SCRISOARE CATRE PRIETENA MEA

no_identify...nu crezi ca cel mai bine(daca tot nu ti-ai gasit "fani"pe aici) este sa te duci la otv?, asa scapi si de titulatura asta de no name, devii vedeta, si sunt convinsa ca diaconescu te va compatimi si admira...si ai si sanse mai mari sa iti atingi scopul(sa-ti ceri "scuze"prietenei), dar ai grija sa te imbraci frumos, sa fii sexoasa...ca poate se uita si "colegu" ,sa vada nenorocitul cea pierdut (ooopsss , cred ca am gresit, trebuia sa spun"fericitul"...asta in cazul in care chiar nu-l mai vrei inapoi).

p.s. dupa descrierea pe care ti-ai facut-o, daca-ti mai pui si silicoane...cred ca o bati la poponet pe sexy braileanca.


multe succesuri!!!


mitalina
Postat pe 27 Octombrie 2010 19:25
bueyy...ma 'nervati!

io incerc ici sha sa detensionez situatiunea si voi o faceti harcea parcea?
michelle_
Postat pe 27 Octombrie 2010 19:39
De la: mitalina, la data 2010-10-27 19:25:49no_identify...nu crezi ca cel mai bine(daca tot nu ti-ai gasit "fani"pe aici) este sa te duci la otv?, asa scapi si de titulatura asta de no name, devii vedeta, si sunt convinsa ca diaconescu te va compatimi si admira...si ai si sanse mai mari sa iti atingi scopul(sa-ti ceri "scuze"prietenei), dar ai grija sa te imbraci frumos, sa fii sexoasa...ca poate se uita si "colegu" ,sa vada nenorocitul cea pierdut (ooopsss , cred ca am gresit, trebuia sa spun"fericitul"...asta in cazul in care chiar nu-l mai vrei inapoi).

p.s. dupa descrierea pe care ti-ai facut-o, daca-ti mai pui si silicoane...cred ca o bati la poponet pe sexy braileanca.


multe succesuri!!!




Nu doream sa imi gasesc fani aici. Departe de mine acest gand.
Hai ca acum plec la OTV
no_identify
Postat pe 27 Octombrie 2010 19:41
Laura_M
Postat pe 27 Octombrie 2010 19:43
nu-i adevarat...eu nu i-am facut nimic,si sincer spun, ca sufar cand vad ca o vorbiti de rau, chiar vreau sa-i fiu o prietena adevarata, loiala, devotata. ....asa cum a fost si ea cu "prietena " ei.
mitalina
Postat pe 27 Octombrie 2010 19:49
vrei sa-i cunosti sotul?

persidadamian
Postat pe 27 Octombrie 2010 20:06
he, he, he...
michelle_
Postat pe 27 Octombrie 2010 20:07
creca e sotia si o pune la incercare
Laura_M
Postat pe 27 Octombrie 2010 20:11
chiar am vrut sa precizez, ca nu vreau sa-i cunosc sotul....nu de alta dar daca sta pe langa ea...ori s-a molipsit si el, ori a fost "asa " de cand a luat-o. dar nu mai imi bat capul sa ghicesc, am multa rabdare, asa ca mai astept vreo 5 ani, si o sa-l descrie ea(ca am vazut ca atat dureaza dragostea)! desi tind sa cred ca este imaginar, nu de alta dar trebuie sa sufere ex-ul cand aude cat de fericita e
mitalina
Postat pe 27 Octombrie 2010 20:25
De la: Laura_M, la data 2010-10-27 20:11:44creca e sotia si o pune la incercare


nu cred ca mai eram atat de blanda
mitalina
Postat pe 27 Octombrie 2010 20:27
De la: no_identify, la data 2010-10-27 19:23:03
Tare as fi dorit eu sa ramana 'fugitsa cum redai tu .

Offf ce ineptii emiti.


Si inca ce mirata poti fi de ineptiile mele!...:)))

Lasa vrajeala ca ar fi revenit el la tine, fiindca daca revenea, nu umblai dupa nevasta-sa, ca sa "va razbunati"... aia sa i-o spui lui mutu... ai cumva impresia ca esti prima persoana care face uz de asemenea minciuni/tertipuri slabe si ca "fraierii" nu se prind?!:)))

Etete domne cum s-a trezit acuma "moralitatea" din tine...:P

Sa dea Dzeu ca eu sa spun ineptii... insa eu stiu ca nu am spus, in ceea ce te priveste.

:))
eu_geminy
Postat pe 27 Octombrie 2010 20:27
Eu zic ca daca tot ti-ai furat-o, ai putea sa-ti pastrezi bruma de demnitate - daca o mai ai - si sa-ti vezi de treaba.

Te invat de bine, dar tu faci cum vrei.
Treaba ta.

