"Miros" femeile maritate cand cineva le da tarcoale ?

ai mare dreptate.concluzia ca femeile maritate sunt cele mai bune amante
adrian1978
Postat pe 29 August 2011 04:23
Si ce 'miros" au...!
garbo200612
Postat pe 29 August 2011 08:42
de trandafiri,bineinteles!
hapyness
Postat pe 29 August 2011 10:10
Axl_22
Postat pe 29 August 2011 10:45
Daca femeile maritate "miros" cand cineva le da tarcoale, dupa 10-15 ani de casnicie ?
DA, sigur. E cazul meu... Dupa 15 ani de casnicie implinita, am aflat ca sotul meu avea o aventura de aprox 6 luni cu cea mai buna prietena, casatorita, cu 2 copii, cu care eram prieteni de familie dinainte de a ni se naste copiii (peste 16 ani), cu care ne petreceam Reveliaonele, sarbatorile de familie, cu care plecam impreuna in excursii, care incepusera sa isi contruiasca casa langa casa noastra ! Motivul 'aventurii' ? Eu eram 'cufundata' in munca mea, sotul ei era 'cufundat' in munca lui, iar ei - saracii - neglijati, asa ca s-au gandit sa-si impreuneze singuratatile !
Dupa ce am aflat - am luat decizia (buna-rea, voi vedea la sfarsitul vietii) de a ramane in continuare impreuna, dar - bineinteles - separandu-ne total de familia celei mai bune prietene....
Dupa aproximativ 1 an si jumatate, am 'mirosit' ca un barbat (casatorit si el) imi da tarcoale... si ceea ce am simtit eu m-a mirat mai tare decat ceea ce simteam din partea acelui barbat. Am simtit ca am inviat, am simtit emotii ca la 16-18 ani, m-am simtit dorita cu pasiune... M-am simtit minunat ! DAR nu s-a intamplat nimic (sau nu inca), nici macar un sarut, ne vorbim in continuare cu 'dvs' fiind colaboratori profesionali. A! si am uitat sa mentionez ca este si cu cativa ani buni mai tanar decat mine, deci si decat sotul meu).
In concluzie, DA, femeile maritate simt cand cineva le doreste !
AmyC
Postat pe 29 August 2011 10:46
depinde de carateru-l fiecaruia
dananistor
Postat pe 29 August 2011 13:05
depinde de relatiile dintre ei si cat de serioasa este femeia....de obicei barbatii au strategiile lor sa seduca femeile....un barbat poate avea ce femeie vrea fie ea si maritata...si cum majoritatea femeilor sunt slabe de minte....de obicei sotii lor ar trebui sa le invete pe nevestele lor strategiile altor barbati care ar incerca sa le seduca.....si apoi daca o seduce si pe femeie incepe sa o amanance..depinde mult si de princippiile femeilor si cam in ziua de azi aproape nimeni nu mai are principiii


ingerasulluptator
Postat pe 29 August 2011 14:42
garbo190495_0
Postat pe 29 August 2011 15:01
De la: garbo172845, la data 2011-08-28 10:07:35Pana la urma, lasand motivatiile pasionale sau rationale, putem afirma ca oamenii sunt putin cam destrabalati.

Lidiaolteanu
Postat pe 29 August 2011 16:11
De la: garbo215027, la data 2011-08-28 10:47:29 Toate femeile isi dau seama, imediat, cand un barbat este interesat de ele. Indiferent ca sunt sau nu maritate. Dealtfel, aici este diferenta. Cele maritate dau impresia ca nu au sesizat, pe cand cele nemaritate, in general, se poarta firesc, in functie de ce simt Dar si unele si celelalte sunt convinse ca daca ar curs avansurilor, ar avea succes.

Corect!!
Lidiaolteanu
Postat pe 29 August 2011 16:12
AmyC..multa bafta!Morcovul tanar+gaina batrana=ciorba BUNA!!
elisabeta_boia
Postat pe 29 August 2011 20:57
hai ma sa vorbim serios acum...Daca un barbat insearca sa seduca o femeie casatorita cu flori cu vorbe ferbiti care nu le mai primeste de la sot de inainte de casatorie...Femeia se lasa dusa de val,,,o mananca si pe ea undeva apoi stiti si voi...Dar asta nu inseamna ca ar fii femeue rea....O face poate ca i lipseste afectiunea si caldura sotului..Poate nu o face doar pt sex,,,ci doar sa se simta frumoasa,,,apreciata....Si cum barbatii se compotra frumos decat inainte de casatorie....femeii ii lipsesc zilele ferbinti de altadata si apoi se lasa dusa de val..Dar daca o femeie inseala poate ca si barbatul este vinovat,,,,
ingerasulluptator
Postat pe 29 August 2011 21:59
hai ma sa vorbim serios acum...Daca un barbat insearca sa seduca o femeie casatorita cu flori cu vorbe ferbiti care nu le mai primeste de la sot de inainte de casatorie...Femeia se lasa dusa de val,,,o mananca si pe ea undeva apoi stiti si voi...Dar asta nu inseamna ca ar fii femeue rea....O face poate ca i lipseste afectiunea si caldura sotului..Poate nu o face doar pt sex,,,ci doar sa se simta frumoasa,,,apreciata....Si cum barbatii se compotra frumos decat inainte de casatorie....femeii ii lipsesc zilele ferbinti de altadata si apoi se lasa dusa de val..Dar daca o femeie inseala poate ca si barbatul este vinovat,,,,
ingerasulluptator
Postat pe 29 August 2011 21:59
Ingeras...sa stii ca-ti dau dreptate!! Uite ca poti sa si gandesti bine,cred ca abia acum esti tu cea adevarata... Ca-n rest ,cred ca faci pe "sfanta" ca sa fi "Gica-Contra" Te pup!
elisabeta_boia
Postat pe 29 August 2011 22:30
WOW! Mi-a revenit mirosul!
sora_ilsi
Postat pe 29 August 2011 22:56
pai asa apsr divorturile /.... femeile sunt primele vinovate.... nu le ajung numai unul
garbo011957
Postat pe 30 August 2011 03:19
De la: Lidiaolteanu, la data 2011-08-29 16:11:10
De la: garbo172845, la data 2011-08-28 10:07:35Pana la urma, lasand motivatiile pasionale sau rationale, putem afirma ca oamenii sunt putin cam destrabalati.

