Parintii isi baga nasul

Mie greu sa ma impac cu ea ...dak o fi sa fie bineinteles......sa va zic o chestie.......noi doi...noi doi eram.....akum e "eu si ea" am facut dragoste dupa o saptamana de relatie{curios}....a zis k e virgina.....am crezuto....am avut grija mam comportat frumos......si cu timpul am facut si anal si oral......asta de comun-acord......si akuma ma gandesc k dak a facut lucrurilea astea.....dak lea facut si cu altu,,,,,poate si de asta sa desp de mn.....eu nu vreau sa pup pe nimeni in pl......si de asta ma tem.....cine stie ce persoana e ea.....
NeverPlayWithLove
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:11

ioi! mi-e rau!
baiete, tu esti gagicul tipei de pe topicul cu dezvirginatu?
zambila
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:15
Mare ti-e gradina, Doamne!

Tylly
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:19
lol nu ma confundati....uitete cate mesaje am scrise si numaratile......si asta cu tie rau......e vrajeala.....toata lumea face cateodatta lucruri "crazy" doar k nu le recunoaste si cand aude ele se da ranit/a.....
NeverPlayWithLove
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:20
De la: zambila, la data 2010-09-13 14:15:52
ioi! mi-e rau!
baiete, tu esti gagicul tipei de pe topicul cu dezvirginatu?

cine mah???? ala ce io intors fetei spatele????
MA!!!!! nu ti-e rusine!!!! Sa ajunga fata sa scrie aici dilema ei!!!!sa-ti fie la obraz.Era fata proaspata!!!Acum ce face??i-ai rupt crapatura si gata!

el ii? ca prea m-am aprins
ameno
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:23
mai deci nu lingi unde altul a scuipat...asta am inteles..
dar atnci de ce plangi?ok sa terminat si gata....esti inca un pusti....
pai poate nu o mai satisfaceai cu toate sexele astea....
anaROBERT
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:23
nu stiu, ca n-am inteles faza cu mesajele si numaratul

baiete, baga ochiu aici: fiecare face exact ce vrea el in dormitor, si acolo ramane!
ce faci tu e cel mai jegos lucru posibil
zambila
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:24
De la: anaROBERT, la data 2010-09-13 14:23:39mai deci nu lingi unde altul a scuipat...asta am inteles..
dar atnci de ce plangi?ok sa terminat si gata....esti inca un pusti....
pai poate nu o mai satisfaceai cu toate sexele astea....

TU FATA!!!! da cate sescse are asta mi rau
ameno
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:25
la activ cica are multe secse....acum ramane sa vedem cine in crede..
vai daca ar sti fata ca i se povesteste viata intima si pozitiile pe un forum cred ca i-ar sparge mufarina....
anaROBERT
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:27
vedeti fetelor ...................ca nu recunoaste ..... avea dreptate saraca . si noi o luam in baza.......
jeanette40
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:27

L-am prins!!!! mai neobrazatule dupa ce ca intorci spatele ai si mai multe secse
punele la vedere sa facem inventarul!!!!
De la cine-ai furat ma secsele astea
ameno
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:30
De ce plang dupa ea?........Nu stiu....de dragoste ai auzit sigur nu?......dak nu ma interesa credeti k ceream sfaturi peste tot? dak eram mu*st o fu*eam ma spalam pe maine si plecam....am fost baiat bun si ce am castigat......pana la urma sa dovedit k ea ma fu*ea pe mine!!!
NeverPlayWithLove
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:31
le-a primit de pomana....
e dotat bre pustiul asta....
anaROBERT
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:31
hai ca mi-am luat portia de ras pe ziua de azi
multumesc!
zambila
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:33
te te dar la propriu :))

mai nu stiu esti in stand-by,eu asta observ...o iubesti iao frate si gata nu te mai gandi ca a facut nu stiu cate sexe cu nu stiu cati masculi...asta e fata a vrut sa experimenteze....
anaROBERT
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:33
Baietasu' Never Love asta... io inteleg asa: ai facut si tu sex prima data in viata ta cu o fata, care s-a pacalit cu tine (judecand dupa ceea ce scrii si dupa faptul ca nu cunosti sensul termenului "discretie"), dar care si-a dat seama la timp si a fugit cat au tinut-o picioarele. Bravo ei!
Mai pustiulica, poate cand te vei maturiza s-o mai uita vreo fata la tine, pana atunci insa io zic sa te pregatesti de un post prelungit.
Esti varza, mai!

