sunt confuza...oare???

De la: dor72, la data 2011-03-27 18:58:39esti numa un pic mai mare...sar'na
daca vrei sa ti se raspunda serios, e cazul sa adopti un limbaj din care sa deducem ca e... cat se poate de serios...
felul in care ti-ai expus necazul si detasarea din urmatoarele postari, nu m-a condus spre concluzia ca ai putea vorbi serios...dimpotriva...


Imi pare rau dar eu am vb cat se poate de serios...Daca ai deduce mai bine si daca ai crede ca nu am vb serios,sincer nu cred k mi'as mai bate capu sa va scriu sa citeasca altii care se cred mai inteleptii.
blondina_X
Postat pe 27 Martie 2011 19:07
BLONDINA CITESTE SAU MAI BINE ZIS UITATE IN GOOGLE SI CAUTA THE SECRET EU MA UIT LA EL DE CATEVA ZILE SI INCERC SA INTELEG CEVA TOT CEEA CE VREM IN VIATA PUTEM AVEA SI INCERC SA IAU EXEMPLU DE ACOLO AKUM NU IMI RAMANE DE FACUT NIMIK NUMAI SA ASTEPT SI TIMPUL LE PUNE PE TOATE LA LOKUL LOR .......
nimikkk
Postat pe 27 Martie 2011 19:10
nimikuto, eu cred ca povestea ta e mult mai complexa si are nevoie de sfaturi de la cineva care o cunoaste mai bine...
tu esti dispusa la orice acum...in cateva luni iti va veni sa iti iei lumea'n cap si sa zici " ce dracu' mi-a trebuit?" "unde mi-o fi fost capu'"si o sa iti fie teribil de greu... va fi si mai greu sa dai inapoi
si apoi, orice ti-am spune noi acum, tu ai sentimentele tale, esti subiectiva... nu stiu daca poti lua in considerare ceea ce zic.....
tu esti stapana pe viata ta...orice vai hotari, trebui facut cu maximum de discernamant si problema trebuie intoarsa pe toate fetzele, cantarita, analizata...complicat
dor72
Postat pe 27 Martie 2011 19:11
ar trebui sa fii putin mai explicita ,sa incepi cu inceputul ca eu nu am reusit sa pricep prea multe ,doar ca iubesti 2 barbati.cine e unul,cine e celalalt si cum a aparut el in viata ta.daca vrei sa te ajutam trebuie sa ne spui mai multe.
iamuraritei
Postat pe 27 Martie 2011 19:14
ge, mai stii?! cine stie ce zace in hruba interioara a fiecareia dintre noi?!
esme
Postat pe 27 Martie 2011 19:16
MULTUMESC MULT DOR DE SFAT SINCERA SA FIU MA GANDESC NUMAI LA EL SI KUM AM SPUS NIMENI NU MA FACUT SA MA SIMT ASA BINE CA EL ,SA RAD,COMPLIMENTE SI MULTE ALTELE SI ASTA FARA SA FAC DRAGOSTE CU EL CA DACA AR FI SA FI FACUT DRAGOSTE CU EL MAI ZIKEAM CA STA PT SEX CU MINE DAR IMI ZIKE CA MA IUBESTE ZI DE ZI SI MESAJE AZI SI MULTE ALTELE ..............OI VEDEA CE VA FI SI KUM VA FI DAR NIKI NUMI PLAKE SA IL MINT ASA PE IUBITU MEU STIU CA EL NU AR ENIKI O VINA CU CE PATESC EU IN VIATA MEA SI AMI ALES CA NIKI NU ESTE CEEA CE CAUTAM EU .SAL UIT PE DOMNUL CUM ZIKEA CINEVA PE AIKI OFFFFFFFFFFFFF
nimikkk
Postat pe 27 Martie 2011 19:16
De la: dor72, la data 2011-03-27 19:03:28de la noi?????????????adica si de la tine???????????nimikkkkk
bine zicea Thor...esti pisaloaga rau...




draga,ce imi pasa mie ca unii ma considera pisaloaga,datorita faptului ca nu fac parte din "grupul nadejdia",ca voi.nu sunt pisaloaga Dor dar nu suport sa va bateti joc de adolescenti.daca nu aveti ce sa o invatati,ce sfaturi sa-i dati,lasati fata in pace si luati-va la misto intre voi.radem ,glumim dar intre noi.ok?
vuvuzela
Postat pe 27 Martie 2011 19:17
IAMUMARITEI LA CINE TE REFRI LA BLONDINA SAU AL MINE?¿
nimikkk
Postat pe 27 Martie 2011 19:18
De la: blondina_X, la data 2011-03-27 19:07:03
Imi pare rau dar eu am vb cat se poate de serios...Daca ai deduce mai bine si daca ai crede ca nu am vb serios,sincer nu cred k mi'as mai bate capu sa va scriu sa citeasca altii care se cred mai inteleptii.


