Portetul femeii ce nu-si doreste copii...

De la: Luna_in_capricorn, la data 2010-09-26 13:23:01Ge, stai ca nu m-ai inteles! Esti sigur ca le vrei pe rand, una cate una? Eu stiam despre voi, gemenii, ca sunteti semn astrologic dual (duplicitar?) si ca in barbatul din acest semn exista in realitate doi. Deci doua femei de caciula "gemeni" . Nu?
PS. Doar daca ai luna in capricorn faci exceptie.


Nu, Luna, eu nu-s asa de "evoluat"... insa cu cate una, de doua ori, da... parca mai merge... ;)
:))

PS: de alergatura zic!:P
eu_geminy
Postat pe 26 Septembrie 2010 13:25
De la: Thor_again, la data 2010-09-26 13:19:51lunache:
UNU: EU ma impiedic de comentariile tale si nu invers. Inca nu au gasit astia nici o solutie sa ne puna la dispozitie pentru a nu se mai afisa aberatiile in bula.

DOI: Plagiatul nu trebuie neaparat sa preia si calitatea originalului

si TREI: Vrei sa te ignor? You wish! Voi fi calare pe tine zi de zi, pana cand iti va pocni vreo vena de ciuda. Stiu, esti "eroina", "nu te intereseaza" si mai ales "nu bagi in seama"... dar asta ti-e soarta de fapt: vei face fetze-fetze vinetii zi de zi, ceas de ceas, clipa de clipa. Asa, ca sa tii minte ca taxez scump de tot persoanele libidinoase si prostia, mai ales cand aceste notiuni se mai acompaniaza si cu infumurarea

Hai, duminica placuta si tie. Eu mai sunt pe aici


Linistit, baietel, nu am probleme cu ciuda! Esti liber sa taxezi si sa calaresti ce vrei si pe cine vrei, normal, dar ma tem-vorba vine-ca te faci de ras. Eu nu-s aici sa fac exercitii de forta si nici demonstratii, sunt pentru exercitii de comunicare in limba romana-notez ca am inceput sa am probleme serioase-semn bun ori rau?
Luna_in_capricorn
Postat pe 26 Septembrie 2010 13:28
Ge, esti mult mai evoluat decat multi de aici, de exemplu decat prietenul meu Thorel.
Luna_in_capricorn
Postat pe 26 Septembrie 2010 13:30
heyyyyy!!!... fara violenta, mey copii!...:))
eu_geminy
Postat pe 26 Septembrie 2010 13:31
stau si citesc de doo pagini ..Doamne, mult sunt proaste, unele..LOALA, si se mai si dau lovite, auzi, nu te plac..valei !
se chinuie sa explice cum e cu indoiala carteziana, dar ele n-au auzit nici de Descartes..

ba fetele, pute..rade dreaq lume de voi p-aici, dar tot va chinuiti sa faceti pe filozoafele..



Freya_
Postat pe 26 Septembrie 2010 13:31
De la: Luna_in_capricorn, la data 2010-09-26 13:30:52Ge, esti mult mai evoluat decat multi de aici, de exemplu decat prietenul meu Thorel.


da, de exemplu pot avea mai mult sau mai putin par decat el... pe cap, sau pe piept, sa zicem... e si asta o "evolutie", la varsta pe care o am...:DDD

=))
eu_geminy
Postat pe 26 Septembrie 2010 13:33
Mai degraba te temi ca ma voi face de ras mai mult decat te-ai facut si te faci tu. Dar stai linistita, din punctul asta de vedere ai stabilit un record imposibil de egalat de altcineva in afara... tot de tine


Thor_again
Postat pe 26 Septembrie 2010 13:33
De la: Freya_, la data 2010-09-26 13:31:57stau si citesc de doo pagini ..Doamne, mult sunt proaste, unele..LOALA, si se mai si dau lovite, auzi, nu te plac..valei !
se chinuie sa explice cum e cu indoiala carteziana, dar ele n-au auzit nici de Descartes..

ba fetele, pute..rade dreaq lume de voi p-aici, dar tot va chinuiti sa faceti pe filozoafele..





