inselata

De la: anakin, la data 2011-06-16 11:42:51Hm.. nu cred; vezi tu, la noi in tzara animalele ca tine sunt tinute sub supraveghere medicala, sau impuscate. Oricum, nu se plimba in libertate.

Pana una-alta, ia un marsh de aici, rebuto ! Du-te si spala veceurile in continuare, saraco.


vezi ce invidios esti?? crapi si tu de ciuda ca tu inca speli "veceurile" aici, iar altii o duc bine in alta parte. mars tu, nespaltule. cum mai pune mana pe tine iubita ta, careia i-a tras-o sub coada sotul meu, cand stie ca speli zilnic veceuri? bleah
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 12:01
anakin, impotriva prostiei nu te poti lupta nici nu incerca! repede te va invinge!!!!

ca si in alte cazuri, compatimesc acel barbat stoic!
si nu e de mirare de ce sare gardul pe unde apuca, desi biata de ea, are impresia ca stie unde a sarit el gardul!
deh, ce sa-i faci? mai sunt si cazuri pierdute pentru umanitate!!!
alfheim
Postat pe 16 Iunie 2011 12:04
ce stiu eu sau nu, e strict problema mea!

faptul ca tu nu te poti lauda cu realizarile tale personale si ai nevoie de "statutul" sotului spune foarte multe despre caracterul tau!
hai, mergi sanatoasa!
zambila
Postat pe 16 Iunie 2011 12:11
realizarea ei este ca a ajuns in State.. zambilici...
e o realizare si asta


si 244 ... daca tot nu suntem de nasul tau ce mai stai pe aici ?
distractie maxima in alta parte
cricat
Postat pe 16 Iunie 2011 12:16
De la: alfheim, la data 2011-06-16 12:04:20anakin, impotriva prostiei nu te poti lupta nici nu incerca! repede te va invinge!!!!

ca si in alte cazuri, compatimesc acel barbat stoic!
si nu e de mirare de ce sare gardul pe unde apuca, desi biata de ea, are impresia ca stie unde a sarit el gardul!
deh, ce sa-i faci? mai sunt si cazuri pierdute pentru umanitate!!!


ai dreptate, sunteti asa prosti, incat m-ati invins prin experienta. pe deasupra, sunteti si multi.

vezi-ti de servciu. de-ar sti seful tau ca traiesti pe banii lui, muncind pe garbo.... vezi poate il si anunt, ca te pot afla , mai, habar nu ai cu cine discuti.
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 12:18
vezi tu, poate ca alf habar n-are cu cine discuta, dar eu am o vaga idee
si mi-e din ce in ce mai greatza!
zambila
Postat pe 16 Iunie 2011 12:20
De la: zambila, la data 2011-06-16 12:11:23ce stiu eu sau nu, e strict problema mea!

faptul ca tu nu te poti lauda cu realizarile tale personale si ai nevoie de "statutul" sotului spune foarte multe despre caracterul tau!
hai, mergi sanatoasa!


e strict problema viitorului, fato! am facut master in amwrica i daca ma ajuta dumnezeu, termin si doctoratul si stiu ce inseamna sa inveti, nu ca treci ca gasca prin apa, cum faci tu. hai nu spune ca nu, ca stiu. habar nu ai sa faci un eseu de minim 3 pagini fara sa copiezi ceva de undeva. ori in america, daca indraznam sa ne inspiram, zburam din facultate. dci ce am realizat, am realizat cu mintea mea, fara sa copiez ceva de pe undeva, ani de munca asidua, nu ca tine si sunt stapana pe mine, nu ca tine. stiu ce stiu si stiu ce vorbesc.

asa ca mars inca o data, te rog sa lalai la alta masa.
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 12:27
De la: zambila, la data 2011-06-16 12:20:32vezi tu, poate ca alf habar n-are cu cine discuta, dar eu am o vaga idee
si mi-e din ce in ce mai greatza!


