Nurorile, nurorile ,iar nurorle............

BUNA DIMINEATA TUTUROR!! UN ZAMBET O O RAZA DE SOARE!! TUTUROR!
Jojolin
Postat pe 21 Octombrie 2010 06:49
POFTITI LA O CAFEA DELICIOASA! GUSTOASA! CU TOTII!
Jojolin
Postat pe 21 Octombrie 2010 06:50
WEKEND PLACUT TUTUROR!
Jojolin
Postat pe 22 Octombrie 2010 06:34
HALLOWEEN FERICIT TUTUROR!!
Jojolin
Postat pe 29 Octombrie 2010 21:10
multumim la fel,Jojo
vuvuzela
Postat pe 29 Octombrie 2010 21:24
HALLOWEEN FERICIT TUTUROR! SA AVETI O TOAMNA FRUMOASA, CU BUCURII SI ZILE SENIN E!
Jojolin
Postat pe 31 Octombrie 2010 07:07
Buna dimineata tuturor! Slaba miscare pe forum! O sa dschid o tema:: deochiata:: si o sa vedeti voi cata ::trecere o sa aiba, aceea tema! Va doresc sa aveti o saptamana frumoasa , sa fiti sanatoase, bucuroase ,multumite si fericite! Beti ;:o cafea: cum va place si la ::munca::!
Jojolin
Postat pe 1 Noiembrie 2010 07:53
jojo..cu asta cu munca ai stricat tot farmecul
eladaela
Postat pe 1 Noiembrie 2010 08:00
De la: eladaela, la data 2010-11-01 08:00:13jojo..cu asta cu munca ai stricat tot farmecul
................... Daca: nu munceste ::nimeni in Ro,,,, de unde vor plati trocloditii astia, pensiile noastre???????????
Jojolin
Postat pe 2 Noiembrie 2010 21:38
I mi pare rau,, ela,,, dar trebuie sa ::munciti:: voi! Eu,,,,,,,,, nu!! Am muncit ::sufi,,,, pt, pensia asta mare;: ((678lei))dupa 35 ani de munca!!
Jojolin
Postat pe 2 Noiembrie 2010 21:40
SLABA MISCARE! VORBESC SINGURA??? !!!! IAR???? WEKEND PLACUT!!
Jojolin
Postat pe 6 Noiembrie 2010 08:29
SARBATORI FERICITE TUTUROR!!
Jojolin
Postat pe 13 Decembrie 2010 22:15
CRACIUN FERICIT!!!!!!!!! TUTUROR!!!!!!
Jojolin
Postat pe 19 Decembrie 2010 20:16

AN NOU FERICIT!! SCUMPE NORURI! SE PARE CA SUNTETI IN VACANTA! DE CATEVA LUNI! VA ASTEPT IN ;;2011;!!!
Jojolin
Postat pe 1 Ianuarie 2011 21:50
AN NOU FERICIT NORURI!! SUNTEM IN 2011;;!! LA MUNCA!!!
SA AVETI UN ;;AN BUN CU SANATATE SI DE TOATE!!
Jojolin
Postat pe 2 Ianuarie 2011 10:16
La multi ani si tie, Jojo!
Cu munca , mai las-o pe maine, azi e duminica...
m_ada
Postat pe 2 Ianuarie 2011 10:48
V -am trimis la munca! Pe net! Aici sa nu ma lasati singura sa ma plictisesc de 'moarte;!!
Va doresc multe zile senine sa fiti fericite si de barbati iubite!
Multi ani fericiti sa traiti cu totii!
Jojolin
Postat pe 2 Ianuarie 2011 19:27
LA MULTI ANI TUTUROR CELOR CARE SE NUMESC;;IOAN -IOANA!
Jojolin
Postat pe 5 Ianuarie 2011 07:55
:Slaba activitate pe aici! Unde sunteti;;;noruri;;??????????:
Jojolin
Postat pe 6 Ianuarie 2011 20:16
HRISTOS A INVIAT!! DE MULT NU V AM VAZUT!! UNDE A TI DISPARUT TOATE DE UN AN??
Jojolin
Postat pe 2 Mai 2011 22:37
De la: Jojolin, la data 2011-05-02 22:37:34 HRISTOS A INVIAT!! DE MULT NU V AM VAZUT!! UNDE A TI DISPARUT TOATE DE UN AN??
