SCRISOARE CATRE PRIETENA MEA

pai tu de ce te-ai enervat?a meritat efortul?
anaROBERT
Postat pe 28 Octombrie 2010 00:06
De la: mitalina, la data 2010-10-27 23:58:46asa sunt eu fraiera si ma agit, de aia nu reusesc sa trec de 45 de kg!!!ea se tavaleste de ras si se excita si eu ma enervez, fraiera mi's! dar am fumat o tzigara si m-am calmat.


no, acu zi si tu, mita, daca se merita sa-ti termini nervii cu o "hai_duka"...:)))
eu_geminy
Postat pe 28 Octombrie 2010 00:08
clar nu se merita, dar sunt si eu micuta, am timp sa invat sa-mi controlez nervii!
mitalina
Postat pe 28 Octombrie 2010 00:12
Dragele mele prietene,

Vreau sa va impartasesc durerea ce m-a mistuit si ravasit intr-un asternut necernut cu sotul respectiv amantul domniilor voastre. Pe Vasile l-am cunoscut intr-un frumos birt pe malurile Spaniei si am stiut atunci ca iubirea mea pentru el ma va face sa imi pierd cumpatul, sa imi reneg stramosii si sa ma infrupt cu nesat din lacrima bucuriei. Veti spune ca sunt nebuna...DAAA..sunt nebuna ca il iubesc, sunt nebuna ca il ador cand rontaim lemnos o banana, cand ma face sa ma simt unica si fericita. Vasile ....ce nume frumos...

Cu stima,
Amanta #2 din Spania

P.S Pentru cine nu a citit cu atentie, Vasile a prilejuit sa insele si in Spania

Morala: Oricat de mult credeti ca veti schimba un barbat sau ca el se va schimba SPECIAL pentru voi....traiti in NeverLand.
fata_de_zmeu
Postat pe 28 Octombrie 2010 01:24
Stii care e jalea fata fara identitate? Nu faptul ca ti-ai injunghiat prietena pe la spate si ti-ai pus-o cu sotul ei. E jale pentru ca tu esti mandra de asta, ti se pare ca Dumnezeu te-a incercat si trambitezi cat de mult ai suferit cand ti-ai dat singura cu stangul in dreptul. Normal ca fiecare a facut greseli in viata. Mai mari sau mai mici. Fiecare si le-a tras si si le-a asumat. Daca mi-am facut-o singura atunci am bagat capul in pamant si am incercat sa amortizez shocul atat cat s-a putut. In nici un caz nu m-am certat cu toti ca eu am fost desteapta. Ai fost o proasta si vad ca n-ai inteles nimic din porcaria pe care ai facut-o. Asta e problema.
Doara
Postat pe 28 Octombrie 2010 06:48
ina, ce facusi mami? ai profitat ca dormeam si n-am putut vorbi si te-ai jucat pe garbo?

brother, iote ca a dat nepoata-ta o tura p-acilea...nu e meteorica, nene

ps: pisi, in seara asta nu ma mai culc devreme, promit
michelle_
Postat pe 28 Octombrie 2010 10:08
me..

dansam in familie,pisi?
iasomia
Postat pe 28 Octombrie 2010 10:13
meteoric, asa credeam eu...da' uite o apuca si pe fie-mea limbarita cand o enerveaza faxu' ala
michelle_
Postat pe 28 Octombrie 2010 10:14
si tu acuma.............las-o ca le zice bine .......
ai putea spune ca ce naste din pisica......... mie imi place ........
jeanette40
Postat pe 28 Octombrie 2010 10:22
dap...baga pamflete, de-alea, he, he, he...
michelle_
Postat pe 28 Octombrie 2010 10:27

"rontaim lemnos o banana"...
Auzi le ea, "lemnos"!

