sunt confuza...oare???

vezi fato, cum ti-ai revenit?
dor72
Postat pe 18 Martie 2011 22:57
De la: blondina_X, la data 2011-03-18 22:54:32Ati inceput iara sa stricati subiectele altora cu prostiile voastra...cand se mai maturizeaza omul...Of Doamne


da' fa-le tu bune, nah...:)))
eu_geminy
Postat pe 18 Martie 2011 23:05
mmmmda.... ca de obicei, vorbiti mult si nu spuneti nimic !!!! eu unul zic sa folosesti, tu blondino... metoda cu "an tan te, dize mane pe, an tan te.... si pe cine pica "te"... pe ala sa-l alegi ! altfel ramai tot timpul confuza si nu mai ramai si lauza.... !!! ce n-am inteles eu din postarea ta e.... cum naiba putem sa te ajutam ! sau poate nici nu ai vrut asta ?
si, fara rautate.... te intreb si eu, acelasi lucru: "cand se mai maturizeaza omul...Of Doamne" dar fara sa-l amestec pe Doamne... ca El saracu, nu are nici o legatura cu dezvoltarea ta ca om !
barboneli
Postat pe 18 Martie 2011 23:13
eu zic sa ii pastrezi pe amandoi, ce atata...si vezi care te lasa primul...ca or sa vada si ei pana la urma cat de ,,confuza,, esti
MARILENA_25
Postat pe 19 Martie 2011 09:49
De la: barboneli, la data 2011-03-18 23:13:33mmmmda.... ca de obicei, vorbiti mult si nu spuneti nimic !!!! eu unul zic sa folosesti, tu blondino... metoda cu "an tan te, dize mane pe, an tan te.... si pe cine pica "te"... pe ala sa-l alegi ! altfel ramai tot timpul confuza si nu mai ramai si lauza.... !!! ce n-am inteles eu din postarea ta e.... cum naiba putem sa te ajutam ! sau poate nici nu ai vrut asta ?
si, fara rautate.... te intreb si eu, acelasi lucru: "cand se mai maturizeaza omul...Of Doamne" dar fara sa-l amestec pe Doamne... ca El saracu, nu are nici o legatura cu dezvoltarea ta ca om !


"an tan te,dize mane pe,an tan te..."

Asa da! Cel mai sfat concret!
Acu esti multumita?
tatoo
Postat pe 19 Martie 2011 10:13
Draga Blondino,alege-l pe cel care te face sa simti ..FLUTURI IN STOMAC...!!Ala-i !!
elisabeta_boia
Postat pe 19 Martie 2011 12:58
De la: tatoo, la data 2011-03-18 02:20:10
De la: cricat, la data 2011-03-17 22:42:31mie mi s/a incretit parul ...


Mie mi s-a intarit...
TE LAUZIIII !!!!
elisabeta_boia
Postat pe 19 Martie 2011 12:59
hmmmmm, ciudata evolutie
crilore
Postat pe 19 Martie 2011 13:29
Buna tuturor!
Blondino, o sa incerc sa te ajut cu o idee. Nu te pot judeca daca ii iubesti pe ambii sau nu si nici nu stiu exact ce simti, dar daca ai fi sora mea sau fiica mea as incerca sa te ajut facandu-te pe tine sa intelegi care iti sunt prioritatile intr-o relatie. Alege sa ramai cu cel ce il simti mai aproape de sufletul tau. E imposibil sa aibe fiecare aceeasi greutate in balanta. Sigur au multe diferente, de fapt ai zis ca se completeaza atunci compara-i sa vezi ce ti-ar lipsi mai mult daca ai pierde pe x si daca e ramai cu el. Oricum e greu, ai o varsta frageda, nu ne-ai dat destule detalii, de cat timp ii cunosti, in ce relatie esti cu ei, etc. Dar ma bucur totusi ca ai inteles, nu e indicat sa ramai cu ambii, desi e la moda trio. Inteleg, iti va lipsi celalalt dar ramanand cu ambii cred ca ai trai in stres, si apoi "cine alearga dupa 2 iepuri..."
Poate daca ne dai mai multe detalii te putem sfatui mai bine. Oricum eu iti doresc success in alegerea pe care o vei face si timpul sa-ti dovedeasca alegerea corecta pt tine. Pe curand cu vesti mai bune!
mirabai
Postat pe 19 Martie 2011 20:15
stiti ce... pana se hotaraste blondina noastra, hai sa facem pariuri ! sa-l numim pe primul, care deja era: UNO, si pe cel care a aparut (cand nu trebuia...): NOU ! voturile noastre, sa fie stranse de tatoo sau thor, ca va cunoaste mai bine !
eu votez pentru NOU ! deci un vot, ptr. NOU !
next !
barboneli
Postat pe 19 Martie 2011 23:27
ONU
eladaela
Postat pe 19 Martie 2011 23:31

