ea

a spus ca este divortata sau ca divortu este in curs de desfasurare,iar el o cunostinta de a mea,ma abordat pe net ca de fapt ar vrea sa ramana in austr si ca nu vrea sa se intoarca la el in ro,dupa care ma vizitat pt o saptamana unde totul a fost frumos ca de fapt ne-am indragostit,sa intors in ro dupa copil si sa termine divortul dupa care sa intors,amandoi am facut sacrifici mai ales financiare,eu mutanduma 4000 de km si ea 18000 de km,dar dupa toate sacrificile si asa cum am acceptato cu un copil si situatia ei dupa 6 saptamani si zeci de ore la telefon,sute de mesaje si zeci de mii de dolari cheltuiti a decis sa se intoarca la el,in 5 luni nu a fost zi sa nu ne spunem ca ne iubim si ne dorim dar dupa o saptamana de locuit inpreuna au aparut divergente de la orice,intrebando daca ma iubeste a zis ca nu stie dar cu numai trei zile a zis da,,l-am contactat pe ex si i-am spus totu,el a spus ca o iarta ca de fapt ii vrea pe amandoi inapoi,el stie totul de la mine dar nimic de la ea inca mai asteapta ca ea sa-i spuna totul,,in final eu cred ca se iarta depinde de persoane DAR INTREBAREA ESTE CUM VA FI SI CAT VA DURA RELATIA DINTRE EI DUPA TOATE INAMPLATE
garbo049916
Postat pe 19 Septembrie 2009 08:55
asta ne-ai mai spus si acum o jumate de an. din alt cont. noutati, ceva?
si_totusi
Postat pe 19 Septembrie 2009 09:03
sa intamplat acum doua saptamani si tousi nu imi vine sa cred,dar daca ai un raspuns atunci il ascult,
garbo049916
Postat pe 19 Septembrie 2009 09:08
inseamna ca esti altul. mai venise unul cu o poveste tot din asta cu australia, cu o tipa ce-l papa de bani, cu plecari si reveniri

va pacaleste pe mai multi?
si_totusi
Postat pe 19 Septembrie 2009 09:11
si tu acum ce vrei, sa facem noi pe mama omida si sa ghicim cit va dura relatia dintre ei? Poate va dura. Desi aia nu e relatie, dupa parerea mea. Daca ajungi sa iti iei copilul sa pleci, mai bine esti bun plecat decit sa te mai intorci.
Ma rog, poate's eu prea intransigenta, dar ciorba reincalzita e de aruncat.
quasaria
Postat pe 19 Septembrie 2009 09:52
si totusi ma surprinde dar este posibil,poti sa-ti aduci aminde mai exact despre acesta poveste?devine interesant si curiozitatea ma face sa intreb chiar a mai fost alcineva sau poate sotul a acela,si asta sa intamplat in ultimile 8 luni,esti sigur ca a mai fost o poveste asemanatoare?
garbo049916
Postat pe 19 Septembrie 2009 15:54
dap... si pe mine tot curiozitatea ma face sa exclam: oh, Doamne, de ce nu m-ai facut femeie... ca uite ce barbati ai lasat pe lume!
ready_vivus
Postat pe 19 Septembrie 2009 15:57
de acord cu tine
garbo049916
Postat pe 19 Septembrie 2009 15:59
pai nu de alta, da' as fi cheltuit si eu in draci banii altuia ...
ready_vivus
Postat pe 19 Septembrie 2009 16:01
De la: garbo049916, la data 2009-09-19 15:54:59si totusi ma surprinde dar este posibil,poti sa-ti aduci aminde mai exact despre acesta poveste?devine interesant si curiozitatea ma face sa intreb chiar a mai fost alcineva sau poate sotul a acela,si asta sa intamplat in ultimile 8 luni,esti sigur ca a mai fost o poveste asemanatoare?


bre la cata elocinta ai in eczbrimareeeeeeeee...io ma si mir, sa stii ...
fleur_de_lis
Postat pe 19 Septembrie 2009 16:02
chiar asa sunt toti berbeci ca si ea tot berbec,sa stiu de ce sa ma feresc
garbo049916
Postat pe 19 Septembrie 2009 16:04
nu jicniti elocintza baietului,bre!

ca cu aia o papat iel mult si bine din traista duoamnei!
preciouss
Postat pe 19 Septembrie 2009 16:05
da...de unde stii k sunt berbec, mi-ai vizualizat profilul?? e pus la oha, nu te lua dupa asta...dar pot satzi spun ceva despre berbeci....n-au rabdareeeeeeeeeee....
fleur_de_lis
Postat pe 19 Septembrie 2009 16:09
De la: ready_vivus, la data 2009-09-19 15:57:32dap... si pe mine tot curiozitatea ma face sa exclam: oh, Doamne, de ce nu m-ai facut femeie... ca uite ce barbati ai lasat pe lume!