Freya, io n-am avut rabdare sa citesc tot... unde scrie chestia aia cu (c)arteziana(?), ca ma ppmdr...:))))
eu_geminy
Postat pe 26 Septembrie 2010 13:34
De la: Freya_, la data 2010-09-26 13:31:57stau si citesc de doo pagini ..Doamne, mult sunt proaste, unele..LOALA, si se mai si dau lovite, auzi, nu te plac..valei !
se chinuie sa explice cum e cu indoiala carteziana, dar ele n-au auzit nici de Descartes..

ba fetele, pute..rade dreaq lume de voi p-aici, dar tot va chinuiti sa faceti pe filozoafele..





Pai Freya, numai tu razi, puiule...psihologic, of course. Si congruent cu Thorus.
Luna_in_capricorn
Postat pe 26 Septembrie 2010 13:36
lunache, pisi, bre, congruenta pot fi numai cu mine insami , mai citeste dreaq

Ge..era o figura de stil
Freya_
Postat pe 26 Septembrie 2010 13:38
De la: Thor_again, la data 2010-09-26 13:33:39Mai degraba te temi ca ma voi face de ras mai mult decat te-ai facut si te faci tu. Dar stai linistita, din punctul asta de vedere ai stabilit un record imposibil de egalat de altcineva in afara... tot de tine




Aaaa! Inteleg acum. Ma invidiezi. Pai se poa? Invidia-ti nu sade bine la avataru-ti. Eu, una, sunt congruenta cu avatarurile mele. Tu, nu. Ai o singura posibilitate, sa-l modifici. Poti alege...ce stiu eu...un mosnegut in fata computerului, fumand.
Luna_in_capricorn
Postat pe 26 Septembrie 2010 13:41
Freya_
Postat pe 26 Septembrie 2010 13:42
De la: Freya_, la data 2010-09-26 13:38:22lunache, pisi, bre, congruenta pot fi numai cu mine insami , mai citeste dreaq

Ge..era o figura de stil


scuze, Freya... io am "muscat-o" ca atare... deh, barbat...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 26 Septembrie 2010 13:42
Uofff... de ce ma obligi sa ma repet? A, gata, mi-am dat seama: pentru ca nu ma placi si pentru ca am facut imprudenta sa spun ca nu imi place sa folosesc expresia asta: q.e.d.
Da' o repet, ca n-am ce face: q.e.d., lunache! Confirmi pentru a nu stiu cata oara ceea ce spuneam cu ceva timp in urma: demonstrezi cu fiecare postare a ta cat te duce bibilica
Thor_again
Postat pe 26 Septembrie 2010 13:42
"congruenta cu avatarurile mele"...
Asta sparge zidul sonic!!!
Thor_again
Postat pe 26 Septembrie 2010 13:46
De la: Freya_, la data 2010-09-26 13:38:22lunache, pisi, bre, congruenta pot fi numai cu mine insami , mai citeste dreaq

Ge..era o figura de stil


Azi e duminica, bre, nu se dracuieste! Si chiar in alte zile, o entitate virtuala nu e frumos sa dracuiasca...parerea mea." Congruent" e un termen din matematica, si anume din geometrie. E drept ca si alte stiinte il folosesc dar adesea gresit. Iar in contextul acesta, virtual, gasesc ca e complet gresit. Mergi la matematica de clasa a opta, cred, ca sa afli sensul, esenta congruentei...Si apoi revino!
Luna_in_capricorn
Postat pe 26 Septembrie 2010 13:47
De la: Thor_again, la data 2010-09-26 13:42:53Uofff... de ce ma obligi sa ma repet? A, gata, mi-am dat seama: pentru ca nu ma placi si pentru ca am facut imprudenta sa spun ca nu imi place sa folosesc expresia asta: q.e.d.
Da' o repet, ca n-am ce face: q.e.d., lunache! Confirmi pentru a nu stiu cata oara ceea ce spuneam cu ceva timp in urma: demonstrezi cu fiecare postare a ta cat te duce bibilica


Pai si atunci, dragalashule, de ce te adresezi virtual aceste piccole bibilici? Nu ai ceva mai bun de facut. Nu-s vinovata eu.
Luna_in_capricorn
Postat pe 26 Septembrie 2010 13:49
serios ? esti mai limitata decat credeam..
Freya_
Postat pe 26 Septembrie 2010 13:51
bueyyyyy!... terminati odata cu hra!.... ia treceti la pupat!...:))))
eu_geminy
Postat pe 26 Septembrie 2010 13:53
lunache,
mai intai de toate, "congruent" este un termen universal. Apoi, sensul secundar (dupa dex), este al algebrei. De abia sensul TERTIAR apartine geometriei. Bre, nesimtito, iti mai dai mult aere de docta pe aici? Nu vezi ca pute prostia din tine de iti stramba nasul?

