DUPA 1 AN DE CASNICIE,INTERVINE MONOTONIA SI URA,VREA CEVA NOU SI PROASPAT, CA NEVASTA .........SPUNETI VOI?...!CRED CA ESTE VECHE.

FATA HAI,E SINGURUL BARBAT DE PE PLANETA CARE TE POATE REGULA SI SATISFACE?HAI NU MAI FACE PE SFANTA CA DOAR PT COPIL FACI ACEST COMPROMIS...PAI DACA ESTI SEXI SI FRUMOASA ATUNCI CE PROBLEMA ARE SOTUL AISTA AL TAU?DACA ARE PROBLEME CU ERECTIA DU-L LA DOCTOR,DACA ARE LA CAP DU-L LA ALT DOCTOR,DACA ARE LA OCHI DU-L IAR LA ALT DOCTOR,FA-I DRACULUI UN CONTROL DIN CAP PANA IN PICIOARE DACA NU VREA SA-TI SPUNA MOTIVUL PT CARE NU TE MAI REGULEAZA...SI ALTA VARIANTA...IA DU-TE SI PLIMBA-TE SINGURICA PRIN ORAS SI VEZI DACA AGATI CEVA...SI CAND TE O LUA SOTIORUL LA INTREBARI II RASPUNZI CU ACELEASI CUVINTE PE CARE TI LE ZICE SI EL....MAI SI PLANGI PUTIN CA DE....TE CAM MUSTRA CONSTIINTA ...OCHII VAD,INIMA CERE,CONSTIINTA NU SI NU...
garbo097027
Postat pe 7 August 2011 21:02
De la: Eugenia69, la data 2011-08-07 20:13:14
De la: madi_m, la data 2011-08-07 20:08:32sunteti dusi cu pluta si cred sincer ca nu aveti o viata prea fericita,d-aia va impungeti pe aici


da tu ce impungi p'acilea?


eu, pai daca pe ea nu o "impunge" nimeni...vrea sa se impunga si singura...sa ii recomandam atunci topicul elei...stii tu care...
dor72
Postat pe 7 August 2011 22:17
De la: garbo055751, la data 2011-07-29 20:48:08AM 15 ANI DE CASATORIE CU SOTUL MEU,DAR DUPA NASTEREA COPILULUI,A FOST O SCHIMBARE RADICALA IN VIATA LUI.SPUNE CA SUNT FRUMOASA SI SEXI,MAI TANARA CA EL CU 7 ANI.....DAR IN SCHIMB IN DORMITOR NU VINE DELOC.DOARME SINGUR SEPARAT SI NU VREA NICI SA MA ATINGA.VORBESTE IN SCHIMB LA TELEFON CU FEMEI ,CARE LE SPUNE CA IL EXTENUEAZA.............DACA MA DUC IN PAT LA EL,SE RIDICA SI PLEACA ,SAU STA PE SCAUN.......INVOCA DIFERITE MOTIVE.......NU MA IUBESTE SI NICI NU MAI MA DORESTE. MA BLESTEAMA,...... DAR NU INTELEG DE CE!?OARE CAT MAI POT TRAI LANGA O PERSOANA CA ACEASTA?????POATE IMI SPUNETI VOI???SAU IMI DATI UN SFAT...............................................................................................
IN MOMENTUL DE FATA,EU MA GANDESC DOAR LA COPIL,SA AIBA UN TATA,........DAR,......VIATA MEA SEXUALA CU SOTUL NU MAI EXISTA.

Buna, te rog sa ma scuzi dar nu am avut rabdare sa citesc toate raspunsurile din cele 5 pagini, dar am sa-ti spun pe scurt ce cred: Incearca sa faci un test de paternitate al copilului si cu el in mana sa ai o discutie serioasa cu sotul tau. Eu cred ca asta este problema! Nu crede ca e copilul lui!! Doar tu stii daca are sau nu motive pentru asta!
Daca aceste motive nu exista si tu inca il mai iubesti, darama zidul diintre voi cu dragoste, cu foarte multa dragoste si argumente solide! Mult noroc! Cu drag Gabi
garbogabim
Postat pe 7 August 2011 23:08
De la: precizilla, la data 2011-08-07 14:10:12
clar,azi e zi de ras in hohote...

poi bine,mielu'....si daca-si da in stamba dupa verificari ce dreaq face?


face bine preci. n-auzi ca-si capata si sexu' si ca(z)nicia la loc??
drept ii ca in pachete diferite da' parca mai conteaza

Mielutza
Postat pe 7 August 2011 23:31
751,simplu de rezolvat,mai intai fa la fel ce face el,daaaa, exact ce face el!tzine-o asa cat vrea muschiul tau chiar daca el incepe sa dea in clocot de furie , tu nimic!apoi dupa panaceul acesta divortzeaza draga si rezolva problema definitiv
ileana1959
Postat pe 7 August 2011 23:38
Nu inteleg daca esti de alta parere de ce trebuie sa-l iei de"sus"pe celalalt ?!?Si sa iti dai ifose si bashini ca esti in culmea capacitatilor mintale si distanta de lacare te uiti inapoi cu .."marinimie"este de ani-lumina!!Un om destept veritabil si nu inchipuit nu tine nasul pe sus si nu-si ia la misto interlocutorii incercand sa atraga atentia asupra lui precum in paun in calduri ce are creierul mai mic decat o aluna!! Stricati frumusete de site care pana deunazi nu era pupulat cu insulte si dobitoci.
Gabriel1960
Postat pe 8 August 2011 00:17
si te-ai gandit sa il "pupulezi" tu acuma...
dor72
Postat pe 8 August 2011 00:32
garbo097275
Postat pe 8 August 2011 00:53
quasaria
Postat pe 8 August 2011 01:06
carmen396
Postat pe 8 August 2011 02:18




LILO
Postat pe 8 August 2011 02:50
Parerea mea , proprie este, ca viata i scurta si pt, a avea doar un tata acel copil nu se merita sa rabzi umilinte sa ai o casatorie de fatada! .Sunt o familista desavarsita ne leaga 40 de ani in fata Domnului, dar,,,,, daca el s ar fi comportat asa cu mine, cu regret as fi divortat.Mai am pe cineva cunoscut care au 34 de ani de casnicie, el o jigneste o injura si rabda,,,ce sa faca azi cand nu ti da nimeni o casa?! E greu, dar nu se merita sa ti cresti copilul in stres si neliniste,o stiu prea bine din proprie experienta.Noi i am reprosat mamei faptul ca n a divortat de tata, cand s a purtat ca si un tiran cu ea.Doar tu singura , poti sa ti faci ordine in famile! Cu bine!
Jojolin
Postat pe 8 August 2011 06:22
Buna! e foarte trist ca sunt oameni care nu stiu sa aprecieze cum se cuvine omul p[e care il au alaturi, si se lasa purtati asa de val la o varsta in care ar trebui sa fie un exemplu pt familia lor si pentru societate si nu ma refer la tine ci la sotul tau, care daca nu te-ar mai iubi, sau nu ar crede ca e copilul tau, sau.... oricare ar fi motivul , ar trebui sa-ti spuna , sau sa divoteze. (punct). Dar mai e si partea in care el vrea sa faca toate aceste lucruri si tu poate ca nu-i dai voie..si iar nu e bine.... sau poate ca a gasit una maii tanara si mai sexi... si ghici ce nu are chef, sa dea divort .. ca sa nu ramai tu cu tot si sa mai plateasca pensie alimentara. In fine oricare ar fi motivul lui , sau al tau trebuie sa te gandesti ca nu poate continua asta asa la infinit. Mai devreme sau mai tarziu va trebui sa iei o decizie, va trebui sa ai o discutie cu el si sa afli, sa auzi si mai ales sa asculti ce are el de spus, atunci vei sti ce ai de facut si nu te amagi singura ca va trece de la sine, pentru ca nu va trece cu siguranta! mult succes si astept noutati!
garbo084961
Postat pe 8 August 2011 12:10
Si eu sunt divortata dupa 11 ani de casnicie,si sincer sunt fericita ca am scapat de un sot ce nu stie sa respecte si sa iubeasca o femeie.Am tinut "cu dintii" de casnicie,ca de...am doi copii...dar pana la urma unde e fericirea?Copii cresc merg la casele lor si eu raman cu suferinta.
Acum sunt linistita,sunt libera...am trei ani de la divort,si iubesc libertatea mai mult ca orice.Pot sa ma laud ca sunt frumoasa,si apreciata....acum simt ca infloresc,pacat ca in anii cand eram tanara ma simteam de 80 de ani.

Deci sfatul meu e sa nu va puneti pe altarul suferintei si sa va victimizati dupa aia...voi ati ales aceata viata..voi sa suportati.
MIHA_23
Postat pe 8 August 2011 14:18
da' Gabrielu' pe cine-i suparat asa, ca nu m-am prins ???
azi is mai blonda.

