Cu cine poata fi fericita o capricoarna? :p

Buna! Sunt capricorn si mi se pare ca nu ma inteleg cu nimeni din zodiac.recunosc ca uneori sunt prea rigida , dar intr-o relatie de cuplu chiar nu am gasit pe nimeni potrivit. buuun Barbatul fecioara mi se pare prea ciudat, leul e prea distrat desi imi place concepstia lui de cuplu, iar taurul e prea posesiv si materialist. Am uitat sa specific ca am ascendent in varsator. Aveti vreo idee? HELP
bibi550
Postat pe 2 Octombrie 2009 16:32
iti alegi partenerii in functie de zodie ?sa sti ca nu intotdeauna au dreptate...stiu asta din propria experienta...compatibilitatea dintre zodii este O MARE PROSTIE!eu sunt in zodia taur si partenerul meu balanta...din cate am citit s-ar sp ca nu avem prea multe sanse...dr...S-AU INSELAT!!! ...asa ca...trebuie doar sa mai cauti..cand vei gasi persoana potrivita nu va mai conta zodia...
gia85
Postat pe 2 Octombrie 2009 16:59
Eu zic sa te orientezi catre barbatul nascut in zodia Racului , sa vezi cum merge treaba .Iubita mi-a este capricorn si avem o relatie de minune impreuna.
claudescu
Postat pe 4 Octombrie 2009 16:11

Recomandari

SubiectMesajeUltimul Mesaj
Baietilor rai le plac tot fetele rele sau fetele bune ?14De la: Adrianne_83 26 Martie 2012 01:46
il iubesc pe sotul meu dar ma loveste , imi vb urat, insa castiga f bine si nu duc lipsa de nimic, am insa un amant care ma iubeste si mi place sa fiu langa el, e tandru si iubitor insa castiga destul de putin, nu stiu ce sa fac :(95De la: zorideziua 12 Septembrie 2009 10:28
cea mai penala intamplare la prima intalnire?7De la: quasaria 19 Martie 2011 23:57
Ce sa fac?.......... sunt rotunjoara 130De la: anadelaadda 6 Noiembrie 2016 07:34
Mi_a dat semne ca ma place și acum ma evita1De la: garbo_501959 6 Martie 2020 01:01
Setari Cookie-uri