oare barbatii pot fi fideli dupa casatorie?

De la: giul1a, la data 2010-09-05 16:37:00
cata violenta dar animatia mi-a adus aminte de melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=6g6g2mvItp4&ob=av2e


PT TINE FARA VIOLENTA[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/35/35900rh3qpydqxl.gif[/img][/url]
KNIGHT_31
Postat pe 5 Septembrie 2010 16:40
De la: KNIGHT_31, la data 2010-09-05 16:40:41
De la: giul1a, la data 2010-09-05 16:37:00
cata violenta dar animatia mi-a adus aminte de melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=6g6g2mvItp4&ob=av2e


PT TINE FARA VIOLENTA[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/35/35900rh3qpydqxl.gif[/img][/url]

multumesc, esti un dragutz[img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/87/87434c3wor9yztz.gif[/img][/url]
giul1a
Postat pe 5 Septembrie 2010 16:44
De la: KNIGHT_31, la data 2010-08-29 14:29:55UN BARBAT POATE FI PRIVIT CA OGLINDA UNEI FEMEI, DACA OFERI DRAGOSTE-DRAGOSTE VEI PRIMI, DACA ESTI MOFTUROASA SI NEECHILIBRATA-BARBATUL ISI VA CAUTA FERICIREA IN ALTA PARTE. E SIMPLU. NU ?
pai nu este barbatul capul...el trebuie sa ofere apoi sa pretinda....adevarul ca sunt si multe femei care nu stiu sa se conduca singure...barbatul fiind hotarat si mai puternic pshic ar putea sa sprijine moral si pshic femeia...Nu sa se foloseasca de sensibilitatea ei..Dar problema este ca traim intr-o lumea rea,,unde fiecare este pt el mai ales barbatii...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 7 Septembrie 2010 09:18
si femeile sant profitoare te-ai gandit tuuu lupty sa conduca amandoi si sa se iubeascaaa si sa se respecte? ia incearca sa vezi atunci fericire
garbo074997
Postat pe 7 Septembrie 2010 09:24
De la: garbo074997, la data 2010-09-07 09:24:39 si femeile sant profitoare te-ai gandit tuuu lupty sa conduca amandoi si sa se iubeascaaa si sa se respecte? ia incearca sa vezi atunci fericire
lasa-le pe altele sa fie fericite,,eu nu sunt egoista...prefer sa fiu ca iov... pt ca eu nu am nevoie de fericirea unui barbat sa ma cobor la mintea lui....Eu vreau sa acumulez cat mai multe cunostinte nu vreau sa ma cobor la mintea unui barbat lenes si la rudele lui....Eu daca o fii sa ma marit o sa ma casatoresc tot cu un crestin care sa ma ajute sa acumulez cat mai multe cunostinte duhovnicesti da sa ne sprjinim unul pe altul atunci cand suntem slabi....Dar nicidecum nu o sa ma incurc cu un barbat cu minte de cocos si sa ma cobor la mintea lui si sa ma indeparteze de Dumnezeu..Pt ca nu poti trai o viata curata cu un barbat care nu duce o viata curata...Pt ca el are energie negativa si o sa vrea sa ma traga si pe mine la lucruri necurate
xenaprintesarazboinica
