ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Muntele lui venus

Voteaza
*****Scor: 4.25 din 4 voturi

Buna!
V-ati intrebat vreodata daca zona voastra inghinala arata cum trebuie?
Adica....daca muntele lui Venus e prea proeminent? Daca acea pernuta de grasime e prea mare? :)
Mie sincer mi se pare ca al meu munte e cam proeminent si ma gandesc ca atunci cand voi avea o relatie si, implicit, contacte sexuale, prietenului meu sa nu i se para urat/anormal.....
Ma gandesc sa merg la un consult in legatura cu asta....poate o liposuctie mi-ar elimina piticii de pe creier :)
Voi ce ziceti?
  citeaza   raspunde

la tati ni greu
  citeaza   raspunde

pfffffffffffuuuiiiiiiiiiiii...............ce-nseamna...sa stai prea mult...la caldura?
se-ncinge...oareshce...circuite!!
ce dreaq...chiar n-ai altceva de facut...decat...sa-ti studiezi organele si...anatomia?

mai...si v-am zis...sa reparati gardu`...si sa tineti poarta-ncuiata!!
  citeaza   raspunde

da!!!mai!!
stiti...cand ii LUNA PLINA...muntele lui venus ii preocupa "pe unii"
norocul ii ca avem luna plina odata pe luna sau cel mult de doua ori
in rest..plictiseala mare

citeaza   raspunde

well....da, ma preocupa...
Multumesc pt ironii, ma ajutati mult!
  citeaza   raspunde

Bre, ca sa iti facem pe plac, iote aici, de la mine: da, io m-am intrebat. Da' care-i zona aia inghinala? E in fata usii de la casa, nu? Adica, you know... partea aia cu gazonu' tuns la milimetru...
  citeaza   raspunde

Anyway, lacramatii nu am primit niciodata de la vecini, so, rezulta de aici ca zona aia inghinala a mea arata cum trebuie. Si e normal sa fie asa, din moment ce scoteam masina de tuns iarba in fiecare saptamana...
  citeaza   raspunde

Dap, partea cu gazonul...nu ma refeream daca e tuns gazonul sau nu...ma refeream daca e ma proeminenta zona in sensul ca are mai multa grasime decat trebuie...
  citeaza   raspunde

haaaaaaa taaaare,eu cel putin am baut,am luat personalul (lapt) cu mine imi pudrez nasul.haaaaaa tare fatuca....stai asa sa imi pudrez ......haaaaaaaaaa draguto fugi la frizer,frezat,coafat,parfumat ceri model( mustacioara) angin...intelegi tu scumpo haaaaaaaaaaaaaaa faci poza in oglinda ,sau il pui pe frizer,haaaaaaaa,sa ma scuze 'babele" ca nu stiu ele de freza venusiana......haaaaaaaaa oooops a venit soacra-mea.gata mi-am pudrat si nasucul haaaaaaaa.fatuca bafta la frizer.esti fatala venusiano. sa ne trimiti o poza...haaaaa gata pupicei "bunicilor" ......nimic nu stiu saraciiii...haaaaaaaa,unde esti Q...demential...o fi de wiziki...
  citeaza   raspunde

citeaza   raspunde

da Nuti poti sa stii ca si eu la fel
  citeaza   raspunde

care va sa zica, am rams siderat, da' nu-i bai, o sa sterg prunca la cuuur, o sa-i fac freza la venus, da'ce-i aia pana la urma ???
  citeaza   raspunde

cred ca dupa Venus vi tu..... tanti
  citeaza   raspunde

alta problema cu fizionomia?
cum i-am spus si lui "yonut"....lasa-ti breton si gata!
  citeaza   raspunde

citeaza   raspunde

ntz,ntz,ntz dar rele mai sunteti.....ma uimiti
fata are nevoie de ajutor(,psihologic) si voi ce ii oferiti....?

