sunt confuza...oare???

De la: betty37, la data 2011-03-25 16:49:51Barbo,Barbo..dar si cand barbatul sta cu capul intre...mama,mama...ce bine EEE!!De ce nu spui?Asta o tii secret?Nu-i frumos...!Hai,te pup!


pai mai Betty ,dar daca n-are intre ce sta?
namyi
Postat pe 25 Martie 2011 16:53
Daca n-are???NE OFERIMMMMM !!!!!Ce nu facem ptr. Garbo???!!!
elisabeta_boia
Postat pe 26 Martie 2011 01:09
esti darnica fata mea...jos palaria
namyi
Postat pe 26 Martie 2011 01:13
palaria?????? e suficient?
dor72
Postat pe 26 Martie 2011 08:08
am gasit-o pe blondina x
elo, allegra, asta e, poftiti
dor72
Postat pe 26 Martie 2011 23:53
blondina x
elodia
Postat pe 26 Martie 2011 23:58

mai esti confuza? (elodie)
dor72
Postat pe 27 Martie 2011 00:00
sunt, of cors bicoz nu pricep ce ai cu topica la CIORBA MEA ?
elodia
Postat pe 27 Martie 2011 00:03
du-te si te culca. esti obosita. e o gluma de pe alt topic... nu pot sa iti explic fiecare lucru, nu suntem la scoala
dor72
Postat pe 27 Martie 2011 00:06
S-a mai intamplat, dar e tragica povestea.Citeste Doamna mica din casa mare, e asemanator.Nu e nprmal dar cate sunt normale. Ideea e ca suferi, oricum. Iubirea apare si pleaca dupa dorinta de aceea , prietenia are valoare.Mizeaza pe ea.
cercelmarilena
Postat pe 27 Martie 2011 05:31
incearca sa gasesti unul cu care sa te competezi tu ....bafta
lovetosin
Postat pe 27 Martie 2011 07:25
Te lasi purtata de val,de atitudinea unuia si a celuilalt.Ti-ai dori ca din cei doi sa faci unul intreg.Daca mai vine si un al treilea ,aici apare problema ta interioara,indecizia ta.Nu ai stabilitate,nu stii ce vrei,iar ca sa nu o mai lungesc,ar trebui sa-i lasi pe amandoi si sa treci la al treilea.Asa te vei linisti tu ca persoana ,atat sufleteste cat si psihic.Daca intr-adevar iubesti,iubeste acea fiinta,nu compara.Cand ajungi in stadiul asta relatia este deja compromisa.L-ai luat pe primul,sa nu regreti niciodata.Numai bine !
zenit
Postat pe 27 Martie 2011 08:13
Nu e nimic ciudat in ceea ce ti se intampla.. Stii cum esti tu..esti femeia care are doua cosuri cu mere, amandoua par identice, dar numai aparent. Incerci sa alegi si u stii ce...
Spui ca se completeaza reciproc.... Asta ar trebui sa te puna pe ganduri. Inseamna ca sunt ca doua componete ale unui intreg, care .....lipseste.
Analizeaza foarte bine ceea ce conteaza cu adevarat pentru tine. Numai atunci vei gasi o cale de a rezolva dilema. Concentreza-te pe ceea ce vrei si nu te pierde in detalii sau emotii.
consuela64
Postat pe 27 Martie 2011 08:24
De la: cercelmarilena, la data 2011-03-27 05:31:36S-a mai intamplat, dar e tragica povestea.Citeste Doamna mica din casa mare, e asemanator.Nu e nprmal dar cate sunt normale. Ideea e ca suferi, oricum. Iubirea apare si pleaca dupa dorinta de aceea , prietenia are valoare.Mizeaza pe ea.

