inselata

De la: zambila, la data 2011-06-16 13:18:19sa-ti explic pe scurt, io nu-s nici psiholog, nici psihiatru!
daca termin scoala si toate formarile, posibil ca voi fi psiholog!
psihiatru e doctor si de ala ai tu nevoie!


linisteste-te, nu-mi mai trimite nimic. ce te mananca?
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 13:20
De la: anakin, la data 2011-06-16 13:15:49Doctorat in America, pe naiba... o fi americanul al mai prost om de pe lume, vorba lui Rebengiuc in "Balanta", dar aici as miza mai mult un fel de doctorat local, de Ferentari. [/quote

profesionalism de ferentari ai tu, din pacate. invidios! ai vrea tu ce-am reusit eu. du-te si culca-te si viseaza.
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 13:21
da clar... limbaj de .. ferentari cum zicea cineva mai sus
cei emigrati in state nu folosesc cuvine de felul acesta... cu atat mai mult cei care au terminat o scoala si nu doar cea obligatorie...
eu cunosc cativa plecati si nu vorbesc asa..
daca scriai si tu acolo ceva stalcit in engleza poate erai mai credibila....
chiar ca ai probleme.....
adryaana
Postat pe 16 Iunie 2011 13:24
sa ajungi din america in ro, nu e nici o problema.
te expulzeaza aia rapid, si nici nu ai nevoie de bani de avion!
si da razi cu gura pana unde vrei tu, ca doar razi de foame!!!!

nici nu era nevoie sa intaresti spusele mele, ca am cunoscut ca tine la duzina... ai o viatza la second-hand, fii fericita cu ea. alte alternative n=-ai!
eu stiu ca in state si nu numai, cine se respecta si vrea sa-si respecte blazonul, nici macar nu priveste intr-o vitrina de second-hand! iar tu te lauzi cu sotul tau, second-hand si pingele lui si hainele tale!
ai argumentat perfect!
sa stii ca am o pasta de dintzi minunata, ti-o fac cadou! curatza perfect mamaliga din masele! am pastrat-o pentru ocazii speciale, stiam ca ai sa apari! iar daca nu apareai, trebuia cineva sa te inventeze!
apropos, vezi ca-ti curge tzarana din buletin!
nu ca ar fi o rushine, dar, prea te dai ce nu esti! si mai da-te si cu var, poate asa pari si tu mai alba! si mai lasa beutura!

p.s. - nu mai vrei adresa? sau m-ai gasit deja? vezi, daca nu sunt la carne, cauta-ma la .... cum zice Nastase!
alfheim
Postat pe 16 Iunie 2011 13:25
De la: garbo209244, la data 2011-06-16 13:21:29
De la: anakin, la data 2011-06-16 13:15:49Doctorat in America, pe naiba... o fi americanul al mai prost om de pe lume, vorba lui Rebengiuc in "Balanta", dar aici as miza mai mult un fel de doctorat local, de Ferentari. [/quote

profesionalism de ferentari ai tu, din pacate. invidios! ai vrea tu ce-am reusit eu. du-te si culca-te si viseaza.


ii fi facut si tu academia navala prin ct unde, dupa cum mi-a zis o amica veche, ies absolventi care nu stiu nimic macar sa raspunde unei intrebari de genul " de ce sta vaporul pe apa"? asa ca....imi dau seama de ce nu crezi ca mulri romani fac scoala in alte tari. mai viseaza nene, mai viseaza.
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 13:25
De la: alfheim, la data 2011-06-16 13:25:00sa ajungi din america in ro, nu e nici o problema.
te expulzeaza aia rapid, si nici nu ai nevoie de bani de avion!
si da razi cu gura pana unde vrei tu, ca doar razi de foame!!!!

nici nu era nevoie sa intaresti spusele mele, ca am cunoscut ca tine la duzina... ai o viatza la second-hand, fii fericita cu ea. alte alternative n=-ai!
eu stiu ca in state si nu numai, cine se respecta si vrea sa-si respecte blazonul, nici macar nu priveste intr-o vitrina de second-hand! iar tu te lauzi cu sotul tau, second-hand si pingele lui si hainele tale!
ai argumentat perfect!
sa stii ca am o pasta de dintzi minunata, ti-o fac cadou! curatza perfect mamaliga din masele! am pastrat-o pentru ocazii speciale, stiam ca ai sa apari! iar daca nu apareai, trebuia cineva sa te inventeze!
apropos, vezi ca-ti curge tzarana din buletin!
nu ca ar fi o rushine, dar, prea te dai ce nu esti! si mai da-te si cu var, poate asa pari si tu mai alba! si mai lasa beutura!