In al doilea rand: NU. Azi mi-am propus sa te calaresc pe tine. Probleme?
Thor_again
Postat pe 26 Septembrie 2010 13:55
Foarte adevarat! Sunt foarte limitata. Multam de compliment. M-as fi simtit jignita sa-mi spui ca sunt nelimitata.
PS "Limitat" nu are grad de comparatie. Deci mergi si la gramatica...Sper ca nu ai "studii superioare", ar fi o veste urata despre studiile superioare in Ro.
Luna_in_capricorn
Postat pe 26 Septembrie 2010 13:57
Ge, ia d-acilea, sa-ti mearga bine toata ziulica.
Freya_
Postat pe 26 Septembrie 2010 13:57
De la: Thor_again, la data 2010-09-26 13:55:15lunache,
mai intai de toate, "congruent" este un termen universal. Apoi, sensul secundar (dupa dex), este al algebrei. De abia sensul TERTIAR apartine geometriei. Bre, nesimtito, iti mai dai mult aere de docta pe aici? Nu vezi ca pute prostia din tine de iti stramba nasul?

In al doilea rand: NU. Azi mi-am propus sa te calaresc pe tine. Probleme?


Calareste, calareste, nesimtitule! No problem! A inceput sa ma induioseze prostia ta.
Luna_in_capricorn
Postat pe 26 Septembrie 2010 13:59
iote c-a venit coafeza grmtic
bre lunache, "te calaresc" -NU in sensul ala la care visezi tu!
Thor_again
Postat pe 26 Septembrie 2010 14:00
De la: Freya_, la data 2010-09-26 13:57:38 Ge, ia d-acilea, sa-ti mearga bine toata ziulica.


pai aia ziceam... ca daca nu va puteti pupa intre voi (dar nu numai:P), treceti pe la mine, va iau la rand... ;)
:))

PS: cu Thoru' ma mai gandesc... cred ca dau mana & berea, ca sa fim la un compromis...:))))
eu_geminy
Postat pe 26 Septembrie 2010 14:02
bine, ma, cu PS-u' ala al tau cu tot! tocmai cand ma pregateam sa ma ofer ...
Thor_again
Postat pe 26 Septembrie 2010 14:05
Ce repede te lasi. Si cu Luna te dai lovit.
Doara
Postat pe 26 Septembrie 2010 14:07
Doaro, am mai zis: orice, da' fara libidinosi/ libidinoase
Mai ales cand se mai dau si mari intelectuali, dar habar n-au sa faca distinctia dintre rosie si mandarina
Thor_again
Postat pe 26 Septembrie 2010 14:11
Eu nu fac distinctia intre clementine si mandarine.
Doara
Postat pe 26 Septembrie 2010 14:17
Esti tare, Doaro! Si care e cu puf, care-i cu par? Sau cu mar?
Iote, putem avea discutii 'telectuale si pe un toapic d-al lunetei, ce dreaq?
Thor_again
Postat pe 26 Septembrie 2010 14:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce barbatii lasa femeile ca se chinuie singure si sa isi creasca copiii singure 2 De la: jeanette40 30 Iunie 2011 16:30
juramant de nunta 79 De la: pik_nik 21 Iunie 2009 10:32
relatia la distanta ... 10 De la: garbo005232 7 Iunie 2010 19:18
Prea se inmultesc escrocii 2 De la: luptatoareacurajoasa 27 Martie 2010 18:34
hy eu sunt scorpion prietenul meu e capricorn....cum credeti k merge aceasta relatie??ms 2 De la: Jojolin 22 August 2010 00:52
Setari Cookie-uri