Asta-i sfat? Sa o pui pe blondina sa citeasca? Vrei sa inceapa sa stie sa si scrie acum.
Doara
Postat pe 27 Martie 2011 08:39
Draga mea, e complicat, dar un lucru pot sa iti spun sigur din proprie experienta, oricum ai alege cineva va fi ranit, cel mai important este ca tu sa nu fii...la mine asa s-a intamplat.
garbo079450
Postat pe 27 Martie 2011 08:39
bine zis!
elly2704
Postat pe 27 Martie 2011 09:13
pune pe o hirtie ce face unul si ce face celalalt raspunde asa cum consideri ca este corect nu te minti si in final trage o linie da cu batul si cel care are pnctajul mai mare ramine ,cu celalalt vb serios si o termini si te calezi pe unu singur fara sa mai faci comparatie .Sufletul poate se elibereaza si poti face ce doresti atentie fara celalalt ca de te mai gindesti asa vei boli pina ramai SINGURA si RATACITA. BAFTA MULTA
ghurdubaie
Postat pe 27 Martie 2011 09:21
Sotul catre sotie pe patul de moarte:-Daca eu mor ,tu sa te casatoresti cu un barbat tot de varsta mea de 50 de ani.
-EA:-Si daca n-am sa gasesc unul de 50 de ani pot sa iau 2 de 25 ?
ticuta2IV1940
Postat pe 27 Martie 2011 09:25
De la: blondina_X, la data 2011-03-17 21:29:36Si intr-un final totusi ... A aparut atunci cand nu trebuia dar nu pot sa il las,mie drag si de el dar si de celalalt.Nu stiu ce vreau defapt mie drag de amn2 dar cu unu trebuie sa ma decid.Nu e de bine intre doua scaune.Dar chestia este ca nu stiu ce simt cu adevarat pt ei cu adevarat si nu pot sa ma decid,se completeaza unu pe celalalt cel putin asa simt eu.As vrea sa ma ajuta'ti sa imi dai sfaturi pt ca simt nevoia sa fiu corecta fata de el...desi mie greu.


Astept decizia voastra....



blondino sigur la o legere intre cei 2 e topicul si nelamurirea ta?...daca e asa solutia simpla ar fi cauta-l pe nr3...>sau vrb cu nr 1 sa-ti "ofere" mai multa atentie...pe draq ...da-o naibii de idee joaca-te cu amindoi....tre sa faca cineva si deastea simte-tebine fetele ce draq doar traiesti ptr tine nu ptr altii
misu_79
Postat pe 27 Martie 2011 09:25
Draga mea, cine fuge dupa 2 iepuri ii pierde pe amandoi, iar cine sade pe 2 scaune , cade intre ele! Asa si tu, poti sa cazi intre cei 2! Doar tu, poti sa ti faci ordine in gandire, in viata si in suflet! Noi nu stim pe care il iubesti. Tu trebuie sa te decizi, pe care l doresti cu adevarat! Tu hotarasti asta! Bafta in iubire!
Jojolin
Postat pe 27 Martie 2011 10:16
Vorbeste cu inima ta mai mult,,,,
Fi hotarata si afla ce doresti de la viata pe aceasta Planeta.
Multi confunda Sexul cu adevarata iubire, deci doar tu poti decide care stil de viata iti este potrivita,,,,
NIMENI nu poate hotara scopul tau de acum inainte.
In orice caz sa iubesti pe toti si pe toata creeatia divina,,, va aduc aminte cu toata dragostea , e un dar Divin pe care la-ti ales singuri inainte de a va naste, inainte de a cobora pe Planeta Pamant
Asa ca , fi foarte atenta ce decizii iei.
Sa aveti o zi buna, plina de fericire si pace sufleteasca fara limite, dupa voia divina si vointa voastra.
GHEORGHITA
Postat pe 27 Martie 2011 10:29
..rasp pt blondinax... ...sa-mi placa doua pers in acelasi timp,da, mi s-a intamplat si mie si cred ca tuturor....doar ca nu recunosc...in afara de nnn greseli de ortografie,mai blondinox...hmm,dragostea e ciudata...da,asa e...vine din neant si te loveste instantaneu....ea nu te intreaba,doar te loveste...stiu cum e,dar..sa iubesti in acelasi timp doua pers,nu k nu exista..exista....dar e f grav.Pt k tot timpul esti confuza, frustrata, ai remuscari...nu e deloc bine.Ia o decizie cat mai repede si termina odata cu calvarul asta, care-ti ingreuneaza viata.Nu e bine nici din punct de vedere medical.Nu mai dormi nopti,stai doar si te gandesti...ce sa fac?..am patit-o si eu,dar....doar ii placeam,nu ii iubeam,iar in definitiv am renuntat la amandoi.....urmand k peste 6 luni sa apara un al 3-lea...the best,soo....rabdare..renunta la unul din ei....sau la ambii...
180680
Postat pe 27 Martie 2011 10:32
Se pare ca arzi in flacari ,ai optiunea de a alege ,ori unu ori altul ,daca vor afla ca te dai in doua barci sa sti ca s-ar putea sa ramai fara niciunu ,eu zic ca cel mai corect e sa-ti limpezesti gandurile si sentimentele ,ia-ti o vacanta de cateva zile si nu le raspunde la telefon ,vei observa ca unul dintre cei doi are sa-ti lipseasca mai mult . alegerea este importanta desi intotdeauna ai sa algi gresit .
augustin
Postat pe 27 Martie 2011 10:40
poi dak ti`s dragi aman2, fi cu aman2, ce are? dak ai asa o inima mare incat sa incapa amandoi..poate mai vine si al 3 lea. :D
iustina21
Postat pe 27 Martie 2011 11:17
si cheama-l tu si pe Liviu...si sa vezi ce mishto o sa iasa...
dor72
Postat pe 27 Martie 2011 11:19
De la: esme, la data 2011-03-17 21:50:57auzi, blondino, pai daca se completeaza unul pe celalalt, io zic ca tu esti in plus!
garbo188489
Postat pe 27 Martie 2011 11:59
garbo188489
Postat pe 27 Martie 2011 12:01
De la: blondina_X, la data 2011-03-17 22:00:31Cand iubesti esti oraba tot timpu stai pe ganduri te schimpi practic...dar cand ti drag de altcineva nu esti chiar asa esti mai confuza mai incerci altceva sa vezi cum e sa alegi ce e mult mai bun pt tine.