mai priveste o data ce ti-am scris. am zis ca prefer haine noi la reduceri, decat de la second-hand ca tine. si in state, habar nu ai ce spui, oamenii cu bani nici macar nu-si cumpara haine scumpe. ori acolo, gasesti haine firmate la rediuceri, boule. numai noi romanii aven tendianta asta ca daca e haina la reducere, gata, esti fomist. in foame traoesti tu, tarane, si ce-m permit eu nu-ti permiti tu niciodata. ca de ciuda tot imi scrii atata.

hai mergi la second-hand, se vede pe fata ta ca ai fata de second-hand , se vede ca mori de foame, tarane. mori de ciuda pentru binele altora.

nu-mi mai scrie atata, incompetentule. nu stii nici sa te pisi pe tine.
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 13:29
Mai, eu unul chiar sunt curios cum se numeste institutia aia de invatamant care a primit-o pe sraca asta. Ba mai mult, plusez si as dori sa aflu ce specialitate a "absolvit" acolo; nu de alta, dar efectele lipsei medicamentatiei se vad
anakin
Postat pe 16 Iunie 2011 13:31
De la: adryaana, la data 2011-06-16 13:24:15da clar... limbaj de .. ferentari cum zicea cineva mai sus
cei emigrati in state nu folosesc cuvine de felul acesta... cu atat mai mult cei care au terminat o scoala si nu doar cea obligatorie...
eu cunosc cativa plecati si nu vorbesc asa..
daca scriai si tu acolo ceva stalcit in engleza poate erai mai credibila....
chiar ca ai probleme.....


hopaaaaaaaaaaaaaaa, toti cei plecati in state nu vorbesc nasoooooooool. de unde teoria asta? inca n-ai vazut....inca n-ai vazut...

tanti, lasa-ma in pace, is satula de proaste, chiar crezi ca-mi pasa de tine?
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 13:32
nenea anakin, am vazut si eu emisiunea aia in care prigoana, la nashu', spunea pe fatza, ca poti lua din state o diploma in ce ai chef cu 100usd... deci nu e o chestie ca maimutza face un doctorat, si o sa aiba o diploma cumparata, doar ca precis si pentru asta asteapta reducerile... ca nu si-ar permite s-o ia cu plata integrala!
oricum, hai s-o lasam sa ne mai povesteasca si noua despre viatza second hand din usa...

oricum, mai mult de-o diploma in prostologie, n-are cine sa-i ofere altceva!
alfheim
Postat pe 16 Iunie 2011 13:33
De la: anakin, la data 2011-06-16 13:31:32Mai, eu unul chiar sunt curios cum se numeste institutia aia de invatamant care a primit-o pe sraca asta. Ba mai mult, plusez si as dori sa aflu ce specialitate a "absolvit" acolo; nu de alta, dar efectele lipsei medicamentatiei se vad


iti inte;eg perfect raspunsurile care nutresc invidie. ha ha ha, du-te la academia navala, habarnistule.
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 13:33
De la: garbo209244, la data 2011-06-16 13:32:44
De la: adryaana, la data 2011-06-16 13:24:15da clar... limbaj de .. ferentari cum zicea cineva mai sus
cei emigrati in state nu folosesc cuvine de felul acesta... cu atat mai mult cei care au terminat o scoala si nu doar cea obligatorie...
eu cunosc cativa plecati si nu vorbesc asa..
daca scriai si tu acolo ceva stalcit in engleza poate erai mai credibila....
chiar ca ai probleme.....


hopaaaaaaaaaaaaaaa, toti cei plecati in state nu vorbesc nasoooooooool. de unde teoria asta? inca n-ai vazut....inca n-ai vazut...

tanti, lasa-ma in pace, is satula de proaste, chiar crezi ca-mi pasa de tine?

te-am insultat cumva? doar am pus la indoiala ceea ce ai spus
asa ca nu ma face proasta..sau poti sa zici cum vrei daca asta te face sa te simti mai bine
la cat esti de frustrata trebuie sa te simti si tu bine din ceva
adryaana
Postat pe 16 Iunie 2011 13:37
Alfie, eu unul sunt convins ca "doamna" care se da doctor nu a calcat niciodata prin State.
O fi avut in intentie, mai stii ...dar cred ca a aflat-o sotzul.
anakin
Postat pe 16 Iunie 2011 13:37
De la: garbo209244, la data 2011-06-16 13:29:02
De la: alfheim, la data 2011-06-16 13:25:00

nu-mi mai scrie atata, incompetentule. nu stii nici sa te pisi pe tine.