mai muntele venus, vorba lui Ufishor,ai incercat sa lasi breton???
io stiu poate te ajuta cumva cu ceva
  citeaza   raspunde

ce probleme mari au unii...........
  citeaza   raspunde

unde esti tu tepes doamne??!
  citeaza   raspunde

sa dea foc la puscarie
si la casa de nebuni.........
  citeaza   raspunde

thorule, tu esti cu gandul la mare, la vapoare si la plaja pe gazoane vezi ca nu e vorba de peni'sula acolo cica e vorba un munte . deci, nu e peisaj marin .
  citeaza   raspunde

mai...si totushi..de ceva vreme...muntele asta...` a lu` venus...tot treneaza!!!
oare...de ce nu-l escaladeaza...nimeni? ...ca tot e atat de ravnit?
  citeaza   raspunde

nenea ovi, nici muntii nu mai sunt ce-au fost....
n-auzi ca cica -i de facut o liposuctie!
  citeaza   raspunde

deci ...ma gandeam ca ......daca ar incerca o liposuctie pe creier , sigur i-ar pieri piticii de pe munte.........
  citeaza   raspunde

eu stiam ca pe munte traieste doar capra neagra....sunt si pitici?
  citeaza   raspunde

ufishor...zau de mai poci intelege!!!
probabil ca...pe atata muntele...o fi si...un pitic ce-l domina!!!
si...dupa dominare...se localizeaza si el...saracu`...ca orice parazit...undeva!!!
acu`...zau...eu nu vreau sa fiu rau...dar...intrebam...si yo...ca omu`...deh!!!
astept...raspuns...inca!!!
  citeaza   raspunde

haaaaaaaa,buna fete si baieti si viata lunga sa aveti.am o' durere de cap' asa ca toata noaptea m-am gandit la cum sa escaladam,scz sa frezam muntele Venus cu subiect si predicat haaaaaaa.unde este micuta venusiana?haaaaaaaaaaa.sincer?esti cea mai tare pana acum cu subiectul tau.ai castigat premiul cu psiholoaga.mi-a spus mie.i-ai blocat pe toti,desi acest subiect este la moda si acum si in trecut.uite dragul meu Thor mai mucalit,a raspuns cu subiect si predicat.restul au facut pe mironositeleee,auuuuu haaaaaaaaa ma doare caaaapul,desi sincer "io nu am pitici',nu mey...super un subiect mirobolant haaaaa ,draga de ea o intereseaza cosmetizarea ,imaginea venusiana.ce nu ati invatat in clasa a VIII a "igiena"?haaaaaaaaaaaaaaaaa.
  citeaza   raspunde

De la: vuvuzela, la data 2011-01-24 17:47:26haaaaaaaa,buna fete si baieti si viata lunga sa aveti.am o' durere de cap' asa ca toata noaptea m-am gandit la cum sa escaladam,scz sa frezam muntele Venus cu subiect si predicat haaaaaaa.unde este micuta venusiana?haaaaaaaaaaa.sincer?esti cea mai tare pana acum cu subiectul tau.ai castigat premiul cu psiholoaga.mi-a spus mie.i-ai blocat pe toti,desi acest subiect este la moda si acum si in trecut.uite dragul meu Thor mai mucalit,a raspuns cu subiect si predicat.restul au facut pe mironositeleee,auuuuu haaaaaaaaa ma doare caaaapul,desi sincer "io nu am pitici',nu mey...super un subiect mirobolant haaaaa ,draga de ea o intereseaza cosmetizarea ,imaginea venusiana.ce nu ati invatat in clasa a VIII a "igiena"?haaaaaaaaaaaaaaaaa.
  citeaza   raspunde

vulvuzeaooooooo.......dde cand nu ne-am mai intalnit noi!!!
ia...lamureste-ma te rog...si pe mine...despre ce vrei tu...sa vorbim...acum...noi...pe topic!!!
nu de altceva...dar...sincer...nu vreau sa-ti ies din fire!!!
deci..te rog...pune-me-n tema!!!
  citeaza   raspunde

scz pt dubla,garbo considera ca merita,daca nu repara muntele,asta tehnica...
  citeaza   raspunde

De la: ovidiu42, la data 2011-01-24 17:50:08vulvuzeaooooooo.......dde cand nu ne-am mai intalnit noi!!!
ia...lamureste-ma te rog...si pe mine...despre ce vrei tu...sa vorbim...acum...noi...pe topic!!!
nu de altceva...dar...sincer...nu vreau sa-ti ies din fire!!!
deci..te rog...pune-me-n tema!!!

Ovidiule multumesc pt floricica,dar sincer nu ma bag peste mirobolanta venusiana.este o tema cam rara,dar este totusi o tema de "studiu' haaaaaaaaa.eu am raspuns ieri .nu ai citit?uite a raspuns si Thor.nu va ascundeti dupa 'muntele Venus'?,si tancii de 2 ani stiu da masina de ras.haaaaaaaa atat e de spus.tipa a castigat concursul psiholoagei.haaaaaaaa
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: