Barbati de pe Garbo.ro,

da is.. .am avut de scris ceva.... Sapt viitoare e una de cacao.....
nuti_vio
Postat pe 7 August 2010 00:56
De la: Celleste_, la data 2010-08-07 00:49:00Nici voi nu puteti dormi? Eu ma topesc de cald, la propriu...
Thorele, hai la o felie de pepene rosu, scos din frigider.
...SI nu te mai enerva, frate! Alea sunt pareri ale unor persoane care nu te cunosc inca. So...




la timisoara s-a racorit afara ca in apartament este destul de cald
merge o felie de pepene de ce nu

mi-a placut thor discursul
tusi_Oli
Postat pe 7 August 2010 00:57
Thorele, eu recunosc... la ora asta am neuronii colapsati. So... nu ma duce capul deloc...
Le fac acu' o frectie si-i bag la somn.
mmmm... nimic nu se compara se caldura asta cu o felie de pepene rece si dulceeee...!!! Dar ajunge, ca altfel imi mut salteaua in baie... :
Va pup, dragilor.
Noapte buna!

Tylly
Postat pe 7 August 2010 00:57
noapte buna cell
odihna placuta
tusi_Oli
Postat pe 7 August 2010 00:59
Noapte buna....somnul lin...
nuti_vio
Postat pe 7 August 2010 01:00
buna noaptea la insomniaci si insomniace
garbo074997
Postat pe 7 August 2010 01:00
maaaa la mine nici in baie nu se poate dormi s au respira
garbo074997
Postat pe 7 August 2010 01:02
De la: roby_cado, la data 2010-08-05 22:25:06"..dar ma intrebam cum va simtiti voi, forumistii barbati, cand cititi sufletele, gandurile femeilor ce scriu.."

mda...,suflete da.. ..,astea-s fapturile iadului bre..,ce dreaq..

bre..,cand le citesc, mai e cum mai e..
da' cand m-i se adreseaza....,imi vine asaaaa....
ma facusi cotoroanta am si io o pretentie.....va rog...cotoroanta cu simtu umorului se poate?daca nu .....te oblig
garbo074997
Postat pe 7 August 2010 01:15
Dar citi barbati sunt frate pe Garbo? 2 sau 3 si restul pleava.
Ce nu-i lasati in pace ca in final ei sunt sarea si piperul forumului.
Va imaginati cite scuipaturi si zgirieturi de mitza ar fi pe forum fara ei? Asa macar mai este cineva care sa tempereze caldurile.

Bro, eu nu stiu sincer cine s-ar uita sau s-ar "da" la tine la cit esti de stafidit si lesinat.Ce sa facem bre cu matale ca nici de pus piatra pe varza nu esti bun ca esti prea usor. La virts ta ti-s oasele poroase si plutesti....sau levitezi....sau dormi si sforai.
Ciresica
Postat pe 7 August 2010 06:47
Hai mai ca pe-o masea tot ar ajunge.
Doara
Postat pe 7 August 2010 07:25
http://bit.ly.cSu4aU

votati pe cineva draguuut!
am nevoie de voturi,cine ma ajuta?
puteti vota in fiecare zi

buna dimi la toata lumea,sa aveti un weekend minunat!
dancris
Postat pe 7 August 2010 07:48
De la: Thor_again, la data 2010-08-07 00:33:42
De la: Luna_in_capricorn, la data 2010-08-06 23:50:11Asa-i! Ar fi corect sa intreb : BARBATI? CARE BARBATI? Dar nu intreb...Inca...


BRE,
In primul rand tin sa te anunt ca m-ai plagiat. Anterior, te-am intrebat daca nu ai si ceva fraze la matale, ca in afara de propozitii scurte, cat de cat inteligibile, nu prea ai emis nimic altceva...
Daca te duci la prima pagina, ai sa vezi ca am intrebat eu "Care femei?" Initial am fost dragutz, pentru ca am vrut sa vad in ce ape te scalzi. Totusi, nu ai absolut nici o circumstanta atenuanta, cu atat mai mult cu cat AI SESIZAT (ai si scris asta) cand am spus ca TAXEZ PROSTIA.

La matale insa trebuie sa mai taxez si altceva. Cam toata lumea are o parere buna despre sine, ceea ce nu e un lucru chiar rau. Matale insa ai o parere MULT PREA BUNA despre matale. Du-te din nou la prima pagina si citeste prima mea postare. Analogia cu "fermier, caut nevasta" nu a fost deloc intamplatoare. Dar se pare ca la matale am ce taxa din greu! S-ar putea sa nu iti permiti sa platesti toate taxele pe care ti le pun pe propria-ti prostie...