[/Pe naiba "putzin". Sunt destrabalatzi rauuuuuuuuuuuuuuu!!!
carcotasha
Postat pe 30 August 2011 11:32
daca e maritata ,asta nu inseamna ca are vreo boala incurabila , se simte cand cineva vrea sa aibe o relatie cu tine .
MonitaBonita
Postat pe 30 August 2011 13:22
tocmai pt ca e maritata, de-aia isi da seama mai repede, si de ce sa se simta injosita???? e dragut sa vezi barbati in limba dupa tine si sa ii ignori, asa iti testezi sentimentele
madagascar
Postat pe 30 August 2011 19:21
genul experimentalist?
Eugenia69
Postat pe 30 August 2011 19:23
prietene prinde putina experienta si mai vb. zici asta pt ca in 90% din cazuri o femeie inselata isi iarta sotul din diverse motive, pe cand un barbat nu. daca ar divorta toate femeile inselate am discuta altfel
madagascar
Postat pe 30 August 2011 19:24
n-am zis nimic,am pus o intrebare.
Eugenia69
Postat pe 30 August 2011 19:26
miroase ceva nashpa pe-aici

cre ca e de la tarcoale...
sora_ilsi
Postat pe 31 August 2011 17:32
O femeie casatorita nu e o femeie fara dreptul la viata . Fii serioasa, intrebarea este cine e interesat numai barbatul sau interesul e reciproc?
garbo133483
Postat pe 31 August 2011 18:01
femeile maritate "e" si ele oameni! normal ca isi dau seama cand cineva le "vizeaza"; cu raspunsul e mai greu,dar se descurca
lena7
Postat pe 31 August 2011 21:02
Necunoscuta care se vindea
N-a vrut sa-mi spuna-n prima zi cine era...

Dar vai!!
Necunoscuta se vindea
Nu numai mie,dar si altora!...

Necunoscuta care se vindea
De data asta,nu mai rea EA-
Era doar vechea ei fotografie,
Pe care mi-o daduse numai mei!
si-acum,
Cred c-ati ghicit cine era
Necunoscuta care se vindea..
Era chiar tineretea mea!
Minulescu-Romanta Tineretii-
elisabeta_boia
Postat pe 31 August 2011 21:09
http://youtu.be/XBW-UEbOfyQ


oups...am nimerit gresit
Eugenia69
Postat pe 31 August 2011 21:11
Eugenia..ba ai nimerit ff bine!! Necunoscuta care se vinde,milord..e pe-aprape..
elisabeta_boia
Postat pe 31 August 2011 21:23
De la: madagascar, la data 2011-08-30 19:21:58tocmai pt ca e maritata, de-aia isi da seama mai repede, si de ce sa se simta injosita???? e dragut sa vezi barbati in limba dupa tine si sa ii ignori, asa iti testezi sentimentele


Uite, eu chestia asta n-o prea cred .Or fi ei leshinatzi shi in limba dar nu dupa femeie ci dupa ceea ce are ea intre picioare . Doar femeile ishi inchipuie ca mama-mama ce adorate sunt . Barbatzii vor doar sa f...ugareasca shi sa prinda pe cine se impiedica . Iar "maritatele sunt cele mai bune" (citez din spusele unora!!!). In rest ai dreptate. Faza cu ignoratul e marfaaaaaaaaaa , chiar daca in gandul lor spun :"Nu ma baga-n seama, shtoarfa!"
carcotasha
Postat pe 31 August 2011 23:47
De la: raider, la data 2011-08-25 23:45:46
Cat de repede credeti ca isi da seama o femeie maritata daca un barbat este interesata de ea... in ciuda faptului ca ea este maritata de sa zicem 10-15 ani.
Faptul ca s-a casatorit de ceva vreme si e asezata la casa ei ma gandesc ca i-a atenuat radarele...
Oare e adevarat ? voi ce credeti ?

O femeie casatorita cand observa ca un barbat (altul decat sotul ei) este oarecum interesat de ea, credeti ca o ia ca pe o reusita personala, ca pe o reconfirmare a feminitatii ei ?
Dupa mai multi ani de casnicie, cand apare cineva interesat, usor amorezat in viata ei, ea ce simte ? E multumita ca are inca admiratori sau dimpotriva i se pare josnic ca cineva sa se ia de viata unei femei casatorite.


din primul minut...
sly_01
Postat pe 1 Septembrie 2011 02:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Doi barbati si eu la mijloc????? 132 De la: ungardelia 28 Ianuarie 2010 20:06
Dragoste cu tragedii! 44 De la: Rotty 27 Ianuarie 2013 21:15
To spy or not to spy? 6 De la: adela_baby2002 22 Septembrie 2009 15:40
Panarama de langa tine! 80 De la: dor72 25 Mai 2011 00:31
poti ramane langa sotie doar pentru un copil, desi spui ca nu o mai iubesti? 107 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:53
Setari Cookie-uri