Gabitzu' trage aer in piept cand simtzi ca te'nervezi .
uite ce iese cand iti tremura vocea
Mielutza
Postat pe 8 August 2011 14:50
"Stricati frumusete de site care pana deunazi nu era pupulat cu insulte si dobitoci."


compliment?
Axl_22
Postat pe 8 August 2011 14:57
Poate se simte neglijat sau intre voi nupreaexista comunicare,de multe ori suntem prea ocupate cu treburile din bucatarie sau cu dereticarea prin casa si atunci ne neglijam ,trebuie sa ne facem timp si pentru noi,pentru cum aratam
garbo073885
Postat pe 8 August 2011 17:07
Poate se simte neglijat sau intre voi nupreaexista comunicare,de multe ori suntem prea ocupate cu treburile din bucatarie sau cu dereticarea prin casa si atunci ne neglijam ,trebuie sa ne facem timp si pentru noi,pentru cum aratam
garbo073885
Postat pe 8 August 2011 17:07
Poate se simte neglijat sau intre voi nupreaexista comunicare,de multe ori suntem prea ocupate cu treburile din bucatarie sau cu dereticarea prin casa si atunci ne neglijam ,trebuie sa ne facem timp si pentru noi,pentru cum aratam
garbo073885
Postat pe 8 August 2011 17:08
De la: garbo097027, la data 2011-08-07 21:02:05FATA HAI,E SINGURUL BARBAT DE PE PLANETA CARE TE POATE REGULA SI SATISFACE?HAI NU MAI FACE PE SFANTA CA DOAR PT COPIL FACI ACEST COMPROMIS...PAI DACA ESTI SEXI SI FRUMOASA ATUNCI CE PROBLEMA ARE SOTUL AISTA AL TAU?DACA ARE PROBLEME CU ERECTIA DU-L LA DOCTOR,DACA ARE LA CAP DU-L LA ALT DOCTOR,DACA ARE LA OCHI DU-L IAR LA ALT DOCTOR,FA-I DRACULUI UN CONTROL DIN CAP PANA IN PICIOARE DACA NU VREA SA-TI SPUNA MOTIVUL PT CARE NU TE MAI REGULEAZA...SI ALTA VARIANTA...IA DU-TE SI PLIMBA-TE SINGURICA PRIN ORAS SI VEZI DACA AGATI CEVA...SI CAND TE O LUA SOTIORUL LA INTREBARI II RASPUNZI CU ACELEASI CUVINTE PE CARE TI LE ZICE SI EL....MAI SI PLANGI PUTIN CA DE....TE CAM MUSTRA CONSTIINTA ...OCHII VAD,INIMA CERE,CONSTIINTA NU SI NU...
aurel_relu
Postat pe 8 August 2011 18:46
De la: aurel_relu, la data 2011-08-08 18:46:08
De la: garbo097027, la data 2011-08-07 21:02:05FATA HAI,E SINGURUL BARBAT DE PE PLANETA CARE TE POATE REGULA SI SATISFACE?HAI NU MAI FACE PE SFANTA CA DOAR PT COPIL FACI ACEST COMPROMIS...PAI DACA ESTI SEXI SI FRUMOASA ATUNCI CE PROBLEMA ARE SOTUL AISTA AL TAU?DACA ARE PROBLEME CU ERECTIA DU-L LA DOCTOR,DACA ARE LA CAP DU-L LA ALT DOCTOR,DACA ARE LA OCHI DU-L IAR LA ALT DOCTOR,FA-I DRACULUI UN CONTROL DIN CAP PANA IN PICIOARE DACA NU VREA SA-TI SPUNA MOTIVUL PT CARE NU TE MAI REGULEAZA...SI ALTA VARIANTA...IA DU-TE SI PLIMBA-TE SINGURICA PRIN ORAS SI VEZI DACA AGATI CEVA...SI CAND TE O LUA SOTIORUL LA INTREBARI II RASPUNZI CU ACELEASI CUVINTE PE CARE TI LE ZICE SI EL....MAI SI PLANGI PUTIN CA DE....TE CAM MUSTRA CONSTIINTA ...OCHII VAD,INIMA CERE,CONSTIINTA NU SI NU...
bravo!!!,asa da,ati uitat ca sunt si amanti?fetelor,femeilor le doresc tot binele...ca meritati
aurel_relu
Postat pe 8 August 2011 18:50
De la: aurel_relu, la data 2011-08-08 18:50:45
De la: aurel_relu, la data 2011-08-08 18:46:08
De la: garbo097027, la data 2011-08-07 21:02:05FATA HAI,E SINGURUL BARBAT DE PE PLANETA CARE TE POATE REGULA SI SATISFACE?HAI NU MAI FACE PE SFANTA CA DOAR PT COPIL FACI ACEST COMPROMIS...PAI DACA ESTI SEXI SI FRUMOASA ATUNCI CE PROBLEMA ARE SOTUL AISTA AL TAU?DACA ARE PROBLEME CU ERECTIA DU-L LA DOCTOR,DACA ARE LA CAP DU-L LA ALT DOCTOR,DACA ARE LA OCHI DU-L IAR LA ALT DOCTOR,FA-I DRACULUI UN CONTROL DIN CAP PANA IN PICIOARE DACA NU VREA SA-TI SPUNA MOTIVUL PT CARE NU TE MAI REGULEAZA...SI ALTA VARIANTA...IA DU-TE SI PLIMBA-TE SINGURICA PRIN ORAS SI VEZI DACA AGATI CEVA...SI CAND TE O LUA SOTIORUL LA INTREBARI II RASPUNZI CU ACELEASI CUVINTE PE CARE TI LE ZICE SI EL....MAI SI PLANGI PUTIN CA DE....TE CAM MUSTRA CONSTIINTA ...OCHII VAD,INIMA CERE,CONSTIINTA NU SI NU...
bravo!!!,asa da,ati uitat ca sunt si amanti?fetelor,femeilor le doresc tot binele...ca meritati