Postat pe 7 Septembrie 2010 09:40
immmm daca te-ai cobora tu s-ar cobora si el si te-ar iubi si familia lui nu ar conta decat ca si spectatori . Lasa bre sa fie cucos mai faceti si voi dragoste ia incearca sa vezi ce fain este.......da vezi ca eu vorbesc de o pereche bine sudata cu sentimente de iubire si respect.......si dai cu tamaie ca sa alungi energiile lui negative
garbo074997
Postat pe 7 Septembrie 2010 09:47
De la: garbo074997, la data 2010-09-07 09:47:14immmm daca te-ai cobora tu s-ar cobora si el si te-ar iubi si familia lui nu ar conta decat ca si spectatori . Lasa bre sa fie cucos mai faceti si voi dragoste ia incearca sa vezi ce fain este.......da vezi ca eu vorbesc de o pereche bine sudata cu sentimente de iubire si respect.......si dai cu tamaie ca sa alungi energiile lui negative
Voi barbatii numai la tampenii va fuge capul...Eu nu fug dupa placeri trecatoare,,,sa fiu sedusa de un barbat pacatos si apoi sa fiu folosita ca servitoare..Pt ca un barbat pacatos nu este cinstit,,,si o sa am o viata de chin ca si celaealte femei,,asa ca mai bine ma lipsesc de ea....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 7 Septembrie 2010 09:52
si apoi daca ma voi casatori...o sa ma casatoresc cu un barbat civilizat...nu sa dun dupa el si sa imi vorbeasca urat pt ca eu sunt cumsecade...Eu de oameni m-am lamurit ca majoritatea nu fac 2 bani...Lasa ca nu mai purta tu grija mea,,,,poarta mai bine grija ta
xenaprintesarazboinica
Postat pe 7 Septembrie 2010 09:55
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-07 09:55:12si apoi daca ma voi casatori...o sa ma casatoresc cu un barbat civilizat...nu sa curat dupa el si sa imi vorbeasca urat pt ca eu sunt cumsecade...Eu de oameni m-am lamurit ca majoritatea nu fac 2 bani...Lasa ca nu mai purta tu grija mea,,,,poarta mai bine grija ta
daca un barbat nu este cinstit nu stau un minut cu el ca imi fac bagajul si imi iau talpasita...nu stau cu nimeni ca sa imi mamance zilele...numai ca sunt unii dobitoci care nu reusesti sa scapi de ei
xenaprintesarazboinica
Postat pe 7 Septembrie 2010 09:57
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-07 09:57:10
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-07 09:55:12si apoi daca ma voi casatori...o sa ma casatoresc cu un barbat civilizat...nu sa curat dupa el si sa imi vorbeasca urat pt ca eu sunt cumsecade...Eu de oameni m-am lamurit ca majoritatea nu fac 2 bani...Lasa ca nu mai purta tu grija mea,,,,poarta mai bine grija ta
daca un barbat nu este cinstit nu stau un minut cu el ca imi fac bagajul si imi iau talpasita...nu stau cu nimeni ca sa imi mamance zilele...numai ca sunt unii dobitoci care nu reusesti sa scapi de ei


ce chestie dom'le .....si cum reusesti tu sa afli daca este cinstit, intrun minut?
tymbark
Postat pe 7 Septembrie 2010 14:45
De la: tymbark, la data 2010-09-07 14:45:32
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-07 09:57:10
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-07 09:55:12si apoi daca ma voi casatori...o sa ma casatoresc cu un barbat civilizat...nu sa curat dupa el si sa imi vorbeasca urat pt ca eu sunt cumsecade...Eu de oameni m-am lamurit ca majoritatea nu fac 2 bani...Lasa ca nu mai purta tu grija mea,,,,poarta mai bine grija ta
daca un barbat nu este cinstit nu stau un minut cu el ca imi fac bagajul si imi iau talpasita...nu stau cu nimeni ca sa imi mamance zilele...numai ca sunt unii dobitoci care nu reusesti sa scapi de ei


ce chestie dom'le .....si cum reusesti tu sa afli daca este cinstit, intrun minut?
Pai fac pe proasta la inceput...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 7 Septembrie 2010 14:50
De la: garbo074997, la data 2010-09-07 09:47:14immmm daca te-ai cobora tu s-ar cobora si el si te-ar iubi si familia lui nu ar conta decat ca si spectatori . Lasa bre sa fie cucos mai faceti si voi dragoste ia incearca sa vezi ce fain este.......da vezi ca eu vorbesc de o pereche bine sudata cu sentimente de iubire si respect.......si dai cu tamaie ca sa alungi energiile lui negative
ce zici ,tu, fata aici!!! mergi la manastire ,de fapt si acolo se intampla lucruri necurate
yarinna
Postat pe 7 Septembrie 2010 15:52
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-07 09:52:41
De la: garbo074997, la data 2010-09-07 09:47:14immmm daca te-ai cobora tu s-ar cobora si el si te-ar iubi si familia lui nu ar conta decat ca si spectatori . Lasa bre sa fie cucos mai faceti si voi dragoste ia incearca sa vezi ce fain este.......da vezi ca eu vorbesc de o pereche bine sudata cu sentimente de iubire si respect.......si dai cu tamaie ca sa alungi energiile lui negative
Voi barbatii numai la tampenii va fuge capul...Eu nu fug dupa placeri trecatoare,,,sa fiu sedusa de un barbat pacatos si apoi sa fiu folosita ca servitoare..Pt ca un barbat pacatos nu este cinstit,,,si o sa am o viata de chin ca si celaealte femei,,asa ca mai bine ma lipsesc de ea....
ce minte ingusta ,daca esti desteapta il seduci tu si te folosesti de el!!!!..iar viata ti-o faci cum vrei ,,,da' din cate vad .esti o pers.introvertita si cam visatoare
yarinna
Postat pe 7 Septembrie 2010 16:00
De la: giul1a, la data 2010-09-05 16:44:32
De la: KNIGHT_31, la data 2010-09-05 16:40:41
De la: giul1a, la data 2010-09-05 16:37:00
cata violenta dar animatia mi-a adus aminte de melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=6g6g2mvItp4&ob=av2e


PT TINE FARA VIOLENTA[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/35/35900rh3qpydqxl.gif[/img][/url]

multumesc, esti un dragutz[img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/87/87434c3wor9yztz.gif[/img][/url]



CU PLACERE [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/265/265947v59bl0120s.gif[/img][/url]
KNIGHT_31
Postat pe 8 Septembrie 2010 03:43
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-07 14:50:45
De la: tymbark, la data 2010-09-07 14:45:32
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-07 09:57:10
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-07 09:55:12si apoi daca ma voi casatori...o sa ma casatoresc cu un barbat civilizat...nu sa curat dupa el si sa imi vorbeasca urat pt ca eu sunt cumsecade...Eu de oameni m-am lamurit ca majoritatea nu fac 2 bani...Lasa ca nu mai purta tu grija mea,,,,poarta mai bine grija ta
daca un barbat nu este cinstit nu stau un minut cu el ca imi fac bagajul si imi iau talpasita...nu stau cu nimeni ca sa imi mamance zilele...numai ca sunt unii dobitoci care nu reusesti sa scapi de ei


ce chestie dom'le .....si cum reusesti tu sa afli daca este cinstit, intrun minut?
Pai fac pe proasta la inceput...


stii care-i culmea prostiei?....sa faci pe prostul si sa ramai asa...
tymbark
Postat pe 8 Septembrie 2010 08:33
eu cred ca asta-i culmea consecventei
si_totusi
Postat pe 8 Septembrie 2010 08:45
lupty....pt tine mai e mult pana departe..
tymbark
Postat pe 8 Septembrie 2010 08:59
De la: tymbark, la data 2010-09-08 08:33:31
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-07 14:50:45
De la: tymbark, la data 2010-09-07 14:45:32
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-07 09:57:10
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-07 09:55:12si apoi daca ma voi casatori...o sa ma casatoresc cu un barbat civilizat...nu sa curat dupa el si sa imi vorbeasca urat pt ca eu sunt cumsecade...Eu de oameni m-am lamurit ca majoritatea nu fac 2 bani...Lasa ca nu mai purta tu grija mea,,,,poarta mai bine grija ta
daca un barbat nu este cinstit nu stau un minut cu el ca imi fac bagajul si imi iau talpasita...nu stau cu nimeni ca sa imi mamance zilele...numai ca sunt unii dobitoci care nu reusesti sa scapi de ei


ce chestie dom'le .....si cum reusesti tu sa afli daca este cinstit, intrun minut?
Pai fac pe proasta la inceput...


stii care-i culmea prostiei?....sa faci pe prostul si sa ramai asa...
Staruinta este usa succesului,dar ca staruinta sa izbuteasca, ea trebuie sa poarte atirnat de gitul ei bila aia mare si grea de plumb care se numeste: "rabdarea" de a cunoste un barbat ,numai ca rabdarea este cea mai nesuferita calitate pt.ca depinde de timp!!! asadar,eu cred ca,amica, 'xenaluptatoareainimoasa e prea lenesa si prea sictirita de viata, asteptind sa fie descoperita de Cineva - care crede ea -, este replica ei sufleteasca si gindeste ca si ea,dar probabilitatea si sansa unui astfel de eveniment este incomensurabila .Aceste femei sunt in general femei refuzate care se autoexileaza si ramin pe margine pina cind se vor uri ele singure.
In viata trebuie sa avem curajul sa experimentam lucruri noi,or', netrecind prin aceste experiente si experimente, asteptind numai un moment si un barbat unic,vom sfirsi intr-un anonimat desavirsit.
Viata, pina la urma, are un sens iar cei care il refuza nu au nici un fel de aureola de invingator ci vor sfirsi invinsi de propria lor prostie.
yarinna
Postat pe 8 Septembrie 2010 09:38
De la: tymbark, la data 2010-09-08 08:33:31
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-07 14:50:45
De la: tymbark, la data 2010-09-07 14:45:32
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-07 09:57:10
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-07 09:55:12si apoi daca ma voi casatori...o sa ma casatoresc cu un barbat civilizat...nu sa curat dupa el si sa imi vorbeasca urat pt ca eu sunt cumsecade...Eu de oameni m-am lamurit ca majoritatea nu fac 2 bani...Lasa ca nu mai purta tu grija mea,,,,poarta mai bine grija ta
daca un barbat nu este cinstit nu stau un minut cu el ca imi fac bagajul si imi iau talpasita...nu stau cu nimeni ca sa imi mamance zilele...numai ca sunt unii dobitoci care nu reusesti sa scapi de ei


ce chestie dom'le .....si cum reusesti tu sa afli daca este cinstit, intrun minut?
Pai fac pe proasta la inceput...


stii care-i culmea prostiei?....sa faci pe prostul si sa ramai asa...
eu cred ca asa faceti voi barbatii...faceti pe prostiii si ramaneti asa...ca sa va creada femeile prosti si sa faca ele toata treaba...dar cand este vorba de voi sunteti foarte inteligenti
xenaprintesarazboinica
Postat pe 8 Septembrie 2010 10:30
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-08 10:30:17
De la: tymbark, la data 2010-09-08 08:33:31
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-07 14:50:45
De la: tymbark, la data 2010-09-07 14:45:32
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-07 09:57:10
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-07 09:55:12si apoi daca ma voi casatori...o sa ma casatoresc cu un barbat civilizat...nu sa curat dupa el si sa imi vorbeasca urat pt ca eu sunt cumsecade...Eu de oameni m-am lamurit ca majoritatea nu fac 2 bani...Lasa ca nu mai purta tu grija mea,,,,poarta mai bine grija ta
daca un barbat nu este cinstit nu stau un minut cu el ca imi fac bagajul si imi iau talpasita...nu stau cu nimeni ca sa imi mamance zilele...numai ca sunt unii dobitoci care nu reusesti sa scapi de ei


ce chestie dom'le .....si cum reusesti tu sa afli daca este cinstit, intrun minut?
Pai fac pe proasta la inceput...


stii care-i culmea prostiei?....sa faci pe prostul si sa ramai asa...
eu cred ca asa faceti voi barbatii...faceti pe prostiii si ramaneti asa...ca sa va creada femeile prosti si sa faca ele toata treaba...dar cand este vorba de voi sunteti foarte inteligenti
femeie,gata,ca esti penibila!!!
yarinna
Postat pe 8 Septembrie 2010 10:39
De la: yarinna, la data 2010-09-08 09:38:55
De la: tymbark, la data 2010-09-08 08:33:31
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-07 14:50:45
De la: tymbark, la data 2010-09-07 14:45:32
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-07 09:57:10
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-07 09:55:12si apoi daca ma voi casatori...o sa ma casatoresc cu un barbat civilizat...nu sa curat dupa el si sa imi vorbeasca urat pt ca eu sunt cumsecade...Eu de oameni m-am lamurit ca majoritatea nu fac 2 bani...Lasa ca nu mai purta tu grija mea,,,,poarta mai bine grija ta
daca un barbat nu este cinstit nu stau un minut cu el ca imi fac bagajul si imi iau talpasita...nu stau cu nimeni ca sa imi mamance zilele...numai ca sunt unii dobitoci care nu reusesti sa scapi de ei


ce chestie dom'le .....si cum reusesti tu sa afli daca este cinstit, intrun minut?
Pai fac pe proasta la inceput...


stii care-i culmea prostiei?....sa faci pe prostul si sa ramai asa...
Staruinta este usa succesului,dar ca staruinta sa izbuteasca, ea trebuie sa poarte atirnat de gitul ei bila aia mare si grea de plumb care se numeste: "rabdarea" de a cunoste un barbat ,numai ca rabdarea este cea mai nesuferita calitate pt.ca depinde de timp!!! asadar,eu cred ca,amica, 'xenaluptatoareainimoasa e prea lenesa si prea sictirita de viata, asteptind sa fie descoperita de Cineva - care crede ea -, este replica ei sufleteasca si gindeste ca si ea,dar probabilitatea si sansa unui astfel de eveniment este incomensurabila .Aceste femei sunt in general femei refuzate care se autoexileaza si ramin pe margine pina cind se vor uri ele singure.
In viata trebuie sa avem curajul sa experimentam lucruri noi,or', netrecind prin aceste experiente si experimente, asteptind numai un moment si un barbat unic,vom sfirsi intr-un anonimat desavirsit.
Viata, pina la urma, are un sens iar cei care il refuza nu au nici un fel de aureola de invingator ci vor sfirsi invinsi de propria lor prostie.


frumos si corect ceea ce spui.......cred ca ai ghicito
tymbark
Postat pe 8 Septembrie 2010 13:48
poate explici ce sens are cuvantul penibil ca altfel nu intelege ce vrei sa spui
tymbark
Postat pe 8 Septembrie 2010 13:50
De la: tymbark, la data 2010-09-08 13:50:56poate explici ce sens are cuvantul penibil ca altfel nu intelege ce vrei sa spui
intelege ca doar are 31 ani...doar in acte
yarinna
Postat pe 8 Septembrie 2010 15:21



lupty....31 ai? sa nu spui ca esti virgina....
tymbark
Postat pe 8 Septembrie 2010 15:36
stii vorba aia prostii mor de grija altuia.....Eu nu ca ma las cautata.....Stiu eu ce o sa fac si toate la timpul lor..Nu trebuie sa dau amanunte nimanui...voi suteti din aia pierde vara si care taiei frunza la caini si cauta gaini de jumulit...ca de asta nici nu ajung femeie cumsecade sa cunoasca barbati cu suflet bun pt ca sunt luate inainte de barbati cu tupeu nesimtit....si care simt oameniii buni si nu se lasa pana nu castiga...apoi face viata amara la femei ...pt ca barbatii linistiti isi vad de treaba lor...nu se baga atata in seama si insista daca nu sunt doriti.....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 8 Septembrie 2010 16:42
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-08 16:42:18 stii vorba aia prostii mor de grija altuia.....Eu nu ca ma las cautata.....Stiu eu ce o sa fac si toate la timpul lor..Nu trebuie sa dau amanunte nimanui...voi suteti din aia pierde vara si care taiei frunza la caini si cauta gaini de jumulit...ca de asta nici nu ajung femeie cumsecade sa cunoasca barbati cu suflet bun pt ca sunt luate inainte de barbati cu tupeu nesimtit....si care simt oameniii buni si nu se lasa pana nu castiga...apoi face viata amara la femei ...pt ca barbatii linistiti isi vad de treaba lor...nu se baga atata in seama si insista daca nu sunt doriti.....
tymbark,ai jumulit gaina?!?altceva n-am inteles din mesaj!!!
yarinna
Postat pe 8 Septembrie 2010 17:32
EXEMPLE de barbati fideli - 2 oameni mari, dedicati meseriei si familisti convinsi: 1. prof. dr. DINU ANTONESCU - spitalul de ortopedie FOISOR, acum pensionar, profesor asociat, a trait toata viata pentru medicina, fiind in spital oricand la orice ora. Se spunea de multe ori ca de-a lungul timpului de multe ori cand se intreba care este cel mai tare doctor din Romania se spunea ca dansul; 2. MARIUS TEICU - mare om al muzicii romanesti. De HORIA MOCULESCU se spune invers - au fost spectacole la tv cu sotia lui.
kidz003804
Postat pe 8 Septembrie 2010 18:04
De la: kidz003804, la data 2010-09-08 18:04:53EXEMPLE de barbati fideli - 2 oameni mari, dedicati meseriei si familisti convinsi: 1. prof. dr. DINU ANTONESCU - spitalul de ortopedie FOISOR, acum pensionar, profesor asociat, a trait toata viata pentru medicina, fiind in spital oricand la orice ora. Se spunea de multe ori ca de-a lungul timpului de multe ori cand se intreba care este cel mai tare doctor din Romania se spunea ca dansul; 2. MARIUS TEICU - mare om al muzicii romanesti.de HORIA MOCULESCU se spune invers - au fost spectacole la tv cu sotia lui.


