inselata

De la: adryaana, la data 2011-06-16 13:49:47de unde ai presupus ca sunt baba?
pentru ca gatesc??
aa nu mai e la moda.. doar bunicile mai gatesc


nu draga, nu din asta. si eu gatesc si chiar imi place.
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 13:54
De la: garbo209244, la data 2011-06-16 13:49:55
De la: alfheim, la data 2011-06-16 13:47:27anakin, ea munceste in state, si invatza in state, doar ca totul se face din ro, cu ip filtering...; i-a inchiriat "sotul" o camera intr-un ap, ca n-are nevoie de mai mult.... ca asa se face la web-chat!


PRSTULE, MAI CITESTE CE AM POSTAT CAND AM INTRAT, DAR TI-E CIUDA CA AM VENIT IN TARA, PENTRU CA VIZA MI-A EXPIRAT, IAR IERI AM PRIMIT VIZA PE 10ANI. HA HA HAAAAAAAAAA


fiintza nevinovata, nu noi te-am gasit, tu ne-ai gasit, noi eram deja aici! fii bucuroasa, ca te-am primit frumos, la sanatoriu!
ti-am mai zis, mai respira.... ca nici sa mai scrii corect, nu mai reusesti!
te inneci singura cu propria-ti voma!
nu imi poate fi ciuda... ca oricum sunt platit bine, ca sa nu fac nimic.... deci .. asta-i viatza... fiecare face ce si cum poate!
dar, daca ai nevoie, iti spun si tzie secretul.... pe bune...!!! nu sunt egoist....
alfheim
Postat pe 16 Iunie 2011 13:55
De la: alfheim, la data 2011-06-16 13:52:08Thor, daca tot sunt platit sa nu fac nimic, macar mai scriu pe acilea...
ca deh, sa nu se simta sarmana asta singura... sa stea asa, trista, pana ii vine ora de dush...!
oricum, e bine ca are cine ma plati, pentru ceea ce prestez!
oare cat de rau s-o fi innegrit in cerul gurii, cand si-a dat seama ca pentru ceea ce fac, mai primesc si bani????


hai nu-mi mai purta grija, las-o pe sarmana singura, nu-i mai raspunde, ca prea o faci pe-a "draculatu". nici nu stiu cine te pune sa-mi raspunzi.
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 14:02
De la: alfheim, la data 2011-06-16 13:55:36
De la: garbo209244, la data 2011-06-16 13:49:55
De la: alfheim, la data 2011-06-16 13:47:27anakin, ea munceste in state, si invatza in state, doar ca totul se face din ro, cu ip filtering...; i-a inchiriat "sotul" o camera intr-un ap, ca n-are nevoie de mai mult.... ca asa se face la web-chat!


PRSTULE, MAI CITESTE CE AM POSTAT CAND AM INTRAT, DAR TI-E CIUDA CA AM VENIT IN TARA, PENTRU CA VIZA MI-A EXPIRAT, IAR IERI AM PRIMIT VIZA PE 10ANI. HA HA HAAAAAAAAAA


fiintza nevinovata, nu noi te-am gasit, tu ne-ai gasit, noi eram deja aici! fii bucuroasa, ca te-am primit frumos, la sanatoriu!
ti-am mai zis, mai respira.... ca nici sa mai scrii corect, nu mai reusesti!
te inneci singura cu propria-ti voma!
nu imi poate fi ciuda... ca oricum sunt platit bine, ca sa nu fac nimic.... deci .. asta-i viatza... fiecare face ce si cum poate!
dar, daca ai nevoie, iti spun si tzie secretul.... pe bune...!!! nu sunt egoist....


da, de aia trebuie sa stie seful tau ca nu faci nimic. platit bine pe naiba.
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 14:05
De la: garbo209244, la data 2011-06-16 14:02:24
De la: alfheim, la data 2011-06-16 13:52:08oare cat de rau s-o fi innegrit in cerul gurii, cand si-a dat seama ca pentru ceea ce fac, mai primesc si bani????


hai nu-mi mai purta grija, las-o pe sarmana singura, nu-i mai raspunde, ca prea o faci pe-a "draculatu". nici nu stiu cine te pune sa-mi raspunzi.


