"Miros" femeile maritate cand cineva le da tarcoale ?

Corect Q...asa trebuie procedat:multumiri ptr complimentele indirecte sau directe,si adaugat ca are si acasa,si inca sanatoasa..!! DA!!Orgoliul satisfacut!!DA!! Inca mai e feminina!!
elisabeta_boia
Postat pe 28 August 2011 22:54
irinuco, marsh 'napoi la tine, acolo, la credinta si berbati porci, ca aici e topic de bordel, nu de bisericosi
Thor_again
Postat pe 28 August 2011 22:54
Corect Q...asa trebuie procedat:multumiri ptr complimentele indirecte sau directe,si adaugat ca are si acasa,si inca sanatoasa..!! DA!!Orgoliul satisfacut!!DA!! Inca mai e feminina!!
elisabeta_boia
Postat pe 28 August 2011 22:54
strategii, nenica...alde wellington e pistol cu apa

aidi brother...lasa oama sa se desfasoare
michelle_
Postat pe 28 August 2011 22:56
ma rog...mie asta cu "orgoliul satisfacut" mi se pare cam aiurea: si-o pune vreo femeie problema ca nu o vrea NIMENI? Nu de altceva, da ' barbatii sint niste creaturi cit se poate de selective.... cit timp porti fusta...

Ma gindesc ca o reactie mult mai probabila e sa se simta jignita, nu flatata, cind constata ca don juanul chiar si-a creat asteptari....
quasaria
Postat pe 28 August 2011 23:02
Se zice ca ochii sunt oglinda sufletului. Am fost astazi la partea a 2-a a nuntii( ciorba de potroace) si am intalnit unu din nasii tatalui mirelui. Am stat cu el la povesti si el aflase ca eu sunt un tip bine cu bani, firma etc. ( Nu ca ar conta asta la ceva). Si ma roaga nasu asta sa o ajut pe fiisa sa-si gaseasca un job ca abea a terminat dragutza facultatea. La care tipa are prieten.

Stau si povestesc cu ei, le zic ca am sa-i ajut atata cat pot si intre timp nanashu pleca. Fiisa si cu prietenu-so ( cu care sta de-un an) au ramas cu mine la povesti. La un momendat pleaca amicu ca cica e obosit sa se odihneasca in masina si ma trezesc singur cu tipa. Nu-s eu mare mahar sau jigoloi de oras dar stand de povesti cu tipa m-am aratat neinteresat de ea pentru ca ii respect statutul de donshoara insotita. Si se apuca ea sa ma traga de limba. Ma intreba daca am prietena, i-am spus ca eu nu detin un asemenea titlu pe langa mine de vreo 2 ani deoarece sunt foarte prins cu lucru si sunt plecat din tara sau in tara in delegatii aproape tot timpul si asa nu se poate lega vreo iubire cu nabadai. Si a dracu tipa a inceput sa se dea la mine. In momentul ala m-am sculat de la masa si am plecat la masa mirilor.
morala:
Tipa e tanara si nu stie ce vrea, banu schimba omu si cat traiesti tot inveti.

Azinoapte cantareata de la nunta o bomboana si jumatate( o blondina bine cu ochi albastrii) a primit o carte de vizita de la mine ( sunt si producator de muzica) in vederea unei conlucrari, tipa a inteles gresit intentia mea si m-a invitat cu ea in oras( aici va intreb pe voi ce sa fac sa ma las dus de val - tipa e cu vreo 4 ani mai mare ca mine).

Trebuie judecata fiecare miscare pe care o faci si fiecare decizie are consecintele ei.
Multumesc pentru complimentul "un don Juan al zilelor noastre". Se zice ca succesul in afaceri e dat de oamenii care te inconjoara si nu de banii pe care-i poti face. La mine asta e litera de lege si odata ce am inteles acest lucru ca sa pot sa am oamenii potriviti la nevoie trebuie sa-i ajut. Sa am un director tehnic care sta cu gandu ca se desparte de nevasta-sa nu mai da randament si poate produce erori grave in judecata de lucru, atunci nevasta-sa daca e una dintre cele ce se lasa vanate o ajut o data( repet doar o data) si spre marea mea multumire am avut 100% succese cu problemele de genu.

