stie careva ceva exercitii pentru sani? ..ai mei sunt mai marisori(nu fooarte dar totusi..) si imi este frica sa nu se lase...
|
||
|
laura_tm Postat pe 25 Iulie 2009 21:38 |
||
|---|---|---|
ce ma 'nerveeeeeeeeeeeeeezi!!!
|
||
|
pik_nik Postat pe 25 Iulie 2009 21:39 |
||
dc te enervezi
|
||
|
|
||
|
adelinutsa Postat pe 25 Iulie 2009 21:42 |
||
de ce nu?
|
||
|
pik_nik Postat pe 25 Iulie 2009 21:43 |
||
dap faci riduri
|
||
|
adelinutsa Postat pe 25 Iulie 2009 21:46 |
||
nu fac. e prea cald acum si nu aprind cuptorul
|
||
|
pik_nik Postat pe 25 Iulie 2009 21:47 |
||
oke ... mna eu merg sa pap ceva
|
||
|
adelinutsa Postat pe 25 Iulie 2009 21:51 |
||
|
deci...care e pb? referitor la...sanii astia...? ce anume...te framanta? ca...s-ar lasa?.stii si tu ca ...orice lucru...utilizat in exces...cedeaza cumva!!! chestia e...acum la modul serios...ca daca i-ai obisnuit cu sutien...e greu sa crezi ca vor sta asa...singuri...multa vreme!! |
||
|
ovidiu42 Postat pe 26 Iulie 2009 00:41 |
||
De la: ovidiu42, la data 2009-07-26 00:41:20deci...care e pb? referitor la...sanii astia...? misto! tocmai baietii iti dau sfaturi........
|
||
|
ana02 Postat pe 26 Iulie 2009 19:24 |
||
ana, si ce te mira? de ce nu vor femeile sanii lasati?
|
||
|
pik_nik Postat pe 26 Iulie 2009 19:27 |
||
De la: pik_nik, la data 2009-07-26 19:27:10ana, si ce te mira? de ce nu vor femeile sanii lasati? a fost cu smecherie...... m-am prins, m-am prins!
|
||
|
ana02 Postat pe 26 Iulie 2009 19:29 |
||
|
Eram sigura ca la un asa topic or sa apara maiestrii forumului, atotstiutorii si mult binevoitorii. Dar si voi fetelor sunteti niste bandite Pe cind un topic intitulat :"Funduletze"? |
||
|
Aemulus Postat pe 26 Iulie 2009 19:32 |
||
"Pe cind un topic intitulat :"Funduletze"?" sa vina funduletzele!!!
|
||
|
pik_nik Postat pe 26 Iulie 2009 19:33 |
||
|
||
|
lady_corina Postat pe 26 Iulie 2009 19:37 |
||
|
Eu stiu niste exercitii de mentinut funduletzul tare si sus. Pentru sanisori...cica masajul ar ajuta
|
||
|
Aemulus Postat pe 26 Iulie 2009 19:37 |
||
De la: laura_tm, la data 2009-07-25 21:38:46stie careva ceva exercitii pentru sani? draga laura, cel mai bine e sa stai in cap, si atunci n-or sa se lase!
|
||
|
ana02 Postat pe 26 Iulie 2009 19:38 |
||
De la: pik_nik, la data 2009-07-25 21:39:39ce ma 'nerveeeeeeeeeeeeeezi!!! Ce e Picnicel, ti-a crescut brusc .... tensiunea???? Mda, poti sa-i spui tensiune si poti sa spui ca e de la caldura
|
||
|
Aemulus Postat pe 26 Iulie 2009 19:42 |
||
|
Flotari. daca este un tip misto dedesubt, si mai bine. nu renunta niciodata la sutien, doar in timpul somnului daca nu poti fara. pt funduletz stiu cateva, da' n-am timp acum. pt unghiutze incarnate, numai daca se deschide topic |
||
|
tulipe Postat pe 26 Iulie 2009 20:08 |
||
De la: ana02, la data 2009-07-26 19:24:06De la: ovidiu42, la data 2009-07-26 00:41:20deci...care e pb? referitor la...sanii astia...? ana...eu vb din pct. meu de vedere!!! ca ai mei...nu`s lasati!!! da...nici nu se joaca nimeni cu ei...toata ziua asa!!! deci...vb din proprie experienta!
|
||
|
ovidiu42 Postat pe 26 Iulie 2009 20:17 |
||
poi...mica...sigur am sa postez si la...funduletze....si la ...dreaq stie ce o sa mai apara!! pt ca...deh!!!!...devin interesante unele!!
|
||
|
ovidiu42 Postat pe 26 Iulie 2009 20:19 |
||
|
ovi, barbatii au macar o consolare cand le vine vremea, asa, dupa 97 de ani...parca am mai spus-o "e adevarat ca nu se mai ridica, da' uite ce frumos atarna!" |
||
|
pik_nik Postat pe 26 Iulie 2009 21:05 |
||
asa-i asa-i!!!......da nu vezi ce rele`s femeile astea? ca nu vor sa vada frumusetea ...asa cum e ea...in stare pura!!!
|
||
|
ovidiu42 Postat pe 26 Iulie 2009 21:11 |
||
|
Picnicel, dupa 97 de ani zici? Roman verde de al nostru Picnicel asta! Deci ar mai fi o sansa, nu
|
||
|
Aemulus Postat pe 26 Iulie 2009 21:35 |
||
of of..era o simpla intrebare ce va alarmati asa...!!
|
||
|
laura_tm Postat pe 27 Iulie 2009 20:28 |
||
draga Ana'007' tu sigurr ai sani lasati si iti este ciuda ca ai mei sunt frumosi Sa-ti dau un sfat? stai in cap..
|
||
|
laura_tm Postat pe 27 Iulie 2009 20:38 |
||
daca nu ni-i arati nu credem!
|
||
|
blanca Postat pe 27 Iulie 2009 21:53 |
||
sunt de acord cu mielutza!
|
||
|
pik_nik Postat pe 27 Iulie 2009 21:56 |
||
stiam eu ca ne pacalesti !!
|
||
|
blanca Postat pe 27 Iulie 2009 22:10 |
||
doar n-o crezurati?
|
||
|
lady_corina Postat pe 27 Iulie 2009 22:12 |
||
noi ?? nuuuu . suntem juriul
|
||
|
blanca Postat pe 27 Iulie 2009 22:15 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Oare pot gasi un job,chiar2 in Bucuresti? | 1 | De la: garbo182398 10 Ianuarie 2012 08:07 |
| Putem invata a iubii???? | 93 | De la: camelia73 29 Iulie 2009 17:29 |
| Relatii dintre rase diferite | 162 | De la: diannadanciu 14 Ianuarie 2011 02:33 |
|
|
||
| ultima saptamana!!:( | 29 | De la: blondina_X 15 Aprilie 2012 10:39 |
| +fiica adolescenta insarcinata | 275 | De la: elisabeta_boia 15 Mai 2011 22:43 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună