dragoste in trei,dar nu toti trei odata

io cand zic...toti berbatii este porci...
michelle_
Postat pe 12 Iunie 2011 14:30
De la: michelle_, la data 2011-06-12 14:30:14io cand zic...toti berbatii este porci...

da. dar sunt si porci "de rasa'
Axl_22
Postat pe 12 Iunie 2011 14:42
Si ce vrei de aici? Cine ce sa-ti spuna?
finaadina
Postat pe 12 Iunie 2011 14:57
De la: garbo134945, la data 2011-06-12 14:23:06
De la: masca, la data 2011-06-12 11:32:18Iimi pare rau de cele intimplate,dar nai de ales probabil o va prefera pe acea tinara ,dar la moment nar vrea nici pe tine sa te piarda,daca va fost bine ar trebui sati adici aminte si de momentele cele frumoase .Am si eu o poveste asemanatoare cite odata nas vrea nici sa aud de el da totus ma impac cu gindul ca si pe mine ma iubeste ,cu toate ca difeenta de virsta e mai mare ca la voi ,am si eu familie da so intimplat asa ca ne simtim bine unul cu celalalt ciear de sea face familie o sa fu si eu alaturi da in rest cum a da domnul ,asa ca gindestete bine ,a rupe e usor ,a gasi ,sau restabili e mai greu ,dor sa incerci sati gasesti un alt iubit ca sa uiti sau sa cobori la realitate .Succes.


In ce tara ai invatat draga lb.romana??
Mi s-au strepezit ochii si neuronii,citindu-ti postarea.
Ma intreb ,totusi,de ce am avut rabdare s-o citesc pana la sfarsit?![/quote
eeee..uite asa m-ai facut si pe mn curioasa...si am citit si eu ...of offf offff
garbo071325
Postat pe 12 Iunie 2011 15:00
De la: garbo134945, la data 2011-06-12 14:23:06
De la: masca, la data 2011-06-12 11:32:18Iimi pare rau de cele intimplate,dar nai de ales probabil o va prefera pe acea tinara ,dar la moment nar vrea nici pe tine sa te piarda,daca va fost bine ar trebui sati adici aminte si de momentele cele frumoase .Am si eu o poveste asemanatoare cite odata nas vrea nici sa aud de el da totus ma impac cu gindul ca si pe mine ma iubeste ,cu toate ca difeenta de virsta e mai mare ca la voi ,am si eu familie da so intimplat asa ca ne simtim bine unul cu celalalt ciear de sea face familie o sa fu si eu alaturi da in rest cum a da domnul ,asa ca gindestete bine ,a rupe e usor ,a gasi ,sau restabili e mai greu ,dor sa incerci sati gasesti un alt iubit ca sa uiti sau sa cobori la realitate .Succes.


In ce tara ai invatat draga lb.romana??
Mi s-au strepezit ochii si neuronii,citindu-ti postarea.
Ma intreb ,totusi,de ce am avut rabdare s-o citesc pana la sfarsit?![/quote
eeee..uite asa m-ai facut si pe mn curioasa...si am citit si eu ...of offf offff
garbo071325
Postat pe 12 Iunie 2011 15:08
De la: garbo092580, la data 2011-06-12 11:06:04ce te faci cand afli ca are o relatie de 3,5 ani cu alta si fu ai fost egoista si nu ai simtit? Se poate si asa.Nu esti singura .Ai putere si treci mai departe.Timpul le rezolva.Nu te-a meritat.Barbatii sunt facuti doar sa ne folosim de ei


cred ca-ti bati joc de tine....persoanele implicate joaca rol secundar..dar tu cu siguranta habar nu ai sa te pretuiesti daca asta poti afirma in legatura cu babrbatii care au trecut prin viata ta
A te folosi de cineva si ATAT ..reprezinta un mijloc in sine si nu un SCOP..insa nu uita ca ,,sportul " asta ar putea sa lase urme asupra posibilitatii tale de a avea o relatie cu un barbat, ( relatie insemnand ceva real si autentic , nu doar f-u-c-k-i-n-g si ,,folosinta " . Dar..fiecare poarta cu sine Ceva...(experientele peste care a reusit sau NU a reusit sa treaca.)..in cazul tau inclin sa cred ca e varianta B:
reyya
Postat pe 12 Iunie 2011 15:49
De la: garbo092580, la data 2011-06-12 11:35:56ma al naibii esti tu .Nu ai inteles ca barbatii sunt facuti sa ne folosim noi de ei? Femeia ar trebui sa fie multumita ca a avut grija de hormonii ei 10 ani