Se zice ca barbatii cu ochi caprui( Majoritatea) se plictisesc repede daca nu au noutatea in relatia sexuala. Atunci sotia ar trebui sa caute mereu metode de a incerca ceva nou pentru a mentine relatia de lunga durata. A fi un cuplu inseamna a intelege nevoie celui de langa tine. Daca nu-ti dai seama de aceste schimbari intr-o relatie ajungi ca relatia sa fie din ce in ce mai distanta, si atunci un stimulent e binevenit. Eu sunt acel om care s-a nascut cu o minte in care incap multe lucruri. Tineti minte ca trebuie sa va dezvoltati inteligenta sociala.

Sunt un om care trece uneori peste ceea ce e etic pentru binele altora.

Cat despre dame pot sa zic acelasi lucru ca despre barbat. Si o parte si alta e dornica de fantezii, sansele sunt 50-50% ca un barbat sa aiba o amanta si o femeie sa aiba un amant.

Ce Doamne, doar nu suntem sfinti si nici calugari sau calugarite. Omul cat traieste vrea sa le faca pe toate si daca e o regula sa se abata de la ea. Curiozitatea a omorat pisica, dar curiozitatea la oameni vad ca e mult mai mare.



Este o regula in viata, cele mai importante lucruri sunt dupa cum urmeaza:

Sanatate, dragoste si bani. Banii trebuie sa-i lasi sa curga( ei sunt considerati o energie, daca o lasi ca curga vei avea prosperitate), dragostea se cucereste si se pastreaza iar sanatatea se mentine. Fara sanatate nu poti avea parte nici de dragoste nici bani.
Alex_Popa
Postat pe 28 August 2011 23:05
De la: Thor_again, la data 2011-08-28 22:54:35irinuco, marsh 'napoi la tine, acolo, la credinta si berbati porci, ca aici e topic de bordel, nu de bisericosi


topic? e site/
bunaseara, mi-a fost teama ca esti bolnav, dar acum m-am linistit. iti doresc sa ai o seara frumoasa si implinita . te pup
garbo207378
Postat pe 28 August 2011 23:06
mersi, mersi, 78. si eu. am ranga pregatita

bre, bloody, neica, matale ieshti un pic mai oltenutz, ashea? ca numa' la aia si la conlocuitorii nostri de o anumita factura mai dureaza nunta in parti... tot cate trei zile.
Thor_again
Postat pe 28 August 2011 23:09
corect, Q
unii ar avea o relatie perfecta si cu o nuca de cocos

vezi? ce ziceam? unii chiar imi confirma ideea

brother, alte admiratoare?
michelle_
Postat pe 28 August 2011 23:11
De la: Thor_again, la data 2011-08-28 23:09:31mersi, mersi, 78. si eu. am ranga pregatita

bre, bloody, neica, matale ieshti un pic mai oltenutz, ashea? ca numa' la aia si la conlocuitorii nostri de o anumita factura mai dureaza nunta in parti... tot cate trei zile.



Acu's in Ardeal neica!:P maine e si Sf. Ion deci chiar ca dureaza 3 zile.
Alex_Popa
Postat pe 28 August 2011 23:12
... si nuca s-ar simti confirmata.
quasaria
Postat pe 28 August 2011 23:12
De la: Thor_again, la data 2011-08-28 23:09:31mersi, mersi, 78. si eu. am ranga pregatita

bre, bloody, neica, matale ieshti un pic mai oltenutz, ashea? ca numa' la aia si la conlocuitorii nostri de o anumita factura mai dureaza nunta in parti... tot cate trei zile.