Te-am lasat o zi, chiar am discutat civilizat cu matale, te-am lasat si a doua zi... dar e destul!
Vii aici cu alura de joiana aflata in perioada rutului, de parca "barbatii" pentru care ai deschis chestia asta -eu nu ii spun topic, pentru ca e un gunoi de agatat- ar fi o turma de tauri aflati in calduri, care de abia asteapta sa monteze o "luna in capricorn" care ii mai si imbie intinsa pe sezlong...

Mami, as fi curios cati te-au vizitat la profil... mie unuia mi-a fost teama sa o fac, de frica sa nu deschid poza aia pe care ai avut-o mai inaite la avatar si sa ma izbeasca in bot un noian de vegetatie acvatica -cunoscuta in popor sub numele de "stuf"- cu tot cu fauna aferenta.Crescute, normal, pe ogoarele-ti subaxilare.

"Luno", aici nu e site de dating... rut-ul se sarbatoreste in alte parti
Uite, ai pus si tu o intrebare despre barbatii despre garbo. Sper ca raspunsul meu te-a satisfacut. ASTA credem noi despre cele ca tine. ASA ne simtim noi in preajma unora ca tine: ca drumeti pe drum de tara, care tocmai trec pe langa izlazul comunal...


M-ada, e valabil si pentru tine raspunsul, exceptie facand partile cu joiane


Buna dimineata, Thor!

Am citit si recitit mesajul tau. Nu am inteles nimic. Sorry! :(
Luna_in_capricorn
Postat pe 7 August 2010 09:36
http://bit.ly/cSu4aU
dancris
Postat pe 7 August 2010 09:43
gata albastrel am reusit sa te votez !!!!
ladyDY
Postat pe 7 August 2010 09:46
multumesc Lady!

multi pupici de la albastrel
dancris
Postat pe 7 August 2010 09:53
mneata!!!!!!!!!!am reusit si io...
nazirra
Postat pe 7 August 2010 10:23
ma bucur!
multzam fain1
dancris
Postat pe 7 August 2010 10:40
De la: Luna_in_capricorn, la data 2010-08-07 09:36:30
De la: Thor_again, la data 2010-08-07 00:33:42
De la: Luna_in_capricorn, la data 2010-08-06 23:50:11Asa-i! Ar fi corect sa intreb : BARBATI? CARE BARBATI? Dar nu intreb...Inca...


BRE,
In primul rand tin sa te anunt ca m-ai plagiat. Anterior, te-am intrebat daca nu ai si ceva fraze la matale, ca in afara de propozitii scurte, cat de cat inteligibile, nu prea ai emis nimic altceva...
Daca te duci la prima pagina, ai sa vezi ca am intrebat eu "Care femei?" Initial am fost dragutz, pentru ca am vrut sa vad in ce ape te scalzi. Totusi, nu ai absolut nici o circumstanta atenuanta, cu atat mai mult cu cat AI SESIZAT (ai si scris asta) cand am spus ca TAXEZ PROSTIA.

La matale insa trebuie sa mai taxez si altceva. Cam toata lumea are o parere buna despre sine, ceea ce nu e un lucru chiar rau. Matale insa ai o parere MULT PREA BUNA despre matale. Du-te din nou la prima pagina si citeste prima mea postare. Analogia cu "fermier, caut nevasta" nu a fost deloc intamplatoare. Dar se pare ca la matale am ce taxa din greu! S-ar putea sa nu iti permiti sa platesti toate taxele pe care ti le pun pe propria-ti prostie...

Te-am lasat o zi, chiar am discutat civilizat cu matale, te-am lasat si a doua zi... dar e destul!
Vii aici cu alura de joiana aflata in perioada rutului, de parca "barbatii" pentru care ai deschis chestia asta -eu nu ii spun topic, pentru ca e un gunoi de agatat- ar fi o turma de tauri aflati in calduri, care de abia asteapta sa monteze o "luna in capricorn" care ii mai si imbie intinsa pe sezlong...

Mami, as fi curios cati te-au vizitat la profil... mie unuia mi-a fost teama sa o fac, de frica sa nu deschid poza aia pe care ai avut-o mai inaite la avatar si sa ma izbeasca in bot un noian de vegetatie acvatica -cunoscuta in popor sub numele de "stuf"- cu tot cu fauna aferenta.Crescute, normal, pe ogoarele-ti subaxilare.

"Luno", aici nu e site de dating... rut-ul se sarbatoreste in alte parti
Uite, ai pus si tu o intrebare despre barbatii despre garbo. Sper ca raspunsul meu te-a satisfacut. ASTA credem noi despre cele ca tine. ASA ne simtim noi in preajma unora ca tine: ca drumeti pe drum de tara, care tocmai trec pe langa izlazul comunal...


M-ada, e valabil si pentru tine raspunsul, exceptie facand partile cu joiane


Buna dimineata, Thor!

Am citit si recitit mesajul tau. Nu am inteles nimic. Sorry! :(



Acum, Thor, am ceva timp si-ti pot explica detaliat neintelegerea mea, daca te intereseaza desigur.
1. Prostia asta pe care tot crezi ca o taxezi poate reprezenta reflexul propriei prostii.
2. Daca tot esti fixat pe prostia omeneasca, cinstit e sa incepi cu a ta...Nu cred ca esti atat de prost incat sa nu crezi ca esti si tu prost...
3. A judeca un forumist dupa avatar e semn de prostie. Avatarul e o imagine pe care ne-o alegem. Numai noi stim de ce, ce reprezinta etc. Ca eu am ales o femeie intinsa pe iarba ori ca tu ai ales barbatul acesta justitiar, intelept...doar alegeri sunt, simboluri...
4. De exemplu avatarul tau imi impune respect. Fiinta ce scrie cu acest nick si cu acest avatar, nu.
5. Zici ca mi te-ai adresat civilizat. Am o alta parere decat tine despre civilizatie.
6. Daca tot ai intrebat "CARE FEMEI?" ,de ce altcineva nu ar avea dreptul sa intrebe "CARE BARBATI?"
7. Parerea mea despre mine insami DOAR EU o cunosc! Deci din nou semn de prostie ca o entitate virtuala se poate exprima in acest sens.
8. Trimiterile sexuale sunt complet deplasate. Reprezinta din nou proiectia propriilor limite, preocupari, interese, prejudecati. Ca sa-ti satisfac curiozitatea, la profilul meu nu au dat navala barbatii, semn ca numai tu ai vazut in avatarul meu o provocare.
9. Nu am pretins ca postarea mea e supercalifragilistica. E o simpla intrebare. Atat de simpla incat nu ai reusit sa raspunzi. Intrebarile simple sunt si cele mai grele-sunt pentru cei destepti. Imi pare rau dar nu te-am gasit in aceasta categorie...Probabil ca obsedat de taxarea prostiei, te-ai prostit tu insuti .
10. De-ar fi prostia singurul defect omenesc! Lista e lunga: cinismul, batjocura, orgoliul, trufia, rautatea, lipsa de respect, de umilinta, de modestie, de finete...
11. Un barbat adevarat nu se exprima niciodata ca tine! Asa cred eu, desigur...
Luna_in_capricorn
Postat pe 7 August 2010 10:42
De la: dancris, la data 2010-08-07 07:48:45http://bit.ly.cSu4aU

votati pe cineva draguuut!
am nevoie de voturi,cine ma ajuta?
puteti vota in fiecare zi

buna dimi la toata lumea,sa aveti un weekend minunat!


Buna dimineata si week end placut!
Daca imi explici babeste ce trebuie sa fac, votez si eu!
Luna_in_capricorn
Postat pe 7 August 2010 10:48
http://bit.ly/cSu4aU

dai copy/paste pe link si votezi! (pe google)
dancris
Postat pe 7 August 2010 10:53
crisutzo , de unde i-ai furat ochisorii aia superbi ?
pentru bebitza !
eu_vio
Postat pe 7 August 2010 10:57
sunt ochii lu' tasu',albastru intens
e un scumpicel

dancris
Postat pe 7 August 2010 11:01
De la: Luna_in_capricorn, la data 2010-08-07 10:42:09 Acum, Thor, am ceva timp si-ti pot explica detaliat neintelegerea mea, daca te intereseaza desigur.


Adica, cu alte cuvinte, ai aratat si altcuiva mesajul meu. Ca sa ti-l traduca. Probabil e un pic mai dezghetat decat tine, pentru ca se pare ca a reusit ceva-ceva...

De la: Luna_in_capricorn, la data 2010-08-07 10:42:09 10. De-ar fi prostia singurul defect omenesc! Lista e lunga: cinismul, batjocura, orgoliul, trufia, rautatea, lipsa de respect, de umilinta, de modestie, de finete...


