oare barbatii pot fi fideli dupa casatorie?

FIDELITATE? CE-I ASTA ? IN CE LIMBA? NU CRED CA BARBATII CUNOSC CUVANTUL
jenyS
Postat pe 15 Septembrie 2010 12:10
generalizezi.....gresesti.
anaROBERT
Postat pe 15 Septembrie 2010 12:12
De la: anakin, la data 2010-09-15 10:49:45dar la un german de culoare nu ai succesuri?

ca numai din astia de la BDSM vad ca iti fug ochii, bre irinuco, perversa mica ce esti
nu imi plac barbatii bruneti,intunecati la piele.Nu ca as fii rasista,,dar nu imi plac.Fiecare cu preferintele lui,,,nici barbatii cu barba sau mustanta...sau cheli..nu imi plac,pt ca nu sunt genul meu
xenaprintesarazboinica
Postat pe 15 Septembrie 2010 14:27
Barbatii au timp sa insele pt ca au prea mult timp liber...Femeile si muncesc si gatesc,,,femeile sunt prea bune si barbatii profita de pe urma lor si mai le si inseala..Pt ca barbatii merg pe principiul daca esti bun si simtit esti prost..Tare bine ar fii ca sa mearga si femeile pe principiul asta..Daca sunt prea bune sunt luate de proaste si sa fie pus in practica doar cu barbatii pt ca ei sunt mama rautatilor si tampeniileo si minciunilor
xenaprintesarazboinica
Postat pe 15 Septembrie 2010 14:31

irinuco, esti mortala! deci, recunosti ca-ti plac totusi barbatii, da' numa aia blonzi, fara mustatza, dar cu par pe cap
zambila
Postat pe 15 Septembrie 2010 14:32
bre irinuco, daca tu ai vedea un negru ca te alearga, te-ai impiedica imediat