ok, robocop? hai, incepi, sint pe faza, dar sa nu vii cu intentia de a te prezenta ca victima, ca s-ar putea sa aiba un efect de bumerang, sa iti minimizeze vloarea. deci fii puternic. chiar daca imi induci un sentiment de nelegitimitate pe site. te pup
garbo207378
Postat pe 28 August 2011 23:15
Q ..poate ai dreptate..orgoliu e prea mult...dar multumita ca inca mai e bgata in seama,sigur este!
elisabeta_boia
Postat pe 28 August 2011 23:23
depinde...
Cind e o persoana fata de care n-ai nimic, de obicei te agaseaza. Cel putin, mie asa mi se par situatiile astea. Prea incarcate cu dinamita, trebe sa fiu o duamna, sa nu jignesc omu' si sa menajez sensibilitatile unuia pe care nu il plac.... for what?!
Ca sa ma bucur ca ma place el? Asa si? De ce as avea nevoie de asta?
quasaria
Postat pe 28 August 2011 23:26
poi da' cum altfel, sis, numa' voi sa aveti? oricum nu-i corect, voi aveti catei, eu am un amarat de limbric
Thor_again
Postat pe 28 August 2011 23:31
of-ti-co-su-le!!!! sic!!! sic!!!
michelle_
Postat pe 28 August 2011 23:38
Q..din politete,pura politete! Tot atat deschizi gura daca zici 'jupane' cat si zici "caine" Deci,doar din politete!
elisabeta_boia
Postat pe 28 August 2011 23:42
bloody, daca nu te superi, ai putea sa imi descifrezi si mie panseul emis de tine? ca a fost prea deep pentru mine

"Sunt un om care trece uneori peste ceea ce e etic pentru binele altora"
michelle_
Postat pe 28 August 2011 23:46
ok, politetea ca politetea, eu vorbeam de faptul ca nu vad de ce ar trebui sa ma simt flatata. Mi se pare doar o problema in plus.
Asa cum am spus, barbatii sint mult mai putin selectivi decit femeile (in general) - faptul ca i se pune vreunuia pata nu e o dovada ca sint eu nemaipomenita, ci doar ca sint femeie. Si asta stiam de cind mi-a pus mama ciorapei roz.

Si daca e sa duc rationamentul mia departe, nu numai ca pasiunile astea subite nu sint o dovada ca te considera nemaipomenita. Pot fi o dovada ca te considera disponibila. Iar pentru una happily married, nu prea e un compliment faptul ca ala a considerat ca ar merge si cu el... macar o data....
Asa ca multumirile pentru complimente pot fi cel putin ironice, uneori.
quasaria
Postat pe 28 August 2011 23:49
De la: michelle_, la data 2011-08-28 23:46:54bloody, daca nu te superi, ai putea sa imi descifrezi si mie panseul emis de tine? ca a fost prea deep pentru mine

"Sunt un om care trece uneori peste ceea ce e etic pentru binele altora"



Sa zic asa societatea asta merge dupa niste reguli morale. Aceste reguli formeaza etica.
Daca o ajut pe tipa sa-l insele pe barbatu-so pentru binele ei, incarc aceste reguli si inseamna ca nu e etic. Nu e moral sau cum sa ma exprim?

Daca mie-mi cade cu tronc si pe deasupra si ajut , de ce nu.

Cat despre reguli si etica si mama dracu , nu ma intereseaza. Nu's genu de om sa ma supun nimanui.
Alex_Popa
Postat pe 29 August 2011 00:01
De la: michelle_, la data 2011-08-28 23:46:54bloody, daca nu te superi, ai putea sa imi descifrezi si mie panseul emis de tine? ca a fost prea deep pentru mine

"Sunt un om care trece uneori peste ceea ce e etic pentru binele altora"


da, da...si eu abia astept...ca e ora la care abia astept sa mi se descifreze panselute de-astea...

e ceva in stilul irinucii noastre
sora_ilsi
Postat pe 29 August 2011 00:04
sis, cre ca e panseuri scoase la betie...
sora_ilsi
Postat pe 29 August 2011 00:07
bloody, in afara de "ma iubeste femeile", alt mesaj clar e ca nu iti pasa de etica.
Faptul ca nu iti pasa de etica poate fi un lucru bun. Ai alte principii pe care le pui in locul celor general acceptate? Si sint valabile doar in ce te priveste - sau si in ce ii priveste pe ceilalti, sa zicem potentiala viitoare nevasta? Sau cel mia bun prieten al tau? Pot sa considere si ei ca la urma urmei ce dreak, nu se supun nimanui - si sa fii perfect de acord cu orice repercursiuni asupra ta ar genera asta?
Ia inverseaza putin rolurile, si vezi cit sint rationamentele tale de ferme.
quasaria
Postat pe 29 August 2011 00:09
De la: sora_ilsi, la data 2011-08-29 00:07:28sis, cre ca e panseuri scoase la betie...
e bine si asa rau ;)

