o fosta prostiuata

tanti initioatoarea topciului......daca vrei sa te intorci la munca de jos.....ma intelegi tu care, fii fraiera si cedeaza...trece tot pe numele lui si sa nu te miri cand in final iti va da un sut in cour afara din casa......
tutankhamon
Postat pe 2 Septembrie 2010 11:57
cam asa e tuth....

aaaa...mareo te luminasi intr-un final
ameno
Postat pe 2 Septembrie 2010 12:13
pai na ameno...e clar ca lumina zilei ce urmareste gagiul.....a luat-o prostituata, cica a facut-o femeie.....dar nu pentru ca o iubea.......ci pentru a se scapa de datoria aia de 150.000 de euroi.....ca altfel nu-mi explic atitudinea si comportamentul lui.....si rarele momente de tandrete sunt pentru gasca cu oua de aur, nu pentru ea, ca femeie in adevaratul sens al cuvasntului....
tutankhamon
Postat pe 2 Septembrie 2010 12:27
corect!pacat doar ca ea nu are taria de a pleca din relatia asta fara sa se uite inapoi.Parerea mea este ca pe ea o macina la greu trecutul ei,e complexata de ceea ce a facut si nu poate trece peste. Pact o sa-si distruga viata.Parerea mea.
ameno
Postat pe 2 Septembrie 2010 12:31
asta faci tu? esti de meserie bag sama
ameno
Postat pe 2 Septembrie 2010 12:35
amenooo.....are secsperienta......are 1000 de fomei la activ.....asa se lauda pe un alt toapic.....
tutankhamon
Postat pe 2 Septembrie 2010 12:38
pfffooiii 1000 haaaaa
da cum naiba l-am perdut eu pe asta???
na pai trebe aprofundat subectul 1001 de nopti nedormite din cauza celor 1001 bataturi in palme facute...
ameno
Postat pe 2 Septembrie 2010 12:41
dar eu ma intreb care-i nevastasa si care-i amanta Manuela pe stanga sau Labarela pe dreapta
ameno
Postat pe 2 Septembrie 2010 12:43
palmela si batatorela.....
tutankhamon
Postat pe 2 Septembrie 2010 12:45
Desi ma indoiesc ca povestea asta este reala, incerc sa dau si eu un sfat: poate trecutul tau o fi de vina, dar stai linistita, ca in scurt timp vei intra in legalitate si...... cine stie, poate ajungi profesoara in materie, iar el, o sa ajunga chiar sa fie mandru de tine.
Sau, alta varianta ar fi aceea, ca s-ar putea sa fi intervenit alta "profesionista" pe fir, cine stie? Stii cum se zice: "se invarte roata", dar acum, cred intelegi si tu situatia , si nu te superi din atata lucru, ca doar stii cum e....marfa trebuie sa circule.
yyyvv
Postat pe 8 Septembrie 2010 18:20
daca tot ai postat pe topicul asta te roog sa nu iei in calcul raspunsurile rautacioase.
ma gandesc ca este dificil sa duci o viata ca asta,dar sa te gandesti ca deciziile luate la nervi sunt distructive.tre sa refaci relatia ,nu conteaza diferenta,atat timp cat va intelegeati bine la inceput,ince se poate pt ca o radacina exista in relatia voastra.mergeti la psiholog,singuri in vacanta..gandeste lucrurile pe viitor iar copilul pe care il aveti nu va putea sa creasca la fel intr-o familie separata
ANNITTA10
Postat pe 8 Septembrie 2010 21:48
De la: yyyvv, la data 2010-09-08 18:20:49 Desi ma indoiesc ca povestea asta este reala, incerc sa dau si eu un sfat: poate trecutul tau o fi de vina, dar stai linistita, ca in scurt timp vei intra in legalitate si...... cine stie, poate ajungi profesoara in materie, iar el, o sa ajunga chiar sa fie mandru de tine.
Sau, alta varianta ar fi aceea, ca s-ar putea sa fi intervenit alta "profesionista" pe fir, cine stie? Stii cum se zice: "se invarte roata", dar acum, cred intelegi si tu situatia , si nu te superi din atata lucru, ca doar stii cum e....marfa trebuie sa circule.


Sunt reala iar poveste tot la fel ,cat despre legalizare in tara in care suntem este legalizata .Sincer nu ma asteptam la astfel de raspunsuri dar in fine .As vrea sa ii multumesc unei persoane de aici care a reusit sa imi dea un pic de incredere in mine ,am reusit sa vorbesc cu el despre noi si relatia noastra iar acum de cand s-a intors din vacnta totul este altfel ne merge bine ne intelegem dar sincer nu il mai inteleg .Intre timp am mai aflat ca o asa zisa prietena de a mea ii tot infloarae povesti la ureche am rupt amandoi legatura cu cuplul respctiv si de atunci nu mai sunt certuri ,a promis ca se v-a schimba si a facut-o cu toate ca nervi inca ii mai are am invatat ca cu un zambet trece totul .
Nu stiiu daca am procedat bine dar mi-am ascultat inima .

cat despre fosta mea meserie aceea a fost duar o parte din mine chiar daca am fost ceea ce am fost nu ma comport ca atare ,nu ma imbrac provocator ,nu zambesc barbatilor iar sa il insel ar fii ultimul lucru care l-as face pe lumea aceasta .
marinela_223
Postat pe 17 Octombrie 2010 18:23
De la: ameno, la data 2010-09-02 12:31:36corect!pacat doar ca ea nu are taria de a pleca din relatia asta fara sa se uite inapoi.Parerea mea este ca pe ea o macina la greu trecutul ei,e complexata de ceea ce a facut si nu poate trece peste. Pact o sa-si distruga viata.Parerea mea.

corect asta ma macina dar am reusit sa trec peste acest amanunt.Am descoperit ca pot avea doua personalitati iar ceea ce sunt acum nu are nici o legatura cu trecutul meu fiecare dintre noi are parti intunecate
marinela_223
Postat pe 17 Octombrie 2010 18:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
da inteleg 32 De la: lilioara 29 Noiembrie 2009 20:09
Dansurile si relatia de cuplu 18 De la: garbo_12994 13 Mai 2013 01:49
Salut 29 De la: garbo_395084 9 Februarie 2014 09:50
Adevar sau Provocare 346 De la: eu_geminy 30 Octombrie 2010 00:35
Un accident poate schimba un om??? 80 De la: D_Emy 5 Octombrie 2013 19:36
Setari Cookie-uri