mi-ai gresit genul!
nu sunt drac, si nici dracula
dar swg sange, tu swgi.........!
alfheim
Postat pe 16 Iunie 2011 14:08
da crap de invidie ca nu pot merge si eu pe 10 ani in america sa fiu emigranta,,, si abia copiii copiilor mei o sa scape asta...
asa ciuda imi e... mi-as lasa casa, locul de munca si m-as duce sa fiu imigranta sa o iau de la 0...
cate idei preconcepute...
sigur nu e nimeni platit bine in roamania, sigur fiecaruia ii e ciuda si moare de invidie cand pleaca unu in america...
adryaana
Postat pe 16 Iunie 2011 14:09
Eh, doar isi da doctoratul in asa ceva, bre alf..
anakin
Postat pe 16 Iunie 2011 14:09
o duc foarte bine financiar incat sa n-am nevoie de secretele tale. iar eu nu ma pretez la secrete, pentru ca imi fac munca cu placere, in domeniul pe care mi l-am dorit si nu trag chiulul ca tine. nu-mi trebuie secrete pentru a nu face treaba si a fi platita. mi-ar fi rusine sa spun asa ceva. daca pretind bani, atunci inseamna ca trebuie sa muncesc. am intarziat odata 5 min la jobul meu si m-a chemat seful companiei in birou si mi-a spus ca a doua oara voi pleca, daca se va mai intampla.

deci sunt invatata cu seriozitatea si cu munca asidua, nu frec menta la munca si nu mi-o manjesc asa ca tine. dar daca la tine se poate, foarte bine. de aia e asa jos tara asta. cu asa oameni nu se va ajunge departe. si va mai mirati de conducerea tarii. pai daca ajungeti voi acoo, ati fi la fel, deci ce pretenii tot vreti?
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 14:12
De la: adryaana, la data 2011-06-16 14:09:31da crap de invidie ca nu pot merge si eu pe 10 ani in america sa fiu emigranta,,, si abia copiii copiilor mei o sa scape asta...
asa ciuda imi e... mi-as lasa casa, locul de munca si m-as duce sa fiu imigranta sa o iau de la 0...
cate idei preconcepute...
sigur nu e nimeni platit bine in roamania, sigur fiecaruia ii e ciuda si moare de invidie cand pleaca unu in america...



I'm not easily impressed, but that's impressing me ! ( voiai ceva in english. si nu sunt una de aia care, daca a scapat pe nush unde, gata, sa tot vb in limba cutare. eu n-am uitat limba romana si nici n-am sa ma prefac ca am uitat=o, cum fac multi, doar ca sa para grozavi ca ei au venit de nu stiu unde...))

ce sa-ti spun, ca n-ai pleca de ai avea ocazia. mai taci si tu, falso.
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 14:16
bro, poti sa pui, am sa fiu incantata, am sa ascult si am sa comentez...da' io vreau sa mi le trimiti pe mess, capisci?
nu ma enerva azi, ca te musc de jugulara...

bre anakin, poate in stomatologie
cum o chema pe javra aia de o avea? bubico? ca am uitat...
michelle_
Postat pe 16 Iunie 2011 14:18
Michelle, tot despre deschisul gurii este vorba si intr-o parte, si in alta.
Intelectualitate din asta, mdeh

Bubico zici ca il chema pe javroche? sau pe "sotz"? ca nici eu nu mai tin minte
anakin
Postat pe 16 Iunie 2011 14:20
De la: alfheim, la data 2011-06-16 14:08:20
De la: garbo209244, la data 2011-06-16 14:02:24
De la: alfheim, la data 2011-06-16 13:52:08oare cat de rau s-o fi innegrit in cerul gurii, cand si-a dat seama ca pentru ceea ce fac, mai primesc si bani????


hai nu-mi mai purta grija, las-o pe sarmana singura, nu-i mai raspunde, ca prea o faci pe-a "draculatu". nici nu stiu cine te pune sa-mi raspunzi.


mi-ai gresit genul!
nu sunt drac, si nici dracula
dar swg sange, tu swgi.........!