nimeni nu se crede intelept aici...ceilalti cred despre unii ca ar fi intelepti...poate au ceva experienta in plus...atat.
iar problema te vine din lipsa de experienta, din necunoastere si o anume naivitate ( specifica varstei)
sentimentele tale sunt amestecate tocmai pentru ca , la varsta ta, visezi la feti frumosi si cai albi si crezi ca vor aparea intr-o zi...
nu stiu ce fac oamenii astia doi, atunci cand sunt cu tine, dar cu siguranta ai cateva modalitati prin care ii poti compara,diverse situatii in care poti sa ii cunosti, sa ii vezi cum reactioneaza
pot sa iti spu doar ca nu e corect fata de niciunul din voi sa continuati in acest cerc vivios
daca ti-e frica de viitor, nu il vei trai niciodata...
dor72
Postat pe 27 Martie 2011 19:20
De la: esme, la data 2011-03-27 19:16:40ge, mai stii?! cine stie ce zace in hruba interioara a fiecareia dintre noi?!


eu zic ca doua batai strica, esme. nicidecum 2,3 sau n parteneri (partenere), la casa omului...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 27 Martie 2011 19:22



Eu tak, nu pot zike nimikkk
tatoo
Postat pe 27 Martie 2011 19:23
pai, ge, atunci, confuzie ar scrie pe noi, adica am fi variante invariabile ale blondinei!

tatoo, taci pt ca stii tu ce stii ori chiar nu stii?
esme
Postat pe 27 Martie 2011 19:26
nimikkk, sentimentele sunt atat de puternice, tocmai pentru ca nu s-a consumat relatia...dupa ce pune mana pe tine si isi satisface pofta, te vei mira si tu ce balaur ai sa descoperi
barbatii DE GENUL ASTA sunt in stare sa umble si 2 ani, pana isi ating scopul, iti insira tot ce vrei tu sa auzi si dupa aia iti provoaca cele mai mari suferinte, crede-ma
mesaje si tra la la ...nu fi naiva... daca e pensionar, are timp si poate sa te caute zilnic...pe tine si pe alte cateva "fraiere" care i-au picat in plasa
nu am fost prea atenta la ce ne-ai spus despre el ( daca are nevasta acasa)...daca o are, asa a trait mereu...un afemeiat...ala si din sicriu se ridica daca e una care ii cade cu tronc...
dor72
Postat pe 27 Martie 2011 19:28
De la: esme, la data 2011-03-27 19:26:26pai, ge, atunci, confuzie ar scrie pe noi, adica am fi variante invariabile ale blondinei!


da pe naiba. blondina se alinta si ea. adesea, aparitia celui de-al doilea partener clarifica lucrurile intr-o casnicie, sau chiar o consolideaza:PP
iar daca ambii starnesc confuzie, inseamna ca sunt amandoi cel putin la fel de buni, acolo unde trebuie!...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 27 Martie 2011 19:28
da` unde trebuie, ge?
esme
Postat pe 27 Martie 2011 19:31
De la: dor72, la data 2011-03-27 19:20:09
De la: blondina_X, la data 2011-03-27 19:07:03
Imi pare rau dar eu am vb cat se poate de serios...Daca ai deduce mai bine si daca ai crede ca nu am vb serios,sincer nu cred k mi'as mai bate capu sa va scriu sa citeasca altii care se cred mai inteleptii.


nimeni nu se crede intelept aici...ceilalti cred despre unii ca ar fi intelepti...poate au ceva experienta in plus...atat.
iar problema te vine din lipsa de experienta, din necunoastere si o anume naivitate ( specifica varstei)
sentimentele tale sunt amestecate tocmai pentru ca , la varsta ta, visezi la feti frumosi si cai albi si crezi ca vor aparea intr-o zi...
nu stiu ce fac oamenii astia doi, atunci cand sunt cu tine, dar cu siguranta ai cateva modalitati prin care ii poti compara,diverse situatii in care poti sa ii cunosti, sa ii vezi cum reactioneaza
pot sa iti spu doar ca nu e corect fata de niciunul din voi sa continuati in acest cerc vivios
daca ti-e frica de viitor, nu il vei trai niciodata...


