relatia indiferent de varsa..ea 34 el 61

De la: nicoleta_79_12, la data 2011-04-30 22:21:03Am deschis subiectul pentru ca nu reusesc sa inteleg un lucru.
Am o prietena ,are 34 de ani si este nemaritata si are o relatie de 5 ani cu un barbat de 61 de ani care este insurat.Nu o inteleg pentru ca il iubeste si sufera pentru el pe cand el o vede doar ca o amanta si ea realizeaza ca nu va renunta niciodata la familie pentru ea dar se complace in situatia asta care nu se va schimba niciodata si vrea sa il uite dar nu poate.Sincer nu vad ce vede la unul de 61 de ani can are atati doritori mai tineri si mai de treaba si din cate am inteles de la ia nici multumita sexual nu este de el.....mai poate la 61 de ani?pana la ce varsta pot barbati...

O intrebare buna,dar as completa tot cu o intrebare,toti cei care poarta pantaloni......sunt barbati ?
Potenta unui barbat depinde in primul rind de femeia de linga el si aici sunt multe lucruri,fapte ,modalitati de comportament,neglijenta,care pot influenta potenta barbatului.
VOIAJOR
Postat pe 12 Septembrie 2012 06:10
Tu care stii cum o cheama pe Salomeea..cum te numesti si de unde stii tu ce face domnul profesor Codita cu studentele dumnealui? Ai fost si tu studenta dansului si te-a refuzat si acum te razbuni ?
Cum poti arunca cu noroi intr-o persona pe care nu o cunosti cu adevarat? Nu stiu de ce esti interesata sa ponegresti pe domnul profesor. Probabil ai primit note proaste. Rusinos din partea ta!
Domnul profesor Codita este un om integru, familist, Este casatorit si nu are de ce sa divorteze.
Proful meu de doctorat mi-a propus sa merg la dansul acasa si pt ca nu am fost de acord nu vroia sa imi puna teza in discutie in comisie. Nu am observat asemenea comportamente la domnul profesor Codita. Toata stima! Este capabil de iubire platonica...este un om deosebit, mai ales prin faptul ca nu isi paraseste familia pentru aventuri. Incetati cu inventiile pe seama dumnealui! Sunt numai minciuni! Adevarul este altul@ este o persoana integra si exigenta cu studentii dar ai ce invata de la un astfel de profesor...
garbo_421436
Postat pe 29 Noiembrie 2015 19:26
• Domnul general Codita manifestă atracţie faţă de persoane mai în vârstă sau mai mature, serioase, care inspiră încredere ....nu cum descrie domnisoara refuzata/
garbo_421436
Postat pe 29 Noiembrie 2015 19:36
Dificultăţi și teste pentru domnul general Codita Cornel

• atacuri în privinţa demnităţii personale
• nativul se confruntă adesea cu rivalitatea, opoziţia, ostilitatea celorlalţi
• duşmănii din partea femeilor
• poate fi victima unor intrigi şi manipulări ale femeilor

Iata ca se adevreste ce este scris in astrograma natala..si nu avea cum sa scape de dusmania femeilor geloase.
garbo_421436
Postat pe 29 Noiembrie 2015 19:43
Personalitatea
• trăsături: optimism, încredere, bună dispozitie, simțul umorului, agilitate, înclinație spre aventură și explorare, independență, onestitate, franchețe, generozitate, dreptate, clarviziune, spirit profetic, caritabilitate, atracție pentru călătorii, sport, zburdălnicie, pripeală, risipă, sfidare, aroganţă, intransigență, lăudăroșenie, speculație, snobism
• a-și însuși: moderația, prudența, grija pentru ceilalți
• capacitate de a se bucura de plăcerile vieții, gurmand
• stabilitate emoțională, gingășie, bucurie
• imagine de sine măgulitoare
• natura conservatoare, opune rezistență la schimbări forțate sau influențe externe
• tendințe feminine, atitudini materne
• spirit calculat, rece, prudent, practic, ambiţios şi conformist
• îl caracterizează simţul măsurii şi sârguinţa, răbdarea, tenacitatea, seriozitatea şi maturitatea
• îşi cunoaşte interesele,îşi urmează metodic şi organizat drumul spre scopul propus şi nu renunţă până nu îl atinge
• fire împăciuitoare, iubeşte armonia, nu agrează violenţa şi lipsa de maniere
• ambiţie, generozitate, mândrie, demnitate, spirit justiţiar

Daca vreti sa il cunaosteti iata o parte din astrograma.
Structura mentală, studiile, şcolaritatea
• structură mentală pragmatică, ordonată, organizată, perspicace, critică
• înclinaţie către cercetare, aprofundează tot ce învaţă, fiind un autodidact
• la curent cu noile metode utilizate pentru progresul omenirii
• tendinţă spre manifestarea unor idealuri noi, de avangardă, care sparg tiparele şi abordările rigide
• minte pătrunzătoare, critică, judecată subtilă
• opinii şi credinţe puternice, adânc înrădăcinate, fanatism
• ideile filosofice şi religioase pot suporta schimbări radicale, poate avea loc o convertire religioasă
garbo_421436
Postat pe 29 Noiembrie 2015 19:46
In rest sunt doar mizerii scornite de o minte bolnava de gelozie...Rusinica!
garbo_421436
Postat pe 29 Noiembrie 2015 19:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Probleme in cuplu 19 De la: Garbo3935 5 Iunie 2014 16:42
este normal?? 57 De la: elisabeta_boia 12 Septembrie 2011 23:48
cum sa procedez 48 De la: fleurdelis 21 Ianuarie 2011 23:44
ajutati-ma sa scap de socru 393 De la: adi27 29 Septembrie 2010 16:20
buna 3 De la: anakin 20 Iulie 2009 12:25
Setari Cookie-uri