intimplarea mea

Sunteti simpatici, aveti umor, am ras, dar sa nu uitam , Garbo211543 s-a destainuit, sunt trairile ei, rele, bune, astea sunt. Poate va invata ceva ODATA. DEOCAMDATA, asta este viziunea ei despre viata, mai bine zis este VIZIUNEA VIZUINEI SALE.
oktaviatdy
Postat pe 11 Iulie 2011 21:46
E adevarat, o casnicie ratata trebuie "curmata", dar la persoane de acest gen, se pare ca incepe cu pelerinaj prin diferite paturi si apoi isi dau seama ca au o CASNICIE MIZERABILA. Ce sa mai crezi?? Oricum e ceva mizerabil, dar oare ce?
oktaviatdy
Postat pe 12 Iulie 2011 21:58
De la: Thor_again, la data 2011-07-08 10:19:52pai dupa cum le zice, cred ca o gasit demult sursa aia de iarba si se tot aprovizioneaza de acolo.
nu i-o zis nimeni insa cam de pe unde incepe excesul...

de la 8 gr in sus
alexya198305
Postat pe 15 Iulie 2011 17:17
De la: garbo211543, la data 2011-06-29 22:01:49va salut pe toate de pe acest forum in urma cu 9ani am cunoscut pe cineva intimplator care nu credeam ca o sa fie partenerul meu de viata soarta.era insurat are un copil si eu la fel neam casatorit amindoi fara sa ne iubim parteneri.eu am fost fidela pina sa-l intilnesc pe el.in schimb el a inselato mereu ea stia.relatia noastra a prins radacini ne iubim enorm.eacind aauzit de noi doi sia pus planul in aplicare ma urmarit cu inca doua persoane mau tilharit batut dezbracat in fata copilului ei de 6ani am ramas cu trauma o perioada iar acum sa nui aud numele niciodata.de atunci neam mutat impreuna neam cumparat apartament iar anul acesta ne casatorim ea il cauta si acum dupa 9 ani lui ii face greata cind vine vorba de ea pentru ceia ce afacut.ce parere aveti conteaza mult pentru mine.



Nu am niciun drept sa te judec , dar nu pot sa nu observ ca ai despartit o familie , ceea ce iti va aduce neplaceri in continuare ... Eu cred ca tot ceea ce facem , intr-un moment sau altul , se va intoarce la noi ca un bumerang ...

Fata_Morgana
Postat pe 18 Iulie 2011 17:12
"Intamplarea ta"nu e nimic nou,mai ales pt mine.Daca si cu comportamentul stai la fel de prost ca si cu gramatica,m-am lamurit.Eu,una,n-as fi scris aici ca am stricat o casa.Vezi,ca in viata,toate se platesc!!!!!!!!!!!!!
carmenquita
Postat pe 1 Octombrie 2011 14:59
pune-te in pielea ei!poate ea il iubea asa cum il iubesti tu acum pe el.nu sunt de acord cu ce a facut,dar o lectie o meritai...scuze poate sunt prea dura!
iulia_g_2004
Postat pe 13 Noiembrie 2011 15:42
Ma adresez aici celor care aduc critici,injurii si barfe celei care a deschis subiectul in care isi descrie situatia.

Cand judeci pe cineva pentru erorile facute, nu tineti cont de faptul ca fiinta umana este ce-a mai predispusa fiinta la erori,de parca voi sunteti de cealalta parte a "planetei" si vedeti lucrurile total diferit,absolut fara erori.
Fiinta umana este dotata cu cele 16 simturi iar cat timp aceste simturi functioneaza suntem predispusi erorilor,oricat ne-am impotrivi.
Dumnezeu a facut pe Adam si Eva si au avut doi copii,Abel si Cain.Abel il omoara pe Cain(parca).Iata ca si cele mai apropiate fiinte de creatia lui Dumnezeu au comis erori si inca mai grave decat povestea acestei femei.Se pare insa ca devenim foarte critici atunci cand suntem neputinciosi in fata unor simturi si cand nu avem acces la ceva.

Ce sa mai spun,ma kk pe mine de ras cand mai vad aici pe unele/unii,care din neputinta de altceva se agata de scrierea "neortodoxa",de parca parlamentarii romani sunt mai bine pregatiti la limba romana.
asteroid
Postat pe 15 Noiembrie 2011 19:55
Ciresica
Postat pe 15 Noiembrie 2011 20:10
Bre asteroidule, tu zici ca te ... de ras de cei ce critica pe aici. Dar mataluta oare ce faci?
A-ti expune deschis parerea, nu e dovada de neputinta, dimpotriva. Parca simt un iz de lup moralist prin preajma.
SAL
Postat pe 16 Noiembrie 2011 19:01
e o bariera foarte fina intre critica si afirmatie.unii o vad, unii nu!
Ciresica
Postat pe 16 Noiembrie 2011 19:04
Am inteles!
Daca imi spun eu in mod decent parerea -e critica si ... cand unul mai tupeist si cu un vocabular mai colorat si-o expune in acelasi spatiu - e doar o afirmatie
SAL
Postat pe 17 Noiembrie 2011 11:18
Ma gandesc ca unii dintre voi,daca ati fi la biroul investigations ati inchide multe dosara fara sa se faca un proces pentru faptul ca declaratia scrisa nu a fost facuta intr-o limba (aici romana) perfecta.Pe mine nu ma batut nimeni si nici nu ma dezbracat in fata cuiva cu forta si tot am un mod greu de exprimare.Unii se exprima gresit,altii gandesc gresit.
asteroid
Postat pe 7 Decembrie 2011 22:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fetita iubitului meu 73 De la: garbo_413688 13 Septembrie 2015 01:56
este gresit sau cat de rau vi se pare faptul de a face amor online? 150 De la: quasaria 20 Martie 2010 16:51
ce ma fac? 14 De la: garbo015979 21 Ianuarie 2010 18:36
ce credeti despre prieteniile facute pe net,,,,sunt bune sau poate face rau,,, 66 De la: garbo098250 23 Septembrie 2014 10:49
Femeia 93 De la: daniil_pravoslavnic 10 Ianuarie 2013 14:07
Setari Cookie-uri