vezi poate esti insarcinata cu vreun psihopat.
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 12:28
De la: garbo209244, la data 2011-06-16 12:28:51
De la: zambila, la data 2011-06-16 12:20:32vezi tu, poate ca alf habar n-are cu cine discuta, dar eu am o vaga idee
si mi-e din ce in ce mai greatza!


vezi poate esti insarcinata cu vreun psihopat.


cat despre statutul sotului meu, hm, ai vrea tu sa fie asa. fiecare am invatat si am mincit . si jobul pe care il am e tottal liber de statutul sotului meu. lucram in domenii total diferite, ca daca ar fi dupa cum spui tu, psiholoaga care cica ma citeste, as fi avut serviciu exact in domeniul lui, ca s-ar fi putut. dar spre deosebire de tine, eu am vrut sa-mi urmez chemarea, chiar daca castig mai putin decat el, dar castig o suma consistenta. nu ca tine care, daca ai putea avea asa ceva, l-ai obliga pe sot sa te bage si pe tine, incompetenta, in vreun job de-al lui.

mars catea, ca mori de invidie, ca daca n-ai fi invidioasa, ai tacea si ti-ai vedea de treburile tale pe aici.
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 12:32
De la: alfheim, la data 2011-06-16 12:04:20anakin, impotriva prostiei nu te poti lupta nici nu incerca! repede te va invinge!!!!

ca si in alte cazuri, compatimesc acel barbat stoic!
si nu e de mirare de ce sare gardul pe unde apuca, desi biata de ea, are impresia ca stie unde a sarit el gardul!
deh, ce sa-i faci? mai sunt si cazuri pierdute pentru umanitate!!!


tu sari gardul des, din pacate. stiu ca spui asta ca cica....sa ma enervezi, dar un prostalau ca tine nu are cum. afla ca a fost un oment cand i-am dat liber sotului meu si nici macar nu ajunsese sa se culce cu vreuna, am dramatizat eu. si mai afla ca n-a plecat. ti-e ciuda, asa-i??

nene, ai vrea tu ca oamenii sa traiasca asa rau cum traiesti tu, si sa se tot insele unul pe altul.

ce greseala a facut mamicutza ta ca te-a adus pe lume.
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 12:35
De la: cricat, la data 2011-06-16 12:16:32realizarea ei este ca a ajuns in State.. zambilici...
e o realizare si asta


si 244 ... daca tot nu suntem de nasul tau ce mai stai pe aici ?
distractie maxima in alta parte


cand o sa faci doctorat in state, atunci sa ma anunti si te voi felicita. pana atunci, spor la invidie.
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 12:36
si cuvintele astea frumoase pe care le folosesti .. tot in State le-ai invatat ?

cricat
Postat pe 16 Iunie 2011 12:39
stiti, niciodata n-am fost mai convinsa de cat de rea e lumea si invidioasa pe binele altuia, pana sa intru pe acest forum mizer. aici chiar e iadul pe pamant. deci voi ati fi in stare chiar sa furati fericirea altora si binele financiar si profesional.

cateilor, ce mai schelalaiti de foame.
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 12:40
unde tii fericirea aia ... sa o fur
cricat
Postat pe 16 Iunie 2011 12:41
da' nu vrei tu sa ne lasi in saracia noastra si sa te duci?
nu de alta, da' mai putin si faci atac cerebral si nu vrem sa te avem pe contiinta!

cat despre viitor, poti sta linistita, avand in vedere ca stai in state, te poti trata acolo si n-o sa ai nevoie de serviciile mele!
care dealtfel nu prea sunt de competentele unui psiholog ci mai degraba de ale unui psihiatru
zambila
Postat pe 16 Iunie 2011 12:44
De la: cricat, la data 2011-06-16 12:39:38si cuvintele astea frumoase pe care le folosesti .. tot in State le-ai invatat ?



imi apartin si ce sa fac daca cereti asa ceva?? si ia te uita..de parca in ro nu exista asa cuvinte...