,,exceptional " ... si uite asa toti barbatii devin ,,porci" cand dau peste una care gandeste ca tine...right ? :-)) poate oricum ar fi plecat ..insa atunci cand aduni atata frustrare ..crede-ma ca ar trebui sa te reprofilezi ...cu barbatii oricum nu mai ai prea mari sanse ( sanse insemnand a fi fericita alaturi de unul sau mai multi ..de ce nu :-))))
reyya
Postat pe 12 Iunie 2011 15:56
care trei?ca daca vine si copilul o sa fiti patru....sau poate in timp cand o sa va intalniti la o cafea te va prezenta iubi tau copilului ori ca tusi sau ca verisoara de la constanta....asta e daca nu i-ai facut copil atunci cand puteai inseamna ca asta ai simtit atunci ca nu o sa fiti impreuna...oricum viata merge inainte...si m ai sti se zice ca iubirea este triunghiulara unde exista un rival,iubirea este un risc....
garbo097027
Postat pe 12 Iunie 2011 16:50
dupa intelepciunea populara...."cine alearga dupa doi iepuri......"...nu faci un copil cu alta din razbunare....il faci constient matur si ireversibil, ii pregatesti sosirea in viata ta limpezindu-ti relatiile....adica...cine l-a oprit sa spuna "stop, vreau copiii mei....mi-am gasit aleasa"...propabil..."caracterul"
LenaMe
Postat pe 12 Iunie 2011 21:58
chiar nu m-am gandit nici o secunda sa postez aceasta intamplare pentru a primi un sfat sau a gasi o solutie,atata timp cat nu am stiut ca santem trei in aceasta relatie,chiar daca nu a fost o relatie perfecta...a fost bine,ce m-a provocat sa vorbesc despre situatia asta a fost postarea ,,dragoste in trei"poate pt.a atentiona unele persoane care au o relatie stabila dar cauta sa-si faca viata mai palpitanta....ca ar putea sa aiba surprize...
sanset
Postat pe 12 Iunie 2011 22:06
mie mi-a placut cel maii mult partea cu "nu stie cum s-a intimplat, dar o sa aiba un copil cu alta."
Cum dreak s-o fi intimplat... asemenea chestie neprevazuta? Sfantu'duh, precis...

Cred ca ma prapadeam de ris ORICUM, si dupa aia ii dadeam un shout in cour - marsh afara din casa mea.... Macar numai pentru nesimtirea de a incepe cu "nu stiu cum s-a intimplat".
quasaria
Postat pe 12 Iunie 2011 22:11
mdea...stupize,stupize!
shout in cour zici?
nu mai bine un genunchi in oo?
precizilla
Postat pe 12 Iunie 2011 22:14
....ca...de n-ar fi,nu s-ar (mai) povesti.....
LILO
Postat pe 12 Iunie 2011 22:17
si eu votez pt sut in ouale producatoare de seminte nimicitoare de relatii . ia sa nu fi avut oua nu stia nimenica
floare_cu_colti
Postat pe 12 Iunie 2011 22:17
cu privire la barbati,eu cred ca intr-o relatie de dragoste nu pot sa fie decat doi,el si ea,orizontul meu se inchide aici,si inca cred ca exista si barbati cu care poti sa construiesti o relatie care sa te faca fericita ,nu toate zilele sant roz e normal consider eu sa si gresim dar sant greseli peste care nu se poate trece si lucruri care nu se pot accepta
sanset
Postat pe 12 Iunie 2011 22:19
eeeeeeee SANSET esti matale timida tre sa incerci mai multi parteneri si sa opresti mai multi ca sa ai de schimb de face fro-unu pana
floare_cu_colti
Postat pe 12 Iunie 2011 22:23
care oo, preci? ala care zice ca are un copil "da' nu stie cum s-a intimplat" nu mai are oo demult.... daca o fi avut vreodata.
quasaria
Postat pe 12 Iunie 2011 22:23
right
atunci in ficatzi,ca oricum ala doare mai rau ca dorsalu'
precizilla
Postat pe 12 Iunie 2011 22:25
quasy poate uitase omu de ele .....si ca este purtator de o-o
floare_cu_colti
Postat pe 12 Iunie 2011 22:26
mda... a dreak amnezie!
esme
Postat pe 12 Iunie 2011 22:26
De la: floare_cu_colti, la data 2011-06-12 22:23:33eeeeeeee SANSET esti matale timida tre sa incerci mai multi parteneri si sa opresti mai multi ca sa ai de schimb de face fro-unu pana



