nu mai vreau sa imi vars nervii pe el

ne miram ca devenim roboti ,da in momentul in care nu mai ai servici te pierzi am patit si eu asta dar m am bucurat de timpul liber dintre doua servicii l am luat ca un concediu si afost mai bine Adevarul este ca noi suntem dependenti de servici caci nu putem trai fara el ,depozite in banci nu avem ci numai datorii care ne omoara
edy_sword
Postat pe 6 Februarie 2011 19:28
Situatia mea este la fel ca si a ta nu am job din septembrie si imi este foate greu interviuri refuzuri si mai rau cand nu am nici interviuri la care sa ma duc dar eu iau partea buna a lucrurilor ma gandesc la perioada asta ca la o vacanta si ma bucur de ea si de odihna de care am parte si ca sa nu cad in depresie nu ma gandesc ce bine era cand aveam servici ma gandesc la partea rea cand veneam obosita acasa de la servici si nu mai aveam timp de nimic , cat eram de stresata , cum imi era greu dimineata sa ma trezesc sa ma duc la servici etc, Eu incerc sa fiu optimista ca o sa-mi gasesc servici curand si incerc sa nu stresez pe nimeni iar cand vine el de la munca sunt draguta si amabila cu el si tot raul are si un bine eu de cand stau acasa am slabit 6 kg si asta datorita faptului ca mananc regulat si nu mai sunt stresata , sa sti ca eu din cauza stresului de la serviciu m-am ingrasat 10 kg.
Asa ca te sfatuiesc si pe tine sa iei partea buna a lucrurilor si iti doresc bafta sa gasesti un job bun.
konsuella
Postat pe 7 Februarie 2011 13:38
multumesc pt mesaje, sugestii suport. mi-au prins bine sa stiti.
si nu, nu m-am lasat pe tanjeala, insa trebuie sa recunosc ca toate problemele m-au coplesit.
este greu acu msa ies din vria lor, insa treptat o fac.

multumesc pt idei, e minunat sa vezi ca totusi sunt oameni care iti pot da un sfat din tot sufletul, chiar daca nu te cunoscu face 2 face.
Ariad
Postat pe 8 Februarie 2011 18:16
intr-o relatie trebuie sa fim noi insine ,asta esti tu acum si daca relatia este puternica si este ceea ce iti doresti nu-ti face probleme

psiholog Ioana Panculescu
garbo185480
Postat pe 9 Februarie 2011 03:49
http://ladys.ro/a/PACnVlOc
papp_andrea_b
Postat pe 13 Februarie 2011 15:50
multumesc doamna psiholog, asta este. suntem puternici si de data asta, el a fost puternic si pt mine.
acum insa a venit randul meu sa fiu pt el si o voi face din tot sufletul. chiar e omul pe care il iubesc din toata inima si caruia sa ii ofer tot ce am mai bun.
pacat insa ca tot el trebuie sa suporte si perioadele mai rele, pt ca tare mult as vrea sa nu mai ajung la asta vreodata
Ariad
Postat pe 15 Februarie 2011 21:44
zambila
Postat pe 16 Februarie 2011 13:06
zambiiiii......
eladaela
Postat pe 16 Februarie 2011 13:10
zambi, jur ca nu ma mai apuc de fumat :D
Ariad
Postat pe 19 Februarie 2011 10:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
..cum faci o gaina daca n-ai ou... 37 De la: LILO 23 Octombrie 2009 19:05
Cer eu prea mult de la el? Nici nu mai stiu, poate stiti voi... 45 De la: reyya 12 Martie 2010 19:41
VA ROG CITITI 6 De la: tutankhamon 12 Martie 2010 00:28
divort dupa 22 de ani de casnicie 19 De la: chrystal_10 21 Ianuarie 2010 00:04
Ce sa fac? 58 De la: pushika 15 Martie 2010 20:26
Setari Cookie-uri