Parintii isi baga nasul

esti un incult,necioplit,semianalfabet,extrem de limitat si ma faci si parada de asta.
ducesa999
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:45
Mai zambila si dak iti trimit in timishoara o fara din arad care iti confirma lucrul asta......nu fa afirmatii de astea doar k esti invidioasa........dami numarul tau de telefon sau adresa ta k sa iti dovedesc ce pot!!! eu nu ma cac pe mn cum o faci tu cu impresii.....eu doar fapte.......zambila.....ma plictisesti ma
NeverPlayWithLove
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:46
De la: ducesa999, la data 2010-09-13 14:42:53

da tu de ce esti trista
ameno
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:46
baiete, ti-am zis ca esti cu capu'?

asta pe langa caracterizarea ducesei
zambila
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:48
Never, mare proasta a fost fata aia ca s-a incurcat cu tine! Dar tot e bine ca si-a revenit, tu insa...
Maturizeaza-te copile, si mai lucreaza la manierele alea, in comportament si limbaj, ca ai carente maaari de tot!
Tylly
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:49
Sunt cateva persoane aici.....care regret sa o spun mai dar sunteti idioti rau.....copii de 14-16 ani....care se dau mari maturi si nush ce smecheri .....imi pun eu mintea cu idiotii astia.....ma sa stiti si voi poate vorba asta va inchide botul cum mi la inchis si mie inainte sami iau gatul..

"Cine iarta plateste pretul iertarii precum si Iisus a platit la cruce pentru noi!!!"

Dati cu capul ma !!!
NeverPlayWithLove
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:51
na ca prinsa curaj
auzi la el se crede macho men hai ma pustiule fii serios......
tusi_Oli
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:51
Am zis eu k sunt macho-man? iar faceti afirmatii de astea pe spatele meu
NeverPlayWithLove
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:54
ma tu esti vre-o sosie ceva?
esti suspect de suspect bre....
anaROBERT
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:55
.putza cu ureechi putza cu ureechi putza cu ureechi
da sa te mozoleasca baba
ameno
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:55
invata sa scri,imprieteneste-te cu dictionarul,ia eventual niste ore de limba romana in particular si asta pana sa ajungi pe un forum unde sa iti etalezi talentele.
Nu mai folosi citate,ca" nu sti sa le plasezi la locul potrivit.
Blehhhhhhhhhhh
ducesa999
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:56
Mai putzulica, hai sa-ti zic pe limba ta: ma, nu pune nimeni botu' la vrajeala ta, auzi?! Nu te mai da smecher ca se vede de pe luna ca nu esti decat un pustan nesigur pe el si frustrat. Daca tu esti barbat si te mai si reproduci, atunci s-a dus dreaq specia umana...

