intimplarea mea

inger: "rade harb de oala sparta...Femeia isi deschide inima in fata voastra si voi va bateti joc....Apoi de parca voi a-ti mai breji,,pun pareu ca sunteti mai rau ca ea....de parca voi sunteti mai buni,,pun pareu ca femeia este de o mie de ori mai buna ca voi,numai ca poate s-a lasat sedusa de mincinosul de barbat,,,asa ca toti barbatii sunt dracii impelitati"



adriana... nu noi am incins discutia... ce naiba sa incingi la asa o intamplare banala, dintr-un cartier banal, dintre oameni banali... ??? ci ingerul ! ea se baga mereu ca musca sub coada calului... in orice topic... si la fel de ilogic ! ....... probabil ca e turmenctata rau... daca poate sa scrie in halul asta ! aveti exemplu mai sus... ! il are si ea, dar nu cred ca in starea de ebrietate in care e... poate sa gaseasca ce nu e in regula acolo in text ! nu stiu daca sa-mi fie mila de ea sau sa ma supar rau, ca ne deranjeaza.... mereu !
barboneli
Postat pe 4 Iulie 2011 22:28
De la: garbo211543, la data 2011-06-29 22:01:49va salut pe toate de pe acest forum in urma cu 9ani am cunoscut pe cineva intimplator care nu credeam ca o sa fie partenerul meu de viata soarta.era insurat are un copil si eu la fel neam casatorit amindoi fara sa ne iubim parteneri.eu am fost fidela pina sa-l intilnesc pe el.in schimb el a inselato mereu ea stia.relatia noastra a prins radacini ne iubim enorm.eacind aauzit de noi doi sia pus planul in aplicare ma urmarit cu inca doua persoane mau tilharit batut dezbracat in fata copilului ei de 6ani am ramas cu trauma o perioada iar acum sa nui aud numele niciodata.de atunci neam mutat impreuna neam cumparat apartament iar anul acesta ne casatorim ea il cauta si acum dupa 9 ani lui ii face greata cind vine vorba de ea pentru ceia ce afacut.ce parere aveti conteaza mult pentru mine.


