o poveste de dragoste

buna ziua alz buna ziua garbo ma numesc Moldoveanu Alexandru Stefan din slobozia sunt am 21 de ani si sa incep povestea mea de dragoste mi-a facut o vecina cunostita cu o fata pe nume Lavinia de 15 ani ea ma intreba daca vreau sa fiu cu ea si mia impus niste conditi la inceput de relatie ca nu ne putem tine de mana ca o vede matusisa ei unchiul ei numai mama ei stia de relatia noastra in plublic nu puteam sa ne sarutam si sa ne tinem de mana doar in parc asta bun ia de cand am cunsocut-o pe ea mergea in alceasi parc i am zis sa mai schimbam si noi locul sa nu mai mergem in acelasi park dupa un timp iar ne-am certat iar ne-am pacat ea era gelaosa pe o fata de la resita care am cunoscuto pe net si aveam o iubire virtuala cu ea bun din cauza unui mesaj pe ca lam trimis eu ei ca am auzit de la o veciana ca ea este este bolnava de alceva in afara de diabet, dupa un 1an si 2 luni iam cerut eu sa imi accepete si mie niste condtiie nu mi le a accepat si in octombrie ne-am despartit acum nu stiu ce sa fac vreau sa se intoarca la mine ca sufar prea mult in relatia pe care am avut-o am plus sufar prea mult vreau sa ma ajuti cu sfaturi pareri ce sa fac in continuare ma lasat sa ai pun mana pe sani de la brau in jos nu cad am cunoscuto ea avea 15 ani si eu 19 eu sunt nascut pe 20 iunie 1990 si ea pe 10 marte 1994 va astept cu sfaturi pareri va multumesc vreau sa ma ajutati ce scrie postat aici Va MULTUMESC acum fosta prietena are17 ani va rog sa ma ajutati pt ca sufar mult din dragoste vreau sa recuceresc si daca mai sunt sanse de impacare
djalex2011
Postat pe 10 Iulie 2011 00:59

N-a mai pus nimeni botu`
SAL
Postat pe 23 Iulie 2011 11:43
766, asta este o poveste foarte veche, si reapare, constant....
dor72
Postat pe 23 Iulie 2011 12:02
De la: djalex2011, la data 2011-07-10 00:59:27buna ziua alz buna ziua garbo ma numesc Moldoveanu Alexandru Stefan din slobozia sunt am 21 de ani si sa incep povestea mea de dragoste mi-a facut o vecina cunostita cu o fata pe nume Lavinia de 15 ani ea ma intreba daca vreau sa fiu cu ea si mia impus niste conditi la inceput de relatie ca nu ne putem tine de mana ca o vede matusisa ei unchiul ei numai mama ei stia de relatia noastra in plublic nu puteam sa ne sarutam si sa ne tinem de mana doar in parc asta bun ia de cand am cunsocut-o pe ea mergea in alceasi parc i am zis sa mai schimbam si noi locul sa nu mai mergem in acelasi park dupa un timp iar ne-am certat iar ne-am pacat ea era gelaosa pe o fata de la resita care am cunoscuto pe net si aveam o iubire virtuala cu ea bun din cauza unui mesaj pe ca lam trimis eu ei ca am auzit de la o veciana ca ea este este bolnava de alceva in afara de diabet, dupa un 1an si 2 luni iam cerut eu sa imi accepete si mie niste condtiie nu mi le a accepat si in octombrie ne-am despartit acum nu stiu ce sa fac vreau sa se intoarca la mine ca sufar prea mult in relatia pe care am avut-o am plus sufar prea mult vreau sa ma ajuti cu sfaturi pareri ce sa fac in continuare ma lasat sa ai pun mana pe sani de la brau in jos nu cad am cunoscuto ea avea 15 ani si eu 19 eu sunt nascut pe 20 iunie 1990 si ea pe 10 marte 1994 va astept cu sfaturi pareri va multumesc vreau sa ma ajutati ce scrie postat aici Va MULTUMESC acum fosta prietena are17 ani va rog sa ma ajutati pt ca sufar mult din dragoste vreau sa recuceresc si daca mai sunt sanse de impacare



Stii de ce nu-ti raspunde nimeni? Pt. ca nu ti-ai lasat si adresa , CNP-ul , seria si nr. de la cartea de identitate , Curriculum Vitae , etc .... Aici asa se obisnuieste , asa ca , reformuleaza ..
Fata_Morgana
Postat pe 23 Iulie 2011 17:48
dar io sunt curios...
djalex de la ce vine?
esti dj, adica disc-jockey, sau esti oltean?
nu ca ar conta prea mult...
cu cat dai prazu? zaibaru se face anu' asta?
alfheim
Postat pe 23 Iulie 2011 18:10
De la: alfheim, la data 2011-07-23 18:10:08dar io sunt curios...
djalex de la ce vine?
esti dj, adica disc-jockey, sau esti oltean?
nu ca ar conta prea mult...
cu cat dai prazu? zaibaru se face anu' asta?



Daaa , 'oltean get-beget' de Slobozia !!!
Ai vrut sa-l nimeresti pe el si m-ai lovit pe mine .... Radeti voi de prazul nostru dar va place la toti ....



Fata_Morgana
Postat pe 23 Iulie 2011 22:16
@djalex incearca sa scrii ziua, ca noaptea pentru tine are efecte devastatoare, ori de la caldura(i) tzi se trage.
nu potzi vedea ca pe placa aia cu butoane numita si tastatura, exista cateva taste cu virgula (,) cu punct (.) cu semnul intrebarii (?) mai este si una cu ,, shift '' si lista poate continua.
si putzina gramatica nu tzi-ar strica.


printre atatea certuri unde e povestea de iubire???
jeje2011
Postat pe 23 Iulie 2011 23:44
Imi pare rau dar n-am inteles nimic din mesajul tau. L-am citit de 2 ori si nu pot.. ma depaseste. :))
Elena_A87
Postat pe 4 Septembrie 2011 20:33
Imi pare rau dar n-am inteles nimic din mesajul tau. L-am citit de 2 ori si nu pot.. ma depaseste. :))
Elena_A87
Postat pe 4 Septembrie 2011 20:33
si pentru fiecare citire i-ai pus un raspuns ...
hai ca e bine si asa...
poate pricepe si el intr-un final
alfheim
Postat pe 4 Septembrie 2011 22:44
De la: alfheim, la data 2011-07-23 18:10:08dar io sunt curios...
djalex de la ce vine?
esti dj, adica disc-jockey, sau esti oltean?
nu ca ar conta prea mult...
cu cat dai prazu? zaibaru se face anu' asta?


Axl_22
Postat pe 4 Septembrie 2011 23:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Acum ce sa fac? 81 De la: eu_geminy 28 Octombrie 2010 20:33
vreau un sfat ajutatima 31 De la: ines_kidz 21 Decembrie 2011 20:03
e dureros...cum sa trec peste despartire? 44 De la: carmen30ro 23 Septembrie 2013 14:22
sotul meu ma abusa verbal..........cum il confrunt???? 8 De la: eu_geminy 16 Decembrie 2011 00:18
sa apreciem omul la justa lui valoare 1 De la: marialeia 14 Octombrie 2010 20:03
Setari Cookie-uri