daca n-ai acasa tot ce trebuie, degeaba...nu stiu daca cineva ar putea fi alaturi de tine mai bine decat cel cu care traiesti in casa...asa ar trebui sa fie, dar, din pacate nu prea sunt reusite. incompatibilitatea asta, sau cum se spunea inainte nepotrivirea de caracter, inca se mai intalneste, desi nu ar trebui pt ca acum poti sa testezi si daca nu merge inchei. iar cu plictiseala...nu stiu, e ceva ce nu prea inteleg. eu stiu ca atunci cand iti place de cineva iti place pt toata viata si te comporti in asa fel incat sa nu il superi, sa nu ii faci viata amara si chinuita pt ca te-ar durea pe tine. eu asa percep..poate sunt eu prea buna pt secolul asta?!
garbo-mira
Postat pe 9 August 2011 15:58
iar tu esti de o mare eleganta in exprimare
eleganta verbala care se armonizeaza perfect cu mainile in solduri din avatarul tau

deci, next...
michelle_
Postat pe 10 August 2011 16:46
nu-i de mirare ca tzatzele confunda creshtinele cu cretinele si site-urile cu forumurile!
conteaza asa mult cine e apropitar?
ah, da... nu caut raspuns... era doar o retorica!
io ma bucur ca au cat mai multzi privilegiul de-a posta aici ...
prin noroaie se mai gaseshte si aur... diamant... eh ...
noi sa fim sanatoshi ... ca boala.....
alfheim
Postat pe 10 August 2011 17:06
eh, cum tot zic...la tatzi ni-i greu...
michelle_
Postat pe 10 August 2011 17:17
960,maaai scufieeeeeeee, tu la anii astia inca nu ai priceput ca intr-o casicie sunt doi si nu unul indiferent de ce pretext ai invoca?
ileana1959
Postat pe 11 August 2011 13:04
De la: ileana1959, la data 2011-08-07 23:38:47751,simplu de rezolvat,mai intai fa la fel ce face el,daaaa, exact ce face el!tzine-o asa cat vrea muschiul tau chiar daca el incepe sa dea in clocot de furie , tu nimic!apoi dupa panaceul acesta divortzeaza draga si rezolva problema definitiv



lenuto..,pai vad ca matale indemni sa ramana doar unu' bre..
roby_cado
Postat pe 11 August 2011 13:41
eh, robytza...baga subliminale de-alea
michelle_
Postat pe 11 August 2011 14:17
751...nu vad ce ce intr-o casnicie trebuie sa apara ura! Monotonia. ...poate si obisnuinta care este a doua natura si poate mai puternica decat dragostea, insa ura? Oricum ar fi, intr-o casnicie, indiferent dupa cati ani...ar trebui sa existe inca iubire! Iar pentru iubire este intotdeauna nevoie de doi! Decat singura si nefericita in doi (cazul tau)..eu as alege sa scap de o asemenea durere!
Dar...aceasta este doar una din multele pareri sau sfaturi, pe care le-ai primit, tu alege ceea ce consideri ca este mai bine pentru tine, iar daca tie iti va fi bine, sigur ii va fi bine si copilului tau!

Postat pe 11 August 2011 15:21
Femeie cat de proasta sau redusa mintal poti fii ? Pfffffffffai...... pai de asta nu te vrea,
te-i intrebat ca poate ai o problema ? Pai magarul profita ca are de cine.
borodimonica
Postat pe 12 August 2011 15:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubirea fara nici o speranta 29 De la: garbo100975 29 Ianuarie 2011 19:12
Cum să procedez? 15 De la: garbo_408862 27 Aprilie 2015 20:57
Aspecte unde nu ne intelegem 20 De la: garbo_480569 27 Ianuarie 2018 09:28
mamica singura cu 2 copii cum ma voi descurca? 75 De la: crisa_27 6 Ianuarie 2020 16:17
Prietenul meu are probleme cu implicarea afectiva intr-o relatie 26 De la: garbo_433712 9 Octombrie 2016 11:41
Setari Cookie-uri