Tylly
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:58
ameno
Postat pe 13 Septembrie 2010 14:58
ma io cred ca are bataturi in palme...deci mai este o sansa pentru specia umana
anaROBERT
Postat pe 13 Septembrie 2010 15:00
cat perna umplue cu puf de pinguin
ameno
Postat pe 13 Septembrie 2010 15:08
si uite cum se revolta bietul pusti ca de fapt la lasat gajica,pai clar ca te-a lasat stia ea...
anaROBERT
Postat pe 13 Septembrie 2010 15:09
am plecat fetele o zi faina in continuare.
ameno
Postat pe 13 Septembrie 2010 15:11
pa pa parinte
si eu mai am un pic si gata
dar noaptea.....e a mea
hai pa,o zi buna sa ai
anaROBERT
Postat pe 13 Septembrie 2010 15:12
Tinere..ai inceput scoala. esti ultimul an de liceu, din experienta mea proprie, acum 43ani terminam 11 clase ultima cu 11. In anul 1967, m am indragostit ,,lulea,,,, de cine nu trebuia! Ce am realizat, din eleva eminenta eram la clasa umana, am ajuns in primul trimestru sa raman corigenta la 5 materii, apoi la final sa raman peste vara, la una ,din cauza ,obrazniciei,,,, sa mi dau corigenta, toamna,,am ratat bacul si intrarea la facultate si asa dintr o ,,,prostie,,,mi am ratat viitorul! Ca ce puteam face in ,1967, cand aveam toata materia proaspata in cap, n am mai putut face in anii urmatori si ,,regretele au fost,,tarzii.! Tu acum trage ,concluzii, daca, merita sa ti stea capul ,acum in prag de terminare de studii, si mai ales la una care n are nimic sentimental!Sa ti ratezi viitorul ca mine sau mai bine sa inveti din ,patania mea,, nu pe pielea ta,, sa ti termini scoala sa dai mai departe si n timp vei gasi si iubirea ,adevarata, acum sunt doar ,vise,, care duc la dezamagire! Eu n am ascultat si apoi am tras multi ani pt, prostia mea! Tu fa ce vrei! Noua ne este ,indiferent,, Succes la scoala!
Jojolin
Postat pe 13 Septembrie 2010 23:53
jojo pentru el oricum este prea tarziu
fata a facut pasul ca si-a dat seama din timp ce ratare urma sa faca insa el mai linge odata unde a scuipat
e varsta bre si generatia care nu se compara cu aia de acum hat'ani.
anaROBERT
Postat pe 13 Septembrie 2010 23:55
De la: NeverPlayWithLove, la data 2010-09-02 16:50:12In primul rand va salut pe toti!!!
Am si eu nevoie de niste sfaturi in legatura cu....

Am avut si eu o relatie care de curand sa terminat prost din cauza mamei ei.....
Totul a inceput cum incepe ne cunoastem si incepem sa ne iubim.....chestia asta a tinut 4 luni......dupa care mama ei fiind in Germania .....vine vacanta fosta mea iubita pleaca in Germania la mama ei o perioada....ii era dor de ea......si de aici a inceput sa se duca totul de rapa.....imi tot spunea ca a vormit cu mama ei niste lucruri....nu imi zicea ce......nu mai avea timp pt mine.....si cand iam zis sa isi faca timp si pt mine.....zicea k sunt gelos pe maicasa.....mama ei ma cunoaste si nu mia zis k ar avea ceva impotriva.....a mai trecut o luna sau facut 5 luni si ma trezesc intro dimineata cu mesaj offline pe mess in care imi zicea k asta e sfarsitul.....k ma iubeste dar nu se mai poate.....am tot incercat sa vorbesc cu ea......dar din data de 15 iulie 2010 nu a mai vorbit cu mine si nu stiu de ce....Ma puteti ajuta cu niste sfaturi cum ash putea sa ma impac cu ea? Ce sa fac ca sa ne impacam?
Va Multumesc!!!



esti tanar,nu vreau sa te supar.dar vreau totusi sa te atentionez,ca titlul este f dureros.subiectul despre soacra exista deja.sa iti aduci aminte mai tarziu "ca parintii care isi baga nasul",vor muri odata iar tu si consoarta veti mosteni munca de-o viata a parintilor vostrii care "isi baga nasul".,azi.atunci vei fii multumit de parinti?indiferent ai cui...
vuvuzela
Postat pe 14 Septembrie 2010 18:20
vuvuzelo, esti dusa cu pluta cu mostenirile tale cu tot.
Nu cumperi deciziile copiilor cu faptul ca le lasi lada de zestre. Sau, daca le cumperi, inseamna ca i-ai crescut prost: ca sint niste ratati, daca viata lor valoreaza atit de putin.
quasaria
Postat pe 14 Septembrie 2010 18:27
De la: quasaria, la data 2010-09-14 18:27:01vuvuzelo, esti dusa cu pluta cu mostenirile tale cu tot.
Nu cumperi deciziile copiilor cu faptul ca le lasi lada de zestre. Sau, daca le cumperi, inseamna ca i-ai crescut prost: ca sint niste ratati, daca viata lor valoreaza atit de putin.