eu nu te-as fi dezbracat! eu te-as fi pus sa scriii de 5oo de ori pe un caiet de dictando:
m-au m-am
ne-am ne-ai
s-au l-au
si alte delicateturi cu cratima.
Parerea mea e ca dagostea invinge totul: chiar si agramarea sau ignoranta.
charmelen
Postat pe 8 Iulie 2011 00:21
Nu va inteleg, cum ii aflati??!! Doar pe barbatii casatoriti ! Nu aflati un barbat, singur fara obligatii??!! Crescand si suferind in familie, datorita infidelitatii tatalui meu, eu la toate nesimtite, v as da o mama de bataie sa va invatati minte! Ca: nu ti faci pe nefericirea altei femei! Putin ti a facut! La mine in familie daca: ar fi intervenit una ca tine, i as fi administrat o saturam sa te bagi in familiile ! Sa ..... iei, barbatul alteia! Va iubiti??!! Extraordinar! Tu crezi ca: el o sa ti fie vreodata, un tata bun pt, copilul tau??? Niciodata!! Ai merita acum si tu, sa ai aceeasi viata precum a avut o fosta lui sotie!! Sa va fir rusine!1
Jojolin
Postat pe 8 Iulie 2011 08:28
De la: Jojolin, la data 2011-07-08 08:28:06Nu va inteleg, cum ii aflati??!! Doar pe barbatii casatoriti ! Nu aflati un barbat, singur fara obligatii??!! Crescand si suferind in familie, datorita infidelitatii tatalui meu, eu la toate nesimtite, v as da o mama de bataie sa va invatati minte! Ca: nu ti faci pe nefericirea altei femei! Putin ti a facut! La mine in familie daca: ar fi intervenit una ca tine, i as fi administrat o saturam sa te bagi in familiile ! Sa ..... iei, barbatul alteia! Va iubiti??!! Extraordinar! Tu crezi ca: el o sa ti fie vreodata, un tata bun pt, copilul tau??? Niciodata!! Ai merita acum si tu, sa ai aceeasi viata precum a avut o fosta lui sotie!! Sa va fir rusine!1
...............................................
EU AM SCRIS CORECT,,,,,,,DAR >CARE POSTEAZA PE FORUM MERU IMI TAIE DIN POSTARE!!!
AM SCRIS CA; NU TI FACI FERICIRE PE NEFERICIREA ALTEI FEMEI!!
E RAU??
Jojolin
Postat pe 8 Iulie 2011 08:31
De la: Jojolin, la data 2011-07-08 08:31:00
De la: Jojolin, la data 2011-07-08 08:28:06Nu va inteleg, cum ii aflati??!! Doar pe barbatii casatoriti ! Nu aflati un barbat, singur fara obligatii??!! Crescand si suferind in familie, datorita infidelitatii tatalui meu, eu la toate nesimtite, v as da o mama de bataie sa va invatati minte! Ca: nu ti faci pe nefericirea altei femei! Putin ti a facut! La mine in familie daca: ar fi intervenit una ca tine, i as fi administrat o saturam sa te bagi in familiile ! Sa ..... iei, barbatul alteia! Va iubiti??!! Extraordinar! Tu crezi ca: el o sa ti fie vreodata, un tata bun pt, copilul tau??? Niciodata!! Ai merita acum si tu, sa ai aceeasi viata precum a avut o fosta lui sotie!! Sa va fir rusine!1
...............................................
EU AM SCRIS CORECT,,,,,,,DAR >CARE POSTEAZA PE FORUM MERU IMI TAIE DIN POSTARE!!!
AM SCRIS CA; NU TI FACI FERICIRE PE NEFERICIREA ALTEI FEMEI!!
E RAU??
DA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IDIOTII CARE POSTEAZA RASPUNSURILE IMI TAIE DIN POSTARI!! IDIOTII!!
Jojolin
Postat pe 8 Iulie 2011 08:32
joiano..,am vazut eu neshte iarba grasa..,da' nu mai stiu pe unde..
roby_cado
Postat pe 8 Iulie 2011 10:04
Eu cred ca a fumat-o deja
anakin
Postat pe 8 Iulie 2011 10:05

la asta nu m-am gandit..
roby_cado
Postat pe 8 Iulie 2011 10:06
pai dupa cum le zice, cred ca o gasit demult sursa aia de iarba si se tot aprovizioneaza de acolo.
nu i-o zis nimeni insa cam de pe unde incepe excesul...
Thor_again
Postat pe 8 Iulie 2011 10:19
si voua va posteaza altcineva ceea ce scrieti?
idiotii....
dor72
Postat pe 8 Iulie 2011 10:27
noi nu fumam..
roby_cado
Postat pe 8 Iulie 2011 10:29
Io ma gandesc ca de la Jamaica i se trage asta
anakin
Postat pe 8 Iulie 2011 10:38
rom-ul..?,sau tzara veselilor..?
roby_cado
Postat pe 8 Iulie 2011 11:06
De la: roby_cado, la data 2011-07-08 10:04:00joiano..,am vazut eu neshte iarba grasa..,da' nu mai stiu pe unde..

JOIANA I MATA!!
Jojolin
Postat pe 9 Iulie 2011 05:46
V- ATI ADUNAT AICI IAR TOTI, INTELIGENTII!! SA MA PUPATI IAR IN CURSUL SAPTAMANII!! IGNOR ASEMENEA SPECIMENTE PT, CA SUNTETI :;
Jojolin
Postat pe 9 Iulie 2011 05:50
Jojolin
Postat pe 9 Iulie 2011 05:51
De la: Jojolin, la data 2011-07-09 05:46:22
De la: roby_cado, la data 2011-07-08 10:04:00joiano..,am vazut eu neshte iarba grasa..,da' nu mai stiu pe unde..