gandesti si tu ca pisica.
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 12:45
De la: zambila, la data 2011-06-16 12:44:43da' nu vrei tu sa ne lasi in saracia noastra si sa te duci?
nu de alta, da' mai putin si faci atac cerebral si nu vrem sa te avem pe contiinta!


vezi ca duhnesti de ipocrizie? daca ai avea asa sot, l-ai ruga sa bage pile. sii vii mie si-mi spui ca cica profit de el??

cred ca ai spasme cerebrale, draga.
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 12:48
retardato, stii cat imi pasa mie ca ma aflii tu?
spre deloc!!!
daca vrei ca sa nu patesti ceva, ca te-ai nascut obosita si traiesti pentru a te odihni, iti dau eu adresa si numarul sefului, patronului...etc!!!
zau ca nu sunt invidios pe severul tau handicap!!!
poate de foame schelalai tu, ca mananci in state numai de la second-hand, ca sa-ti iei si tu un bilet de autobuz, si mergi la cumparaturi numai cand sunt reduceri de 90%. hai ca am mai vazut ca tine, maimutze care acolo se izmenesc, iar aici merg pelanga pantofi, ca sa nu-i toceasca!
nu mi-e ciuda, am zis ca-l compatimesc pe bietul barbat (dac-o fi vreunul, sa poata suporta asemenea creatura)!!!
si, da, sar foarte des gardul, ai vreo problema? vrei sa sar gardul la tine??? N-AI SA VEZI! pe tine nu te pot respecta, dar pe mine ma respect!
alfheim
Postat pe 16 Iunie 2011 12:51
draga mea, cum spuneam, sotul meu e o persoana diferita de mine si n-am nevoie sa apelez la el pt diverse, asa cum faci tu!

da' ce-mi bat capul? tu nu intelegi nici cat inteleg pisicile mele!
zambila
Postat pe 16 Iunie 2011 12:52
uite ce e, faptul ca stiu cine esti fara sa aplez la nimeni e una
iar faptul ca iti permiti sau mai bine zis "ti se permite" sa jignsti pe acest forum e alta!
si cum unu si cu unu fac doi, contul tau e alcatuit din doua persoane!
una vine cu ideile iar cealalta le pune in pagina!
cine stie, cunoaste!
zambila
Postat pe 16 Iunie 2011 13:01
matzule...da' voi de ignore nu ati auzit?
michelle_
Postat pe 16 Iunie 2011 13:07
eh, zambila, mai sunt si oameni bolnavi...
Dumnezeu s-o ierte, ca inca n-a murit! pacat de ea, era fata tanara! .... sau, ma rog, ce-o fi ea, acolo... specie mutanta de alien, alienata!
alfheim
Postat pe 16 Iunie 2011 13:10
scumpo, ma mai dixtram si io otzara!
nu dadea!
zambila
Postat pe 16 Iunie 2011 13:11
ups.. doamna cu master in america si cu doctoratul inceput foloseste "prostalau" ??????????????/

of of/. vai vai
adryaana
Postat pe 16 Iunie 2011 13:11
De la: alfheim, la data 2011-06-16 12:51:20retardato, stii cat imi pasa mie ca ma aflii tu?
spre deloc!!!
daca vrei ca sa nu patesti ceva, ca te-ai nascut obosita si traiesti pentru a te odihni, iti dau eu adresa si numarul sefului, patronului...etc!!!
zau ca nu sunt invidios pe severul tau handicap!!!
poate de foame schelalai tu, ca mananci in state numai de la second-hand, ca sa-ti iei si tu un bilet de autobuz, si mergi la cumparaturi numai cand sunt reduceri de 90%. hai ca am mai vazut ca tine, maimutze care acolo se izmenesc, iar aici merg pelanga pantofi, ca sa nu-i toceasca!
nu mi-e ciuda, am zis ca-l compatimesc pe bietul barbat (dac-o fi vreunul, sa poata suporta asemenea creatura)!!!
si, da, sar foarte des gardul, ai vreo problema? vrei sa sar gardul la tine??? N-AI SA VEZI! pe tine nu te pot respecta, dar pe mine ma respect!




