Relatia de casattorie dintre barbat si femeie

De la: ratuscaceaurata, la data 2011-10-25 15:49:40
De la: Sal_a_toi, la data 2011-10-25 15:23:54Spui ca baietii sunt prost educati de mamele lor.
Nici cu asta nu-s deacord.
Oare mamele lor nu sunt tot femei?





precum zicea si Napoleon...toate femeile sunt c......dar sa nu uitam ca si mamele sunt tot femei.de ce trebuie sa cautam vinovati?noi ce facem personal pentru a indrepta anumite lucruri?societatea cum se implica?Irinuca tu ce faci pentru a schimba situatia pe care o critici cu atata vehementa?ce faci concret?catei stim sa fim toti ...sa stam la poarta si sa scuipam seminte si sa latram.hai sa facem ceva sa schimbam aceasta democratie de mucava in care tinta tuturor este inavutirea.
ei au inceput cu criticatul,,si eu continui,,stii tu tonul face muzica Ce sa se schimbe in societatea asta,,,daca este plina de barbati puturosi si fara caracter...Cred ca o sa se schimbe ceva cand o sa vad porcii zburand...astia sunt in mocirla pana la gat,,dar vad ca stiu sa inoate bine in mocirla...ca doar stiu sa guite
ingerasulluptator
Postat pe 25 Octombrie 2011 15:57
ingerasule, ai ramas singura...toata lumea e la 'crapare' acuma
ufishor
Postat pe 25 Octombrie 2011 16:04
Irinuca,sti cine a salvat capitoliul?ga ..ga ...ga ...gastele ..iubito.cred ca sti legenda.eu degeaba macan de una singura...mai gagaiti si voi...ga ...ga .ga poate asa se trezesc mai repede si barbatii...altfel ramanem pinguini...daca ma/ntelegi.
ratuscaceaurata
Postat pe 25 Octombrie 2011 16:08
Schimbareeeeeee, in bine?
Axl_22
Postat pe 25 Octombrie 2011 17:16
De la: nathalie, la data 2011-10-25 14:47:16Axl,

Nu simti ca te pierzi printre atatea citate cu pretentii educative?
Eu da.

Mi se pare multa teorie, si practica zero.

E de preferat o discutie construita pe experiente proprii.
Acolo unde sunt.


Nathalie, azi numa' teorie o fost peste tat!
am raspuns pt ca era vb sa "cultivam'' dragostea!
Daca vb din experienta, iar ii bai...ca sunt subiectiva!
nici asa...nici asa..recunosc, nu-i de mine!
is samanta de "scandal" rushinica...

Axl_22
Postat pe 25 Octombrie 2011 17:25
pai oamenilor le place sa fie schimbati in rau,,pt ca din fire oamenii sunt rai...dar ca sa reprimeze rautatea este mai greu,,,eu nu vreau sa barbatii in rau,asa cum fac altii,ci vreau sa ii schimb in bine
ingerasulluptator
Postat pe 25 Octombrie 2011 17:25
Pai, stii ceva "nu ma intereseste"
Axl_22
Postat pe 25 Octombrie 2011 17:28
carevasazica, irino, tu nu vrei `sa barbatii`! atunci, sa inteleg ca vrei ei `sa te`? ... sa-i schimbi in rau, fatooo, ca asa era faimoasa ta se_x_cretie!
esme
Postat pe 25 Octombrie 2011 17:51
Irinuca eu plec pe afara ,nu vreau sa ma stresez cu cultele inchipuite.pupicei mai vb.
ratuscaceaurata
Postat pe 25 Octombrie 2011 17:52
Adio..pica frunza, si-i galbena...
Axl_22
Postat pe 25 Octombrie 2011 17:57
uite ce imi apare pe telefon?axl poate te joci si in alta curte.adio frunza pierduta in valtoarea vietii.
ratuscaceaurata
Postat pe 25 Octombrie 2011 18:01
Bre,io ma joc unde vreu...daca nu-i camesha ta, las-o ashe! OK?
Ai grija la tf! Se asculta!
Axl_22
Postat pe 25 Octombrie 2011 18:04
De la: Axl_22, la data 2011-10-25 18:04:52Bre,io ma joc unde vreu...daca nu-i camesha ta, las-o ashe! OK?
Ai grija la tf! Se asculta! [/qu



apropo de ascultat ...nu/mi pasa!ce sa/mi faca ..sa ma dea afara din RO?drumurile mele duc la P.,,FR.asa ca ii salut din aviion.
ratuscaceaurata
Postat pe 25 Octombrie 2011 18:14
servesti o ciocolata fierbinte?
ratuscaceaurata
Postat pe 25 Octombrie 2011 18:19
De la: ratuscaceaurata, la data 2011-10-25 15:49:40 (...) precum zicea si Napoleon...toate femeile sunt c......dar sa nu uitam ca si mamele sunt tot femei.(...)


ratusco...

