SCRISOARE CATRE PRIETENA MEA

Mda..... ar vrea ei
cricat
Postat pe 27 Octombrie 2010 21:46
mey, cri, tu bine zici...

daca no_identity, in planul ei "marsav" s-o fi gandit cu adevarat la pretena ei, ca sa-i arate ce bun e el, si ce pierde?!:P
:))
eu_geminy
Postat pe 27 Octombrie 2010 21:46
superbus, nu ma pun acum sa ma duc pe toapicu celalalt ca numa ma enervez, steaua e o rusine, ma enerveaza la culme, astia-s jucatori?
si ma rog de ce te bucuri, ca pierde sau...?
Laura_M
Postat pe 27 Octombrie 2010 21:46
Laura, da' pe buna acuma... asta chiar e motiv de enervare??...:))
eu_geminy
Postat pe 27 Octombrie 2010 21:47
Geminy, chiar trebuie sa explic ca la prosti asa?
Sa fie clar explic ca la prosti.
Daca il mai doream in viata mea nu imi trecea prin gand asa ceva, stiam foarte clar ce am de facut e foarte simplu, omul s-a trezit ca exist s-a bagat und enu ii fierbe oala a aflat ec trebuie si a stat pe capul meu cu telefoanele zi noapte, amenintari etc. Bun, pana aici pricepi? Hai ashea ca la gradinita.

Am vazut ca nu il pot potoli in nici un fel si am zis ca poate e bine sa spun totul cui trebuie sa se potoleasca definitiv.

Evident ca o sa vii cu intrebarea de ce nu ai schimbat nr de telefon?
NU am vrut sa dau 1 milion la cosmote pentru un IDIOT.

In speranta ca, creierasul tau obosit a inteles, iti urez o viata plina de trairi intense.

no_identify
Postat pe 27 Octombrie 2010 21:48
stai ca tre sa-l culc pe pufulete si-ti explic dup-aia
Laura_M
Postat pe 27 Octombrie 2010 21:50
De la: no_identify, la data 2010-10-27 21:48:00Geminy, chiar trebuie sa explic ca la prosti asa?
Sa fie clar explic ca la prosti.
Daca il mai doream in viata mea nu imi trecea prin gand asa ceva, stiam foarte clar ce am de facut e foarte simplu, omul s-a trezit ca exist s-a bagat und enu ii fierbe oala a aflat ec trebuie si a stat pe capul meu cu telefoanele zi noapte, amenintari etc. Bun, pana aici pricepi? Hai ashea ca la gradinita.

Am vazut ca nu il pot potoli in nici un fel si am zis ca poate e bine sa spun totul cui trebuie sa se potoleasca definitiv.

Evident ca o sa vii cu intrebarea de ce nu ai schimbat nr de telefon?
NU am vrut sa dau 1 milion la cosmote pentru un IDIOT.

In speranta ca, creierasul tau obosit a inteles, iti urez o viata plina de trairi intense.



si daca tu crezi ca mi-ai explicat "ca la prosti", eu nu am inteles ce era de inteles?... hai sa fim seriosi! mie nu trebuie sa-mi explici nimic, ai spus atatea in "scrisoarea" catre prietena ta.

nu te obosi sa ma insulti, sunt mult mai altfel decat ai vrea tu...:))
Din partea mea, poti trece la urmatoarea aventura de senzatie...:P

PS: ce patisi mamy, de venisi asa de furioasa? nu te-au primit aia la OTV?:))))
:P
eu_geminy
Postat pe 27 Octombrie 2010 21:53
normal ca ma bucur.... sunt DINAMOVIST!!!
superbus
Postat pe 27 Octombrie 2010 21:53
nu se poate, iesi de pe toapic dinamovistule :D
Laura_M
Postat pe 27 Octombrie 2010 21:54
De la: no_identify, la data 2010-10-27 21:48:00
"NU am vrut sa dau 1 milion la cosmote pentru un IDIOT."




hehehe, acuma e "idiot", dar cinci ani ti-a cam placut rau de tot cu "Idiotu' "...
de Dostoievski...:P
:)))))
eu_geminy
Postat pe 27 Octombrie 2010 22:02
Spune ao garbo mai sus se mira mai bine spus ca sunt calma.

Ce ai vrea sa sar cu gura sa injur? nu draga, nu ma caracterizeaza.

Poate ca sunt praf sau cum m-ati catalogat in toate felurile.
Si mai mult voi sexul de care apartin si eu ATI AVUT VREODATA CURAJUL SA VA LUATI VIATA IN PROPRIILE MAINI? NU EVIDENT CA NU E BINE LA CALDURICA SA O FRECATI TOATA ZIUA IAR BARBATUL SA ADUCA BANI.

EU IN TIMP CE AM FACUT ACEASTA MARE CRIMA DE A IUBI BARBATUL PRIETENEI MELE MAI TINEAM ALTUL ACASA PENTRU CARE MUNCA ERA GREA ETC ETC

NU MAI DAU DETALII CA ORICUM MA VETI BLAMA IN CONTINUARE SI O S AURLATI CA VOI NU ATI FACE ASTA NICIODATA, CA SUNTETI PERFECTE
EU CEL PUTIN AM FOST CAPABILA SA IMI IAU VIATA IN PROPRIILE MAINI CU UN COPIL DE MANA FARA SA STAU SA PLANG CA VAI CE MA FAC EU FARA BARBAT SI CU UN COPIL CUM DIN PACATE FAC MULTE DINTRE NOI.

AM MERS INAINTE IN VIATA SI NU M-AM MAI UITAT IN URMA.
AM O TRAGEDIE MULT MAI MARE IN SPATE DECAT ASTA. AM UN COPIL IN MORMANT.
NU REGRET SI NU VOI REGRETA NICIODATA CA AM IUBIT ESTE UN SENTIMENT CURAT DE LA DUMNEZEU.

REGRET CA M-AM UMILIT SI MI-AM CALCAT DEMNITATEA IN PICIOARE.

DAR... DIN PROPRIILE GRESELI INVATAM.
no_identify
Postat pe 27 Octombrie 2010 22:02
"EU IN TIMP CE AM FACUT ACEASTA MARE CRIMA DE A IUBI BARBATUL PRIETENEI MELE MAI TINEAM ALTUL ACASA PENTRU CARE MUNCA ERA GREA ETC ETC"

bey nene... da' fata asta e sofisticata rau!...:)))))))
eu_geminy
Postat pe 27 Octombrie 2010 22:04
De la: no_identify, la data 2010-10-27 21:48:00Geminy, chiar trebuie sa explic ca la prosti asa?

Am vazut ca nu il pot potoli in nici un fel si am zis ca poate e bine sa spun totul cui trebuie sa se potoleasca definitiv.

si crezi ca noua trebuia sa ne spui? daca am aflat noi...s-a potolit? sau stii din sursa sigura ca sotia lui este "pe aici"?
mitalina
Postat pe 27 Octombrie 2010 22:04
De la: eu_geminy, la data 2010-10-27 22:02:22
De la: no_identify, la data 2010-10-27 21:48:00
"NU am vrut sa dau 1 milion la cosmote pentru un IDIOT."




hehehe, acuma e "idiot", dar cinci ani ti-a cam placut rau de tot cu "Idiotu' "...
de Dostoievski...:P
:)))))


L-am iubit, e greu de inteles?
Am rupt pagina din cartea vietii unde era el si acum prezenta chiar si telefonica pur si simplu MA DERANJEAZA.
no_identify
Postat pe 27 Octombrie 2010 22:06
hai nu serios! l-ai iubit!!! te-ai chinuit rau cu "idiotul", cand aveai alt "idiot" acasa!!!...
greu ti-a fost!...:)))

noi ce concluzii ar trebui sa tragem?...:))
eu_geminy
Postat pe 27 Octombrie 2010 22:09
De la: mitalina, la data 2010-10-27 22:04:49
De la: no_identify, la data 2010-10-27 21:48:00Geminy, chiar trebuie sa explic ca la prosti asa?

Am vazut ca nu il pot potoli in nici un fel si am zis ca poate e bine sa spun totul cui trebuie sa se potoleasca definitiv.

si crezi ca noua trebuia sa ne spui? daca am aflat noi...s-a potolit? sau stii din sursa sigura ca sotia lui este "pe aici"?