bine, doar teoretic, fiindca pe asta nici macar un pluton de apevisti nu ar consola-o
anakin
Postat pe 15 Septembrie 2010 14:34
zambila
Postat pe 15 Septembrie 2010 14:37
vai de mine!!!!!! irinucai ii plac barbatii???!!!! vai mi rau
ameno
Postat pe 15 Septembrie 2010 14:38
De la: ameno, la data 2010-09-15 14:38:16vai de mine!!!!!! irinucai ii plac barbatii???!!!! vai mi rau
Pai pt casatorie,,barbati sinceri si cu suflet bun si civilizati,,nu nebuni si tacaniti ca voi...Voi sa va luati femei tot ca voi..sa va faceti unul la altul zillele amare ca sa vedeti cum este
xenaprintesarazboinica
Postat pe 15 Septembrie 2010 14:53
Haide, irinuco, recunoaste si tu ca te folosesti de barbati pentru sex... ce atata tambalau pentru casatorie, ca faci tu ce faci si tot la foutangeala ajungi
anakin
Postat pe 15 Septembrie 2010 14:55
ladyDY
Postat pe 15 Septembrie 2010 15:03
irinuca lasa-l naibii de computer si de forum....ia si dute intr-un pelerinaj....vorbeste oamenilor pe strada,fa-i sa se pocaiasca...fa-i sa se intoarca cu fata spre lumina.Ca aici pe forum,vezi si tu ca nu merge.Dute macar cateva luni...si cand te intorci,ne povestesti cum a fost.
chanty
Postat pe 15 Septembrie 2010 15:03
Pai te casatoresti in fata lui Dumnezeu,,ii ceri sa iti dea intelepciune in casatorie...Apoi sa fac un contract prenoptial,,ca daca fac copiii si barbatul se schimba,,sa plateasca jumatate din chreltuelile pt fiecare copil,,daca trebuie sa ne despartim...Pt ca nu poti sta cu un dobitoc care te jigneste..Dar nu se poate sa ma ia fara copii,apoi sa fac copii si doar eu sa muncesc pt cresterea lor..si barbatul sa plateasca jumate din tot ce are nevoie un copil,scoala,,imbracaminte,tot ce serveste unui copil....Apoi mai discutam despre copiii...Pt ca cum nu am increderre in oameni,,si cum pt a prinde incredere in om ai nevoie de timp...trebuie sa ai o siguranta ca nu ajungi sa iti cresti copii singura si barbatul merge bine mersi si isi traieste viata bine mersi fara obligatii.Ca doar nu s-a intalnit hotul cu prostul
xenaprintesarazboinica
Postat pe 15 Septembrie 2010 15:03
Pai te casatoresti in fata lui Dumnezeu,,ii ceri sa iti dea intelepciune in casatorie...Apoi sa fac un contract prenoptial,,ca daca fac copiii si barbatul se schimba,,sa plateasca jumatate din chreltuelile pt fiecare copil,,daca trebuie sa ne despartim...Pt ca nu poti sta cu un dobitoc care te jigneste..Dar nu se poate sa ma ia fara copii,apoi sa fac copii si doar eu sa muncesc pt cresterea lor..si barbatul sa plateasca jumate din tot ce are nevoie un copil,scoala,,imbracaminte,tot ce serveste unui copil....Apoi mai discutam despre copiii...Pt ca cum nu am increderre in oameni,,si cum pt a prinde incredere in om ai nevoie de timp...trebuie sa ai o siguranta ca nu ajungi sa iti cresti copii singura si barbatul merge bine mersi si isi traieste viata bine mersi fara obligatii.Ca doar nu s-a intalnit hotul cu prostul
xenaprintesarazboinica
Postat pe 15 Septembrie 2010 15:06
Pai te casatoresti in fata lui Dumnezeu,,ii ceri sa iti dea intelepciune in casatorie...Apoi sa fac un contract prenoptial,,ca daca fac copiii si barbatul se schimba,,sa plateasca jumatate din chreltuelile pt fiecare copil,,daca trebuie sa ne despartim...Pt ca nu poti sta cu un dobitoc care te jigneste..Dar nu se poate sa ma ia fara copii,apoi sa fac copii si doar eu sa muncesc pt cresterea lor..si barbatul sa plateasca jumate din tot ce are nevoie un copil,scoala,,imbracaminte,tot ce serveste unui copil....Apoi mai discutam despre copiii...Pt ca cum nu am increderre in oameni,,si cum pt a prinde incredere in om ai nevoie de timp...trebuie sa ai o siguranta ca nu ajungi sa iti cresti copii singura si barbatul merge bine mersi si isi traieste viata bine mersi fara obligatii.Ca doar nu s-a intalnit hotul cu prostul
xenaprintesarazboinica
Postat pe 15 Septembrie 2010 15:06
Pai te casatoresti in fata lui Dumnezeu,,ii ceri sa iti dea intelepciune in casatorie...Apoi sa fac un contract prenoptial,,ca daca fac copiii si barbatul se schimba,,sa plateasca jumatate din chreltuelile pt fiecare copil,,daca trebuie sa ne despartim...Pt ca nu poti sta cu un dobitoc care te jigneste..Dar nu se poate sa ma ia fara copii,apoi sa fac copii si doar eu sa muncesc pt cresterea lor..si barbatul sa plateasca jumate din tot ce are nevoie un copil,scoala,,imbracaminte,tot ce serveste unui copil....Apoi mai discutam despre copiii...Pt ca cum nu am increderre in oameni,,si cum pt a prinde incredere in om ai nevoie de timp...trebuie sa ai o siguranta ca nu ajungi sa iti cresti copii singura si barbatul merge bine mersi si isi traieste viata bine mersi fara obligatii.Ca doar nu s-a intalnit hotul cu prostul
xenaprintesarazboinica
Postat pe 15 Septembrie 2010 15:06
Pai te casatoresti in fata lui Dumnezeu,,ii ceri sa iti dea intelepciune in casatorie...Apoi sa fac un contract prenoptial,,ca daca fac copiii si barbatul se schimba,,sa plateasca jumatate din chreltuelile pt fiecare copil,,daca trebuie sa ne despartim...Pt ca nu poti sta cu un dobitoc care te jigneste..Dar nu se poate sa ma ia fara copii,apoi sa fac copii si doar eu sa muncesc pt cresterea lor..si barbatul sa plateasca jumate din tot ce are nevoie un copil,scoala,,imbracaminte,tot ce serveste unui copil....Apoi mai discutam despre copiii...Pt ca cum nu am increderre in oameni,,si cum pt a prinde incredere in om ai nevoie de timp...trebuie sa ai o siguranta ca nu ajungi sa iti cresti copii singura si barbatul merge bine mersi si isi traieste viata bine mersi fara obligatii.Ca doar nu s-a intalnit hotul cu prostul
xenaprintesarazboinica
Postat pe 15 Septembrie 2010 15:06
Pai te casatoresti in fata lui Dumnezeu,,ii ceri sa iti dea intelepciune in casatorie...Apoi sa fac un contract prenoptial,,ca daca fac copiii si barbatul se schimba,,sa plateasca jumatate din chreltuelile pt fiecare copil,,daca trebuie sa ne despartim...Pt ca nu poti sta cu un dobitoc care te jigneste..Dar nu se poate sa ma ia fara copii,apoi sa fac copii si doar eu sa muncesc pt cresterea lor..si barbatul sa plateasca jumate din tot ce are nevoie un copil,scoala,,imbracaminte,tot ce serveste unui copil....Apoi mai discutam despre copiii...Pt ca cum nu am increderre in oameni,,si cum pt a prinde incredere in om ai nevoie de timp...trebuie sa ai o siguranta ca nu ajungi sa iti cresti copii singura si barbatul merge bine mersi si isi traieste viata bine mersi fara obligatii.Ca doar nu s-a intalnit hotul cu prostul
xenaprintesarazboinica
Postat pe 15 Septembrie 2010 15:06
Valeu, irinuco, ce te mai balbai...