ai perfecta dreptate, nu stiu sa ma pish pe mine, dar imi vine perfect, cand o fac pe tine!

hai ca ti-am scris mai putin, ca observ ca ai probleme si te-ai congestionat la mecla!
mai respira, ca faci apoplexie... si vezi nu-ti mushca limba, ca mori otravita!

nu te mai uita in oglina ca tot mecla de cershetoare ai!
alfheim
Postat pe 16 Iunie 2011 13:38
De la: alfheim, la data 2011-06-16 13:33:26nenea anakin, am vazut si eu emisiunea aia in care prigoana, la nashu', spunea pe fatza, ca poti lua din state o diploma in ce ai chef cu 100usd... deci nu e o chestie ca maimutza face un doctorat, si o sa aiba o diploma cumparata, doar ca precis si pentru asta asteapta reducerile... ca nu si-ar permite s-o ia cu plata integrala!
oricum, hai s-o lasam sa ne mai povesteasca si noua despre viatza second hand din usa...

oricum, mai mult de-o diploma in prostologie, n-are cine sa-i ofere altceva!


??????????????????? daca tu crezi in prigoana, atunci e clar cu tine, nici nu ma mai mir de unde aduni atata prostie. ca de aia au ajuns americanii inaintea noastra, ca dau diplome pe o suta de dolari pfai ce prostie ingaimi si tu, ai vrea tu sa fie adevarat. mai intreaba pe altii inainte de a face asa acuza. uita-te cum se dau diplome aici, nene, lasa-i tu pe americani, ca daca ajungi tu la o facultate de-a lor, mori cu zile, albesti pana absolvi.

am un prieten student acolo la fizica si vreau sa-ti spun ca omul acela munceste zi si noapte, pentru ca la acel profil studentii trebuie sa prezinte fiecare solutii de rezolvare ale unor probleme reale de fizica. si tu vii si spui ca cica se dau diplome pe 100 de dolari.

ioi, cat de invidios esti.

sa stai sa muncesti zisi noapte, nu sa stai sa muncesti pe garbo, tarane. mori de foame, te omoara si invidia.
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 13:38
da' voi chiar v plictisii ru di tt, ae-i?
Thor_again
Postat pe 16 Iunie 2011 13:39
aaa.. mai devreme cand ma facut fomista inseama ca mi-a zis ca imi e foame?
pai are dreptate fata...acum se face o ciorbita de vacuta... ei.. asai ca iti e foame si tie "americanco"?cand ai mancat ultima data ceva care nu era semi preparat?
adryaana
Postat pe 16 Iunie 2011 13:40
De la: Thor_again, la data 2011-06-16 13:39:57da' voi chiar v plictisii ru di tt, ae-i?

daaa nene tore ce sa facem si noi?
eu de exemplu.. pana fierbe vacuta intru in polemici cu americanca asta plina de figuri
adryaana
Postat pe 16 Iunie 2011 13:42
De la: adryaana, la data 2011-06-16 13:37:19
De la: garbo209244, la data 2011-06-16 13:32:44
De la: adryaana, la data 2011-06-16 13:24:15da clar... limbaj de .. ferentari cum zicea cineva mai sus
cei emigrati in state nu folosesc cuvine de felul acesta... cu atat mai mult cei care au terminat o scoala si nu doar cea obligatorie...
eu cunosc cativa plecati si nu vorbesc asa..
daca scriai si tu acolo ceva stalcit in engleza poate erai mai credibila....
chiar ca ai probleme.....


hopaaaaaaaaaaaaaaa, toti cei plecati in state nu vorbesc nasoooooooool. de unde teoria asta? inca n-ai vazut....inca n-ai vazut...

tanti, lasa-ma in pace, is satula de proaste, chiar crezi ca-mi pasa de tine?

te-am insultat cumva? doar am pus la indoiala ceea ce ai spus
asa ca nu ma face proasta..sau poti sa zici cum vrei daca asta te face sa te simti mai bine
la cat esti de frustrata trebuie sa te simti si tu bine din ceva


nu am de ce sa fiu frustrata.

pe niste babe invidioase? daca stiam ca e plin de babe aici, nu intram veci.
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 13:43
De la: adryaana, la data 2011-06-16 13:40:22aaa.. mai devreme cand ma facut fomista inseama ca mi-a zis ca imi e foame?
pai are dreptate fata...acum se face o ciorbita de vacuta... ei.. asai ca iti e foame si tie "americanco"?cand ai mancat ultima data ceva care nu era semi preparat?