Ce faci Barb???Pai tu crezi ca ea-i proasta sa ne mai dea rezultatul?
Si daca s-a hotarat sa-i pastreze pe "ambii-amandoi"?
tatoo
Postat pe 19 Martie 2011 23:32
TREI...io zic trei
eladaela
Postat pe 19 Martie 2011 23:33

aaaaaaaaaaaa...ai venit dupa mine ?Mi-ai dat raspunsul dincolo?
tatoo
Postat pe 19 Martie 2011 23:33
DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
eladaela
Postat pe 19 Martie 2011 23:35
De la: tatoo, la data 2011-03-19 23:32:29
Ce faci Barb???Pai tu crezi ca ea-i proasta sa ne mai dea rezultatul?
Si daca s-a hotarat sa-i pastreze pe "ambii-amandoi"?


paiii.... blondina ne-a cerut sa decidem, nu ? votand (cuvantul pariu nu se potriveste....) o ajutam sa decida si ea ! daca iese UNO... il alege pe el, daca iese NOU... atunci cu NOU ramane ! si de ce sa nu ne dea rezultatul... ? nu pierde nimic si altadata, daca mai apar multi, o mai ajutam ! are incredere in noi ! si bine face. asa ca, treceti la vot, repede... pana nu mai apare si al trei-lea, al patru-lea.... al sase-lea.... etc ! (am sarit peste al 4-lea si al 5-lea, ca nu erau de fason....!)
next !
barboneli
Postat pe 20 Martie 2011 00:14
De la: eladaela, la data 2011-03-19 23:31:33ONU
Frumos joc de litere...si amRAS..!1Mereu reusesti sa ma binedispui cu un maimutoi,cu o exclamatie...esti formidabila! A,mi-am amintit cum se spune: PIRAMIDALA !!!
elisabeta_boia
Postat pe 20 Martie 2011 10:09
CEl cara a apararu cand nu trebuia de el imi era drag de mult de ceva anii...dar noi ne certam din orce nu ne intelegeam mai deloc...Cand vream eu sa fiu cu el credea ca fac mijsto de el sh cand vrea el sa fim impreuna mie imi placea numai sa imi bat joc,deci in concluzie era si timpu sa fim impreuna.Dar acuma cand il am ....Pe al doilea l-am cunoscut la lautrai era foarte inisistent in privirile lui se uita inisitent si mie mi-a fost drag de el de la inceput,am vb ore intregi la telefon si dupa cateva zile imi spune k este confuz nu l-am mai cautat doua zile dar nici el si cand am intrat pe mess dupa 2 zile a intrat pe mine direct si ma intrebat daca m-am suparat pe el si eu i-am zis k nu pt k nu am dece si el mi-a zis k nu poate sa stea fara mine si in alea doua zile m-am intalnit cu "iubitu visurilor mele":))) si de atunci am rams impreuna.si cu celalalt am ramas:(
blondina_X
Postat pe 22 Martie 2011 18:36
blondino, nu esti cam confuza in seara asta?
sau esti matolita?
dor72
Postat pe 22 Martie 2011 21:04
Traieste-ti viata din plin acum cat este timpul!
Daca simti ca asta iti place continua sa mentii relatiile asa cum sunt acum pana cand s-or rupe si apoi incepi alta.
Nu-ti face grija continua asa, bucura-te de viata!
Mai e pana cand iti vei gasi jumatatea cu adevarat.

