intimplarea mea

va salut pe toate de pe acest forum in urma cu 9ani am cunoscut pe cineva intimplator care nu credeam ca o sa fie partenerul meu de viata soarta.era insurat are un copil si eu la fel neam casatorit amindoi fara sa ne iubim parteneri.eu am fost fidela pina sa-l intilnesc pe el.in schimb el a inselato mereu ea stia.relatia noastra a prins radacini ne iubim enorm.eacind aauzit de noi doi sia pus planul in aplicare ma urmarit cu inca doua persoane mau tilharit batut dezbracat in fata copilului ei de 6ani am ramas cu trauma o perioada iar acum sa nui aud numele niciodata.de atunci neam mutat impreuna neam cumparat apartament iar anul acesta ne casatorim ea il cauta si acum dupa 9 ani lui ii face greata cind vine vorba de ea pentru ceia ce afacut.ce parere aveti conteaza mult pentru mine.
garbo211543
Postat pe 29 Iunie 2011 22:01
Parerea mea este ca nu trebuia sa te incurci cu un barbat casatorit...Stii ca mai sunt si femei razbunatoare
ingerasulluptator
Postat pe 30 Iunie 2011 00:07
nu de alta, da poate vine nesimtita de nevasta...si te face harcea-parcea... inca o data
cine? ea conteaza? sau baietelul lui?
dor72
Postat pe 30 Iunie 2011 00:10
Eu zic sa iti vezi de treaba ta si lasai-l fostei neveste.,...el daca te iubea asa de mult o punea pe fosta nevasta de mult in banca ei..Eu zic sa te retragi din relatia asta decat sa duci o viata de cosmar....stii tu,,cine strica relatiile la altii primeste si el cu aceasi moneda...eu zic sa iti vezi de treaba ta si sa nu te mai incurci niciodata cu barbati casatoriti
ingerasulluptator
Postat pe 30 Iunie 2011 00:13
si dupa noua ani de ce ar mai conta parerea noastra?
quasaria
Postat pe 30 Iunie 2011 00:14
poate acum isi doreste sa o dezbrace....
dor72
Postat pe 30 Iunie 2011 00:16
Mi s-au cam facut ochii girofar....la gramatica stai execrabil ...mai ales la partea aia cu povestirea sau redarea unei situatii .
In ceea ce priveste speta data ...e un cumul de ieftin ..tiganeala ..pe alocuri cu iz de infractionalitate..mai ales partea asta :
,,cind a auzit de noi doi sia pus planul in aplicare ma urmarit cu inca doua persoane mau tilharit batut dezbracat in fata copilului ei de 6ani am ramas cu trauma o perioada iar acum sa nui aud numele niciodata"...aici sunt un cumul de infractiuni ...
Nu stiu daca locul unei asemenea povesti e pe Garbo...
reyya
Postat pe 30 Iunie 2011 00:23
tine doar de varsta si mentalitate!
ratuscaceaurata
Postat pe 30 Iunie 2011 00:29
tine doar de varsta si mentalitate CE???
reyya
Postat pe 30 Iunie 2011 00:30
De la: ingerasulluptator, la data 2011-06-30 00:13:25Eu zic sa iti vezi de treaba ta si lasai-l fostei neveste.,...el daca te iubea asa de mult o punea pe fosta nevasta de mult in banca ei..Eu zic sa te retragi din relatia asta decat sa duci o viata de cosmar....stii tu,,cine strica relatiile la altii primeste si el cu aceasi moneda...eu zic sa iti vezi de treaba ta si sa nu te mai incurci niciodata cu barbati casatoriti





dar ce crezi .....ca EL-fatu' frumos din poveste.....este mingie de ping-pong?
ratuscaceaurata
Postat pe 30 Iunie 2011 00:34
reyya, de unde nu e nici Dumnezeu nu cere...
astepti o explicatie? sper ca nu...caci nu este cazul....
dor72
Postat pe 30 Iunie 2011 00:41
intrebarea mea a fost usor retorica...Dor :-)
...da..mi-am dat seama...si nu de acum :-)
reyya
Postat pe 30 Iunie 2011 00:50
in final o limpezire de intelesuri?
ratuscaceaurata
Postat pe 30 Iunie 2011 00:51
usor?
chiar voiam sa intreb ...daca e retoric....
gand la gand...
dor72
Postat pe 30 Iunie 2011 00:52
ce metaforic !!!! ,,limpezire de intelesuri " huh ???:-)))
reyya
Postat pe 30 Iunie 2011 00:54
da...marea limpezire....
de fapt, isi limpezea siesi...ca noi deja inteleseseram, amandoua...
dor72
Postat pe 30 Iunie 2011 00:56
De la: reyya, la data 2011-06-30 00:30:23tine doar de varsta si mentalitate CE???






apropo de tema....nimic colateral.
ratuscaceaurata
Postat pe 30 Iunie 2011 00:56
cum ziceam...marea limpezire....
dor72
Postat pe 30 Iunie 2011 00:58
pai asta intreba si reyya .. ce legatura are varsta si mentalitatea cu infractionalitatea.
vuvulica .. da cu o picatura de apa pe fata se te trezesti ..
cricat
Postat pe 30 Iunie 2011 00:58
De la: dor72, la data 2011-06-30 00:56:05da...marea limpezire....
de fapt, isi limpezea siesi...ca noi deja inteleseseram, amandoua...