uite avantajul de a pune pe tapet o problema care te framanta, afli idei si solutii surprinzatoare
LenaMe
Postat pe 12 Iunie 2011 22:30
la pateu nu sar...nu maninc carne de vita, iar asta porc nu se poate numi.
.... raman la shoutul in cour ca sa il jump out mai repede.
quasaria
Postat pe 12 Iunie 2011 22:30
"..la pateu nu sar...nu maninc carne de vita..."

s-ar chema canibalism..
roby_cado
Postat pe 12 Iunie 2011 22:34
pai doamna doar il folosea pt sex nu poate sa aibe si el un hoby?
floare_cu_colti
Postat pe 12 Iunie 2011 22:35
roby, nu esti una dintre persoanele cu care sa discut. Asa ca poti in continuare sa postezi cite un raspuns la FIECARE mesaj de-al meu, ca toti trebe sa avem cite o obsesie.
Da' I don't fckin'care de parerile tale, oricum.
quasaria
Postat pe 12 Iunie 2011 22:39
mai,io am un feeling contradictoriu vis-a-vis de roby...
cred ca tocmai aici e buba - ca n-a discutat nimeni cu el ce,cum si cand trebuia...

parerea mea - ca nu-i baiat rau,da' fufa l-a facut asa.
precizilla
Postat pe 12 Iunie 2011 22:43
preci, pe mine doar ma plictiseste, si cred ca fufa l-a facut asa fara vina ei... chestiune de genetica...
Whatever, cit timp nu l-am facut eu, nu vad de ce mi-as pierde timpul.
quasaria
Postat pe 12 Iunie 2011 22:47
De la: quasaria, la data 2011-06-12 22:39:01roby, nu esti una dintre persoanele cu care sa discut. Asa ca poti in continuare sa postezi cite un raspuns la FIECARE mesaj de-al meu, ca toti trebe sa avem cite o obsesie.
Da' I don't fckin'care de parerile tale, oricum.


pe dreaq..
ideal ar fi daca nu ti-ai mai ajusta postarile dupa..
asta primo..
secondo..
normal ca nu ti-ai pierde timpul cu mine..,nu sunt printre cei care sa taca atunci cand "ganguri" tu "ciocu' mic"..
roby_cado
Postat pe 12 Iunie 2011 22:48
dap 1si io cred ca ia ravasit inima si sufletu si nu mai are incredere
floare_cu_colti
Postat pe 12 Iunie 2011 22:48
nah,scoate-va-ti okii,io nu ma mai bag...
precizilla
Postat pe 12 Iunie 2011 22:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
daca puteti sa ma ajutati 15 De la: bluelight 26 Decembrie 2010 12:20
Cum să procedez? 15 De la: garbo_408862 27 Aprilie 2015 20:57
de ce nu pot sa fiu mai degajata fata de el?? 43 De la: kyra 23 August 2009 11:56
Casatoria dintre un barbat musulman si o femeie crestina 2 De la: tutankhamon 6 Decembrie 2009 15:51
Probleme in cuplu 19 De la: Garbo3935 5 Iunie 2014 16:42
Setari Cookie-uri