In prostia mea, inca mai sustin mesajul initial . In ceea ce priveste celelalte, da, sunt cinic, aplic bataia de joc atunci cand bunul simt nu mai este o solutie, orgoliul si trufia imi sunt necunoscute ca manifestari (nu si ca notiuni, dar poti tu oare sa intelegi aceste formulari fara sa ti le traduca altcineva? ), rautatea urmeaza aceeasi cale ca si bataia de joc (cale descrisa anterior), lipsa de respect este determinata de "interlocutor" si atat...
"Lipsa de umilinta"? Asa reiese din postarea ta. NICIODATA nu am fost si nu voi fi umil in fata unui simplu muritor. Umilinta se manifesta DOAR in fata lui Dumnezeu

Lipsa de modestie? Asa cum tu ai avut nesimtirea sa imi violezi privirea timp de doua zile, pe acest site public, cu acea fotografie pe care ai avut-o la avatar pana aseara -pentru ca AI SFIDAT ORICE PRINCIPIU ESTETIC, sa nu mai tot bat apa in piua cu bunul simt, indraznind sa iti postezi acea oribilitate- eu de ce as fi modest? Nu, NU SUNT DELOC O PERSOANA MODESTA, nu am nici un motiv sa fiu si nici nu voi da socoteala vreodata cuiva pentru aceasta "imensa carenta"
Cat despre finete... haida-de! Am fost cat se poate de finut cu cineva care a indraznit sa se etaleze afisand pretentii de silfida cuceritoare, ranind grav nu doar simturile vizuale ci si ficatul meu, care s-a inverzit de atata greatza incat ma si mir dracului ca nu am dat inca in hepatita.

De la: Luna_in_capricorn, la data 2010-08-07 10:42:09 11. Un barbat adevarat nu se exprima niciodata ca tine! Asa cred eu, desigur...

Qui prodest, cucoana? Uite, cu ocazia asta ti-ai dat singura un raspuns la intrebarea ta cu adanci "conotatii filozofice" (aia in care te intrebai de ce nu iti raspund "barbatii", printre care ma numar si eu)
Thor_again
Postat pe 7 August 2010 11:05
PS: Incearca sa nu mai dai atatea copy/ paste-uri dupa postarile altora. Spre marea ta uluiala, nu toti suntem retardati, asa ca tinem minte foarte bine ce am spus si, mai mult, ne mai si dam seama cui se adreseaza o postare care face referire la un mesaj anterior

Sau mai bine incearca s-o lasi balta. De tot! Devii din ce in ce mai ridicola, cu fiecare ineptie pe care o afisezi pe aici.
Thor_again
Postat pe 7 August 2010 11:09
ladyDY
Postat pe 7 August 2010 11:11
dancris
Postat pe 7 August 2010 11:13
De la: Thor_again, la data 2010-08-07 11:09:43PS: Incearca sa nu mai dai atatea copy/ paste-uri dupa postarile altora. Spre marea ta uluiala, nu toti suntem retardati, asa ca tinem minte foarte bine ce am spus si, mai mult, ne mai si dam seama cui se adreseaza o postare care face referire la un mesaj anterior

Sau mai bine incearca s-o lasi balta. De tot! Devii din ce in ce mai ridicola, cu fiecare ineptie pe care o afisezi pe aici.


Nu las niciodata balta ci ocean! Ramai in lumea ta "neridicola"!
Luna_in_capricorn
Postat pe 7 August 2010 11:24
De la: dancris, la data 2010-08-07 10:53:30http://bit.ly/cSu4aU

dai copy/paste pe link si votezi! (pe google)


Am votat, am comentat si mi-a facut placere. Multumesc! Sa-ti traiasca minunea!
Luna_in_capricorn
Postat pe 7 August 2010 11:36
am reusit si noi sa votam
dulce,dulce,dulce...si ce ochi frumosiiiii
chanty
Postat pe 7 August 2010 11:38
gata!!!

am clicuit si IO!!!
ok??
LILO
Postat pe 7 August 2010 11:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cel mai prost barbat 18 De la: anakin 9 Decembrie 2009 00:36
Intrebare pt. barbatii din capricorn. urgent!!!! 19 De la: dalimi 5 Septembrie 2009 22:04
vreau sa ma impac cu fostul meu prieten .help me 8 De la: garbo26121996 23 Martie 2012 18:09
de ce barbati judeca cu?????? 38 De la: garbo_382645 18 Septembrie 2013 14:30
Sotul meu este inca homosexual? 13 De la: prometeus_wife 28 Aprilie 2009 12:30
Setari Cookie-uri