o fi de la vibrator?
anakin
Postat pe 15 Septembrie 2010 15:09
Vreau siguranta ca nu ajung ca altele sa imi cresc copiii singura la fel cum fac alte femei...Si de asta vreau contract legal ca in caz ca ma inseala sa plateasca despagubire,sau daca fac copii vreau sa mi se plateasca jumate din cheltuieli la tot ce serveste la un copil...Pt fiecare copil in parte......pt ca increderea o poti castiga in timp,,,daca barbatul stie sa o castige...dar mai bine sa fie el la mana mea,,decat eu la mana lui...nu ca imi face copiii si eu trebuie sa imi tin gura pt ca am nevoie de bani pt copil...Nu las pe nimeni sa ma proasteasca,,cine nu acepta nici nu stau de vorba....cu el...dar nu ii spun la inceput,,ci doar dupa ce ma cunoaste,,ii spun conditiile mele,,daca vrea sa accepte bine,,daca nu sa plece de unde a venit
xenaprintesarazboinica
Postat pe 15 Septembrie 2010 15:13
io cred ca o ramas fara baterie si s-o blocat asa!
zambila
Postat pe 15 Septembrie 2010 15:17
inseamna ca medicina va inventa un nou termen : vibratorus captivus
anakin
Postat pe 15 Septembrie 2010 15:19

la ideea mea?
zambila
Postat pe 15 Septembrie 2010 15:21
De la: zambila, la data 2010-09-15 15:17:14io cred ca o ramas fara baterie si s-o blocat asa!
s-a blocat reteaua boule
xenaprintesarazboinica
Postat pe 15 Septembrie 2010 15:22
evident.. exact asa se va si numi : "Vibratorus captivus", an original ideea by Zambila

irinele, radem, glumim, dar nu ne batem pe burtica, da? Adica fii clovn pana la capat, nu lichea.
anakin
Postat pe 15 Septembrie 2010 15:23
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-15 15:22:49
De la: zambila, la data 2010-09-15 15:17:14io cred ca o ramas fara baterie si s-o blocat asa!
s-a blocat reteaua boule
scuze am uitat sa zic boilor,,pt ca voi va tineti unul de altul ca oitele pt ca sunteti dependeti unul de altul,,pt ca asa sunt maimutele vorbitoare
xenaprintesarazboinica
Postat pe 15 Septembrie 2010 15:24
hmmm, stiam io ca is dependenta de ceva....
zambila
Postat pe 15 Septembrie 2010 15:25
irinuco, ti-am zis ca te iubiesc?
zambila
Postat pe 15 Septembrie 2010 15:26
vazusi, zambilo?.. suntem 3 in 1, adica si boi, si oite, si maimutze..

irinuco, sa intelegem ca preferi pozitiile animalice?.. adica asa, un pic mai sauvage? for a spicy life ?
anakin
Postat pe 15 Septembrie 2010 15:27

ioi!
tocmai m-ai facut oaie?
ti-o iei!
zambila
Postat pe 15 Septembrie 2010 15:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Elevii fac spondiloza de la ghiozdane! 15 De la: garbo193607 10 Iunie 2011 17:13
O noua sansa relatiei tale sau divort fara probleme? 4 De la: iulia_marinela 24 Octombrie 2013 06:07
produs pentru slabit 5 De la: eladaela 4 Septembrie 2009 17:40
Fazan diferit. 92 De la: barboneli 25 Februarie 2011 13:22
O problema intr-o relatie 31 De la: Yres 14 Mai 2010 10:41
Setari Cookie-uri