotty, la data 2012-11-25 17:10:32Uauuuu.... Ai si sarit la pupat ? ....Eu as fi curioasa daca areti asa ca in poza de avatar...


rotty, fii pe pace, ca aia e poza unui wrestler... am mai zis eu pe un alt topic unde aparea si posta tot ceva de genul asta...

teoria suna asa...
facem un cont in virtual cu intentia de-a agata fetite... pentru o noapte sau mai multe.
condimentam cu o poza cu "patratele" si lansam provocari directe.... precum vrajitorul (d)in (r)oz...
rezultatul garbo_9712 si altii de gen!
heartbit
Postat pe 7 Ianuarie 2013 22:28
Stiu Bitule dar voiam sa-l "speriez"
Rotty
Postat pe 8 Ianuarie 2013 05:34
Lasa-l sa isi caute una care nu e asa slaba. Ce poti sa-i faci. In primul rand, daca tinea la tine, nu dadea doi bani pe cate kile ai avea in plus sau in minus. Te accepta asa cum esti.

Stiu si eu ce frustrant e sa fii slaba si sa se uite toata lumea urat la tine (in special fetele care au cel putin dublu greutatea ta) , de ciuda si invidie si sa iti spuna de rautate ca esti prea slaba, nu ca n-ar fi vrut ele sa aiba de unde pune, nu sa trebuiasca sa dea jos. Si eu ma confrunt cu problema cu ingrasatul, nu se pune pe mine nici sa vreau, decat daca mananc tone de mancare pe zi, d-apoi mi-e toata ziua somn si nu mai sunt in stare de nimic la locul de munca

Daca cuiva nu ii convine ca esti slaba, sa te evite. Nici mie nu imi place si as vrea sa pun si eu vreo 5 kg pe mine dar o voi face cand voi putea, ca nu depinde de mine si nici nu-mi place sa mananc toata ziua, ca nu-s pofticioasa de felul meu, dulciuri nu-mi trebuie, doar mancare sanatoasa si eco, cum e la moda acum :)), doar din astea pot manca, altfel nu imi pica bine, fara mancare grea si cu grasimi, ca la romani.

Fiecare cu constitutia proprie. Nu ai pierdut nimic, inseamna ca nu merita sa dai nici doi bani pe asemenea oameni pe viitor
whisperer
Postat pe 23 Decembrie 2013 01:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sa ma ajute si pe mine cineva :D 27 De la: G1N3A5 3 Februarie 2011 16:15
Oare iubim mai mult pentru ca este interzisa relatia? 23 De la: kyra 4 August 2009 19:36
Vineeeee 8 Martie !!!!! 62 De la: elisabeta_boia 11 Martie 2013 22:26
ceao 8 De la: garbo_471958 8 August 2017 23:50
Eu mi-am rezolvat problemele aflati si voi daca sunteti interesati... 53 De la: pushika 15 Septembrie 2014 21:32
Setari Cookie-uri