sunt roamanca, ai uitat? nici nu-mi plac semiprepaatele. si daca americanii papa asa ceva, inseamna ca sunt saraci? vai ce proasta poti fi, mori si tu de invidie. ai vrea tu sa ai frigiderul plin pana si de semipreparate.
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 13:45
De la: alfheim, la data 2011-06-16 13:38:21
De la: garbo209244, la data 2011-06-16 13:29:02
De la: alfheim, la data 2011-06-16 13:25:00

nu-mi mai scrie atata, incompetentule. nu stii nici sa te pisi pe tine.


ai perfecta dreptate, nu stiu sa ma pish pe mine, dar imi vine perfect, cand o fac pe tine!

hai ca ti-am scris mai putin, ca observ ca ai probleme si te-ai congestionat la mecla!
mai respira, ca faci apoplexie... si vezi nu-ti mushca limba, ca mori otravita!

nu te mai uita in oglina ca tot mecla de cershetoare ai!


waw, chiar esti taran! dragul meu cumatru, te asteapta "ciobenii"
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 13:46
ALFI, DE TINE FUGE SI OGLINDA.
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 13:46
uite cum spune singura adevarul..."am un prieten student acolo la fizica si vreau sa-ti spun ca ."..
adryaana
Postat pe 16 Iunie 2011 13:47
anakin, ea munceste in state, si invatza in state, doar ca totul se face din ro, cu ip filtering...; i-a inchiriat "sotul" o camera intr-un ap, ca n-are nevoie de mai mult.... ca asa se face la web-chat!
alfheim
Postat pe 16 Iunie 2011 13:47
De la: Thor_again, la data 2011-06-16 13:39:57da' voi chiar v plictisii ru di tt, ae-i?


DA MAI, SE PLICTISEC SI M-AU GASIT PE MINE COMPANIE, NU-I VEZI CUM CRAPA? CA DE NU, NU MI-AR MAI SCRIE. BINE FACI CA-TI VEZI DE TREABA.
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 13:47
bro, cand ajungi acasa, trimite-mi pe mess requiemul si simfonia pentru maria eugenia, please...
hai ca poti, hehehe...
michelle_
Postat pe 16 Iunie 2011 13:49
de unde ai presupus ca sunt baba?
pentru ca gatesc??
aa nu mai e la moda.. doar bunicile mai gatesc
adryaana
Postat pe 16 Iunie 2011 13:49
De la: alfheim, la data 2011-06-16 13:47:27anakin, ea munceste in state, si invatza in state, doar ca totul se face din ro, cu ip filtering...; i-a inchiriat "sotul" o camera intr-un ap, ca n-are nevoie de mai mult.... ca asa se face la web-chat!


PRSTULE, MAI CITESTE CE AM POSTAT CAND AM INTRAT, DAR TI-E CIUDA CA AM VENIT IN TARA, PENTRU CA VIZA MI-A EXPIRAT, IAR IERI AM PRIMIT VIZA PE 10ANI. HA HA HAAAAAAAAAA
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 13:49
Thor, daca tot sunt platit sa nu fac nimic, macar mai scriu pe acilea...
ca deh, sa nu se simta sarmana asta singura... sa stea asa, trista, pana ii vine ora de dush...!
oricum, e bine ca are cine ma plati, pentru ceea ce prestez!
oare cat de rau s-o fi innegrit in cerul gurii, cand si-a dat seama ca pentru ceea ce fac, mai primesc si bani????
alfheim
Postat pe 16 Iunie 2011 13:52
De la: adryaana, la data 2011-06-16 13:47:04 uite cum spune singura adevarul..."am un prieten student acolo la fizica si vreau sa-ti spun ca ."..


proasto, citeste ce am scris pe la pagina 21 cred. crapi de invidie.
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 13:52
Sis, stai pe faza ca pun un fragment din partea a treia a simfoniei. Il gasesti mai tarziu la mine, in video.
Thor_again
Postat pe 16 Iunie 2011 13:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sa raman sau nu? 9 De la: gabyvaly 6 Decembrie 2010 13:14
Ma urasc! Sotia a reusit dupa 6 ani de casnicie, sa ma faca sa cedez nervos si sa o lovesc! 367 De la: garbo261156MADALINA 25 Ianuarie 2012 14:28
E bine sa desparti copii??? 22 De la: garbo020185 13 Iulie 2009 00:47
OARE MAI ARE ROST...? 17 De la: tutankhamon 29 Decembrie 2009 00:24
Sa continui sa traiesc asa? 49 De la: salbatica_sexy 22 Decembrie 2009 09:58
Setari Cookie-uri