ooo, p-asta nu-l vede nimeni cat e de grosolan. ce sa spun, mai bine asa, decat tu, pasarica nespalata a iubitei tale sau ce-o fi. mai spala-i chilotii, nu esti satul de-atata candida in gura ta?
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 14:20
De la: garbo209244, la data 2011-06-16 14:20:17
De la: alfheim, la data 2011-06-16 14:08:20
De la: garbo209244, la data 2011-06-16 14:02:24
De la: alfheim, la data 2011-06-16 13:52:08oare cat de rau s-o fi innegrit in cerul gurii, cand si-a dat seama ca pentru ceea ce fac, mai primesc si bani????


hai nu-mi mai purta grija, las-o pe sarmana singura, nu-i mai raspunde, ca prea o faci pe-a "draculatu". nici nu stiu cine te pune sa-mi raspunzi.


mi-ai gresit genul!
nu sunt drac, si nici dracula
dar swg sange, tu swgi.........!


ooo, p-asta nu-l vede nimeni cat e de grosolan. ce sa spun, mai bine asa, decat tu, pasarica nespalata a iubitei tale sau ce-o fi. mai spala-i chilotii, nu esti satul de-atata candida in gura ta?


vezi ca ai jignit si babele de aici, . ca sa-si tina barbatii langa ele, numai asta fac, saracele. pentru 10 lei acolo...sa mai aiba ce-si lua papica. cel putin, eu stiu ca-s doar eu, da astea pun gura pe ce au mai pus gura inca nspe.
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 14:22


da, da!
si mai era una, ceva cu biologie, chimie....nu retin
zambila
Postat pe 16 Iunie 2011 14:22
De la: michelle_, la data 2011-06-16 14:18:21bro, poti sa pui, am sa fiu incantata, am sa ascult si am sa comentez...da' io vreau sa mi le trimiti pe mess, capisci?
nu ma enerva azi, ca te musc de jugulara...

bre anakin, poate in stomatologie
cum o chema pe javra aia de o avea? bubico? ca am uitat...


uite adryana, sau cum te-o chema. desi de 5 ani n-am vb decat engleza, nu prefer sa fac ca asta, care sta in roma si o tot da cu capisci... figurile astea mi se par snoabe si ieftine, intelegi? eu vb limba romana si gata. iar cu cei care vorbesc engleza, vorbesc engleza.
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 14:24
da da...asa-i zambilutz...
eh, cum tot zic...la tatzi ni-greu...da' nu la tatzi la fel...
michelle_
Postat pe 16 Iunie 2011 14:24
da' ma amuz copios macar!
am aici materiale pt studiu de caz, garla!
as putea sa-mi dau lucrarea de licenta pe devierile comportamentale de pe net
zambila
Postat pe 16 Iunie 2011 14:29
cu acest mesaj voi incheia discutiile cu tine, fiindca ti-am acordat prea multa atentzie!
reciteste mesajul meu anterior adresat tzie si daca poti, deslusheshte-l!!! daca nu,,,, nu-i nici o pierdere... ai sa faci doar ce poti si ce stii!

hai ca iti vand secretul .... ieftin ... ca esti si tu fata saraca si amarata ... e greu sa faci tortuarul in sua 10 ani, de-acum inainte si mai ales pe criza asta!!!
am un unchi, aici in ro, are vreo 67 de ani ... si imi este si patron si shef si prieten...
are o coliba cu vreo doua etaje, pe la corbeanca ... nu cred ca stii tu din astea ...
are acolo si snihte gaini.. si alte pasari ... si gaini inflorite... cum le zici tu la pauni.... si o groapa cu apa - cum se zice in state la tine in felentari... la noi acolo se spune piscina... ... amu te-ai prins ... stii cine ma tzine in spate?
alfheim
Postat pe 16 Iunie 2011 14:30
Bre, sis, anakinu...
da' partea cu stomatologia de care vorbeati voi nu se reprofilase pe ferme, de nu mai dadea pe aici?
Thor_again
Postat pe 16 Iunie 2011 14:33
nush mami...da' imi pare ca a tras ceva uiskan de-ala irish, hehehe...
si vezi ca te bat la cap cu clipurile alea
doar daca nu preferi sa te bat la cap cu si despre clipul meu
michelle_
Postat pe 16 Iunie 2011 14:37
De la: alfheim, la data 2011-06-16 14:30:26cu acest mesaj voi incheia discutiile cu tine, fiindca ti-am acordat prea multa atentzie!
reciteste mesajul meu anterior adresat tzie si daca poti, deslusheshte-l!!! daca nu,,,, nu-i nici o pierdere... ai sa faci doar ce poti si ce stii!