las' ca nici cu femeile nu poti sa te plingi... ia citeste niste toapice duhovnicesti pe'aici, cu iubirea de seaman...
quasaria
Postat pe 20 Septembrie 2009 09:33
garbo, 16. exact aceeasi poveste a fost si cred ca prin iarna . o tin minte ca m-a distrat grozav. unul se plangea ca i-a trimis de "n" ori bani sa apara din australia si-l tot pacalea cu un sot de pe acolo care nu o lasa, care o apasa, care o necajeste.
si_totusi
Postat pe 20 Septembrie 2009 09:40
nu este aceeasi poveste daca spui ca sa intamplat in iarna,dar poate sunt femei care au acelasi mod de a incerca sa scimbe viata,oricum eu cred ca infidelitatea se poate ierta de unele persoane,dar,cum a fost nu va mai fi sau poate va fi mai bine oameni sunt diferiti au sentimente diferite,etc....eu unul nu pot sa o iert doar sa ma prefac ca iert infidelitatea
garbo049916
Postat pe 20 Septembrie 2009 15:25
De la: garbo049916, la data 2009-09-19 08:55:30a spus ca este divortata sau ca divortu este in curs de desfasurare,iar el o cunostinta de a mea,ma abordat pe net ca de fapt ar vrea sa ramana in austr si ca nu vrea sa se intoarca la el in ro,dupa care ma vizitat pt o saptamana unde totul a fost frumos ca de fapt ne-am indragostit,sa intors in ro dupa copil si sa termine divortul dupa care sa intors,amandoi am facut sacrifici mai ales financiare,eu mutanduma 4000 de km si ea 18000 de km,dar dupa toate sacrificile si asa cum am acceptato cu un copil si situatia ei dupa 6 saptamani si zeci de ore la telefon,sute de mesaje si zeci de mii de dolari cheltuiti a decis sa se intoarca la el,in 5 luni nu a fost zi sa nu ne spunem ca ne iubim si ne dorim dar dupa o saptamana de locuit inpreuna au aparut divergente de la orice,intrebando daca ma iubeste a zis ca nu stie dar cu numai trei zile a zis da,,l-am contactat pe ex si i-am spus totu,el a spus ca o iarta ca de fapt ii vrea pe amandoi inapoi,el stie totul de la mine dar nimic de la ea inca mai asteapta ca ea sa-i spuna totul,,in final eu cred ca se iarta depinde de persoane DAR INTREBAREA ESTE CUM VA FI SI CAT VA DURA RELATIA DINTRE EI DUPA TOATE INAMPLATE


o iubesti?...sau vrei sa-ti faca menajul...
Ines
Postat pe 20 Septembrie 2009 15:35
pt 916
nu ar fi fost mai placut si/sau mai util sa cheltuiesti o parte din bani si cu o prof. de lb ramana?!!
garbo015564
Postat pe 20 Septembrie 2009 15:47
este aceeasi poveste. ai grija cui trimiti bani
si_totusi
Postat pe 20 Septembrie 2009 19:26
dar mi-ar fi placut dar vezi tu,eu am avut profesor si nu profesoara de limba "ramana"asa cum scrii tu,,,as fi dorit sa am o profesoara de limba romana
garbo049916
Postat pe 21 Septembrie 2009 15:48
da o iubesc dar din pacate trebuie sa uit de ea,menajul il fac singur ca ma invatat viata de unul singur prin lume,cand esti singur in tari diferite viata te invata sa faci totul chiar totul
garbo049916
Postat pe 21 Septembrie 2009 15:54
nu cred ,daca as fi stiut mai multe din aceea poveste,mai multe detali ma refer,te-as crede
garbo049916
Postat pe 21 Septembrie 2009 15:56
corect,absolut totul...
iasomia
Postat pe 21 Septembrie 2009 15:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
salut la toata lumea 98 De la: vyva 3 Noiembrie 2009 20:33
Si britanicii au talent!!!!! 5 De la: Mihaela_Tudora_1 29 Mai 2013 22:27
ce sa mai fac pt iubirea mea?:( 2 De la: Dor_marunt 12 Mai 2010 05:55
lipici 51 De la: cely 11 Decembrie 2009 13:28
DE CE NU POTI TRAI CU O PERSOANA DE ALTA RELIGIE ¿?¿ 731 De la: Eduard_Caloean_1 27 Ianuarie 2016 09:19
Setari Cookie-uri