:))
eu_geminy
Postat pe 27 Octombrie 2010 20:30
de ce mito, daca tot zice ca s-a ars, eu o lasam in prostia ei, mai ales aici si-o ia pe coaja
Laura_M
Postat pe 27 Octombrie 2010 20:30
sa dea D-zeu sa aibe muuulte prietene..,cate 2-3 pe an..
roby_cado
Postat pe 27 Octombrie 2010 20:31
mai.../mie mi-a spart capu' o idee...

da' daca scrisorica asta pierduta e ashe...la shto? ca prea e calma no_ cand dati cu ea de pamant

alta ar fi incercat sa se justifice, sa alea alea...da' ea nu...ea sta cumintica in banca ei si da doar cate o replica banala...

stiu, o sa ziceti ca am dat in teoria conspiratiei...dar am un motiv bun. fac o prajitura si cam asta e efctul statului in bucatarie la mine

ioi, ce topica am
michelle_
Postat pe 27 Octombrie 2010 20:33
De la: eu_vio, la data 2010-10-25 17:52:14Daca nu mai vrei sa traiesti , nu-i spune nici in fata , nici in scrisoare !
Alege o alta metoda de protest . Ce-ar fi sa intri in greva foamei ?
Poate asa ii atragi atentia si......( cine stie ? ) va reactiona !


hehe, eu_vio...

fata asta e "scolita"...
ea stie ca greva foamei nu mai e luata in considerare in Ro...:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 27 Octombrie 2010 20:33
doar ravasele... Ge.

si eu m/am gandit la asta Me.
cricat
Postat pe 27 Octombrie 2010 20:35
De la: me_reloaded, la data 2010-10-27 19:39:46bueyy...ma 'nervati!

io incerc ici sha sa detensionez situatiunea si voi o faceti harcea parcea?


mamy, ea era harcea-parcea atunci cand a scris aici scrisoarea...
yete acuma ce vesela e...
"nu stie" cum sa ne arate ca se tavaleste pe jos de ras,.ca sa intelegem si noi ceva-ceva din "tragedia" ei...:)))
:P
eu_geminy
Postat pe 27 Octombrie 2010 20:36
De la: Laura_M, la data 2010-10-27 20:30:47de ce mito, daca tot zice ca s-a ars, eu o lasam in prostia ei, mai ales aici si-o ia pe coaja


crezi tu ca e proasta...
abia asteapta sa se "arda" din nou, cu prima ocazie...:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 27 Octombrie 2010 20:37
De la: me_reloaded, la data 2010-10-27 20:33:35mai.../mie mi-a spart capu' o idee...

da' daca scrisorica asta pierduta e ashe...la shto? ca prea e calma no_ cand dati cu ea de pamant

alta ar fi incercat sa se justifice, sa alea alea...da' ea nu...ea sta cumintica in banca ei si da doar cate o replica banala...

stiu, o sa ziceti ca am dat in teoria conspiratiei...dar am un motiv bun. fac o prajitura si cam asta e efctul statului in bucatarie la mine

ioi, ce topica am


mamy... prajitura aia e cu ROM, cumva?...:))))
vreau si io!:P
eu_geminy
Postat pe 27 Octombrie 2010 20:38
Sunt fel si fel de oameni.... altfel nu ar mai avea Reya de lucru

Roby ... ii doresti de bine?
cricat
Postat pe 27 Octombrie 2010 20:39
am auzit ceva de o prajitura.....sunt tziganca daca cer si eu putin?
mitalina
Postat pe 27 Octombrie 2010 20:41
De la: no_identify, la data 2010-10-27 19:41:34
Nu doream sa imi gasesc fani aici. Departe de mine acest gand.
Hai ca acum plec la OTV


asa, mama, bravo!...

cand va vedea Magda Ciumac ca i-ai luat locu' la dansu pe masa cu chilotii la vedere, va crapa de invidie...:PP

:))))))))
eu_geminy
Postat pe 27 Octombrie 2010 20:41
si mie mi se pare calma fata... oricum ii place situatia
Laura_M
Postat pe 27 Octombrie 2010 20:44
pai sigur ca n-are ea nicio treaba...
a facut si ea un sondaj de opinie...:)))
eu_geminy
Postat pe 27 Octombrie 2010 20:47
eu tot n-am inteles cine trebuie s-o citeasca :D si de ce s-o citeasca
Laura_M
Postat pe 27 Octombrie 2010 20:48
ia ceva bani sau... degeaba?
asa ma pun si io sa-mi scot sticlele la vanzare
Laura_M
Postat pe 27 Octombrie 2010 20:49
fraierii, mey, adica noi.

noroc ca mi-a rezumat mamy, ca eu n-am putut s-o citesc...:D
:))
eu_geminy
Postat pe 27 Octombrie 2010 20:50
e mai bine, crede-ma
cred ca dadeai cu ea de pamant la cum a scris
Laura_M
Postat pe 27 Octombrie 2010 20:51
hehehe...nu mi-a luat postarea ca am zis de prajitura cu ca. ca. o...

cand zic de paula nu se prinde nimeni

dap, prajitura e cu kko, stafide si rom...va arunc cu prastia o felie la fiecare

mai, tre' sa ma duc sa-mi cumpar apa minerala...iar am uitat azi...incep sa ma sclerozez, parol
michelle_
Postat pe 27 Octombrie 2010 20:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce urasc barbatii la noi femeile 116 De la: MONIKA112511 16 Martie 2015 12:25
E chiar asa de greu sa ma privesc in oglinda si sa imi zambesc? 3 De la: krinka2005 10 Septembrie 2009 15:05
hy 8 De la: anaROBERT 17 August 2010 00:48
cum sa pun capat relatiei? 32 De la: Danistef277 9 Noiembrie 2009 21:44
inselam ....daca suntem femei intotdeauna suntem de vina? 3 De la: quasaria 16 Ianuarie 2010 10:48
Setari Cookie-uri