"Dictonul" asta stereotip in gura barbatilor foarte-foarte-foarte prosti care "o ard la botu' calului" mi se pare una dintre cele mai mari imbecilitati care se poat rosti...

iar cand e auzit din gura unei femei, consider termenul care il caracterizeaza nici macar nu a fost inca inventat. :D
:)))))
eu_geminy
Postat pe 25 Octombrie 2011 18:55
Cine-mi explica si mie..de ce "CASATTORIE" cu doi de "T"????? Oare asta sa fie 'cheia" relatiei dintre un barbat si o femeie??
Multumesc anticipat!
elisabeta_boia
Postat pe 25 Octombrie 2011 23:46
dar la tine ce e cu atatea erori de "tastare"?... oi fi stiind tu ceva...;)
:))
eu_geminy
Postat pe 25 Octombrie 2011 23:52
De la: eu_geminy, la data 2011-10-25 23:52:14dar la tine ce e cu atatea erori de "tastare"?... oi fi stiind tu ceva...;)
:))

Nu stiu nimic! Doar ca ai o memorie...cum se zice?..de elefant! O fii de bine?Cred ca DA!
elisabeta_boia
Postat pe 26 Octombrie 2011 00:06
ratzusca, irinooka...
a tunat si v-a adunat... una la Paris, alta la Berlin... :PP

nu ma mir ca v-au repartizat in acelasi salon... occidental, he he he...:)))))
va mai tineti de urat una alteia...;)

=))
eu_geminy
Postat pe 26 Octombrie 2011 00:25
hahahaha!
esme
Postat pe 26 Octombrie 2011 00:28
De la: elisabeta_boia, la data 2011-10-26 00:06:56
De la: eu_geminy, la data 2011-10-25 23:52:14dar la tine ce e cu atatea erori de "tastare"?... oi fi stiind tu ceva...;)
:))

Nu stiu nimic! Doar ca ai o memorie...cum se zice?..de elefant! O fii de bine?Cred ca DA!


mai ziceai tu ceva despre Taur, legat de mine... nu stiu cine te-o fi mintzit...:P
vaz ca ma plimbi prin tot regnul animal... merci...:D
pana la maimutzoi nu mai e nici macar un pas...abia atunci ma nimeresti, esti pe-aproape;)

ciudate comparatii, desi nu m-ai vazut in viata ta...:))))
eu_geminy
Postat pe 26 Octombrie 2011 00:29
...bre, eu am cetit ca, cand doi oameni sa iombesc, nu conta sexul....
daria_
Postat pe 26 Octombrie 2011 00:46
nici macar specia...:D:D:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 26 Octombrie 2011 00:47
bre, n-am rabdare sa citesc tot dar nu pot sa nu constat ca irinuca e obsedata de subiectul casatoriei/barbati...
irino, ia, mama, taurul de coarne o data si marita-te, fetito, ca e rau sa ramai cu fixatii de astea
panty_C
Postat pe 26 Octombrie 2011 00:53
GE...tigru te-am facut dupa spusele tale..ca in tinerete ai iubit mult{e}..;elefant ptr. ca ai memorie buna=compliment,si o dovedesti din nou...,;maimuta nu pot ca mi se pare cam ciufuta..si nu ca tu n-ai fi...Si DA nu te cunosc personal,nu te-am vazut niciodata-dar nici tU pe MINE...si ce ma mai judeci...
Corect???
elisabeta_boia
Postat pe 26 Octombrie 2011 00:55
De la: esme, la data 2011-10-26 00:28:52hahahaha!




tu de ce razi?ti se pare amuzant G?nu uita ca si tu esti femeie...cel putin .asa reiese din avatar.
ratuscaceaurata
Postat pe 29 Octombrie 2011 14:00
macanitoareo, daca imi aduci vreo dovada ca Napoleon a zis ... ceea ce-ai spus tu acolo, atunci iti dau dreptate 1000%... pana atunci ... am asa o senzatzie de nicolae labis, vazandu-te cu telefonul ala cum iti faci poze... si din cate am observat ai ursi in baie (am vazut urme de la _ ba, pe faiantza!
alfheim
Postat pe 29 Octombrie 2011 14:12
Oops!
nathalie
Postat pe 29 Octombrie 2011 14:16
ratzusco, si daca sunt femeie, ce?!

exista vreo restrictie in ce priveste rasul si conditia de femeie?

stii ce, rad in ce conditii vreau!
esme
Postat pe 29 Octombrie 2011 14:26
De la: elisabeta_boia, la data 2011-10-26 00:55:53GE...tigru te-am facut dupa spusele tale..ca in tinerete ai iubit mult{e}..;elefant ptr. ca ai memorie buna=compliment,si o dovedesti din nou...,;maimuta nu pot ca mi se pare cam ciufuta..si nu ca tu n-ai fi...Si DA nu te cunosc personal,nu te-am vazut niciodata-dar nici tU pe MINE...si ce ma mai judeci...
Corect???


betty, las-o mai moale... nu te cunosc absolut deloc, ma iau NUMAI dupa ceea ce scrii aici. si nu te judec. e o mare diferenta.

despre cate "am iubit"... n-ai nici cea mai vaga informatie in acest sens. e o parere gratuita.

poate ca nu e chiar asa... si nu stiam ca tigrii (sau ma rog, taurii, dupa cum te-ai exprimat) ar fi asa de pro_lifici si performanti, sa zicem.
(ca mine, de exemplu, dupa spusele tale:PP)

memorie de elefant chiar nu am. o am numai pe a mea.
ca o fi mai buna sau nu, aia n-am de unde sti, nici cu elefantE n-am avut de-a face...:D

maimutza o fi ciufuta, dar eu chiar nu sunt (ete ca nu ma cunosti deloc).
asa ca maimutzoi se accepta...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 29 Octombrie 2011 14:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
tinerete fara batranete 20 De la: redfire 26 Iulie 2009 20:57
Nu ii inteleg familia 16 De la: ella4u_2004 26 Septembrie 2013 21:38
RELATII ESUATE... LA VARSTA NOASTRA... 0 De la: 12 Martie 2010 14:07
De oamenii se tot plang ca nu mai exista oameni de omenie,dar atunci cand intalnesc oameni cumsecade nu ii apreciaza profita de ei si ii umilesc? 29 De la: eu_geminy 16 Octombrie 2011 00:39
Feminitatea cea mai importanta insusire 26 De la: garbo265966 2 Iulie 2012 19:59
Setari Cookie-uri