Is constienta ca nu este corect fata de ei doi...dar cu confuzia mea cum ramane:(...Probabil nu is sigura pe niciunu de aia sunt eu asa...In viata trebe sa le gustam pe toate cate umpic,mie greu sa fiu sincera dar sper ca voi reusi.Sinceritatea e mai buna ca orce.
blondina_X
Postat pe 27 Martie 2011 19:32
De la: esme, la data 2011-03-27 19:31:54da` unde trebuie, ge?


stie ea, fata, bine de tot!:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 27 Martie 2011 19:32
De la: blondina_X, la data 2011-03-27 19:32:17
Is constienta ca nu este corect fata de ei doi...dar cu confuzia mea cum ramane:(...Probabil nu is sigura pe niciunu de aia sunt eu asa...In viata trebe sa le gustam pe toate cate umpic,mie greu sa fiu sincera dar sper ca voi reusi.Sinceritatea e mai buna ca orce.


no vezi... ca doar n-o sa tii numai sare in bucatarie. mai tii si piper, si oregano, si enibahar...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 27 Martie 2011 19:34
DOR DA STIU POATE AI DREPTATE ASTA ESTE SI PROBLEMA CA NU MAI TIU CE SA CRED ATUNCI AM SA STAU 2 SAU 3 ANI FARA SA FAC NIMIK SA VEDEM CE SE INTMPLA DAR CU IUBITUL MEU CE FAC AKUM?CA DACA AFLA?
nimikkk
Postat pe 27 Martie 2011 19:34
De la: eu_geminy, la data 2011-03-27 19:28:37
De la: esme, la data 2011-03-27 19:26:26pai, ge, atunci, confuzie ar scrie pe noi, adica am fi variante invariabile ale blondinei!


da pe naiba. blondina se alinta si ea. adesea, aparitia celui de-al doilea partener clarifica lucrurile intr-o casnicie, sau chiar o consolideaza:PP
iar daca ambii starnesc confuzie, inseamna ca sunt amandoi cel putin la fel de buni, acolo unde trebuie!...:P
:))))


La mine nu are ce sa consolideze pt k nu sunt casatorita...prea devreme pt asta deocamdata:)))
blondina_X
Postat pe 27 Martie 2011 19:35
no, atunci baga mare, blondino, ca ai de unde alege. si ia-le si barbatii invidioaselor astea care ii neglijeaza si stau pe site...:)))
eu_geminy
Postat pe 27 Martie 2011 19:36
De la: eu_geminy, la data 2011-03-27 19:36:59no, atunci baga mare, blondino, ca ai de unde alege. si ia-le si barbatii invidioaselor astea care ii neglijeaza si stau pe site...:)))


Daca atat te ajuta si pe tine mintea ce ma pot astepta de la altii...i-ai tu.
blondina_X
Postat pe 27 Martie 2011 19:39
hahaha, ge! carevasazica, stie!
esme
Postat pe 27 Martie 2011 19:39
Geeeeeee...te lovisi la cap mami??
da sa pup sa treaca


eladaela
Postat pe 27 Martie 2011 19:41
blondino, nu mie imi plac barbatii la greu, ci tie... asa ca declin oferta...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 27 Martie 2011 19:41
De la: esme, la data 2011-03-27 19:39:49hahaha, ge! carevasazica, stie!


cum naiba sa nu stie?... macar a recunoscut ca vrea sa-i guste pe toti...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 27 Martie 2011 19:42
De la: tatoo, la data 2011-03-27 19:23:00


Eu tak, nu pot zike nimikkk




tatoo,sincer imi esti simpatic,dar nu inteleg cum apreciezi tu mereu aberatiile unora?
vuvuzela
Postat pe 27 Martie 2011 19:44
De la: eu_geminy, la data 2011-03-27 19:41:41blondino, nu mie imi plac barbatii la greu, ci tie... asa ca declin oferta...:P
:))))


Deja esti penibila...scuteste-ma
blondina_X
Postat pe 27 Martie 2011 19:45
eladaela
Postat pe 27 Martie 2011 19:46
De la: blondina_X, la data 2011-03-27 19:45:21
De la: eu_geminy, la data 2011-03-27 19:41:41blondino, nu mie imi plac barbatii la greu, ci tie... asa ca declin oferta...:P
:))))


Deja esti penibila...scuteste-ma


hai nu serios... :))))
1. nu sunt femeie.
2. scutita vei fi, cand nu te vei mai expune. ai ales sa fii cap de afis, acum suporta...:D

iti urez mult succes in atingerea scopului tau de a gusta tot ce prinzi...:P
si precum ai spus, presimt ca iti va fi foarte greu, dar probabil ca vei reusi.:D
:)))))
eu_geminy
Postat pe 27 Martie 2011 19:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
relatia cu o alta etnie 4 De la: anakin 4 Ianuarie 2010 10:25
Unde sunteti? 89 De la: Ines 14 Martie 2012 16:36
STADIUL OMENIRII IN PREZENT 2 De la: elisabeta_boia 22 Ianuarie 2012 14:09
Intrebare. 44 De la: ulygarbo 11 Aprilie 2017 01:07
CUM SE POATE DARAMA UN APARTAMENT 30 De la: garbo164001 26 August 2010 12:23
Setari Cookie-uri