Draga mea nu am postat in ideea ca sotia lui ar frecventa acest forum
Stiu unde o gasesc pe sotia lui.
Aceasta scrisoare urma sa fie trimisa pe adresa de domiciliu.
Dar.... m-am gandit mai bine si nu am trmis-o
E simplu, am dorit niste pareri
no_identify
Postat pe 27 Octombrie 2010 22:10
no_ mai respira mama...sa nu-ti plezneasca vreo vena, ceva...ce te ambalasi asa?
michelle_
Postat pe 27 Octombrie 2010 22:10
De la: no_identify, la data 2010-10-27 22:10:11
Draga mea nu am postat in ideea ca sotia lui ar frecventa acest forum
Stiu unde o gasesc pe sotia lui.
Aceasta scrisoare urma sa fie trimisa pe adresa de domiciliu.
Dar.... m-am gandit mai bine si nu am trmis-o
E simplu, am dorit niste pareri


uite, no_... daca ar fi sa ma iau NUMAI dupa aceasta postare, si daca as fi sincer cu tine, ti-as spune ca esti si tuta pe deasupra. dar prefer sa nu fiu atat de sincer...

si iata de ce:

fiindca, daca ma uit la doar aceste 5(cinci) randuri, te contrazici de vreo n-spe ori.
te imbarligi in propriile tale intentii...

ba ca voiai sa citeasca sotia lui, desi stiai unde o gasesti.
ba ca de fapt vrei niste opinii.
ba ca ai pus scrisoarea aici in ideea ca ea ar frecventa acest forum, dar de fapt te-ai razgandit sa-i mai trimiti scrisoarea.

nu-ti suna deloc aiurea tot ce afirmi??

pacat ca nu frecventeaza aici si cei doi "idioti" de acasa. adica ambii ai tai...:P

sau ei stiu bine cu cine s-au incurcat...aaaa? :)))

uite, de aia prefer sa nu fiu chiar asa de sincer cu tine.:PPP
:)))
eu_geminy
Postat pe 27 Octombrie 2010 22:17
De la: me_reloaded, la data 2010-10-27 22:10:18no_ mai respira mama...sa nu-ti plezneasca vreo vena, ceva...ce te ambalasi asa?


Sunt calma, draga, calma.
no_identify
Postat pe 27 Octombrie 2010 22:19
se vede ca esti calma... a fost de cal_mare, nu?:P
:))
eu_geminy
Postat pe 27 Octombrie 2010 22:22
m-ai dat gata... decat s-o frec la rece, sa am un puturos acasa, un lenes, trantor si cum mai vrei tu, mai bine o frec la cald cu omu meu... daca o sa am pitici pe creier sa pun ochii pe vreo unu, n-o sa bat toba pe ici pe colo, nici in jurul meu si nici pe forum, mai ales sa vin cu asemenea aberatii , mai bine sa fii fraiera si proasta pentru tine decat sa mai zica si lumea treaba asta

nu generaliza cand spui ca n-am avut si noi, restu femeilor un prost acasa si unu pe langa, iar tu o fraiera ( sa nu fiu nesimtita sa zic altfel ) care lurca si ducea bani acasa, nu zi asa ca nu toate sunt la fel


zici ca ti-ai luat viata in maini si cu un copil si nu te-ai plans ca nu ai un barbat... pai nu te-ai plans ca n-ai unu, te-ai plans ca ai furat unu


Laura_M
Postat pe 27 Octombrie 2010 22:25
ok atunci, o sa incerc sa fiu f serioasa. in primul rand, imi pare rau pentru copilul tau decedat, asta este intr-adevar o drama ptr care nu esti responsabila, in schimb....pentru faza cu 'nea mitica ala, nu ai de ce sa-ti plangi de mila, ti-ai facut-o cu mana ta. iar daca vroiai parerea noastra in sensul...daca sa trimiti sau nu scrisoarea, clar NUUU. pt ca in tot romanul ala nu faci altceva decat s-o injosesti, sa invarti cutitul in rana..etc iar in privinta sotului pe care l-ai parasit...tind sa cred ca situatia este putin invers, te-a prins cu mata-n sac si ti-a dat bocseluta si te-a trimis la mami!
mitalina
Postat pe 27 Octombrie 2010 22:25
De la: eu_geminy, la data 2010-10-27 22:17:03
De la: no_identify, la data 2010-10-27 22:10:11
Draga mea nu am postat in ideea ca sotia lui ar frecventa acest forum
Stiu unde o gasesc pe sotia lui.
Aceasta scrisoare urma sa fie trimisa pe adresa de domiciliu.
Dar.... m-am gandit mai bine si nu am trmis-o
E simplu, am dorit niste pareri


uite, no_... daca ar fi sa ma iau NUMAI dupa aceasta postare, si daca as fi sincer cu tine, ti-as spune ca esti si tuta pe deasupra. dar prefer sa nu fiu atat de sincer...

si iata de ce:

fiindca, daca ma uit la doar aceste 5(cinci) randuri, te contrazici de vreo n-spe ori.
te imbarligi in propriile tale intentii...

ba ca voiai sa citeasca sotia lui, desi stiai unde o gasesti.
ba ca de fapt vrei niste opinii.
ba ca ai pus scrisoarea aici in ideea ca ea ar frecventa acest forum, dar de fapt te-ai razgandit sa-i mai trimiti scrisoarea.

nu-ti suna deloc aiurea tot ce afirmi??

pacat ca nu frecventeaza aici si cei doi "idioti" de acasa. adica ambii ai tai...:P

sau ei stiu bine cu cine s-au incurcat...aaaa? :)))

uite, de aia prefer sa nu fiu chiar asa de sincer cu tine.:PPP
:)))



Imi place rau cum intelegi fix ceea ce poti.