Tylly
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:33
unde-i ma pomana asta sa vezi inghesuiala la babele din sat
ameno
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:34
Ce sa faca sa imi sparga ea mie mufarina? Eu am luato atunci cand ea era panarama liceului "grasa si restu porcariilor" dak nu eram eu si aku era asa si dupa ce sia facut un renume cu mine se umfla in pene......auzi na sami sparga mie mufa ......dak inebunesc o indoi toata!!! doamne ce aud
NeverPlayWithLove
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:34
acum tu o vrei numai pentru tine..
hai nu fi egoist,ce ai imparte si cu altii
anaROBERT
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:34
De la: NeverPlayWithLove, la data 2010-09-13 14:34:17Ce sa faca sa imi sparga ea mie mufarina? Eu am luato atunci cand ea era panarama liceului "grasa si restu porcariilor" dak nu eram eu si aku era asa si dupa ce sia facut un renume cu mine se umfla in pene......auzi na sami sparga mie mufa ......dak inebunesc o indoi toata!!! doamne ce aud



de auzit clar n uauzi nimic,de citit da,citesti,dar sa revenim reciteste postarea si daca tot nu vei intelege nimic iti explic eu....daca as fi avut un gajiu cu care as fi facut mai multe secse i ''n''pozitii si ziua urmatoare in loc de dus s-ar duce pe un forum si si-ar povestii pozitiile sincer nu doar ca i-as spage mufarina ci i-as taia-o,pe rana as pune sare iar obiectul ar ajunge momeala la pesti
anaROBERT
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:37
auzi na cik am facut si eu sex cu o femeie...lol ink asa ceva ....k sa stiti si voi eu miam inceput viata sexuala la 14 ani......k am avut resurse si cu cine cat despre astia de pe garob care se cred superiori.....sunt saturat de smecheri si impresari de astia fara valoare......ce am zis eu pana akuma e ceea ce simt....ce miati voi pana acuma {mai ales celleste asta}.....e ceea ce gasiti si voi pe internet sfaturi copiate si impresii din capul vostru!!
Toti suntem egali si eu iau totul prea in serios poate asta e si problema mea!!

Oricum Mersi .....chiar si la impresiile astea de "oameni"!!!
NeverPlayWithLove
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:39
io zic sa-ti scoti pe imprimanta topicul sa il faci cadou sa vezi cum iti cedeaza numai tie panarama liceului "grasa si restu porcariilor"....sigur ca daaaaa
ameno
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:39
Auzi Ana tiam zis eu tie ce pozitie am facut eu cu ea??? k eu numi aduc aminte sa iti fi zis asa ceva
NeverPlayWithLove
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:41
eu nu te contrazic,poate ti-ai inceput viata sexuala la 14 ani dar intrebarea este cu cine?
stanga,dreapta sau le-ai luat prin rotatie?
anaROBERT
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:42
ducesa999
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:42
baiete, esti prost de-a dreptul!

si cred ca cell o fost blanda cu tine, tu de fapt n-ai vazut o femeie dezbracata in viata ta, poate doar pe private spice sau pe site-urile xxx
zambila
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:43
Ma ameno deschide draqu ochii si iesi din casa sa vezi ce e lumea.....mai mult de 14 ani nu ai.....garantez eu.......E ROMANIA aici ma sa stii si tu!!!
NeverPlayWithLove
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:43
De la: NeverPlayWithLove, la data 2010-09-13 14:41:27Auzi Ana tiam zis eu tie ce pozitie am facut eu cu ea??? k eu numi aduc aminte sa iti fi zis asa ceva




pai nu ne-ai dat bre lux de amanunte dar noi deducem bre,deducem

ai spus sex anal si oral pe langa sexul normal..pai si e frumos sa spui asa ceva,sau ca era grasa liceului......urat,foarte urat.
anaROBERT
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:43
Du-te ma' d'aicea!!! Pai asa se comporta un barbat sigur pe el care si-a inceput viata sexuala la 14 ani???
Pfaaai, halal barbat!

Tylly
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:44
De la: NeverPlayWithLove, la data 2010-09-13 14:43:47Ma ameno deschide draqu ochii si iesi din casa sa vezi ce e lumea.....mai mult de 14 ani nu ai.....garantez eu.......E ROMANIA aici ma sa stii si tu!!!


si eu credeam ca-i codru

ameno
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sa apreciem omul la justa lui valoare 1 De la: marialeia 14 Octombrie 2010 20:03
Sperante, vise si umilinta 155 De la: Lady_Di 28 Decembrie 2010 08:57
Pe cine sa aleg ? 26 De la: picaturaderoua 9 Decembrie 2011 15:32
de cate ori poti ierta? 62 De la: dragu_ta74 10 Decembrie 2009 21:41
Cum v-ati petrece ultimii 2 ani din viata? 6 De la: bluelight 10 Noiembrie 2009 21:32
Setari Cookie-uri