Adevarat a inviat!Mi-am primit fiica si ginerele de paste acasa,ne-am somtit bine impreuna,acum au plecat,sotul s-a dus la tara la pus in gradina..si din cat de plina mi-a fost casa de Paste,asa-i de goala acum..noroc ca pot sta cu voi ,prietenii Garbo la povesti despre soacre..si eu soacra,si voi.. Chiar,ce mai faceti voi??
elisabeta_boia
Postat pe 3 Mai 2011 23:28
Am citit cam tot ce s-a scris pe aici. Subiectul abordat este o eterna problema si sincer cred ca niciodata nu se va schimba nimic, nici din partea nurorilor dar nici a soacrelor.
Am avut parte de muuulte rautati din partea soacrei mele, asa cum povestea si altcineva,nici nu a venit la maternitate cand s-a nascut ingerasul nostru, motivul?.........nu a avut apa calda sa se spele pe par. Dar rautati au fost muuulte si as sta o zi intreaga sa scriu aici.
Punctul culminant a fost cand avea fetita noastra 3 ani. Am ajuns acasa cu sotul meu de la servici si am auzit-o din fata blocului pe fetita noastra cum tipa. Nu stiu cum am ajuns in fata usii. Norocul nostru a fost ca avem un copil destept si la cei 3 anisori a raspuns la telefon si a urmat indicatiile noastre si a deschis usa care era incuiata pe dinauntru. Soacra mea o luase efectiv razna, nu ne recunostea pe niciunul, imi intorsese toata casa pe dos, a scos toate jucariile din rafturi si erau pe jos si tot ce era in baie zacea pe jos. In momentul in care in bucatarie am vazut langa sticla de suc, o sticla de detergent lichid care in mod normal era ascunsa in baie mi s-a facut rau. Nu stiam de cate ore era in halul acela si nici daca copila bause din acea sticla. Slava Domunului ca nu s-a intamplat nici o nenorocire, a doua zi si-a revenit si nu ne-a crezut pe niciunul cand i-am povestit. De la acel episod nu am mai avut curajul sa las fetita doar cu ea si mi-a reprosat de n ori chestia asta. Dar acel episod imi da cosmaruri si in ziua de azi desi au trecut 5 ani.
Din pacate dupa ceva timp a avut un atac cerebral care a lasat urme adanci asupra ei. Imi pare tare rau pentru ea si ii ajut cat pot de mult si sincer indiferent de ce a fost si de cat rau mi-a facut, am trecut peste toate iar acum chiar e ok relatia cu ea.
Si stau si ma intreb de multe ori, de ce naiba nu a putut sa se poarte frumos de la inceput? Numai cand a ajuns in halul asta a reusit si ea sa ma aprecieze? Hmmmm, e pacat, e pacat de timpul pierdut cu certuri si prostii.
Imi cer scuze daca v-am plictisit, e un mare of pe care il tin de mult timp in mine si ma bucur ca am putut sa vorbesc cu voi. Si felicitari tuturor soacrelor cu neuroni intregi
Dissi
Postat pe 20 Mai 2011 11:57
Sa-ti traiasca fetita, am votat-o
Dissi
Postat pe 20 Mai 2011 14:51
Si continuarea, sa se faca mare frumoasa desteapta si.............cu bani
Dissi
Postat pe 20 Mai 2011 14:53
De la: garbo186629, la data 2011-05-20 14:53:54Si continuarea, sa se faca mare frumoasa desteapta si.............cu bani


Multumesc frumos toate cele bune, de asemenea
funny_lucky
Postat pe 20 Mai 2011 17:21
urat vorbesti daca tu ai libertatea sa vorbesti asa de ce nu ar fi la fel si de partea cealalta urat .....incearca tu sa aplanezi situatia si poate o sa fie mai bine atita ura ....rusine
garbo133521
Postat pe 20 Mai 2011 20:13
si eu am patimit destul de mult de pe urma soacrei dar timpul face ca toate acele lucruri sa se estompeze sa nu intelegi gresit iert dar nu uit ...acum o vad neputincioasa ura din ochii ei a mai scazut are nevoie de mine ...o ajut dar sufletul meu nu este niciodata alaturi de ea cu toate ca sunt o femeie care are 3 baieti mari acum caut sa imi apropii fetele si ma rog ca nici una sa nu aiva caracterul soacra-mii dar ce stiu eu....
garbo133521
Postat pe 20 Mai 2011 20:19
Bine v am regasit scumpele mele nurori.