hai ca iti vand secretul .... ieftin ..
am un unchi, aici in ro, are vreo 67 de ani ... si imi este si patron si shef si prieten...
are o coliba cu vreo doua etaje, pe la corbeanca ... nu cred ca stii tu din astea ...
are acolo si snihte gaini.. si alte pasari ... si gaini inflorite... cum le zici tu la pauni.... si o groapa cu apa - cum se zice in state la tine in felentari... la noi acolo se spune piscina... ... amu te-ai prins ... stii cine ma tzine in spate?


si ce treaba am eu ca te tine in spate un biet om care nu stie ce nepot puturos are? inca mai si spui "ma tine-n spate" asta denota multa nesimtire. daca nu era inchiul tau, mai ziceam, dar pana si fata de unchiul tau. deci grosolania ta de pe acest forum , evident, nu te paraseste nici in viata reala. rushine, mai, rushine.

de-ar sti unchitu' ce-ai spus, da unchitu ala e un om care de fapt nu-i unchitu, dar daca e, vezi ca zambila zicea mai devreme de cei care profita de altii si nu sunt in stare sa fie pe propriile picioare..... ce zici de asta? te dai mare aici cu unchitu ca te tine pe spatele lui. bravo lui, dar rushine tie. un barbat in toata firea se lauda ca ...il tine cineva???????????? un barbat respectabil SE TINE SINGUR.

DECI ZAMBILOOOOOOOOOOOO, UNDE ESTI, UITE-L P-ASTA CUM SE LAUDA CU AVEREA LUI UNCHISU, HAI SI IA-L DE URECHI, CA DOAR TU NU ESTI DE ACORD CU ASA CEVA. SAU STAI, am UITAT, AICI SUNTETI TOTI PE PILE, CUM SA SE IA ZAMBILA SI DE TINE? UITE-L CUM PROFITA DE STATUTUL INCHIULUI SAU. DECI AI AICI EXMPLU VIU DE A PROFITA DE CINEVA. SI INCA CUM.



CE-AI FACUT PRIN PROPRIILE PUTERI? aia sunt oameni puternici mai, nu tu, care stai pe spatele cuiva si te mai lauzi cu asta. foarte bine, dar ar trebui sa te rusinezi. si ai mai si postat, tu....barbat, vorba aia.
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 14:38
De la: zambila, la data 2011-06-16 14:29:38da' ma amuz copios macar!
am aici materiale pt studiu de caz, garla!
as putea sa-mi dau lucrarea de licenta pe devierile comportamentale de pe net


DACA O SA TI IEI LICENTA, LA CAT DE SLABA ESTI.
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 14:39
De la: garbo209244, la data 2011-06-16 14:39:27
De la: zambila, la data 2011-06-16 14:29:38da' ma amuz copios macar!
am aici materiale pt studiu de caz, garla!
as putea sa-mi dau lucrarea de licenta pe devierile comportamentale de pe net


DACA O SA TI IEI LICENTA, LA CAT DE SLABA ESTI.[/quot

vezi ce mi-a scris alfi ultima data. si sa-ti spun ca nu esti ipocrita? sa vedem, poti sa te legi de faptul ca sta pe spatele unchiului sau?? hai razi si de el, daca poti si da-te mare ca spre deosebire de tine, el nu are caracter (cum mi-ai zis mie), ca doar profita

maiiii, vedeti ce ipocriti sunteti?????????????????

garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 14:43
ce tzi-e si cu botanismul asta ... pfffffffffff
alfheim
Postat pe 16 Iunie 2011 14:52
si cu asta am incheiat orice discutie, nu ma mai cobor la asemenea prostie.