"Amanta #2 din Spania"

Sis, tre' sa recunosc... promite bine de tot, confirma si mai bine si, in ritmul asta, niece te va depasi curand
Thor_again
Postat pe 28 Octombrie 2010 10:34
ticaloasa, tzuc-o mama
michelle_
Postat pe 28 Octombrie 2010 10:37
De la: fata_de_zmeu, la data 2010-10-28 01:24:25Dragele mele prietene,

Vreau sa va impartasesc durerea ce m-a mistuit si ravasit intr-un asternut necernut cu sotul respectiv amantul domniilor voastre. Pe Vasile l-am cunoscut intr-un frumos birt pe malurile Spaniei si am stiut atunci ca iubirea mea pentru el ma va face sa imi pierd cumpatul, sa imi reneg stramosii si sa ma infrupt cu nesat din lacrima bucuriei. Veti spune ca sunt nebuna...DAAA..sunt nebuna ca il iubesc, sunt nebuna ca il ador cand rontaim lemnos o banana, cand ma face sa ma simt unica si fericita. Vasile ....ce nume frumos...

Cu stima,
Amanta #2 din Spania

P.S Pentru cine nu a citit cu atentie, Vasile a prilejuit sa insele si in Spania

Morala: Oricat de mult credeti ca veti schimba un barbat sau ca el se va schimba SPECIAL pentru voi....traiti in NeverLand.



Uite in sfarsit o chestie inteligenta si interesanta.
A fost marea greseala a vietii mele sa incerc sa schimb un barbat, la acea vreme eram si mai mica de varsta, naiva bla bla.

Cineva care a fost capabila sa traga o morala din ce am scris aici.
no_identify
Postat pe 28 Octombrie 2010 11:07
De la: no_identify, la data 2010-10-28 11:07:21
Uite in sfarsit o chestie inteligenta si interesanta.
A fost marea greseala a vietii mele sa incerc sa schimb un barbat, la acea vreme eram si mai mica de varsta, naiva bla bla.

Cineva care a fost capabila sa traga o morala din ce am scris aici.


hehehe... cum te lipesti de postari care ti se par favorabile...:))

faci ca in bancul ala in care soricelul incerca sa convinga elefantul ca sunt frati. ca si el e cenusiu, ca are coada etc.
evident ca elefantul il flituia,
la care soricelul ii reprosa acestuia cat de nedrept poate fi, deoarece nu vrea sa tina cont ca el a fost bolnav "cand era mic". :D

no_... de speculante si speculanti lumea e plina.
dar ca tine, mai rar...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 28 Octombrie 2010 11:17
De la: me_reloaded, la data 2010-10-28 10:37:46ticaloasa, tzuc-o mama


deci mamy... ce concluzii putem trage din vorba aiasta?:P
:))
eu_geminy
Postat pe 28 Octombrie 2010 11:18
De la: eu_geminy, la data 2010-10-28 11:17:05
De la: no_identify, la data 2010-10-28 11:07:21
Uite in sfarsit o chestie inteligenta si interesanta.
A fost marea greseala a vietii mele sa incerc sa schimb un barbat, la acea vreme eram si mai mica de varsta, naiva bla bla.

Cineva care a fost capabila sa traga o morala din ce am scris aici.


hehehe... cum te lipesti de postari care ti se par favorabile...:))

faci ca in bancul ala in care soricelul incerca sa convinga elefantul ca sunt frati. ca si el e cenusiu, ca are coada etc.
evident ca elefantul il flituia,
la care soricelul ii reprosa acestuia cat de nedrept poate fi, deoarece nu vrea sa tina cont ca el a fost bolnav "cand era mic". :D

no_... de speculante si speculanti lumea e plina.
dar ca tine, mai rar...:P
:)))


Ce spun eu si ce pricepi tu.

Deci e clar........

Ba mai rau, gandesti cu creierul ala din pantaloni.
Ia sa vezi ce bataie imi iau acum
no_identify
Postat pe 28 Octombrie 2010 11:30
De la: Doara, la data 2010-10-28 06:48:54Stii care e jalea fata fara identitate? Nu faptul ca ti-ai injunghiat prietena pe la spate si ti-ai pus-o cu sotul ei. E jale pentru ca tu esti mandra de asta, ti se pare ca Dumnezeu te-a incercat si trambitezi cat de mult ai suferit cand ti-ai dat singura cu stangul in dreptul. Normal ca fiecare a facut greseli in viata. Mai mari sau mai mici. Fiecare si le-a tras si si le-a asumat. Daca mi-am facut-o singura atunci am bagat capul in pamant si am incercat sa amortizez shocul atat cat s-a putut. In nici un caz nu m-am certat cu toti ca eu am fost desteapta. Ai fost o proasta si vad ca n-ai inteles nimic din porcaria pe care ai facut-o. Asta e problema.