hahahahaha, merci pentru momentul hilar.
Auzi vorba: "MARIUS TEICU - mare om al muzicii romanesti. "

Si ce treaba are Moculescu cu fidelitatea?????
Ciresica
Postat pe 8 Septembrie 2010 19:23
De la: yarinna, la data 2010-09-08 17:32:12
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-08 16:42:18 stii vorba aia prostii mor de grija altuia.....Eu nu ca ma las cautata.....Stiu eu ce o sa fac si toate la timpul lor..Nu trebuie sa dau amanunte nimanui...voi suteti din aia pierde vara si care taiei frunza la caini si cauta gaini de jumulit...ca de asta nici nu ajung femeie cumsecade sa cunoasca barbati cu suflet bun pt ca sunt luate inainte de barbati cu tupeu nesimtit....si care simt oameniii buni si nu se lasa pana nu castiga...apoi face viata amara la femei ...pt ca barbatii linistiti isi vad de treaba lor...nu se baga atata in seama si insista daca nu sunt doriti.....
tymbark,ai jumulit gaina?!?altceva n-am inteles din mesaj!!!


pai nu se vede?

vrea sa se dea cocos
tymbark
Postat pe 9 Septembrie 2010 11:11
pai nu vreau sa ma dau cocos....Nu vreau sa ma dau gaina...Eu nu vreau sa fiu carpa de sters pe jos a nimanui..Si ca cineva sa imi conduca mie viata...cocosii se dau cocosi si nu sunt cinstiti...ei vor sa conduca femeia in favoarea lor..Majoritatea vor femei cumsecade si cuminti ca sa profite ei....Pai femeile cumsecade si linistite vor si ele tot barbati cumsecade si linistite....si barbatii rai sa isi ia femei rele si sa se minte si sa isi faca rau unii la altii daca asa le plce lor...Pt ca fiecare este libera sa aleaga cum vrea sa fie...Daca un om alege vrea sa fie rau,,trebuie sa isi aleaga tot o femeie rea ca si el oamenii buni cu oamenii buni si oamenii rai cu oamenii rai
xenaprintesarazboinica
Postat pe 10 Septembrie 2010 11:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Citate de / despre dragoste ? 29 De la: Dari_Daniela 20 Decembrie 2009 16:22
Ciocnesc un pahar de vin cu voi...Si va doresc sanatate fericire,si sa ajungeti toti bage si mosnegi sanatosi si intelepti...Craciun fericit..Va iubesc 30 De la: ingerasulluptator 28 Decembrie 2011 22:30
ajutati-ma sa inteleg 1 De la: carina_sol75 26 August 2009 12:16
Silicoane 3 De la: b727ana 19 Iulie 2012 17:42
isi dau seama? 111 De la: _AlLeXxA_ 8 August 2012 21:18
Setari Cookie-uri