raspunsul tau, alfi, desi ai vrut sa te dai mare, uite ca s-a intors impotriva tuturor de aici, mai ales impotriva zambilei :) dar e asa de proasta, ca nici nu-si da seama, saraca.

astia sunteti voi, va vedeti? ca zambila sunteti toti de aici, ipocriti.

hai zambilo, nu te mai grabesti sa-i comentezi si lui alfi??????/ ca asta chiar profita, nu ti se mai pare scandalos si lipsit de caracter?

alfi, esti vinovat ca , prin exemplul tau de viata, ai dat-o-n gat pe zambila, vezi cum rezolvi, schimbati-va tactica acuma, ipocritilor si invidiosilor.


bravo alfi, raspuns mai bun pentru a-ti invinui singurel amicii de aici, nici ca se putea. te-ai dat mate cu ce nu trebuie, i-ai facut de ras.

si alfi, daca inchiul tau falimenteaza, vezi ca ramai pe drumuri, pentru ca mintea ta nu te ajuta sa fii pe picioarele tale, mai ales la cum te-ai laudat. puteai sa o faci alfel, incat sa pari si tu capabil, dar pici in propria capcana. femeile nu vor papa lapte. invata sa muncesti, dar nu pe garbo, ca nu vei ajunge nicaieri. azi te-am deranjat foarte mult, s-a vazut. adevarul te-a durut si ai fost super grosolan, cum esti, de fapt de zi cu zi.

jenant, miseilor.

vedeti ca va uratiti de atata ciuda. de fapt, babele astea oricum is niste urate plictisite de care fuge si oglinda.

pa pa tuturor, nu ma mai cobor la asa nivel. am realizat prea multe in viata pentru a mai pierde timpul printre nonvalori, nici macar ca distractie.

sunteti niste NOBODY.
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 14:57
De la: alfheim, la data 2011-06-16 14:52:12ce tzi-e si cu botanismul asta ... pfffffffffff


ORICUM ESTI UN NIMENI.

acuma a devenit botanism , nu mai stii cum sa te aperi de gafa pe care tocmai ai facut-o. doamne....."cumetre", vezi ca te asteapta "ciobenii". mai bine acolo.
garbo209244
Postat pe 16 Iunie 2011 14:59
e grele, nene...grele rau de tot...
michelle_
Postat pe 16 Iunie 2011 15:18
desen tehnic colorat!
botanism se referea la tine ca ai si pus botul la o cioaca...sau la vrajeala... ia-o cum vrei!
imi pare rau de tine, numar de zeghe, ca nu-mi permit sa-ti spun pe numele de cont... ar crede lumea ca-ti dau un numar... in sensul de alocare... evident!
nu am nici un unchi bogat, muncesc si ma intretzin singur de la 16 ani jumate... mi-am definitivat si oarece studii... ce-i drept nu ca tine, pe trotuarele din america... si nici la fara frecventza!
asta e ... mai incearca ... la cate tzepe ti-ai luat o sa-ti zica lumea arici!

stiu ca urla invidia in tine, ca altii pot ceea ce tu de-abia visezi ... dar nu-i nimic ... trece si asta.. toate trec!
iti doresc si iti urez .. sanatate multa si insanatoshire grabnica!
alfheim
Postat pe 16 Iunie 2011 15:24
insipido, nici macar nu ma pot enerva din cauza ta!
singura mea problema e legata de administrarea site-ului asta de 2 lei

sper ca mai citeste si cate un admin pe aici....
ooo, dar cum am putut sa uit?? cand tu esti prietena cu unul dintre ei, este?
zambila
Postat pe 16 Iunie 2011 15:31
bre, zambilo, ce-ai cu Andra?
Thor_again
Postat pe 16 Iunie 2011 15:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Asa doare pe toata lumea? 141 De la: MirelaClaudia 15 Ianuarie 2016 19:09
Partaj 7 De la: bianca_culea 27 Martie 2014 12:55
despre femei 10 De la: garbo_471643 26 Iulie 2017 17:27
vreau o parere 131 De la: fleurdelis 28 Ianuarie 2010 03:42
poate fi sotul ...perfect? 50 De la: Maya45 10 Ianuarie 2016 18:33
Setari Cookie-uri