Daca nu intelegeam nimic faceam in continuare aceeasi prostie.

Nu am afirmat ca vai ce desteapta sunt eu sau ca m-am batut cu pumnul in piept.
Si de ce sa plec capul in pamant? NU am vrut si stiu foarte bine de ce.


no_identify
Postat pe 28 Octombrie 2010 11:41
De la: no_identify, la data 2010-10-28 11:30:08
Ce spun eu si ce pricepi tu.

Deci e clar........

Ba mai rau, gandesti cu creierul ala din pantaloni.
Ia sa vezi ce bataie imi iau acum


Zau?... asa percepi tu, ca iei bataie de la mine?!... Hai nu serios!...:)))

Da'de ce sa te "bat", no_... ca mie nu mi-ai gresit cu nimic!...

Si mai e o vorba populara, preluata de Ion Creanga...
"Pielea rea si rapanoasa, ori o bate, ori o lasa"...:P

Stiu, e deranjant ca nu vreau sa pricep asa cum ai vrea tu... insa eu pricep exact ceea ce trebuie.:D

Cat despre faptul ca as gandi cu "creierul din pantaloni", eu zic ca nu e de rau...

Fiindca imi dau seama ca, daca eu cu ala gandesc asa de bine, imi pot permite sa dau concediu creierului de sus, si sa-l folosesc numai la probleme cu adevarat importante.

Deci, nu pot decat sa-ti multumesc pentru compliment!...:)))
eu_geminy
Postat pe 28 Octombrie 2010 11:46
no_...,
din postarea fetei de zmeu, tu chiar ai tras concluzia ca ea a si trait cele ce le-a spus
N-o cunosc eu prea bine, dar iti spun eu: chestia aia a fost o parodie. Reusita chiar!
Hmmm... mai ramanea sa intrebi cati ani avea "Vasile", ca sa vezi daca ai fi putut face vreo analogie intre el si "gheo" al tau...
Thor_again
Postat pe 28 Octombrie 2010 11:46
De la: no_identify, la data 2010-10-28 11:41:17
Daca nu intelegeam nimic faceam in continuare aceeasi prostie.

Nu am afirmat ca vai ce desteapta sunt eu sau ca m-am batut cu pumnul in piept.
Si de ce sa plec capul in pamant? NU am vrut si stiu foarte bine de ce.




no_... ia zi tu de ce!...
sau faci pe "misterioasa"... aaaaa?...:)))
eu_geminy
Postat pe 28 Octombrie 2010 11:49
De la: Thor_again, la data 2010-10-28 11:46:24no_...,
din postarea fetei de zmeu, tu chiar ai tras concluzia ca ea a si trait cele ce le-a spus
N-o cunosc eu prea bine, dar iti spun eu: chestia aia a fost o parodie. Reusita chiar!
Hmmm... mai ramanea sa intrebi cati ani avea "Vasile", ca sa vezi daca ai fi putut face vreo analogie intre el si "gheo" al tau...



Am priceput inca de la primele cuvinte ca e la sto.

Pricep repede si ce trebuie vorba sefului acestui forum aka Gemini.

Relax, daca eram cretina sau proasta muream demult.
no_identify
Postat pe 28 Octombrie 2010 11:51
hehehe...
ai bagat-o in forja, Thorule... ca si cum nu venise gata forjata...:))))
eu_geminy
Postat pe 28 Octombrie 2010 11:52
ei, ash, Ge!... ashe ma stii tu pe mine? Trebuia doar sa ma conving
Thor_again
Postat pe 28 Octombrie 2010 11:53
De la: no_identify, la data 2010-10-28 11:51:32
Am priceput inca de la primele cuvinte ca e la sto.