chiar crezi ?....
ratuscaceaurata
Postat pe 30 Iunie 2011 01:01
aaa, scuzati confuzia....inca nu a inteles....nici nu o va face....
da. eu m-am inselat....nu poate intelege chiar nimic... totul este neclar, unora....
FIN
dor72
Postat pe 30 Iunie 2011 01:03
De la: cricat, la data 2011-06-30 00:58:45pai asta intreba si reyya .. ce legatura are varsta si mentalitatea cu infractionalitatea.
vuvulica .. da cu o picatura de apa pe fata se te trezesti ..


cum sa strice bunatate de apa , Cri ?? :-)) oh ..i .m such a jerk ! :-)))
reyya
Postat pe 30 Iunie 2011 01:05
543 pentru atac la persoana exista politie. Pentru foste care nu vad ca s-a incheiat relatia exista tribunal.
cricat
Postat pe 30 Iunie 2011 01:05
si totusi ...."sa nui aud numele niciodata.de atunci neam mutat impreuna neam cumparat ..."...vorbesti numai de ea.....for ever!!
ratuscaceaurata
Postat pe 30 Iunie 2011 01:12
De la: demonsauinger, la data 2011-06-30 00:51:35in final o limpezire de intelesuri?




era doar remarca mea...poate se distinge!
ratuscaceaurata
Postat pe 30 Iunie 2011 01:17
Ai destramat o familie pt. a fi tu fericita......Esti fericita????
constance
Postat pe 30 Iunie 2011 01:22
e plina de fericire si impliniri maretze ... ca deh, are apartament si se marita!
dar pana cand?
pana cand vina alta si ii ia masculul de langa ea .. si atunci alearga ea cu inca doua persoane dupa concurentza ... o bate si-o dezbraca si istoria se repeta!!!!
alfheim
Postat pe 30 Iunie 2011 10:55
De la: demonsauinger, la data 2011-06-30 00:34:11
De la: ingerasulluptator, la data 2011-06-30 00:13:25Eu zic sa iti vezi de treaba ta si lasai-l fostei neveste.,...el daca te iubea asa de mult o punea pe fosta nevasta de mult in banca ei..Eu zic sa te retragi din relatia asta decat sa duci o viata de cosmar....stii tu,,cine strica relatiile la altii primeste si el cu aceasi moneda...eu zic sa iti vezi de treaba ta si sa nu te mai incurci niciodata cu barbati casatoriti





dar ce crezi .....ca EL-fatu' frumos din poveste.....este mingie de ping-pong?
eu cred ca este o mamaliga barbatul din poveste...cu el sau fara el,,esti tot singura,,,poate doar momente de placere de minciuni...Pt ca care parerea mea nu merita sa te sacrifici...Barbatii sunt pe toate drumurile,,numai sa ti-ai alegi liber si sa aiba ceva in cap,numai ca barbatii gandesc aproape unul la fel ca celalalt,numai ca se completeaza unul pe altul in defecte,ce nu gasesti la unul gasesti la celalalt....Barbati intregi ca minte sunt rari,,pt ca sunt prea lenesi ca sa gandeasca individual si de asta gandesc colectiv
ingerasulluptator
Postat pe 30 Iunie 2011 15:52
De la: alfheim, la data 2011-06-30 10:55:16e plina de fericire si impliniri maretze ... ca deh, are apartament si se marita!
dar pana cand?
pana cand vina alta si ii ia masculul de langa ea .. si atunci alearga ea cu inca doua persoane dupa concurentza ... o bate si-o dezbraca si istoria se repeta!!!!
rade harb de oala sparta...Femeia isi deschide inima in fata voastra si voi va bateti joc....Apoi de parca voi a-ti mai breji,,pun pareu ca sunteti mai rau ca ea....de parca voi sunteti mai buni,,pun pareu ca femeia este de o mie de ori mai buna ca voi,numai ca poate s-a lasat sedusa de mincinosul de barbat,,,asa ca toti barbatii sunt dracii impelitati
ingerasulluptator
Postat pe 30 Iunie 2011 15:55
ioi... s-a cam incins discutia.........
cea care a deschis topicul cred ca nu spera la asa discutii:))
oricum.. se contrazice un pic.. initial ai zis ca tu nu ti-ai inselat sotul pana la asta dar ca cel cu care esti acum si-a inselat sotia de cateva ori.
spre sfarsitul pastarii spui ca ea il cauta dar lui i se face greata cand se gandeste ce i-a facut.
pai EL a inselat-o pe ea/.////... sau ii e greata cand isi aminteste cu cate a inselat-o?/
oricum.. sa zici merci ca ai scapat cu un pic de umilire si tiganeala...
daca ala avea obicei sa o insele... a rabdat cat a rabdat si apoi i s=a umplut paharul si tu s-a nimerit sa fii cea "udata"....
aa.. poate dupa ceva vreme iti vine randul si tie... la inselat///...
ca poate se plicti omu'
adryaana
Postat pe 30 Iunie 2011 16:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce mă ignoră dacă mi a arătat că mă place? 15 De la: garbo_408862 31 Octombrie 2018 21:54
Relatia cu un barbat casatorit 77 De la: garbo106264 19 Aprilie 2010 00:02
Barbati de pe Garbo.ro, 1090 De la: madita 10 Octombrie 2010 18:24
Bataia e rupta din rai 215 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:51
Mi-am luat umbrela noua, nu ma ninge, nu ma ploua... 437 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:48
Setari Cookie-uri