N am intrat cam de mult pe aici.
Nu inteleg de ce nu poate sa fie intelegere intre soacre si nurori.Cand iubim acelasi persoana.Noi mamele ii iubim pe baieti, iar ea sotia, isi iubeste sotul.N ar trebui sa fie :gelozie: pt, ca noi mamele nu le furam la nurori, iubirea, nurorilor!Sunt doua iubiri distincte, de mama pt, baiat si de sotie pt, sot. De asemenea respectul pt, nora soacra sau ginere.............De ce mama ei este :fffffff. speciala,, chiar daca nu i asa iar mama lui,nici nu este :bagata n seama, nu este respectata de loc??!!
Va intreb eu acum cu ce a muncit mai mult Dumnezeu pe mama ei, care este ,nemaipomenita si mama lui .......care pt.ea..este 0.0.0.desi i a dat un sot de calitate, muncitor, nu bea nu fumeaza este familist,,, pe cand din fam, ei fratii sunt cum sunt????!!! Nici decum familisti!!
Sunt niste lucruri pe care le am vazut in jurul meu si care ....dor!Dar..........fiecare face unele lucruri cu imprumut! Fiindca peste ani si aceste avand copii vor fi soacre si li se n-toarce batjocora!Eu as zice ca; trebuie sa existedin ambele parti.
Va doresc sanatate si zile senine! Tuturor!!
Jojolin
Postat pe 12 Iunie 2011 16:43
De la: Jojolin, la data 2011-06-12 16:43:18 Bine v am regasit scumpele mele nurori.
N am intrat cam de mult pe aici.
Nu inteleg de ce nu poate sa fie intelegere intre soacre si nurori.Cand iubim acelasi persoana.Noi mamele ii iubim pe baieti, iar ea sotia, isi iubeste sotul.N ar trebui sa fie :gelozie: pt, ca noi mamele nu le furam la nurori, iubirea, nurorilor!Sunt doua iubiri distincte, de mama pt, baiat si de sotie pt, sot. De asemenea respectul pt, nora soacra sau ginere.............De ce mama ei este :fffffff. speciala,, chiar daca nu i asa iar mama lui,nici nu este :bagata n seama, nu este respectata de loc??!!
Va intreb eu acum cu ce a muncit mai mult Dumnezeu pe mama ei, care este ,nemaipomenita si mama lui .......care pt.ea..este 0.0.0.desi i a dat un sot de calitate, muncitor, nu bea nu fumeaza este familist,,, pe cand din fam, ei fratii sunt cum sunt????!!! Nici decum familisti!!
Sunt niste lucruri pe care le am vazut in jurul meu si care ....dor!Dar..........fiecare face unele lucruri cu imprumut! Fiindca peste ani si aceste avand copii vor fi soacre si li se n-toarce batjocora!Eu as zice ca; trebuie sa existe din ambele parti. ...................CE??????????????!!!!!!!!!!!! AM SCRIS RESPECT!!!!!!!!!!!
Va doresc sanatate si zile senine! Tuturor!!

NU EXISTA POSTARE CA VOI SA NU TAIETI!!!!!!!!!!!!!
Jojolin
Postat pe 12 Iunie 2011 16:46
LA MULTI ANI!! NORURI!! E 2012!! PE UNDE UMBLATI?? VOI OARE??? CA DE LOC NU MA STRESATI!!
Jojolin
Postat pe 24 Ianuarie 2012 17:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
IMBRACAMINTE COPII IMPORT THAILANDA HAINE - CATALOG 1 De la: tavibkk 4 August 2009 22:59
Marsupiu bebe 1 De la: adelinaa 24 August 2008 17:06
vand carut bertoni sport si landou cu umbreluta 3 De la: chinabuye 9 Mai 2010 14:55
vand carut bertoni star roz nou 1 De la: margeo99 6 Septembrie 2009 10:13
Paltonas fetita, NOU, pt 1 an, 1 an jumatate 1 De la: florymatei 9 Noiembrie 2009 23:57
Setari Cookie-uri