JOIANA I MATA!!





http://www.youtube.com/watch?v=Cb386sNrqs4
ratuscaceaurata
Postat pe 9 Iulie 2011 06:15
De la: ingerasulluptator, la data 2011-06-30 00:07:51Parerea mea este ca nu trebuia sa te incurci cu un barbat casatorit...Stii ca mai sunt si femei razbunatoare
garbo213137
Postat pe 10 Iulie 2011 08:09
auzi bine tia facut trebuia sa te desfigureze altadata sa nu te mai dai la barbatul altei femeii BRAVO SOTIEI
garbo213137
Postat pe 10 Iulie 2011 08:10
parerea mea e ca ea e bolnava,are o obsesie cu fostul ei sot,un om normal la cap nu poate face asa ceva.....
in viata trebuie sa stii si sa pierzi,e in program,e parte normala a vietii./
am o prietena,sotul ei traieste de patru ani si cu alta femeie,si prietena mea a batut-o de doua ori pe cealalta.....
cand i-a prins impreuna pe strada.
nu asa se rezolva problemele,asa se descarca doar furia.
nu are nici o importanta ca il cauta,poate vrea sa spune cava de copilul lor....
d
daniilia
Postat pe 10 Iulie 2011 09:09
concluzia,cine e violent,si se poarta naspa,pierde.
s-au salvat doi oameni....pentru ca uneori viata e de nesuportat in casnicie,si e necesar un sfarsit al ei/
d
daniilia
Postat pe 10 Iulie 2011 09:11
IUbirea e mai importanta...nu konteaza statutul lui sau al ei....nu e nimeni vinovat k noi doi v-ati indragostit
MerryCata
Postat pe 10 Iulie 2011 13:48
De la: MerryCata, la data 2011-07-10 13:48:06IUbirea e mai importanta...nu konteaza statutul lui sau al ei....nu e nimeni vinovat k noi doi v-ati indragostit
desteapt-o
floare_cu_colti
Postat pe 10 Iulie 2011 14:01
cine nu mai iubeste sa DIVORTEZEEEE .santeti neste proaste care calca,spala si cred ca sant iubite A cesti depravati si refulati nu vor fi in stare nicodata sa-si inteleaga familiile . A m intalnit cu diferite ocazii tipi care foloseau asa scuze cu femeile ......daca ii scuturi nu fac 2 bani. OK daca doua pers. nu se mai inteleg sa se desparta si gata da nu asaaaa cu telenovele . Prosti sant cei ce accepta si nu sant consecventi in opiniile si deciziile care sant obligati sa le ia .
floare_cu_colti
Postat pe 10 Iulie 2011 14:05
normal...nimeni nu e obligat sa suporte nimik din partea nimanui....PTR K NU SE MERITA
MerryCata
Postat pe 10 Iulie 2011 14:21
MerryCata
Postat pe 10 Iulie 2011 14:26
emoticonii astia fac toti banii, hehehe...
michelle_
Postat pe 10 Iulie 2011 14:27
De la: MerryCata, la data 2011-07-10 14:26:11
OARE sa insemneee ca ii saruta frantuzeste? iooo mis batrana si traduc mai greu . mai is si nevasta ...si astea sant batute in cap cu leuca
floare_cu_colti
Postat pe 10 Iulie 2011 14:34
De la: MerryCata, la data 2011-07-10 13:48:06IUbirea e mai importanta...nu konteaza statutul lui sau al ei....nu e nimeni vinovat k noi doi v-ati indragostit


Iubirea sau atractia sexuala?...by the way, la varsta ta ( dedusa din felul in care scrii...) e greu sa le confunzi
matza_blanda
Postat pe 10 Iulie 2011 17:09
De la: Jojolin, la data 2011-07-09 05:51:04


Mama, ai uitat sa iti iei pastilele?....sazi mumos!....asa cum iti spui tu parerea, asa pot si ceilalti...
matza_blanda
Postat pe 10 Iulie 2011 17:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mi-e dor de el........ 39 De la: garbo232526 3 Februarie 2020 15:49
Munastirea Tismana 3 De la: tutankhamon 4 Octombrie 2009 12:34
cadou/dedicatzie muzicala 128 De la: yanya_charberet 11 Februarie 2010 20:12
Ajutooor :)) 9 De la: Sky 5 Octombrie 2009 07:12
Care este diferenta intre o relatie de prietenie si una de dragoste? 104 De la: anisoaraf 7 Decembrie 2009 16:20
Setari Cookie-uri