Parintii isi baga nasul

una singura am citit si m-am lamurit de nivelul intelectual....
tutankhamon
Postat pe 15 Septembrie 2010 00:29
eu recunosc ca la inceput nu parea asa dar pe parcurs mi-am pus mainile in cap

jale dom'le jale
anaROBERT
Postat pe 15 Septembrie 2010 00:31
asta-i viitorul tarii.....parintii copiilor de maine....

pup fata ca ma retrag la cabana paturica.....
tutankhamon
Postat pe 15 Septembrie 2010 00:36
si eu pup tuth
somnik usor.
ce visezi sa strangi in brate
anaROBERT
Postat pe 15 Septembrie 2010 00:40
Stiu de ce te-a lasat fata....Esti total incult! Cum naiba poti scrie atat de gresit in limba mamei tale?Pai daca-ti bati joc de limba poporului tau,nu te mira ca te lasa fata..Nici eu nu mi-as lasa fata cu un asemenea incult.Rusine!!!Pune-te pe carte,scrisul te insoteste toata viata,pune-te la punct cu ortografia!Un om poate uita partile de vorbire,teoreme,formule chimice,fizice,dar scrisul corect in limba poporului sau n-are voie sa-l uite!Sau macar nu scrie!
marin17
Postat pe 15 Septembrie 2010 15:57
Prietene... nu tre' sa fii cult musai, da' mai pune mana pe gramatica aia de clasele V-VIII, 'tu-i mama ei de gramatica de ne-o predara la toti!...:D
Si mai ia vreo cativa de-aici dupa tine, ca sa puneti de-o clasa de agramati la recuperare...macar o ora de studiu pe zi, nu va strica!...daca tot ati chiulit in generala.:P
:))
eu_geminy
Postat pe 15 Septembrie 2010 16:26
Tot urmarindu-va conversatia pe acest blog(si unde am intalnit pareri f.f. interesante,spirituale,inteligente,hazlii,etc), mi-a venit o idee: sa-mi aduc si eu aportul,adica ajutorul.Daca vreti,va pot ajuta, pe aceia care au probleme de ortografie.Nu la modul manualelor scolare,ci mai " babeste ".Sau ,oricine altcineva care tine la limba romana si il doare s-o vada atat de pocita de unii.Am avut profesor deosebit care m-a invatat sa scriu corect.As vrea sa va impartasesc din metodele cu care ne-a invatat
marin17
Postat pe 15 Septembrie 2010 22:26
Tot urmarindu-va conversatia pe acest blog(si unde am intalnit pareri f.f. interesante,spirituale,inteligente,hazlii,etc), mi-a venit o idee: sa-mi aduc si eu aportul,adica ajutorul.Daca vreti,va pot ajuta, pe aceia care au probleme de ortografie.Nu la modul manualelor scolare,ci mai " babeste ".Sau ,oricine altcineva care tine la limba romana si il doare s-o vada atat de pocita de unii.Am avut profesor deosebit care m-a invatat sa scriu corect.As vrea sa va impartasesc din metodele cu care ne-a invatat
marin17
Postat pe 15 Septembrie 2010 22:26
marin...te chinui degeaba......ba te vei trezi si cu niscai injuraturi in limbajul mess-ului, pentru ca acuma nu romana, nu engleza, nu franceza sunt limbi importante...mess-ul.....sa traiasca...
tutankhamon
Postat pe 15 Septembrie 2010 22:29
De la: tutankhamon, la data 2010-09-15 22:29:10marin...te chinui degeaba......ba te vei trezi si cu niscai injuraturi in limbajul mess-ului, pentru ca acuma nu romana, nu engleza, nu franceza sunt limbi importante...mess-ul.....sa traiasca...



gura pacatosului adevar graieste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

clar vor fi injuraturi, tu stii cel mai bine! mai ales ca abia ce regurgitashi cateva pe alt topic .............si chiar din cauza unei "atentionari" gramaticale!!!!!!!!!!!!!!
mai bine de-atat, nici eu nu reuseam s-o zic ...............
samburica
Postat pe 15 Septembrie 2010 22:35
Tuth, iti jur ca nu e simburele mea Simburoaia asta.
E de caisa, se vede ca are reziduri pe ea.

Si are nevoie de atentie si nu a invatat de la mama ei cum sa se faca placuta.

Ciresica
Postat pe 17 Septembrie 2010 05:38
ciresico....stiu mama....
tutankhamon
Postat pe 17 Septembrie 2010 21:27
De la: NeverPlayWithLove, la data 2010-09-02 16:50:12In primul rand va salut pe toti!!!
Am si eu nevoie de niste sfaturi in legatura cu....

Am avut si eu o relatie care de curand sa terminat prost din cauza mamei ei.....
Totul a inceput cum incepe ne cunoastem si incepem sa ne iubim.....chestia asta a tinut 4 luni......dupa care mama ei fiind in Germania .....vine vacanta fosta mea iubita pleaca in Germania la mama ei o perioada....ii era dor de ea......si de aici a inceput sa se duca totul de rapa.....imi tot spunea ca a vormit cu mama ei niste lucruri....nu imi zicea ce......nu mai avea timp pt mine.....si cand iam zis sa isi faca timp si pt mine.....zicea k sunt gelos pe maicasa.....mama ei ma cunoaste si nu mia zis k ar avea ceva impotriva.....a mai trecut o luna sau facut 5 luni si ma trezesc intro dimineata cu mesaj offline pe mess in care imi zicea k asta e sfarsitul.....k ma iubeste dar nu se mai poate.....am tot incercat sa vorbesc cu ea......dar din data de 15 iulie 2010 nu a mai vorbit cu mine si nu stiu de ce....Ma puteti ajuta cu niste sfaturi cum ash putea sa ma impac cu ea? Ce sa fac ca sa ne impacam?
Va Multumesc!!!




eu consider k daca aceasta tipa chiar simtea ceva pentru tine...nu conta ce spune mama tata sau mai stiu eu cine.....eu spre exemplu...mam maritat cu cnv ..ai mei sunt de acord cu el..nau fost niciodata si nici nu vor fi...am fugit de acaa si au facut tot posibilul s ama aduk inapoi..nestiind k iar voi plekt..pt k incercau sa imi spuna tot felul de lucruri pt a renunta la el...da nu se poate.....
gatytabb
Postat pe 25 Septembrie 2010 12:29
E numai vina ei.Poate si mai mult ca sigur a gasit pe altcineva acolo,iar atata timp cat te iubea sincer putea sa fie si intre 100 de barbati si la capat de lume ca tot la tine venea si nu se despartea de tine.Nu te umili in halul asta incat s fii in stare de orice numai sa se intoarca la tine,e greu la inceput,dar cu timpul o sa o uiti.
Cel mai bine e sa incerci sa gandesti cu minte nu cu inima.
carmenpred
Postat pe 27 Septembrie 2010 00:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Acum ce sa fac? 81 De la: eu_geminy 28 Octombrie 2010 20:33
casnicie nefericita 83 De la: carloni_carla 16 August 2011 20:59
Oare cati dintre noi stiu cine sunt, pentru ce traiesc si sunt multumiti de ceea ce lasa in urma lor? 218 De la: garbo027119 4 Decembrie 2009 22:14
relatie cu o femeie proaspat divortata 1 De la: cristi_cristi 23 August 2019 17:36
dorinta de libertate 29 De la: nely45 17 Decembrie 2009 17:36
Setari Cookie-uri