Pai alege-l pe cel pe care-l iubesti,nu e logic?Daca nu-l iubesti pe niciunul,da cu banul si ramai cu cel hotarat de hazard!Pentru ca,in definiv,este la fel!Asa-i?
Parerea mea!!
garbo134945
Postat pe 27 Martie 2011 12:35
De la: ticuta2IV1940, la data 2011-03-27 09:25:06Sotul catre sotie pe patul de moarte:-Daca eu mor ,tu sa te casatoresti cu un barbat tot de varsta mea de 50 de ani.
-EA:-Si daca n-am sa gasesc unul de 50 de ani pot sa iau 2 de 25 ?


-Draga,cand o muri unul dintre noi,sa stii ca eu ma insor!!
garbo134945
Postat pe 27 Martie 2011 12:38
alegerea e cea mai grea.si eu am avut si inca mai am asa ceva fata de 2 prietene..si las destinul sa aleaga.adevarul este ca ei reprezinta aspecte ale sufletului tau dar nici unul nu e complet pe al tau suflet.nu fa nici o alegere pentru ca e posibil ca al 3lea sa castige,adica sa intalnesti sufletul pereche in care sa fii TU.care sa te stie si sa il stii.acesta e sentimentul.
daca iti doresti sa comunicam mai multe iti las idul meu.badeamarian666
mariany
Postat pe 27 Martie 2011 12:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Chiloti cu fese push-up pentru un fund bombat? Voi ati purta? 3 De la: Axl_R 30 Mai 2012 16:20
marea mea dezamagire 43 De la: johnson_35 17 Septembrie 2010 20:18
Afemeiat? 1 De la: garbo099510 4 Martie 2010 02:48
criza ne arde viata si casa su babelele de pe Dambovita se piaptana 30 De la: ovidiuar 17 Noiembrie 2010 13:04
javrele de companie 0 De la: 23 Aprilie 2010 14:01
Setari Cookie-uri