SUCCES!
liviuvoica
Postat pe 23 Martie 2011 22:05
ti-as dori sa fi tu,jumatatea aia.. ,sau sfertu'..,sau..

succes..
roby_cado
Postat pe 24 Martie 2011 09:21
pana si nervii mi-au murit de nervi ! la ultima interventie a blondinei ochii mei au hotarat ca vor ochelari...
pun pariu ca toti ati fost mai smart si nu v-ati omorat sa descifrati...
namyi
Postat pe 24 Martie 2011 16:54
si te-au ajutat cu ceva? ( ochelarii aia)
ti-au mai inlaturat din ceata?
dor72
Postat pe 24 Martie 2011 20:59
inca ma cert cu ei si ii rog sa iasa din shoc...
namyi
Postat pe 24 Martie 2011 21:59
De la: liviuvoica, la data 2011-03-23 22:05:42Traieste-ti viata din plin acum cat este timpul!
Daca simti ca asta iti place continua sa mentii relatiile asa cum sunt acum pana cand s-or rupe si apoi incepi alta.
Nu-ti face grija continua asa, bucura-te de viata!
Mai e pana cand iti vei gasi jumatatea cu adevarat.

SUCCES!


Asa ma gandeam si eu sa imi traiesc viata...dar cu capu pe umeri,nu sa ma arate lumea pe strada.Sincer nu cred k imi doresc o relatie serioasa pt k vad ce se intampla cu barbatii astea,nu merita nimic.
blondina_X
Postat pe 24 Martie 2011 22:00
De la: blondina_X, la data 2011-03-24 22:00:30
De la: liviuvoica, la data 2011-03-23 22:05:42Traieste-ti viata din plin acum cat este timpul!
Daca simti ca asta iti place continua sa mentii relatiile asa cum sunt acum pana cand s-or rupe si apoi incepi alta.
Nu-ti face grija continua asa, bucura-te de viata!
Mai e pana cand iti vei gasi jumatatea cu adevarat.

SUCCES!


Asa ma gandeam si eu sa imi traiesc viata...dar cu capu pe umeri,nu sa ma arate lumea pe strada.Sincer nu cred k imi doresc o relatie serioasa pt k vad ce se intampla cu barbatii astea,nu merita nimic.



si ce se intampla "CU BARBATII ASTEA"....de ce nu merita nimic ???? tu crezi K meriti mai mult ???? si cum o sa te bucuri tu de viatza.... fara "barbatii astea" ? ne-ai spus K pana acum, te-ai bucurat, plus K, a mai aparut unul.... !!! nu esti sincera ! capul pe umeri, nu e o idee rea.... dar fak pariu K si cu capul in.... (sa ma scuze doamnele.....) iar nu e o idee rea ! de fapt, nu inoiesc nimic.... oricum, ai succes si de la mine ! nu conteaza la ce.... principalul sa ai succes !
barboneli
Postat pe 24 Martie 2011 22:44
mai barbo, esti culmea!
Ce vrei tu sa merite atatia barbati care impart o singura femeie? Io cred ca o blondina confuza...sa aiba ei la ce sa se gandeasca...

succesuri, barbo, succesuri...ca e mai multi...

Liviu, esti beton!
e clar ca blondina asta vrea un intreg, da ea da numai peste jumatati...si atunci, ca sa se simta implinita, ii aduna...cate 2...3.pana se fac un intreg...si cand se rupe intregul...o ia de la inceput
Unde traiesti, neica?
dor72
Postat pe 25 Martie 2011 14:33

Heeeii, fetito!... mai usurel cu complimentele pt alti barbati, da? Sunt cu ochii pe tine!

Oups...nu era compliment!
Brava, printisoara mea
tatoo
Postat pe 25 Martie 2011 15:37
nime' nu-i ca tine!
dor72
Postat pe 25 Martie 2011 16:08
Barbo,Barbo..dar si cand barbatul sta cu capul intre...mama,mama...ce bine EEE!!De ce nu spui?Asta o tii secret?Nu-i frumos...!Hai,te pup!
elisabeta_boia
Postat pe 25 Martie 2011 16:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
credeti ca exista amanti platonici? 49 De la: madita 10 Februarie 2011 19:43
iesire 21 De la: ana_KatVonD 16 Ianuarie 2013 16:13
ATI MAI VAZUT VREO SEFA DE PROMOTIE CARE SA NU FI ABSSOLVIT LA FINAL ANUL? 9 De la: quasaria 5 Aprilie 2010 22:18
Barbatul Fecioara 30 De la: garbo_6586 20 Septembrie 2018 04:55
Am adaugat o noua rubrica in blogul nostru de astrologie 2 De la: AGAPI_MOU 1 Septembrie 2009 22:09
Setari Cookie-uri