Cum zise vornicu mancare aleasa si tuica pe masa pusa de fete frumoasa( au din capat a se citi ah- nu-mi merg diacriticele)
Alex_Popa
Postat pe 29 August 2011 00:10
vorbeam cu sis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sora_ilsi
Postat pe 29 August 2011 00:13
De la: quasaria, la data 2011-08-29 00:09:41bloody, in afara de "ma iubeste femeile", alt mesaj clar e ca nu iti pasa de etica.
Faptul ca nu iti pasa de etica poate fi un lucru bun. Ai alte principii pe care le pui in locul celor general acceptate? Si sint valabile doar in ce te priveste - sau si in ce ii priveste pe ceilalti, sa zicem potentiala viitoare nevasta? Sau cel mia bun prieten al tau? Pot sa considere si ei ca la urma urmei ce dreak, nu se supun nimanui - si sa fii perfect de acord cu orice repercursiuni asupra ta ar genera asta?
Ia inverseaza putin rolurile, si vezi cit sint rationamentele tale de ferme.


1 Da lipsa mea de etica in domeniul asta e un lucru bun.
2 Am. Sa nu fac greseala sa o fac de 2 ori cu aceeasi persoana.
3 Nu ma intereseaza subiectul NEVASTA. Sunt bine asa singur si nu am timp si nici nu o sa am in viitorul apropiat( cel putin vreo 10 ani).
4 I screwed my best friends wife once. Si s-a rezolvat problema si cu relatia lor.
5 Faca ce-or vrea e viata lor si numa una au. Fiecare o traieste dupa bunu-i plac.
6 Daca se inverseaza inseamna ca am sa fiu un sot a dracu de prost si n-o sa-mi iubesc nevasta si nu o sa am grija ca sa-i fac acele capricii ce fac o relatie sa se mentina in picioare.
Alex_Popa
Postat pe 29 August 2011 00:18
Era vorba de ce simte femeia nu daca se aventureaza sau nu

cititi ce scrie nu printre randuri
gadri
Postat pe 29 August 2011 00:19
la capitolul etica pe care eu il ignor este sa incerci sa reanimezi porcul mort in cotetz. Asa ca e mai fair sa spui ca ignori etica cu totul decit sa incerci sa gasesti justificari general acceptate.
quasaria
Postat pe 29 August 2011 00:31
De la: quasaria, la data 2011-08-29 00:31:49la capitolul etica pe care eu il ignor este sa incerci sa reanimezi porcul mort in cotetz. Asa ca e mai fair sa spui ca ignori etica cu totul decit sa incerci sa gasesti justificari general acceptate.


Dragutza parere ;) si nu caut justificari ca n-am de ce. M-ai intrebat, am raspuns.
Alex_Popa
Postat pe 29 August 2011 00:38
De la: garbo207378, la data 2011-08-28 23:06:53
De la: Thor_again, la data 2011-08-28 22:54:35irinuco, marsh 'napoi la tine, acolo, la credinta si berbati porci, ca aici e topic de bordel, nu de bisericosi


topic? e site/
bunaseara, mi-a fost teama ca esti bolnav, dar acum m-am linistit. iti doresc sa ai o seara frumoasa si implinita . te pup




SALUT IN AFARA DE FAPTUL CA LUCREZI MULT SI FIECARE BANUT IL LUCREZI SI E PE MERIT TITLURILE VIN DE LA SINE CAT DESPRE FEMEI SI BANI.Banii au un magnetism in situatii de criza frumoasa postare meriti in sfarsit ceva real postat si nu sfaturi ptr sentimente
_blondyna
Postat pe 29 August 2011 00:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
desi sunt cu o alta persoana inca iubesc barbatul interzis :( 5 De la: garbo190789 17 Martie 2012 18:49
am inima impartita 21 De la: catalin1405 8 Aprilie 2012 11:31
bebelusi 2 De la: tutankhamon 19 Octombrie 2009 01:21
FERICIREA SI PRETUL PLATIT PENTRU EA! 22 De la: Allegra 20 Februarie 2011 14:57
Ai iertat-o,dar cum te convingi sa mai ai incredere in ea? 328 De la: garbo090878 22 Decembrie 2016 20:54
Setari Cookie-uri