Esti cel mai tare exemplar din regnul masculin pe care l-am intalnit vreodata.

Ahhhh nu mai pot ma exciti,
no_identify
Postat pe 27 Octombrie 2010 22:29
De la: mitalina, la data 2010-10-27 22:25:23ok atunci, o sa incerc sa fiu f serioasa. in primul rand, imi pare rau pentru copilul tau decedat, asta este intr-adevar o drama ptr care nu esti responsabila, in schimb....pentru faza cu 'nea mitica ala, nu ai de ce sa-ti plangi de mila, ti-ai facut-o cu mana ta. iar daca vroiai parerea noastra in sensul...daca sa trimiti sau nu scrisoarea, clar NUUU. pt ca in tot romanul ala nu faci altceva decat s-o injosesti, sa invarti cutitul in rana..etc iar in privinta sotului pe care l-ai parasit...tind sa cred ca situatia este putin invers, te-a prins cu mata-n sac si ti-a dat bocseluta si te-a trimis la mami!


Ma repet nu am regretat nici o clipa ca am divortat.
Nu mi-a dat el papucii, ci am plecat eu dar pentru tine poate este acelasi lucru.

no_identify
Postat pe 27 Octombrie 2010 22:33
pana acum vb de copilul tau mort..iar acum te exciti....vezi tu cum esti, singura iti dai cu tesla in outele alea cu care te laudai mai devreme
mitalina
Postat pe 27 Octombrie 2010 22:33
esti penibila... scuza-ma da io asa te vad
ia uite Ge aici, rating cat cuprinde, faci senzatii, exciti fata
Laura_M
Postat pe 27 Octombrie 2010 22:35
De la: mitalina, la data 2010-10-27 22:33:54pana acum vb de copilul tau mort..iar acum te exciti....vezi tu cum esti, singura iti dai cu tesla in outele alea cu care te laudai mai devreme


Hmmmmm, ce leatura are una cu alta?

Mai citeste o data si pricepe corect.
no_identify
Postat pe 27 Octombrie 2010 22:35
fii atent Ge.... acum sare pe tine....
cricat
Postat pe 27 Octombrie 2010 22:36
De la: no_identify, la data 2010-10-27 22:29:36
Imi place rau cum intelegi fix ceea ce poti.





Esti cel mai tare exemplar din regnul masculin pe care l-am intalnit vreodata.

Ahhhh nu mai pot ma exciti,


daca circoteca pe care o faci ti se pare normalitate, nu pot decat sa ma declar un mare admirator de-al tau...:P

de aia nici nu te parasesc, stiam ca am prins ceva de "valoare":D:D:D

"mamica"... esti dusa cu pluta rau.... :))))))))))))

PS: nu te speria, nu sunt "Idiotul" tau...fereasca Dzeu...:))))
eu_geminy
Postat pe 27 Octombrie 2010 22:40
PROPRIILE MAINI? NU EVIDENT CA NU E BINE LA CALDURICA SA O FRECATI TOATA ZIUA IAR BARBATUL SA ADUCA BANI. Asta poate la tine dar sant exemplare cere muncesc si se pot intretine si singure sau pot ajuta venitul familiei substantial.A face o asemenea gresealqa nu inseamna deloc ca ti-ai luat deloc viata in maini ci doar ti-ai distrus-o singurica.
floare_cu_colti
Postat pe 27 Octombrie 2010 22:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum arat? 5 De la: Michaels_David_1 8 Martie 2016 19:45
ORE TOTI BARBATI SUNT LA FEL??CE ISI DORESC EI IN PRIMUL RIND DE LA O FATA?? 148 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:50
DACA ARE SI NEVASTA SI AMANTA, DE LA MINE CE VREA? 741 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:47
Berea nu face burta! 9 De la: garbo_14287 3 Iulie 2013 23:50
Despre "inteligenta" 156 De la: tutankhamon 10 Noiembrie 2009 13:39
Setari Cookie-uri