Pricep repede si ce trebuie vorba sefului acestui forum aka Gemini.

Relax, daca eram cretina sau proasta muream demult.


Te inseli... prostii traiesc atat de mult, incat dupa limita de varsta ar trebui sa-i impuste...
Asta fiindca nu-si folosesc organul care i-ar ucide...:P

:)))))))

PS: cica-s "sef de forum"... tocmai eu, care am fugit intotdeauna de raspundere... ce bine ma simt!... mai-mai ca "ma excita" aceasta recunoastere...:))
eu_geminy
Postat pe 28 Octombrie 2010 11:53
De la: eu_geminy, la data 2010-10-28 11:46:06
De la: no_identify, la data 2010-10-28 11:30:08
Ce spun eu si ce pricepi tu.

Deci e clar........

Ba mai rau, gandesti cu creierul ala din pantaloni.
Ia sa vezi ce bataie imi iau acum


Zau?... asa percepi tu, ca iei bataie de la mine?!... Hai nu serios!...:)))

Da'de ce sa te "bat", no_... ca mie nu mi-ai gresit cu nimic!...

Si mai e o vorba populara, preluata de Ion Creanga...
"Pielea rea si rapanoasa, ori o bate, ori o lasa"...:P

Stiu, e deranjant ca nu vreau sa pricep asa cum ai vrea tu... insa eu pricep exact ceea ce trebuie.:D

Cat despre faptul ca as gandi cu "creierul din pantaloni", eu zic ca nu e de rau...

Fiindca imi dau seama ca, daca eu cu ala gandesc asa de bine, imi pot permite sa dau concediu creierului de sus, si sa-l folosesc numai la probleme cu adevarat importante.

Deci, nu pot decat sa-ti multumesc pentru compliment!...:)))



Uite dupa parerea mea si nu numai a mea esti barbatul fatal cel mai destept cel mai bun unde trebuie nici nu am intalnit o asa perfectiune in materie de barbati.
no_identify
Postat pe 28 Octombrie 2010 11:54
De la: no_identify, la data 2010-10-28 11:54:59
Uite dupa parerea mea si nu numai a mea esti barbatul fatal cel mai destept cel mai bun unde trebuie nici nu am intalnit o asa perfectiune in materie de barbati.


hehehe... asta puteam s-o spun si eu, in numele tau...:)))))

PS: gandind doar cu "creierul din pantaloni", evident!...;)
eu_geminy
Postat pe 28 Octombrie 2010 11:58
am impresia ca asta a fost doar preludiu, vrem ceva mai concludent
Laura_M
Postat pe 28 Octombrie 2010 12:09
Laura, si eu cred ca-i place scarpiniciul asta la "matineu"...
da'am inceput bine, nu?:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 28 Octombrie 2010 12:11
muriti de plictiseala, copii?

mai, fie-mea o ia mai pe dupa visin, ashe...fiecare extrage ce vrea din ce scrie, he, he, he...
michelle_
Postat pe 28 Octombrie 2010 12:13
De la: me_reloaded, la data 2010-10-28 12:13:00muriti de plictiseala, copii?

mai, fie-mea o ia mai pe dupa visin, ashe...fiecare extrage ce vrea din ce scrie, he, he, he...


pai si ce sa-i fac, mamy, sa-i scriu din Magicianul?... vrei sa sucombe?...:D
si io cu cine ma mai joc?:O
:)))
eu_geminy
Postat pe 28 Octombrie 2010 12:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu e ok ce mi se intampla....o parere obiectiva? 51 De la: garbo088037 29 Septembrie 2011 16:15
relaxare 3 De la: eladaela 17 Martie 2011 21:55
Barbatul scorpion 57 De la: stefanna 12 Octombrie 2015 12:57
indemnizatie dupa indemnizatie 1 De la: garbo265515 22 Februarie 2012 12:43
Barbatii gemeni 28 De la: estela 24 Iunie 2010 04:37
Setari Cookie-uri