ai vrea sa iti intorc ,cuvintele urate,inapoi?si tu incerci sa dai lectii unui tanar ,in acest mod?daca ai ceva de comentat si vrei sa faci pe profesoara fa-o cu altii.am vazut atatea in viata mea ,unde lucrez ,incat consider ca acest baiat a gresit ca sta de vb cu unii dintre voi.am vazut mame sau rude omorate pt o mostenire,de catre tinerii nepoti.cum iti permiti sa depasesti limitele unei discutii civilizate?si vreti ca tinerii sa asculte cv voastre si ce sa faca apoi,sa ajunga pe cai gresite?tinerii au si ei personalitatea lor.nu este nevoie sa ii jigniti ca sa ii invatati ca sunteti mai fara bun simt decat ei.daca ai copii si vei avea soarta memei fetii, tot asa vei proceda? ,pt ca tanarul poate nu stie inca relationarea intre tineri si adulti,sau mama fetii are o problema de comunicare...vii tu si altii cu un comportament cel putin nepotrivit in asemenea probleme,asta ca sa nu inceapa tiganeala,incerc sa imi controlez limbajul pt ca stiu cati tineri sunt pe acest site si incepeti sa aruncati jigniri gratuite.mai mame si tati,daca aveti asemenea comportament va meritati soarta,si o spun cu cea mai mare durere in suflet.acest popor isi merita soarta pe care o are azi.ca atunci cand a avut votul in mana s-a complacut sau a batut din palme.oameni buni credeti ca daca aveti o varsta ,aveti si dreptate?sa stiti ca internetul nu este mijlocul de a jigni oamenii si a le terfeli demnitatea,indiferent de varsta.treziti-va la realitate,voi cei din tara,ca daca voi nu va cautati drepturile ,nimanui din conducere nu ii pasa de voi.tinere daca mai esti acum pe site cauta un site mai civilizat.
vuvuzela
Postat pe 14 Septembrie 2010 19:02
vuvuzelo, ia-ti pastilele. Poate iti trece "durerea din suflet" aia mixta intre voturi, mosteniri si ""unde lucrezi" ...
quasaria
Postat pe 14 Septembrie 2010 20:01
De la: anaROBERT, la data 2010-09-13 14:34:43acum tu o vrei numai pentru tine..
hai nu fi egoist,ce ai imparte si cu altii


ce v-ar mai placea sa gandim asa..
de fapt gandim..,dar in ceea ce va priveste...
roby_cado
Postat pe 14 Septembrie 2010 20:22
sa ne placa sa gandim asa?de ce?am castiga ceva?
faza este ca voi doar va ganditi pe cand noi aplicam.....
anaROBERT
Postat pe 14 Septembrie 2010 23:59
vai viata mea cine s-a gandit sa-mi faca mie educatie.....
tutankhamon
Postat pe 15 Septembrie 2010 00:11
cine tuth?
ce patisi?
anaROBERT
Postat pe 15 Septembrie 2010 00:15
citeste-i postarile never-ului....
tutankhamon
Postat pe 15 Septembrie 2010 00:20
aaaaaaaaa,nu merita
nu ma obosesc cu victime dinastea
fa la fel,evital,e mic si prost
anaROBERT
Postat pe 15 Septembrie 2010 00:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna! 5 De la: emory 23 Octombrie 2010 17:48
ceva banal 55 De la: giul1a 5 Iulie 2010 11:59
mi-am pierdut increderea in oameni 48 De la: dor_de_tine 22 Iulie 2010 10:06
o mica problema...rezolvarea pt tot restul vietii 13 De la: dragu_ta74 10 Decembrie 2009 21:46
vreau sa ma impac cu fostul... 306 De la: sora_ilsi 12 Februarie 2010 01:18
Setari Cookie-uri