rad in gura mare, adica mananc de la second hand, dar vin am bani de avion

apropo de hainele la reducere, doar prostii si snobii ca tine cred ca e o rusine sa cumperi la reducere. cred ca babele de aici, nu mai asa traiesc, din reduceri. si tu la fel. da, nene, nu stiai, dar hai sa-ti spun ca mi-am luat si la reducere, aici pana si oamenii cu bani cauta reduceri, dar nu second hand, asa cum faci tu. dar un roan snob ca tine cauta haine scumpe, ca deh, sa se dea mare. a cumpara haine la reduceri nu e o rushine, ca sa nu-ti mai spun ca imbrac haine pe care tu doar in vise ti le permiti. si stii de ce? pentru ca da, am urmarit reducerile. eu nu sunt o snoaba ca tine, si nici nu ma imbrac de la second hand, ca tine. prefer reduceri la haine noi.

toparlanule si invidiosule, taran amarat si cumatru, stai in banca ta. daca ai sti ce pantofi incalta sotul meu, luati la reducere, da, ti-ai trage palme, nene. uita0te la chinezariile cu care esti incaltat acum si fa o diferenta.

asa ca, hai cu mine la reduceri

garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 13:13
De la: zambila, la data 2011-06-16 12:44:43da' nu vrei tu sa ne lasi in saracia noastra si sa te duci?
nu de alta, da' mai putin si faci atac cerebral si nu vrem sa te avem pe contiinta!

cat despre viitor, poti sta linistita, avand in vedere ca stai in state, te poti trata acolo si n-o sa ai nevoie de serviciile mele!
care dealtfel nu prea sunt de competentele unui psiholog ci mai degraba de ale unui psihiatru


draga, nu te mai da mare. n-am mai avut eu chef sa spun psihiatru. ca psihiatru ar trebui sa stii mult mai multe decat ca psiholog, asa ca.....papa varza, babo. si de-as avea probleme, nici n-as apela la serviciile unei incompetente.

Complimentele nu ma ridica...criticile nu ma doboara...sunt ceea ce sunt si nu ce vor altzii sa fiu.

sac sca, habarnisto.
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 13:15
Doctorat in America, pe naiba... o fi americanul al mai prost om de pe lume, vorba lui Rebengiuc in "Balanta", dar aici as miza mai mult un fel de doctorat local, de Ferentari.
anakin
Postat pe 16 Iunie 2011 13:15
De la: adryaana, la data 2011-06-16 13:11:49ups.. doamna cu master in america si cu doctoratul inceput foloseste "prostalau" ??????????????/

of of/. vai vai


da, fomisto.
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 13:16
sa-ti explic pe scurt, io nu-s nici psiholog, nici psihiatru!
daca termin scoala si toate formarile, posibil ca voi fi psiholog!
psihiatru e doctor si de ala ai tu nevoie!
zambila
Postat pe 16 Iunie 2011 13:18
De la: zambila, la data 2011-06-16 13:01:31uite ce e, faptul ca stiu cine esti fara sa aplez la nimeni e una
iar faptul ca iti permiti sau mai bine zis "ti se permite" sa jignsti pe acest forum e alta!
si cum unu si cu unu fac doi, contul tau e alcatuit din doua persoane!
una vine cu ideile iar cealalta le pune in pagina!
cine stie, cunoaste!


si ce-i cu asta? toate forumurile posibile fac asa. tu trimiti, iar altul posteaza. care-i problema? pe fiecare de aici ne stiu. hai plimba-te, te dai si tu mare cu chestii pe care oricine le stie.
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 13:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu maritata el arestat 27 De la: garbo116458 12 Martie 2011 14:02
am facut bine??? 118 De la: liaiedera 11 Aprilie 2010 21:55
Comportamentul copiilor dupa divort 282 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:07
Divort? 32 De la: garbo_459002 9 Noiembrie 2016 16:40
Oare cat mai rezist? 10 De la: garbo_3537 11 Iulie 2012 13:43
Setari Cookie-uri